Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

33 хвилини тому, Пахомич сказав:

Шо то за сітка зверху? Язики, десь витянув рамку і забув підставити , десь в відводкові не поставив заставну то називається моє розгліндяйсво. Як противно забирати ті язики - тече мед, все  в бджолах, жара, язик ще не взяв,а він обривається . Чому у вас язики , та щей порожні . Ви мабудь дуже скупий, якщо при таких умовах тарабаните сімї . Можна зрозуміти якщо ріпаковий,  весняний можна забирати і при білих мухах:hi:  

Пахомич, Вам щось доказувати небачу сенсу, у Вас є своя думка - взятку нема у Вас, тому його неможе бути нівкого;)

Всі язики  вирізав з нуків. Ось ще один так й же. Чому допустив язики? Нуки заселяв натрушеною бджолою, з розрахунку бджоли на 2 рамки, пізніше  рамки до повного комплекта доставляюю, по мірі росту маленької сімейки.  А тут невстиг. То холодно, то дощі, то часу немав, бо була інша робота, в результаті мушу вирізати язики. 

Доречі, язики з медом і наполовину печатані. Така ситуація з  медом в нуках, у сім'ях по 2 магазини меду. Мені на місці  мабуть.видніше, відкачувати вже, ,  ще трохи зачекати...

 

34 хвилини тому, К. А. Е. сказав:

Пахомович, то ладно, а вот скажите Вы бы стали фотографировать как мед течёт. И для чего? Что бы выставить? Фотография нужно признать для уровня моего понимания в этом деле хорошая. Кто-то писал что взрослеть кому то нужно не помню, хотя лукавлю, все я помню. Правильно наверное писал 

 

Фото виставив спеціально для Вас, щоб Ви бачили, що мед таки  є і народ мед помалу відкачує...  Знаю точно, що качають на Львівщині і Тернопільщині...

IMG_20200523_144106.thumb.jpg.1b74f00cc7d4a167ef328259061fc17f.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Фото виставив спеціально для Вас, щоб Ви бачили, що мед таки  є і народ мед помалу відкачує...  Знаю точно, що качають на Львівщині і Тернопільщині...
IMG_20200523_144106.thumb.jpg.1b74f00cc7d4a167ef328259061fc17f.jpg
Сьогодні буду забирати ріпаковий мед, точніше вже почав. Трохи качну, думаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Пахомич, Вам щось доказувати небачу сенсу, у Вас є своя думка - взятку нема у Вас, тому його неможе бути нівкого;)

Всі язики  вирізав з нуків. Ось ще один так й же. Чому допустив язики? Нуки заселяв натрушеною бджолою, з розрахунку бджоли на 2 рамки, пізніше  рамки до повного комплекта доставляюю, по мірі росту маленької сімейки.  А тут невстиг. То холодно, то дощі, то часу немав, бо була інша робота, в результаті мушу вирізати язики. 

Доречі, язики з медом і наполовину печатані. Така ситуація з  медом в нуках, у сім'ях по 2 магазини меду. Мені на місці  мабуть.видніше, відкачувати вже, ,  ще трохи зачекати...

 

Фото виставив спеціально для Вас, щоб Ви бачили, що мед таки  є і народ мед помалу відкачує...  Знаю точно, що качають на Львівщині і Тернопільщ

Для меня не старайтесь. Я мед видел. Фотки хорошие, но это для другого форума где фотоаппараты обсуждают. В том что мед есть я не сомневаюсь дело в другом-никто не додумался фото как течёт мед выставлять. Вы за мою память первый. А может и нужно, может кто то и не знает какой он на вид. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Пахомич, Вам щось доказувати небачу сенсу, у Вас є своя думка - взятку нема у Вас, тому його неможе бути нівкого;)

Всі язики  вирізав з нуків. Ось ще один так й же. Чому допустив язики? Нуки заселяв натрушеною бджолою, з розрахунку бджоли на 2 рамки, пізніше  рамки до повного комплекта доставляюю, по мірі росту маленької сімейки.  А тут невстиг. То холодно, то дощі, то часу немав, бо була інша робота, в результаті мушу вирізати язики. 

Доречі, язики з медом і наполовину печатані. Така ситуація з  медом в нуках, у сім'ях по 2 магазини меду. Мені на місці  мабуть.видніше, відкачувати вже, ,  ще трохи зачекати...

 

Фото виставив спеціально для Вас, щоб Ви бачили, що мед таки  є і народ мед помалу відкачує...  Знаю точно, що качають на Львівщині і Тернопільщині...

IMG_20200523_144106.thumb.jpg.1b74f00cc7d4a167ef328259061fc17f.jpg

Якого року фото. Для фотографії перекинули медову з одного місця в друге. Навіщо? В  Червонограді течуть медові річки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Пахомич сказав:

Якого року фото. Для фотографії перекинули медову з одного місця в друге. Навіщо? В  Червонограді течуть медові річки? 

Фото сьогоднішнє. Зверніть увагу, зверху є підписи синім маркером - Скленар. Сподіваюся знаєте, що синій колір - 2020 рік? Додам спеціально для Вас ще одну сьогоднішню фотку - на цей раз трьохсота рамка. То як, є в моїй місцевості мед?IMG_20200523_163241.thumb.jpg.e79504c2df7c9ddf8baa8a972f85d183.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Фото сьогоднішнє. Зверніть увагу, зверху є підписи синім маркером - Скленар. Сподіваюся знаєте, що синій колір - 2020 рік? Додам спеціально для Вас ще одну сьогоднішню фотку - на цей раз трьохсота рамка. То як, є в моїй місцевості мед?IMG_20200523_163241.thumb.jpg.e79504c2df7c9ddf8baa8a972f85d183.jpg

Медовий полюс в цьому році змістився трохи на Захід :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Олександр Коваль сказал:

Медовий полюс в цьому році змістився трохи на Захід :IMHO:

Хай хоч у них буде майський медок,  як нам природа не дала. А скільки років було навпаки? Треба і на західну трішки поділитися

18 минут назад, davolodya сказал:

То як, є в моїй місцевості мед?IMG_20200523_163241.thumb.jpg.e79504c2df7c9ddf8baa8a972f85d183.jpg

Молодці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, К. А. Е. сказал:

А в этом году кто?

Весна-Літо 2020

Автор Укроп, 1 марта 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, davolodya сказал:

Романович, а як справи в 100 єврових маток карніки? 

Две прививки уже сделал , завтра должны запечатать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Женя Циба сказал:

Візьміть ІО матку, тай наклепайте собі .

Что бы они вышли дороже , чем готовых купить 

К матке ИО нужны нуки ,пчела на загрузку нуков 

Потери которые идут от самоличного вывода 

иногда загоняет в минуса 

Особенно в этом году :IMHO1:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Артем7 сказал:

неплодки вийшли з маточників хтозні коли, а вчора переглянув їх то досі незасіяли.

Теперь не прозевать трутовок ,а то могут " помочь "  матке с засевом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Мико сказав:

Что бы они вышли дороже , чем готовых купить 

К матке ИО нужны нуки ,пчела на загрузку нуков 

Потери которые идут от самоличного вывода 

иногда загоняет в минуса 

Особенно в этом году :IMHO1:

 

Нуки які-не-які є. Хотілося б кращих, але ціни на них - пардон :IMHO:

В нуках є більше шансів що приймуть, бо в сім'ях і хвостах треба розплод переставляти і дивитися, щоб не почали свою виводити. Ліпше потім стару задавити і зверху через сітку об'єднати. В нової матки охорона гарантована буде

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Мико сказав:

Две прививки уже сделал , завтра должны запечатать 

Годували виховательок? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Годували виховательок? :ah:

Я даже  фото выкладывал  16 мая в белой акации 

Баночка 250 грамм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Фото сьогоднішнє. Зверніть увагу, зверху є підписи синім маркером - Скленар. Сподіваюся знаєте, що синій колір - 2020 рік? Додам спеціально для Вас ще одну сьогоднішню фотку - на цей раз трьохсота рамка. То як, є в моїй місцевості мед?IMG_20200523_163241.thumb.jpg.e79504c2df7c9ddf8baa8a972f85d183.jpg

Володимере, ви зробили досить необдуманно.

Це як червону матерію викинути перед півторатонним биком! :frusty::rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Мико сказав:

Я даже  фото выкладывал  16 мая в белой акации 

Баночка 250 грамм 

А, пригадую. Так то про цю закладку йшлося? 

Я першу десятку маточників взавтра буду по нуках теж роздавати. Багато прийшлось бракувати.:dntknw:

Ну, а ваша карніка , Романовичу, не роїться? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, ДобровоЛ сказал:

А, пригадую. Так то про цю закладку йшлося? 

Я першу десятку маточників взавтра буду по нуках теж роздавати. Багато прийшлось бракувати.:dntknw:

Фото от 16 мая , а завтра только запечатают маточники 

Я же писал что маток после акации буду выводить 

А это так по паре планок привил ,для раскрутки воспиталок 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Володимере, ви зробили досить необдуманно.

Це як червону матерію викинути перед півторатонним биком! :frusty::rofl:

Це спеціально для Пахомича, йому дякуйте;)

43 хвилини тому, Мико сказав:

Две прививки уже сделал , завтра должны запечатать 

А по меду материнки як? Хоч щось принесли, чи зовсім нічого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Нуки які-не-які є. Хотілося б кращих, але ціни на них - пардон :IMHO:

В нуках є більше шансів що приймуть, бо в сім'ях і хвостах треба розплод переставляти і дивитися, щоб не почали свою виводити. Ліпше потім стару задавити і зверху через сітку об'єднати. В нової матки охорона гарантована буде

Мені дуже сподобалися нуки  від Дубенчака з Хмільника. То вищий столярно-пасічний  пілотаж. :IMHO:

За ціни не говоритиму, бо гарна річ і вартувати має високо.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, davolodya сказал:

 

А по меду материнки як? Хоч щось принесли, чи зовсім нічого?

У меня материнки зажаты

стоевриковые не на мёд работают 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще один такий сезон і буду кидать цей "бізнес". Роздав сьогодні бідон акації, на завтра бідон соняха поставив до батареї. На наступний тиждень погоди не обіцяють "медової", запасів може і не вистачить, щоб перетягнуть до кращих часів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Мико сказав:

Фото от 16 мая , а завтра только запечатают маточники 

Я же писал что маток после акации буду выводить 

А это так по паре планок привил ,для раскрутки воспиталок 

 

Ну, й я якраз зробив точно теж саме. Ви праві, без розкрутки важко набирати обороти.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Seos сказав:

Ще один такий сезон і буду кидать цей "бізнес". Роздав сьогодні бідон акації

Це не дуже обдумано Ви зробили :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погоды на мёд нет и в ближайшее время не предвидется 

Сегодня с обножкой возвращались ,без слёз на неё не глянешь 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Seos сказав:

Ще один такий сезон і буду кидать цей "бізнес". Роздав сьогодні бідон акації, на завтра бідон соняха поставив до батареї. На наступний тиждень погоди не обіцяють "медової", запасів може і не вистачить, щоб перетягнуть до кращих часів.

Доведеться вам вирощуванням цукрових буряків зайнятися! :umora: 

2 хвилини тому, Олександр Коваль сказав:

Це не дуже обдумано Ви зробили :IMHO:

Та він же з Канева...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...