Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

Только что, Артем7 сказал:

Гречка?

Наверное 

Уже  более 15 лет не видел всходов гречи 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Везёт Вам.

У меня четыре года назад садили гречку. Общался с фермерами и те сказали что больше садить не будут так как еле в ноль вышли. Грусно:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Артем7 сказал:

Везёт Вам.

Не факт...

Посіяти гречку не значить отримати з неї мед... ;)

Хоча шанс отримати гречаний мед вищий, ніж у нас...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Ніколи такого не бачив та й не думав, що таке можливе - осипання від голоду

Сильно постраждали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Мико сказав:

2024225165_20200527_161126(2)(640x480).jpg.3124c03123ce7a4b0d71cd54641d86ea.jpg

Повезло, тьфу-тьфу-тьфу, теперь желаю везения с погодой! Принимайте поздравления!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Макс_Скрипник сказал:

Повезло, тьфу-тьфу-тьфу, теперь желаю везения с погодой! Принимайте поздравления!

  • Спасибо image.jpeg.b44d2130bf752fccca19f047326ae41a.jpeg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ромео сказал:

Хоча шанс отримати гречаний мед вищий, ніж у нас...:)

За последние 15 лет впервые гречка в километре от пасеки 

Это не то что за 7 км летать 

Срочно перестройка всех планов 

Вывод маток на продажу ,уходит  на последний план 

Чуйка не подвела и всех маток отобранных в воспиталках ,

посадил через РР на рядом стоящие семьи ,

туда же перенёс и часть открытого расплода 

Теперь всё на место , оставлю одну воспиталку 

остальных верну в работу 

И срочно покупать стремянку :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А в мене день сьогодні був не скучний ... з ранку знову напали щурки захищався як міг :hunter:, потім вийшло сонечко пасіка пішла на обліт і щурок не стало, але з обльотом вийшов рій на 6-ть рамок причипився не високо зняв без проблем, після обід заколотив мішок цукру дівахам зробив взяток, далі перевірив матки в нуках  три двохрамочник нука на 300 рамці розбрелися, можливо щурки вибили бджолу але залишилось по жменькі бджіл, а 16 маток залишилось 6-ть, тільки одна матка почала сіяти, ще завтра забирать маточники та дощ знову на весь день передають поки не уявляю як буду забирать маточники по дощу, але на всяк випадок розклав канді по кліточках .

Тільки що глянув прогноз погоди на тиждень і майже на тиждень передаюють дожді, напевно і ці матки не облетяця :hmm:

Короче солодкий мед цього року, аж гірчить  ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Inna сказал:

в нас повна *рака з цими обьотами.І сьогодні знову л*є.

Перша зірочка то буква "с" зрозуміло. А друга, за аналогією теж повинна якусь буквочку приховувати? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ещё неделя такой погоды то придётся давить неплодок и в отводки давать открытый расплод и свежие маточники в броне.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Віталій.В сказал:

дощ знову на весь день передають поки не уявляю як буду забирать маточники по дощу,

Легко 1171965060_002(2).thumb.JPG.713e363d62db2368136cf429d6d7c823.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Артем7 сказал:

Везёт Вам.

У меня четыре года назад садили гречку. Общался с фермерами и те сказали что больше садить не будут так как еле в ноль вышли. Грусно:(

С прошлого года рф и казахи прикрыли экспорт гречки. Потому все и сеют.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Мико сказав:

За последние 15 лет впервые гречка в километре от пасеки 

......

И срочно покупать стремянку :rofl:

Досить торохтіти порожніми рамками!

Репутацію Медового Полюсу (тм) потрібно відновити :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:
1 годину тому, ромео сказав:

Хоча шанс отримати гречаний мед вищий, ніж у нас...:)

За последние 15 лет впервые гречка в километре от пасеки

Минулого року 2 га гречки було на віддалі 2 км...Поїхав,подивився-бджоли були на гречці...А в меді навіть запаху гречаного не було:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ss77 сказал:

Посадил дерево не знаю как называется. Из акациевых. Пчёлки любят. Нашёл фото в сети, пишут, что кустарник, но названия нет.

Гледичия цветёт, но толку нет. Кормлю сиропом. С щуркой повезло. рядом две пасеки по 50 ульев, на мои 4 пока внимания не обращают.

IMG_6027.JPG

IMG_6029.JPG

Аморфа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ура :ole_ole: моя Фроська вернулась

118818623_.thumb.jpg.19bd7f05fc62b76346388329fe862f73.jpg

Короче: єсть у мене друг їжак, я його потроху підкормлював пилком, побачив що пилок який розсипав під навісом біля столярки весь зібраний я по троху і почав підсипати пилку, а на ранок мене завжди чекала вічлива подяка :umora: у вигяді добреної кучі :blink: і наші стосунки дійшли вже до дружеських :az:, нє ну звісно горілку разом не пили, але це чудо природи під навісом шастало регулярно не звертаючи уваги на те що я забиваю цвяхи. Одного разу мій колючий товариш дуже вперто почав шукати кубло  під навісом я вимкнув світло та пішов до хати як була вже 11-та вечера, зранку почув що мій товариш зовсім не товариш, а подруга і звути її Фроська :hi:, тиждень Фроська була в кублі а потім о 15,00 минула мене я саме підставки варив та пішла гулять, пройшла доба Фроськи не має, засовую руку в кубло, а ті колючі комочки холодні як льодяшки розповзлися і майже не шевеляця,  можливо кіт їх розрогнув але валялися той на спині, той вже лапки розтягнув і т.д. зібрав їх, дружина нагріла води в пляшки та під  підстилку, вони через годину почали шевелитись та попискувати, змотався в місто купили дитячої смєсі від 0 до 6 місяців, та донька їх через дві години кормила із шприця 

630080173_1.thumb.jpg.c0bec40899428fc8bc936960ef2a0021.jpg

А ще через добу моя загульна подруга появилась, воловив її підсадив в ящик до діток, думав що вже не прийме  але все добре, почала кормити,  зробив їм гарне гніздо їз сіна виклав де вони знов разом, приємнооо :wub:  , тільки що навідувався фурчить - лякає :umora:

Одне дуже жалію не зробив фото всих колючих комочків разом, всього 6-ть штук..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Віталій.В сказав:

зранку почув що мій товариш зовсім не товариш, а подруга і звути її Фроська 

прям згадав старий фантастичний фільм "ворог мій", де Джері виявився не зовсім тим, за кого себе видавав. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кажется дождь наконец-то и до нас добрался! Вчера вечером прошла освежительная тучка, минут на 15. А сегодня с утра, уже два часа моросит. Похоже надолго. Если синоптики дают прогноз на две недели дождей, то наверное на два дня можно рассчитывать. Правда при таком дожде два дня мало, будем надеяться на большее. Глядишь и гледичия с малиной хоть что-то дадут.

погода.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кажется дождь наконец-то и до нас добрался! Вчера вечером прошла освежительная тучка, минут на 15. А сегодня с утра, уже два часа моросит. Похоже надолго. Если синоптики дают прогноз на две недели дождей, то наверное на два дня можно рассчитывать. Правда при таком дожде два дня мало, будем надеяться на большее. Глядишь и гледичия с малиной хоть что-то дадут.

528529288_.thumb.JPG.14d364465c66cfc8fa2423f8db932003.JPG

А я казав, що у Вас буде дощ :ok: зато у нас закінчився і сьогодні сонячний ранок. Вчора пів дня моросив дощик, але бджоли вперто летіли на малину.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Мико сказал:

Легко 

Піймав 15 хвилинний перекур дождя маточники забрав, тепер би ще із пів годинки шоб роздать ...

Щурки це просто капєц в пряму сенсі збивають бджіл з рамки яку тримаю в руках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, Артем7 сказав:

Гречка?

Та ніби ж вона - з Червоної книги... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 годин тому, ss77 сказав:

Посадил дерево не знаю как называется. Из акациевых. Пчёлки любят. Нашёл фото в сети, пишут, что кустарник, но названия нет.

Гледичия цветёт, но толку нет. Кормлю сиропом. С щуркой повезло. рядом две пасеки по 50 ульев, на мои 4 пока внимания не обращают.

IMG_6027.JPG

IMG_6029.JPG

Ось тут все про неї. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, ромео сказав:

Сильно постраждали?

Чотири сім'ї до нуля. :ak: 

От вам й погодка ''майська''... :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Чотири сім'ї до нуля. :ak: 

Співчуваю.

Чи залишався в них розплід на момент гибелі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...