Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

Вот куда пчёл надо вывозить!!!

"Обояние" - читать обоняние!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20200525_114129.thumb.jpg.cc03ae0281b9f64cf5e4c53e8e69761e.jpgIMG_20200525_114112.thumb.jpg.cdbd2216aa4a35b2578c055d93563a7f.jpgДобавка к акации выросла, почти 1,5м заросли. Пчела там гудЭ!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Їхав вчора повз сусіднє село. І бачу вдалині щось до болю знайоме... День був похмурий, тому білизна не дуже. Але для пасічника зрозуміло ЩО то. 

2125823653_1.thumb.JPG.8b82ff507660508ab2459d6f4eb37740.JPG

Ще одне. 

882661405_2.thumb.JPG.784d3837d474a37636448a87fc5a2ae5.JPG

От чому у сусідів всі дерева рясно, а в мене жодного не квітне?

По дорозі вирішив заїхати в ярочок\балку, щоб подивитись на мою фацелію. Там були прості неугіддя порослі всякою всячиною. В останні роки рясно розсіявся золотарник. Бджоли мали підтримуючий взяток. Ранньої весни я ходив розкидав там насіння фацелії. Мав пів мішка..

Приїхав і бачу: накрилась моя фацелія... як і золотарник... 

539729017_.thumb.JPG.aea6d1c8082778fe34e05cdeff386447.JPG

Розорали. Точніше передискували. На фото не дуже видно крутизну схилу. Зліва - ліс, справа на горбі - поле. Коли стоїш на вершині пагорба, то дерева внизу. Тобто перепад висоти метрів 30... Отам зверху залишили острівець з молодими деревцятами... Видно техніки ще відповідної нема, щоб дерева стругати... І так круг лісу. Боюсь помилитись, але гектарів більше ста...

Буде тепер замість фацелії з золотарником, соя із золотарником...

90777_.thumb.JPG.a1d906845797d7a9ca4c46e7f98706be.JPG

А точніше просто соя. Раундап свою роботу робить справно...

І коли ви вже нахапаєтесь... Козли... (це я не пасічникам)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.06.2020 в 20:55, ромео сказал:

За 15км від мене у людей розквітає акація... Та ще й рясно так... А у мене лише листя... 

А у меня акации валом вся в цвете а взятки как у вас ....

В 02.06.2020 в 21:46, Серж 82 сказал:

У мене вже обсипається. Ще день, другий і кінець.  Перший раз бачу щоб бджоли не змогли взяти акацію коли її валом. :ak:

Та же беда день два и толку не будет.............

7 минут назад, ромео сказал:

 

І коли ви вже нахапаєтесь... Козли... (це я не пасічникам)

 

Увы но конца этому нет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наконец то потеплело . Влаги в избытке .  Сегодня при осмотре  семей  увидел  много напрыска  и ощутил уже  забытый  запах свежего меда .  Сейчас хорошо  цветут калина и рябина  , на болотах и лугах  много  разных  цветочков ,крушина начинает зацветать - вот и старается пчелка . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Александр К. сказал:

 

Скорее не после акации а после отсутствия акации .... :( Кстати как у вас с акацией дела ? У меня все в цвету а выделение 0......:blink:

Привёз весы на пасеку.

Сегодня поставлю 

На акации очень мало гроздей 

да и погода не для акации 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Привёз весы на пасеку.

Так,Романович привез веси на пасеку,пойду бистренько готовить корпуса на мед,/примета,:ay::umora:/ Ухти,чуть не пропустил-надоже сегодня  прививку зделать-полнолуние,говорят матки в леток не /пролазяют,сеют за двоих/ :crazy: :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Мико сказал:

На акации очень мало гроздей 

да и погода не для акации

Гроздей навалом цветет все запах стоит выделения 0 :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Александр К. сказал:

Гроздей навалом цветет все запах стоит выделения 0 :(

В школе учили если акация зацвела , то началось лето 

Что то на лето пока не похоже 

Три +28-30 выделяет , при 20 нет 

DSCN1051 (640x480).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня  не большой дождь прошел 

Пчелу посадил ,которая можно сказать и не летала толком .

Поднесли пыльцы желтой , рамку наклонять не возможно ,высыпается 

С кормом напряженка

с третьей попытки удалось отобрать несколько рамок с кормом,

для нуков,которые практически голодают 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Мико сказал:

С кормом напряженка

Літають гарно, гудуть ще краще...

Але корму обмаль...

Годувати вже не хочеться...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня в 6.30 пчёлы работали как на подсолнухе! Вчера ещё сидели на воде, сегодня с утра на воде ни одной пчелы.  Гледичия, которая уже отходит, стала выделять и тополь потёк. Сегодня +30 и сильный ветер. Пчёлы выкучились на прилётку, в сильной семье висели. Сегодня думаю ещё дать подкормку, а завтра-послезавтра загляну в гнездо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Принесли півтора магазини, але за період дощів отих пів магазина зїли, . Починає зацвітати акація, думаю що ситуацію виправлять . 

IMG-83f920fb3c288cbe9dbff7153e9cc456-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

04.06.2020 в 21:54, ромео сказав:

Розорали. Точніше передискували.

Сьогодні теж саме, поїхав ставить пастки за 20 км, завжди забирав додому повні меду. Квітів майже немає через посуху, пустеля, де більш-менш рівно все передисковане. Повернувся додому, і вперше за 5 років побачив наслідки потрави. 

Готуються до відкриття ринку землі, розтягують всі не угіддя які тільки були. Все розорять, випиляють, без вологи швидко станемо пустелею. От такий ось парниковий ефєкт.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обработали посевы горчицы наповал+бор.  Советуют пару дней пчел держать взаперти.

На той горчице тли просто мрак, а вместо пчел летали мухи и прочая гадость....может начнет выделять, иначе развития не видать...и подсолнуха

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто підкаже, чорно клен це свидина? І як себе веде мед з свидини на рахунок кристалізації?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Серж 82 сказал:

Хто підкаже, чорно клен це свидина? І як себе веде мед з свидини на рахунок кристалізації?

Ні. це зовсім різні рослини. Не чув щоб свидина давала швидку садку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, ромео сказал:

Літають гарно, гудуть ще краще...

Але корму обмаль...

Годувати вже не хочеться...

Но выбирать не приходится ,нужно идти ковырять забрус 

Вчера не успевал и заколотил сиропа 

Берут , но немного хуже чем сыту 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, ромео сказал:

Літають гарно, гудуть ще краще...

Але корму обмаль...

Годувати вже не хочеться...

Головне не розслабляємось,втягуємось і плавно переходемо з підкормки в закормку,:umora:,,,,,,:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

потепліло,бджілки почали працювати,але відцвітає маслина і акація,а попереду 3 тижні безвзяточного періоду.Мрак.Завтра вихідний- поїду шукати ранній соняшник.На слідуючу суботу планую відкачати частково,бо клієнти хочуть меду .Ну і затрати відбити (гсм,вощина,акарициди,покупка 4 рогатих з рамками)Свої трудозатрати не рахую,бо це хоббі .Покупка Т-40 це вже інвестиція,яка відіб'ється не скоро.Так само як і 8 метровий прицеп-платформа.Краще щось матеріальне,бо Трамп надумає поміняти колір зелених на жовтий і що тоді?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, wwlo сказал:

попереду 3 тижні безвзяточного періоду.

У меня такой период длится уже более 2х месяцев, а у Вас только впереди 3 недели всего.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Гурович сказав:

У меня такой период длится уже более 2х месяцев, а у Вас только впереди 3 недели всего.

виручив рапс і сімї підросли  і піднесли трохи медку,була мисля відкачати ,але переніс після акації,тому не прийшлось кормити.Акація майже не цвіла.але пройшли дощі і цвіте маслина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20200605_202435-01.thumb.jpeg.e8c07b4f6861ae4a9c3efc920cdeb9ed.jpegКвітує малина, крушина, акація.. Бджілка працює з самого ранку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.06.2020 в 07:58, Мико сказал:

Привёз весы на пасеку.

Сегодня поставлю 

Романовичу, давайте вже результат за добу! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...