Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Віталій.В сказал:

чому лисицю застрелити це добре  а щурку ні ??

Зараз буде Вам і за лисиць :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ромео сказав:

Дякую, Ви дуже щедрі...

Мушу парирувати вже другий випад... Уколом на укол...

Скажіть, скільки бджіл/сімей ви втратили через щурок і скільки через власний недогляд через брак корму? У вашому недоборі меду будуть винні щурки?

 

Який недогляд?  Через хворобу й мою інвалідність? :dntknw:Воно вам потрібне оце "знання" ?Побійтеся Бога! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

Яка на Вашу думку різниця між лисицьою що курей тягає і щуркою що маток нищить ???  і чому лисицю застрелити це добре  а щурку ні ??? 

Скажу за себе...  замість того щоб на матках  вторгувати 1500 грн  та купити два мішка цукру бо  треба давати кожний 4-тий  день по 1,5 л сиропа якраз мішок цукру з натягом, любуюсь які гарні птички і як гарно  вже почали і сімї вибивать, гарно так  :ole_ole:

 

 

 

Тут вище писали про масштаби мислення. Думати треба масштабніще. Більше щурок- менше бджіл. Менше бджіл-менше меду. А коли пропозиції меду мало, а попит великий - ціна росте. Тобто більше щурок-дорожче мед.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, цыганок сказал:

Поставьте отпугиватель для птиц .  Мож  поможет :dntknw: . Не пробовали ? . 

Пробував включати звуки хижих птиць. До одного місця, тільки собака підспівував:). Якщо перед Вами накрита поляна із найулюбленішим стравами і Ви голодні, то ніякими звуками не відлякаєш. Якось так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, chajka2005 сказал:

Зараз буде Вам і за лисиць :umora:

Та як Вам  сказать :hmm: я такий що, все село напало і єлі єлі але отгавкаюсь завжди :ah:

А взагалі це все переходне..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Шановні пасічники, щось я не чув, щоб у аеропортах світу відстрілювали птахів . Хоча аргументи на користь безпеки людей, не кажучи про мільйонні збитки від втрати двигуна чи цілого літака, набагато переважають втрату кількох кілограм меду. Хоча психологічно важко споглядати, сам вчора ганяв, але як писалося вище, зараз ми їх бачимо бо холодно. 

Стаття про відлякування птахів з аеропортів https://brom.ua/UK/stati/otpugivateli/otpugivanie-ptits-v-aeroportah , і там щоправда,  в ефективних заходах є руйнування гнізд, або ж точніше запобігання гніздувань поблизу. 

Але як на мене, то у нас спільний ворог - агресивні фермери - все розпахано, все витравлено:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, chajka2005 сказав:

Пробував включати звуки хижих птиць. До одного місця, тільки собака підспівував:). Якщо перед Вами накрита поляна із найулюбленішим стравами і Ви голодні, то ніякими звуками не відлякаєш. Якось так. 

Я не біолог, але можливо, потрібна якась визначена частота звуку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Shveik сказал:

Але як на мене, то у нас спільний ворог - агресивні фермери - все розпахано, все витравлено

Цей ворог може здачи дать..)) з птахами заспокоювать нерви безпечніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Shveik сказал:

Шановні пасічники, щось я не чув, щоб у аеропортах світу відстрілювали птахів . Хоча аргументи на користь безпеки людей, не кажучи про мільйонні збитки від втрати двигуна чи цілого літака, набагато переважають втрату кількох кілограм меду. Хоча психологічно важко споглядати, сам вчора ганяв, але як писалося вище, зараз ми їх бачимо бо холодно. 

Стаття про відлякування птахів з аеропортів https://brom.ua/UK/stati/otpugivateli/otpugivanie-ptits-v-aeroportah , і там щоправда,  в ефективних заходах є руйнування гнізд, або ж точніше запобігання гніздувань поблизу. 

Але як на мене, то у нас спільний ворог - агресивні фермери - все розпахано, все витравлено:IMHO:

Тодi cтрiляймо фермерiв. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Shveik сказал:

 

Але як на мене, то у нас спільний ворог - агресивні фермери - все розпахано, все витравлено:IMHO:

ну большинству и враг но пределённая часть пчеловодов в основном благодаря ему имеют постоянных клиентов на пакеты.  что бы пчёл не травили то пакетчики уже давно бы разорились.  так что  тем у кого пакетные пасеки в местах где  не особо интенсивное полеводство остаётся только надеяться на  агресивного фермера в медовом регионе...  а щурки стаями поджирают пчёл но пчёл в ульях меньше не становится. а как протравят поля и пчела высыпается ещё в поле и семьи остаются без лётной пчелы но мора не видно то пчеловод только пожимает плечами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ромео сказав:

Скажіть, скільки бджіл/сімей ви втратили через щурок і скільки через власний недогляд через брак корму? У вашому недоборі меду будуть винні щурки?

 

З язика зняли, як кажуть:umora: Я точнісінько так вчора подумав, ледве втримався щоб не написати:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, цыганок сказал:

Дек к грамоте обычно и конвертик прилагается .

В таких випадках там було: " похлопать по плечу".

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ромео сказал:

 

Скажіть, скільки бджіл/сімей ви втратили через щурок і скільки через власний недогляд через брак корму? У вашому недоборі меду будуть винні щурки?

 

Я могу сказать. Года 4 назад Семей 20 не вышло из зимы. Остальные просели так, что к Акации развиться не успели. На пасеке просто паслись.

плюс к этому единственный шанс на нормальный облёт маток до середины июня. После процент облёта 40-50. А в августе 0!

в начале 2000-х, такой ещё проблемы не было. Эту птичку регулярно отстреливали. Стайки ее были 5-6 штук.  Сейчас к осени достигают 50. А в общем в лесу их гнездится 3-4 стаи. 

Вот и считайте. Единственно что их притормаживает это выезд на кочевку. Два раза я не увозил пасеку на кочевку, и два раза до 20 семей приходилось просто ликвидировать.

Конечно, у Вас своё мнение, и если ваша пасека находиться в центре села или города, подальше от лесов и оврагов, для вас эта проблема пока не актуальна, лет так на 10.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, chajka2005 сказал:

Тут вище писали про масштаби мислення. Думати треба масштабніще. Більше щурок- менше бджіл. Менше бджіл-менше меду. А коли пропозиції меду мало, а попит великий - ціна росте. Тобто більше щурок-дорожче мед.:wave:

«.... не пейте томатный сок» 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Бджолопотам сказав:

Спеціально для вас не полінувався і знайшов.

Перше фото клубок бджіл,друге фото через декілька хвилин.

08722068badf.jpg  42f6227dc039.jpg

Цікаві фото. Наші шершні порівняно з азійськими - дрібні хулігани. Викучування назовні вулика з азійським не пройде. :IMHO: Його впускають саме в середину і душать не тільки температурою, а й вуглекислим газом. І самі шершні не завжди атакують гніздо, а частіше хапають бджіл на льоту поряд з вуликом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Arius сказав:

Викучування назовні вулика з азійським не пройде. 

Я думаю азійському шершню зиму перезимувати в нас не пройде:umora::IMHO:

Згідний що наші шершні дрібніші, але сам факт що в бджіл є механізм боротьби - радує. Хоча дійсно майже завжди шершні ловлять бджіл поблизу вулика і на прильотку їм просто не треба сідати.

 

7 хвилин тому, Arius сказав:

Його впускають саме в середину і душать не тільки температурою, а й вуглекислим газом

Якщо пішла колективна команда  "ату" на шершня - то де його зловлять бджоли там йому буде і кирдик - хоч у вулику, хоч на прильотці. Такою оравою можна двох шершнів задавити:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Неделю назад пересматривала ульи, были магазины с мёдом ( сады+рапс), рамки на 1/3 запечатаны. Решила подождать, пока больше запечатают. Сегодня приготовилась качать :umora:. Пошла отбирать рамки - а печатки на 2 пальца, мёд подъели... Хорошо, хоть пока не кормлю. Хотя, такими темпами, мёда в ульях на пару недель осталось. 

Смотрю свои записи с прошлого года, где у меня 4р пакеты с 11 мая развивались с расширением только вощиной, и как-то грустно становится. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, К. А. Е. сказав:

Тодi cтрiляймо фермерiв. :umora:

Два- три сезони поспіль як минула осінь і цьогорічна весна і фермерів України запишуть до Червоної книги як вимираючих. Мо простіше обирати владу, яка жорстко контролюватиме землекористування в Україні:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Бджолопотам сказав:

Я думаю азійському шершню зиму перезимувати в нас не пройде:umora::IMHO:

 

З нашими щурками йому ще треба дожити до зими:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Бджолопотам сказав:

Якщо пішла колективна команда  "ату" на шершня - то де його зловлять бджоли там йому буде і кирдик - хоч у вулику, хоч на прильотці.

Дивився фільм на Діскавері років з 10 тому, азійський шершень як бачить колонію бджіл, то ставить хімічний маркер для орієнтування, і повертається зі своєю колонією, там ніяке "ату" не допоможе, навіть азійським бджолам. 

як буде такий шершень, то будуть у нас матки не від Пернер, Тройзек, а від якихось Сунь Чунь Мунь:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, К. А. Е. сказал:

Ни одной вощины а этом году. 

Теж саме, зато бджоли з голоду не мруть. А вощину ще настроять - усьому свій час.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ех, були врємєна, на кінець травня лежак розпирало від бджіл....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Shveik сказав:

Дивився фільм на Діскавері

Теж бачив, Радує що в нас такого явища не має...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, ромео сказал:

Ех, були врємєна, на кінець травня лежак розпирало від бджіл....

Ви хотіли сказати - розпирало від меду? Бо від бджіл і зараз розпирає, а от меду-голяк:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...