Перейти к содержанию

Конструкции подкрышника


alexmar99

Рекомендуемые сообщения

Спасибо,жду. Вчера полночи читал русские сайты, так они вообще ульи перевозят с открытыми летками.

Владимир 22, Був такий варіант перевезення ще при Союзі. При працюючому моторі бджоли сидять по гніздах. Але, не дай Бог, аварійна зупинка. Ну, і що тоді робити? Уявляєте на хвильку ситуацію, коли, приміром, мій маршрут кочівель найчастіше проходить через Київ? :dntknw::helpme::umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вам повинен підійти на всі сто, це точно) , але виставлю вже опісля Баришівки.

Спасибо,жду. Вчера полночи читал русские сайты, так они вообще ульи перевозят с открытыми летками.
У моих ульях ззади откручивается доска 15см и вставляется сетчатый вкладыш :ay: .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моих ульях ззади откручивается доска 15см и вставляется сетчатый вкладыш .

Kolyan, У всіх стандартних лежаках совдепівського періоду броварського виробництва з одного боку були такі вставки. Ну, а з іншої бокової стінки,- був ще один запасний льоток для відводка.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моих ульях ззади откручивается доска 15см и вставляется сетчатый вкладыш .

Kolyan, У всіх стандартних лежаках совдепівського періоду броварського виробництва з одного боку були такі вставки. Ну, а з іншої бокової стінки,- був ще один запасний льоток для відводка.
Iddo,это у меня в Даданах ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моих ульях ззади откручивается доска 15см и вставляется сетчатый вкладыш

Kolyan, можно, более подробней про Вашу конструкцию, можно фото?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Этой конструкцией предусматриваю две цели:1. использовать как подкрышник во время зимовки с целью подкормки медом в случае необходимости; 2.В весенне-летний сезон использовать как дно для отводка на основной семье.

Владимир 22, А ось і обіцяні фото. Знято з двох сторін. Лише сітка використана з малими чарунками, тож її запрополісували. Я так її і залишив.post-6465-1412530420_thumb.jpg post-6465-1412530454_thumb.jpg
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лише сітка використана з малими чарунками, тож її запрополісували.

На рамки (між ними та сіткою) нічого не кладете?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось і обіцяні фото.

Спасибо. А для какой цели сделаны пропилы по бокам?(где вставки).Думаю, что если с верху прибить щит будет ОК :ay: , и через эти вставки будет проходить воздух. Я имею ввиду щит нужен для того, что бы с верху можно ставить ульи.Вот только какая выйдет себестоимость такого подкрышника.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо. А для какой цели сделаны пропилы по бокам?(где вставки).Думаю, что если с верху прибить щит будет ОК , и через эти вставки будет проходить воздух. Я имею ввиду щит нужен для того, что бы с верху можно ставить ульи.Вот только какая выйдет себестоимость такого подкрышника.

Владимир 22, Паралельно з цим йде мова про теж тут http://tochok.info/forum/index.php?showtop...mp;#entry224055 . Гляньте, я там писав про бруски. А пропили ті закриваються втулками. Використовувалися при утриманні зверху помічниці для підсилення сімей. Це ціла технологія. Хоч і непогана, та я нею не користувався,- вулики ці були мною придбані вже як б/у.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось і обіцяні фото. Знято з двох сторін. Лише сітка використана з малими чарунками, тож її запрополісували. Я так її і залишив.post-6465-1412530420_thumb.jpg post-6465-1412530454_thumb.jpg
А сітка капронова чи металічна?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А сітка капронова чи металічна?

Металлическая. Тільки сітка тут дуже густа. Її бджоли швидко прополісують. Треба десь з чарунками до 3,5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Металлическая. Тільки сітка тут дуже густа. Її бджоли швидко прополісують. Треба десь з чарунками до 3,5
А якщо поставити капронову,при перевозці, бджоли прогризуть чи ні?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Металлическая. Тільки сітка тут дуже густа. Її бджоли швидко прополісують. Треба десь з чарунками до 3,5
А якщо поставити капронову,при перевозці, бджоли прогризуть чи ні?
Навіть будівельну (2,5х2,5), а тим більше москітну не здолають.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо поставити капронову,при перевозці, бджоли прогризуть чи ні?

В мене в лежаку була років 10. Правда- дебела.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А сітка капронова чи металічна?

Черкасець, Звичайно - металева. Пластикова рветься. Тільки тут вона дуже густа. Бджоли її забудовують прополісом. Треба сітку з чарунками десь на 3,5 мм. Ну не менше чим на 3,0 мм. і ліпше з нержавійки. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На рамки (між ними та сіткою) нічого не кладете?

einar, Ні, а на сітку при потребі - утеплення.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для Владимир 22

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ещё

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для Владимир 22

Романович, спасибо.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось і обіцяні фото. Знято з двох сторін. Лише сітка використана з малими чарунками, тож її запрополісували. Я так її і залишив.Прикрепленное изображение Прикрепленное изображение

Все чаще прихожу к мысли что Ваш подкрышник нужно взять за основу изготовления своего, но немного изменив конструкцию. Ранее я предполагал, что взяв за основу Вашу конструкцию достаточно набить с верху лист ОСБ и будет ОК. но это лишние затраты. Теперь появилась мысль, что нужно подогнать эту конструкцию под мою крышу,тоисть что бы при закрытии кришки по бокам были открыты пропилы,через которые будет выходить теплый воздух. Но есть одно НО, у меня корпуса безфальцевые,значит этот подкрышник то же будет безфальцевый.НЕ будет ли крутить эту конструкцию,Какие есть мысли по этому поводу?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 years later...
09.12.2009 в 20:54, Бортник сказав:

Знакомые картинки. Да никакой цели... Подкрышник - это пережиток лежаков. Там они нужны. При многокорпусной системе - лишний элемент. :IMHO1: Где-то уже говорили по этому поводу...

Самі ви, шановний пане, зайвий! Я не  уявляю своїх  кочових багатокорпусників без підкришників, у яких розміщені видалювачі бджіл, вентиляціята утеплення. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Самі ви, шановний пане, зайвий! Я не  уявляю своїх  кочових багатокорпусників без підкришників, у яких розміщені видалювачі бджіл, вентиляціята утеплення. :IMHO:

Було б у Вас хоча б 100 вуликів, думаю що думку змінили б. Теж мав таку думку, але потім переконався що то зайва запчастина у вулику, яка займає зайвий час щоб її ставити і знімати. Ще маю трохи вуликів із тими зайвими запчастинами, але поступово від них збавляюсь. Дійсно підашник то пережиток минулого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Укроп сказал:

 Дійсно підашник то пережиток минулого

Значит я живу в   прошлом 

Заказал 50 новых подкрышников 

и никто меня не переубедит ,

что это лишняя деталь в улье 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Самі ви, шановний пане, зайвий! Я не  уявляю своїх  кочових багатокорпусників без підкришників, у яких розміщені видалювачі бджіл, вентиляціята утеплення. :IMHO:

Что вас пан @ДобровоЛ опять пробило отвечать на оообщения 2009 года 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Мико сказав:

Что вас пан @ДобровоЛ опять пробило отвечать на оообщения 2009 года 

Та заскучав й почав  переглядав тему із самого початку. Вразила категоричність постановки питання. А я , Романовичу, як і ви -  переконаний прибічник підкришників у корпусних, оскільки у мене на них покладено чимало функцій, без яких досить складно пасічникувати на кочовому візку. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...