Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 годину тому, igorstep сказав:

Читаю форум кожен день.Нема такого дня щоб Ви п Леоніде щось десь не писали,на це у вас часу вдосталь ,а от про бджіл ви якось забули ,чи як?І нема чого тут грішити на погоду.В мене погодатакаж як і всюди ,але меду принесли і собі і відводкам і нукам і мені .Фото невикладається ,а так би показав ,хоча?

Так у вас у Бродах там температура і до + 24С бувало доходила.  А у мене розсада як висадив так і сидить на тому ж рівні. Сусідка показала мою ж розсажду з голландського насіння, яку я їй презентував у теплиці й на вулиці.То томати мої в теплиці см на 20 піднялася. А на вулиці такі ж як і тоді давав. Така погодка у нас.

  А писав я якраз, коли й на вулицю вийти не можна було, тож часу вистачало. Тобто тут теж погода причиною була.:umora:

 Та нічого тут не поробиш - форс-мажор він і в Африці Форс-мажо́р.  :dntknw:

 А недогляд з мого боку признаю, хоча і вийшло воно  якось абсолютно  неочікуванно для місяця травня.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Укроп сказал:

Тут Ви лише себе маєте докоряти. Я навіть не знаю що тут і сказати?  Скупість, і халатність, привели до такого результату. Даю гарантію, що при такому розкладі, сім’ї которі лишились живі, в розвитку конкретно просядуть

Що тут сказать :hmm:і підтримав і порадив як настоящий товариш :ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Що тут сказать :hmm:і підтримав і порадив як настоящий товариш :ay:

 

:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Та нічого тут не поробиш

Чого  Ви оправдовуєтесь,  від помилок  в цьому житті ніхто не застрахований, вони були, єсть, і будуть , а хто баяна рве від злорадства  то і флаг їм в руки, їх життя ще віддяче.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, АлексанDр сказав:

Ещё неделя такой погоды то придётся давить неплодок и в отводки давать открытый расплод и свежие маточники в броне.

Кратко о погоде у нас.Я уже месяц в  аком режиме.:(

FB_IMG_1590684153495.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.05.2020 в 19:56, Arius сказав:

Це точно! Але так завжди було. Відкриваю, наприклад, головну сторінку ютуба і ось що пропонують: Собутыльник на час, Электро-велосипед из стиральной машины, Пес (4-й сезон)

Вам пропонує згідно ваших пошукових запитів:umora: мешне гугліть всяку каку, а то тепер всі ми знаєм, чим Ви цікавитесь:umora:

в мене інші пропозиції: все для пасіки і т.д., новий флагман лексус, садові композиції:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Справа в тім, що ця триклята погода їм не дала зібрати хоч щось для прожитку. А проконтролювати ж це теж погода не давала - жалко було холодити гнізда

Я не орієнтуюсь на погоду-треба робить-роблю.Як сьогодні, між дощами трусим пасіку+ як завжди керівництву треба мене набрати через відеодзвінок і терміново обговорити:crazy:, уточнити. Бо просто подзвонити у нас в компанії вже не проходить:crazy:.І я  точно, як в інеті, зриваю з себе костюм пасічника, футболочку чергову:umora: розпускаю хвостик, сідаю на терасі за стіл і оппп, вже на нараді:umora: корчу умняк і намагаюсь *вклиниться в тему* ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.05.2020 в 15:28, ДобровоЛ сказав:

А я ніби передбачав таку ситуацію. Жодного замовлення на маток не брав наперед. Та й з поставкою закордонних материнок теж не обійшлося без проблем... 

Подумаю, порахую, може взагалі їх виводить не буду сама.Мене так ця весна наламала, що хай цей клопіт з обьлотами буде чужий, а не мій і сбогодні ьув і фізично і морально важкий день на пасіці і все через обльоти =0%

.Плодок взяла, підсадила у нуки і тільки нарощуй.Але тоді ціну підніму на пакети.Бо досі дзвонять:crazy:я об*яву вже давно зняла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні нарешті і я почав викачувати  мед...Не дивлячись на прогноз дощу не було, хоча поряд гриміло і видно по хмарам що десь були гарні зливи.

Встиг викачати 7 сімей, паралельно моніторив сім'ї на предмет роїння. з 7 вуликів вийшло 5 з половиною відер. Ріпака в мене не було - все тягнули з лісу.... і клени і черешня і т.д.

Такі рамки як на фото не у всіх були, але результатом задоволений, особливо в контексті того що зараз постійно пишуть на форумі...

Тримаймось, всім бажаю меду:hi:

a958dc137ee3.jpg    ad9be0c5762e.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

Звичайно були, але коли біля пасіки "крутилося" максимум 4-6 штук, на них увагу не звертав. А зараз постійно не менше 2 десятків, а одного дня бачив близько сотні. 

Звісно вони бісять, коли прилітають до пасіки. І пасічники намагаються якось їх відлякати. Хто диски, хто крики записує. Новомодньо зараз петардами бабахкати в трубі чи бочці.

От чи є від того користь? Скоріше самообман. Невже пасічник думає, що вистрілявши сотню петард (тим самим довівши до сердечного приступу своїх і сусідських котів і до енурезу - прив'язаних собак) він вбереже своїх бджіл від винищення цими папугаями?...

Якраз навпаки. Нужда заставляє щурок прилітати до пасік, бо погода нельотна для бджіл. Якийсь десяток зловлять і все. Сама погода нам бджіл від них береже. А коли розпогоджується, щурки і самі втікають від людей. Але бджіл ловлять в рази більше... на дальніх кордонах. Але пасічник того не бачить і спить спокійно...

Висновок: відлякування - це міраж...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Inna сказал:

хай цей клопіт з обьлотами буде чужий, а не мій

Я вчора передушив більше трьох сот маток. Сиділи в нуклеусах не обльотані,вже три неділі. Не приємно на душі, але руки не опускаю. Сподіваюсь що із цією партією маток, яка сьогодні вилупилась, буде обльот хороший. Звичайно шкода своєї праці, і часу потраченого. Але ми не можем на погоду вплинуть.

Только что, ромео сказал:

Висновок: відлякування - це міраж

Лише тотальним їх винищенням, можливо виправить ситуацію, і їх популяцію

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Бджолопотам сказал:

Такі рамки як на фото не у всіх були, але результатом задоволений, особливо в контексті того що зараз постійно пишуть на форумі

Супер. Мені навіть таке зараз і не присниться

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

 

Висновок: відлякування - це міраж...

Та хто його зна :hmm: коли щурка пасеця на дальніх кордонах то тільки одна причина бджола там,  при тому гарна погода і крім бджоли ще достатньо комах , а зараз комахи  тільки в котельні які з дров в теплі відійшли,  на вулиці літають тільки бжоли, на :IMHO:якщо ні чого не робити  то всі щурки із степів будуть на пасіці, а їх далеко не одна сотня,  до цього дня вони ж щось їли...  тепла точно так не було, а зараз надибали пасіки і що дня їх все більше, за бджолу боляче але ще можна терпіти, а от з матками... мало того що дуже рідко випада льотна погода,  а коли нарешті тепліє то вони маткам не дають і від пасіки відійти.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Віталій.В сказал:

до цього дня вони ж щось їли

Вгадайте з одного разу ЩО?

Якось бачив картину. Вересень. Поле пожнивної гречки. Тепло, волого. Цвіте рясно. Гуде від бджіл. З двох сторін посадки, з третьої - дорога і високовольтна лінія близько 1,5 км довжиною. 

Так от, на протязі ВСІЄЇ (!!!) лінії, на проводах рясно сидять щурки. Час від часу деякі плавно зриваються і дельтапланом пірнають на поле для перекусу...

Якщо, умовно, навколо вашої пасіки є 10 щурок і кожній потрібно на день 100 бджіл, то вона їх з'їсть полюбе або над пасікою або за кілометр.

В підсумку ви недорахуєтесь 1000 бджіл при любих розкладах. Відлякуй-не-відлякуй.

Єдиний рецепт - зробити 9 щурок, потім 8, ну і так далі...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Віталій.В сказав:

Чого  Ви оправдовуєтесь,  від помилок  в цьому житті ніхто не застрахований, вони були, єсть, і будуть , а хто баяна рве від злорадства  то і флаг їм в руки, їх життя ще віддяче.

Так, Віталію, щиро дякую за підтримку. Часто бувають в житті речі , від яких немає страховки.

Але  воно тим й болючіше, що їх не чекаєш, маючи такий багатющий досвід.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Я вчора передушив більше трьох сот маток. Сиділи в нуклеусах не обльотані,вже три неділі. Не приємно на душі, але руки не опускаю. Сподіваюсь що із цією партією маток, яка сьогодні вилупилась, буде обльот хороший. Звичайно шкода своєї праці, і часу потраченого. Але ми не можем на погоду вплинуть.

 

:umora::wave:  "Я навіть не знаю що тут і сказати?  Скупість, і халатність, привели до такого результату. :az:

А що ж ви @Укроп тоді мені за халатність писали ?..  

   Я й казав -ПОГОДА - у всьому причина. Хто ж думав, що вона, триклята, так може на бджіл вплинути?.. І у чому тут людина може бути винна? Прорахунки є, і жалко, звичайно, бджіл. Але ж чи могли ви вплинути на обльоти? А я й уявити на хвильку не міг, що так швидко "улітучаться" у них кормові запаси.:dntknw:

 Згадуються тут доречними слова Ванги : "Першими помруть бджоли..." :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, ромео сказав:

Вгадайте з одного разу ЩО?

Якось бачив картину. Вересень. Поле пожнивної гречки. Тепло, волого. Цвіте рясно. Гуде від бджіл. З двох сторін посадки, з третьої - дорога і високовольтна лінія близько 1,5 км довжиною. 

Так от, на протязі ВСІЄЇ (!!!) лінії, на проводах рясно сидять щурки. Час від часу деякі плавно зриваються і дельтапланом пірнають на поле для перекусу...

Якщо, умовно, навколо вашої пасіки є 10 щурок і кожній потрібно на день 100 бджіл, то вона їх з'їсть полюбе або над пасікою або за кілометр.

В підсумку ви недорахуєтесь 1000 бджіл при любих розкладах. Відлякуй-не-відлякуй.

Єдиний рецепт - зробити 9 щурок, потім 8, ну і так далі...

 

Я вже згадував, що колись робили наукові досліди й у печерних гніздах щурок находили до 1 000 шт. бджіл в одному гнізді з пташенятами. Так що тотальне їх нищення - єдиний шлях позбутися цієї ще одної зарази наших пасік. :IMHO::hunter:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Бджолопотам сказав:

Сьогодні нарешті і я почав викачувати  мед...Не дивлячись на прогноз дощу не було, хоча поряд гриміло і видно по хмарам що десь були гарні зливи.

Встиг викачати 7 сімей, паралельно моніторив сім'ї на предмет роїння. з 7 вуликів вийшло 5 з половиною відер. Ріпака в мене не було - все тягнули з лісу.... і клени і черешня і т.д.

Такі рамки як на фото не у всіх були, але результатом задоволений, особливо в контексті того що зараз постійно пишуть на форумі...

Тримаймось, всім бажаю меду:hi:

a958dc137ee3.jpg    ad9be0c5762e.jpg

А ви зараз не на Ямайці, як дехто там?...:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

І у чому тут людина може бути винна?

Вина Ваша в тому, що Ви не годували вчасно бджіл, не подивившись вчасно до них. Бджіл весною ліпше перегодувать, аніж не догодувати. Стимуляцію має бути постійною, до настання весняних взятків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Єдиний рецепт - зробити 9 щурок, потім 8, ну і так далі...

Все майже так тільки маленька поправка. кількість ос і шершнів прямопротилежна кількості щурок... ну майже. зменшуєте одне і зразу зростає кількість іншого. а воно бджіл любить не менше)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.05.2020 в 15:02, ДобровоЛ сказав:

Щось синиці обнагліли. Прямо на льотки сідають. Ніби зимою. Невже й гусінь повиздихала? :dntknw::frusty:

В нас синиця в гараж залітає, шо вона там знайшла?:dntknw: й бутерброди намагається стирить  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27.05.2020 в 20:14, ДобровоЛ сказав:

Ой, 

І це в кінці травня , коли завжди цвіла акація... :crazy: ''Вік живи, вік учись''.:ak:

 

Знайомий бджоляр розповідав, як вони в 70-т якомусь році на акації біля Каніва годували цукром. Такий був травень як зараз :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Укроп сказал:

Я вчора передушив більше трьох сот маток. Сиділи в нуклеусах не обльотані,вже три неділі. Не приємно на душі, але руки не опускаю. Сподіваюсь що із цією партією маток, яка сьогодні вилупилась, буде обльот хороший. Звичайно шкода своєї праці, і часу потраченого. Але ми не можем на погоду вплинуть.

Хоть какой-то процент облетелся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, К. А. Е. сказав:

:ay:

Пока искал свой пост (от22числа) где я писал, что не стимуляцией буду заниматься а пополнением кормовых запасов-Романович дал ответ. Нельз прибыль с осени считать списки покупок составлять , и при этом думать сколько двать чтобы дотянули Должен в улье быть минимум, а потом хоть по 150 грамм стимулируй. Это ж не машина с расходом топлива где можно знать сколько долить чтобы дотянуть (и то с запасом заливаешь, чтобы потом не толкать) 

Мне, как начинающему, повезло. Наставник всегда сады оставляет семьям плюс осенью сироп. Пан Михайло с семьями дал рамки с мёдом. С садов принесли и съели :) В результате даю в нук и отводку кормовую рамочку по 200 грамм. В семьях 2 литра корыто съедают за 3-4 дня. Проблема в облёте неплодок:unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ромео сказал:

Вгадайте з одного разу ЩО?

Цитати із вікіпєдії ...

 их основной добыче относятся пчёлы, осы, шмели, а также летающиежуки, стрекозы и цикады. 

6 часов назад, ромео сказал:

В підсумку

 Среди пчеловодов эти птицы не очень популярны, так как бытует мнение, что щурки могут наносить большой ущерб пчелиным колониям. На самом деле — пчелы составляют очень небольшой процент в рационе питания щурок.

А зараз всі 100 відсотків.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Золотистая_щурка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...