Перейти к содержанию

Весна-Літо 2020


Укроп

Рекомендуемые сообщения

Всих колег вітаю з першим днем весни! Час летить невпинно, знову прийшла до нас весна, а з нею початок активного сезону. Прошу Вас до обговорення своїх справ, в цій темі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки, що лише підготовка до виносу з зимівника, обліт планується на середу- четвер,всіх з весною:baby:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Бедный пасечник сказав:

На мЫло " справи" с такой ценой на опте...:hi:Думаю продать часть пчелосемей, если купят...

змініть нік і породу бджіл, пишіть оптимістичніші повідомлення, думайте про все хороше і не прийдеться продавати бджіл.:ay:

думки матеріальні:hi:

хрошу тему відкрив Укроп, якраз їду виносити....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Бедный пасечник сказав:

На мЫло " справи" с такой ценой на опте...:hi:Думаю продать часть пчелосемей, если купят...

Займіться рекламою  і все стабілізується, ось приклад як потрібно рекламувати мед

 

1 годину тому, Слобожанин 70 сказав:

Употребление Украинского подсолнечникового меда в количестве 3ст.л. (лучше 5ст.л), в сутки,уменьшает вероятность заражения короновирусом на 62%.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Бедный пасечник сказал:

На мЫло " справи" с такой ценой на опте...:hi:Думаю продать часть пчелосемей, если купят...

Кому продавати зібрались ? якщо всі хочуть  частину продати. Тримайте і радійте :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора закінчив огляд сімей. є декілька (5 шт) які ще в рихлих клубах, натяку на розплід не має, є тільки маленкі острови засіву. В інших рекордистках вже по 2 рамки печатного розплоду на 80-90% рамки. Правда ці сімї сильні по бджолі. В цілому думаю що на середину березня вже масово почне виходити молода бджола. А це значить що зимівля закінчилась. Зимівля без втрат. Але одна сімейка яка восени не змогла зупинитись в розплоді, зійшла на одну вуличку бджоли. Вичеркнув її з журналу, а матку забирає сусід. Також в двох сім'ях  пропали матки, замінив з нуків. Нуки ще не передивлявся, з 45 пропав один нук, також вітром видуло один повністю, в іншому залишилась матка та 100 бджілок (Ось ця матка і пішла в сімю). Всі інші навіть на дві вулочки бджоли чудово перезимували, та мають залишки меду аж до травня місяця.

З початком нового пасічного сезону всіх Форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Зимівля без втрат. Але одна сімейка яка восени не змогла зупинитись в розплоді, зійшла на одну вуличку бджоли. Вичеркнув її з журналу, а матку забирає сусід

Значить з втратами...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ромео сказав:

Значить з втратами...;)

але перезимували, то вже йде ліквідація;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки, що лише підготовка до виносу з зимівника, обліт планується на середу- четвер,всіх з весною:baby:
Також планую виносити у вівторок зранку.
Нарешті весна!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Олександр Кривченко сказал:

Також планую виносити у вівторок зранку.
Нарешті весна!!

Хто виносив бджоли звечора. Поділіться досвідом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хто виносив бджоли звечора. Поділіться досвідом.
Я підлаштовуюсь під товариша - коли в нього є час.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Mihail-ves сказал:

але перезимували, то вже йде ліквідація;)

Припустимо, всі сім'ї отак "перезимували". Що тоді буде казати пасічник? "Перезимувала пасіка на 100%, але бджіл не залишилось"?:hmm:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mihail-ves сказав:

Вчора закінчив огляд сімей. є декілька (5 шт) які ще в рихлих клубах, натяку на розплід не має, є тільки маленкі острови засіву. В інших рекордистках вже по 2 рамки печатного розплоду на 80-90% рамки. Правда ці сімї сильні по бджолі. В цілому думаю що на середину березня вже масово почне виходити молода бджола. А це значить що зимівля закінчилась. Зимівля без втрат. Але одна сімейка яка восени не змогла зупинитись в розплоді, зійшла на одну вуличку бджоли. Вичеркнув її з журналу, а матку забирає сусід. Також в двох сім'ях  пропали матки, замінив з нуків. Нуки ще не передивлявся, з 45 пропав один нук, також вітром видуло один повністю, в іншому залишилась матка та 100 бджілок (Ось ця матка і пішла в сімю). Всі інші навіть на дві вулочки бджоли чудово перезимували, та мають залишки меду аж до травня місяця.

З початком нового пасічного сезону всіх Форумчан.

Дякуємо, але я сезон розпочав ще 19 лютого, коли 80 відсотків сімей скоротив і почистив.Та й підсніжники вже тижнів з три, як зацвіли... 1 березня - то вже так, не серйозно.:IMHO:

Значить мінус один(-1). А крильця цієї сімейки у вас , випадково, не лишилися?:ah:

 А у мене цьогоріч без мінусів і пору пригорщів підмору - чиста баківська порода дає про себе знати!. Лишились, правда, ще не чищені 4 дадани.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Значить мінус один(-1). А крильця цієї сімейки у вас , випадково, не лишилися?

помісь СГК з УС. Так що не сильно і шкода. Матка з червоною міткою.

1969961163_2020-3-1_13-4-35_546.thumb.jpg.9ff173b53412dd230bad52e32264ebec.jpg

7 хвилин тому, ромео сказав:

Припустимо, всі сім'ї отак "перезимували". Що тоді буде казати пасічник? "Перезимувала пасіка на 100%, але бджіл не залишилось"?

де хто так і балується, з'єднує 3-5 відводків в одну. Я можу собі дозволити просто вичеркнути її з зошита. А на її місце прилаштувати один із нуків, які не враховувались як сімї. Але зараз вже можуть спокійно отримати статус -сім'я!.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Бедный пасечник сказав:

Насчет породы

а щодо ніку?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

помісь СГК з УС. Так що не сильно і шкода. Матка з червоною міткою.

1969961163_2020-3-1_13-4-35_546.thumb.jpg.9ff173b53412dd230bad52e32264ebec.jpg

де хто так і балується, з'єднує 3-5 відводків в одну. Я можу собі дозволити просто вичеркнути її з зошита. А на її місце прилаштувати один із нуків, які не враховувались як сімї. Але зараз вже можуть спокійно отримати статус -сім'я!.

О!  То вас Бог наказує за цікавість до чорнопопих бджілок.

Доведено ж вже роками, що кавказянки до добра не доведуть. А рамки ж точно у них загажені ще з осені?  Мав справу з ними, навіть племінними  прямо з Красної Поляни, але ще у мої роки юності.:ah:

 І УС з ними - то гримуча суміш вже у другому поколінні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Бедный пасечник сказав:

А это чтоб все знали, 

І Вам - щоб вже надійно:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Бедный пасечник сказал:

А это чтоб все знали, что на пчелах много не заработаешь. :hi:

Актуально,як ніколи :).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Роблю теж певний підсумок: з 42 моїх всі перезимували. Підмору майже немає, по 20 бджіл на вулик. Розплід в січні був тільки в однієї сімї і там стара матка. Більшість тільки почали сіяти. Є одне серйозне зауваження: найгірше перезимували в альпійському вулику, маю 2 сімї в них. Чому? Поки не знаю, думаю ще з рік за ними по спостерігаю. Для мене вони цінні ради сотового меду, а також нуки на альпійську рамку. Не сподобались безфальцеві корпуса в альпійцях. Між корпусами сирість і загнивання. А так все ок. Готуємось до активного сезону. Вже поговорив з фермером відносно посівів. Треба шукати місця під точок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Яцков Андрій сказал:

Розплід в січні був тільки в однієї сімї і там стара матка.

Якого року?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Олександр Кривченко сказав:

Також планую виносити

Вперше за 7 років  бджіл не заніс в зимівник і не прогадав.... Щось я відчуваю що зимування в зимівниках скоро буде в минулому. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Вперше за 7 років  бджіл не заніс в зимівник і не прогадав.... Щось я відчуваю що зимування в зимівниках скоро буде в минулому. :IMHO:

А мені ось цікаво,який медозбір буде після такої зими .:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Женя Циба сказав:

,який медозбір буде після такої зими

Що мається на увазі?  як така зимівля може вплинути на медозбір?:dntknw: 

Як на мене, нічого поганого в цій зимівлі по відношенню до медозбору  не повинно бути..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Бджолопотам сказал:

Що мається на увазі?  як така зимівля може вплинути на медозбір?:dntknw: 

Як на мене, нічого поганого в цій зимівлі по відношенню до медозбору  не повинно бути..

Вологи в землі після такої зими мало,у нас навіть снігу не було,думаю це все скажеться на медозбір.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Женя Циба сказал:

Вологи в землі після такої зими мало,у нас навіть снігу не було,думаю це все скажеться на медозбір.  

Зависит ещё что будет с дождями весной ,поэтому рано ещё что-то говорить на этот счёт .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...