Перейти к содержанию

Дотація пасічникам 2020


К. А. Е.

Рекомендуемые сообщения

7 минут назад, Sanich сказал:

Я ще нічого не стверджував - лише запитав. А вже "неправда". :dntknw: 

Мене цікавить, що таке "племінна пасіка карпатки" у пасічника, у якого на пасіці є карніка у немалих об"ємах. За яким принципом допомога виділяється? Може там на 100 сімей карніки 10 сімей карпатки? 

Це ліпше буде якщо він сам дасть відповідь. Зателефоную і попрошу щоб він дав обґрунтовану відповідь. По моїх підрахунках( можу помилитись) із 300 його сімей, там більша частина карпатки. Або законна половина. Але ліпше хай сам дасть на все відповідь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

Я ще нічого не стверджував - лише запитав. А вже "неправда". :dntknw: 

Мене цікавить, що таке "племінна пасіка карпатки" у пасічника, у якого на пасіці є карніка у немалих об"ємах. За яким принципом допомога виділяється? Може там на 100 сімей карніки 10 сімей карпатки? 

так там ще виділяється допомога на імпортовані матки, і тут багатьом "племінним" яку карту не потяне та і козир буде, готовили то вони золоті поради, як отримати дотацію.

Простий пасічник отримає кістку, а цей простий пасічник купляє бджолопакети, відновлює бджолиний фон в місцевості, що зазнала збитків від недбалого застосування хімікатів фермерами, і бджоли тих простих не племінних працюють теж.Так от від продажі бджолопакету за 500грн. власник племінної атестованної пасіки отримає дотацію від держави 500грн., від продажі бджоломатки карпатки за ціною 150грн., отримає дотацію 150грн., правда ті пакети і матки підуть в зони де закон про місцеве роювання забороняє певну породу, але дотації на той закон....

Тож висновок, а нафіг той мед , коли є дотація:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Укроп сказав:

Це ліпше буде якщо він сам дасть відповідь. Зателефоную і попрошу щоб він дав обґрунтовану відповідь. По моїх підрахунках( можу помилитись) із 300 його сімей, там більша частина карпатки. Або законна половина. Але ліпше хай сам дасть на все відповідь

ну оперний театр, перше офігенний карніковод, потім карпатчик, а може бакфастчик вже став:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можу сказати лише одне. При будь якій ситуації будуть незадоволенні, і заздрісники. Є такі що в житті своєму, будки собачої не побудували, і нічого не досягли. От такі і будуть піну з рота пускати. В нас ніколи не було такого, і не буде щоб всі були задоволенні. Такий наш менталітет, і від цього нікуди не дінешся. Я скажу так. Якби люди бачили що Іван Михайлович тупий, і нічого не тямить. То хіба постійно запрошували б його лекції читати?. Є певна когорта людей які його ненавидять, і від цього теж нікуди не дітись. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знову зібралися плітки розпускати?  Це як баби на базарі, чув дзвін, а не знає де він! 

На сьогодні є кілька програм підтримки пасічників. Перша , через здешевлення кредитів, але ніхто їх не хоче брати, бо протрібно мудро використати і віддати!   Друга,  державна підтримка  з місцевих бюджетів , вирішують місцеві депутати.  Третя , Обласні програми підтримки села.  І нарешті, державна підтримка на рівні  бюджету держави. 

Тепер по черзі.Загально державна  Програма підтримки передбачає 110 млн. на підтримку галузі. Не miro  чи  Івана Михайловича  , чи ще когось ....а галузі бджолярства!  Над цим працює комітет ВР з аграрних питань. Як вони там вирішують , це окреме питання. Але хочу запитатаи тут присутніх на форумі , хто з Вас подав до комітету свої пропозиції? хто з Вас прийняв участь у розробці програми? може хтось запропонував  шлях виведення з проблем  галузь  бджолярства? Хто з присутніх на форумі,   Тут я бачу більше свої шкурні інтереси  цікавлять.

По Львову працює програма підтримки  пасічників. Програма передбачає  надання допомоги не юридичним особам ,   чи племінним  пасікам, яких у нас у Львівській області всього 3 !!! Програма передбачає надання допомоги ПАСІЧНИКАМ , фізичним особам,   які хочуть одержати часткову компенсацію:  за реєстрацію пасіки, до 1000 грн. , за придбаних  у племінних пасіках УКРАЇНИ !!!  маток ( 150 грн) і пакетів ( 750 грн). При цьому не більше 5000 грн. на одного пасічника. 

Всім тим,  хто ще до сьогодні не зрозумів ( не дано людині, нема на то ради),  що наші карпатські бджоли це унікальна Українська  карпатська популяція великої раси бджіл Apis mellifera carnica !  А через недолугість окремих "авторитетів"  і бажання попіаритися , породило , нічим не підтверджене тлумачення , народну назву  " карпатка"! 

На сьогодні , в наукових колах, чітко і зрозумііло  визнанj  наші бджола  як    Apis mellifera carnica var. ukrainica carpatica .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Укроп сказав:

Можу сказати лише одне. При будь якій ситуації будуть незадоволенні, і заздрісники. Є такі що в житті своєму, будки собачої не побудували, і нічого не досягли. От такі і будуть піну з рота пускати. В нас ніколи не було такого, і не буде щоб всі були задоволенні. Такий наш менталітет, і від цього нікуди не дінешся. Я скажу так. Якби люди бачили що Іван Михайлович тупий, і нічого не тямить. То хіба постійно запрошували б його лекції читати. Є певна когорта людей які його ненавидять, і від цього теж нікуди не дітись. 

 Я завжди  маю свою думку і  кажу ,  це моє кредо : зроби щось  корисне  сам , і зроби  щось корисне для людей!  зроби краще за мене і я буду радий твоєму вчинку!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

01.03.2020 в 18:34, Мико сказав:

сравнивая наши налоги в 61 % с канадскими 15 % и минималку в 7500 $ канадских с которой налог =0 %

 

 

Проаналізуйте ці таблиці і врахуйте, що ВВП на душу населення в Канаді близько 43 тис $, а в Україні всього 3 тис $. Сільське господарство там в сукупному ВВП як хобі, всього 2%, а основні доходи навіть не промисловість, а послуги і оптова торгівля. 

 
 
             
Первичный сектор Канады
Деятельность % ВВП Работники % Занятых
Сельское хозяйство 2 % 347 400 2 %
Рыболовство 0,5 % 26 850 0,2 %
Лесоводство 0,5 % 50 000 0,3 %
Всего 3 % 434 250 2,5 %
 
     

 

 

 

Вторичный сектор Канады
Деятельность % ВВП
Обрабатывающая
промышленность
18 %
Строительство 5 %
Добывающая
промышленность
4 %
Итого 27 %
Работники % Занятых
2 605 500 15 %

868 500

5 %
260 550 1,5 %

3 734 550

21,5 %
     
Третичный сектор Канады
Деятельность % ВВП
Различные услуги 22 %
Финансовые услуги и
услуги по недвижимости
19 %
Оптовая и розничная
торговля
11 %
Транспорт и связь 9 %
Правительственные услуги 6 %
Инфраструктурные отрасли 3 %
Всего 70 %
Работники % занятых
6 600 600 38 %
1 042 200 6 %

2 779 200

16 %

1 737 000

10 %
868 500 5 %
173 700 1 %
13 201 200 76 %
   
   
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

Я завжди  маю свою думку і  кажу ,  це моє кредо : зроби щось  корисне  сам , і зроби  щось корисне для людей!  зроби краще за мене і я буду радий твоєму вчинку!  

ХлопцІ, будь ласка, заберІть у Михайловича трибуну!.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Іван Михайлович сказав:

Тут я бачу більше свої шкурні інтереси  цікавлять.

Вам видніше, мабуть. 

3 години тому, Іван Михайлович сказав:

Над цим працює комітет ВР з аграрних питань. Як вони там вирішують , це окреме питання. Але хочу запитатаи тут присутніх на форумі , хто з Вас подав до комітету свої пропозиції? хто з Вас прийняв участь у розробці програми? може хтось запропонував  шлях виведення з проблем  галузь  бджолярства? Хто з присутніх на форумі,

А хто нас запитував? Чому ж ніхто не розповсюдив інформацію, що комітет цим питанням займається? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Sanich сказав:

Вам видніше, мабуть. 

А хто нас запитував? Чому ж ніхто не розповсюдив інформацію, що комітет цим питанням займається? 

Кожен з нас , повинен мати свою активну позицію, якщо нас цікавить подальша доля пасічництва. І кожен знає,  що є влада і є управлінці, адже кожен ходить на вибори і вибирає ту владу.  Коли нам всім погано ( мед 25 грн.кг!!! і пляшка води  "боржомі"  так само коштує!) зрозуміло, що плакання в чатах та на форумах , нічого не дасть!!!  Об"єднуємось, починаємо "грюкати " до можновладців , яких ми , народ!  найняли для  служіння тому самому народу який їх обрав !  

Як Ви думаєте, чому це влада виділила 110 млн .грн на підтримку бджолярства?  Та тому що знайшлися такі , які довели чиновникам,  що  без державної підтримки, галузь  буде скорочуватися і  всім стане гірше. Так, я  також приклався до того щоб  на нас звернули увагу!   Ще раз кажу всім, не на мене  особисто  , чи ще когось персонально, а щоб чиновник зрозуміів ЩО МИ Є ! і нам ВАЖКО !  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Кожен з нас , повинен мати свою активну позицію, якщо нас цікавить подальша доля пасічництва. І кожен знає,  що є влада і є управлінці, адже кожен ходить на вибори і вибирає ту владу.  Коли нам всім погано ( мед 25 грн.кг!!! і пляшка води  "боржомі"  так само коштує!) зрозуміло, що плакання в чатах та на форумах , нічого не дасть!!!  Об"єднуємось, починаємо "грюкати " до можновладців , яких ми , народ!  найняли для  служіння тому самому народу який їх обрав !  

Як Ви думаєте, чому це влада виділила 110 млн .грн на підтримку бджолярства?  Та тому що знайшлися такі , які довели чиновникам,  що  без державної підтримки, галузь  буде скорочуватися і  всім стане гірше. Так, я  також приклався до того щоб  на нас звернули увагу!   Ще раз кажу всім, не на мене  особисто  , чи ще когось персонально, а щоб чиновник зрозуміів ЩО МИ Є ! і нам ВАЖКО !  

Буде цікаво подивитися чи легше стане від дотації в кінці року. На цю дату меду у нас стало не менше, так само і бджіл і ключова проблема не племені аморфні пасіки і пакети (хоча освоїти кошти вийде гарно) і не дотації на аморфну сім'ю,  як всі знають.

Єдине, що ця подачка може вирішити це так щасливе життя окремих учасників і трохи збільшення кількості пасічників в реєстрі.

Мені це нагадує "щасливі часи" правда не моєї молодості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

 

Як Ви думаєте, чому це влада виділила 110 млн .грн на підтримку бджолярства?  

Иван Михайлович.  Вы пишите про 110 млн.гр.    Я выше выложил  часть документа.  там говорится что на пчеловодство в месте с бугаями фермами и.т.д   выделяется не более 50 млн.гр.   почему у нас не стыковка ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Так, я  також приклався до того щоб  на нас звернули увагу! 

Мене Іван Михайлович цікавить інше. Чому у нас люди як бачать коли людина щось робить, і є упішною, то відразу починають її ненавидіть? І ця ненависть, і заздірість до Вас, в окремих людей прослідковується постійно. Напевно якби Ви теж нічого не робили, а лише чесали язиком, то все було б по іншому?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Сергей Тюркин сказав:

Иван Михайлович.  Вы пишите про 110 млн.гр.    Я выше выложил  часть документа.  там говорится что на пчеловодство в месте с бугаями фермами и.т.д   выделяется не более 50 млн.гр.   почему у нас не стыковка ?

я озвучив цифру яка прописана в Державному бюджеті.  А скільки коштів дійде , і чи дійсно вони будуть, це друге питання!  Адже це кошти не захищених статей видатків!  Вони можуть бути ПРИ ВИКОНАННІ БЮДЖЕТУ !  А того бюджету  ніяк не можуть виконати !   Забагато крадуть!  

Я тішуся , що нас  почули!  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Буде цікаво подивитися чи легше стане від дотації в кінці року. На цю дату меду у нас стало не менше, так само і бджіл і ключова проблема не племені аморфні пасіки і пакети (хоча освоїти кошти вийде гарно) і не дотації на аморфну сім'ю,  як всі знають.

Єдине, що ця подачка може вирішити це так щасливе життя окремих учасників і трохи збільшення кількості пасічників в реєстрі.

Мені це нагадує "щасливі часи" правда не моєї молодості.

Ми завжди шукаємо " кістку в молоці" !  Ви не задумувалися, чому  в Европі  щорічно виділяється величезна сума дотацій на пасічництво?  Хоч там життя і ціна на мед , значно відрізняється від наших!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Ми завжди шукаємо " кістку в молоці" !  Ви не задумувалися, чому  в Европі  щорічно виділяється величезна сума дотацій на пасічництво?  Хоч там життя і ціна на мед , значно відрізняється від наших!

У нас проблема в збуті меду. В тому що він однаковий.

І я б не порівнював би ЄС бджільництво і наше. У ЄС дотація не на мед а на те, щоб пасічники не розбіглися, все таки бджоли є одні з головних учасників сучасних еко систем.

А у нас бджільництво це один з шляхів виживання 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Іван Михайлович сказал:

Так, я  також приклався до того щоб  на нас звернули увагу!   Ще раз кажу всім, не на мене  особисто  , чи ще когось персонально, 

Програму подганяют под компенсацию за пакеты и маток с племенных пасек.

Какие они "племенные "мы прекрасно знаем. Бумаги подогнали ,на это они спецы.

11 часов назад, Іван Михайлович сказал:

 Програма передбачає надання допомоги ПАСІЧНИКАМ , фізичним особам,   які хочуть одержати часткову компенсацію:  за реєстрацію пасіки, до 1000 грн. , за придбаних  у племінних пасіках УКРАЇНИ !!!  маток ( 150 грн) і пакетів ( 750 грн). При цьому не більше 5000 грн. на одного пасічника.

Племенные продают дорого маток и пакеты .Пчеловод получает не более 5000, а куш срывают как обычно делки которые приложили свою руку к подготовке очередной афёры.

 

11 часов назад, Іван Михайлович сказал:

 

 

По Львову працює програма підтримки  пасічників. Програма передбачає  надання допомоги не юридичним особам ,   чи племінним  пасікам, яких у нас у Львівській області всього 3 !!!

Так само гладко хотят пропустить и госдотацию.

Но там уже прикладываются покрупнее чем И.М.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, новичок сказав:

Програму подганяют под компенсацию за пакеты и маток с племенных пасек.

Какие они "племенные "мы прекрасно знаем. Бумаги подогнали ,на это они спецы.

Племенные продают дорого маток и пакеты .Пчеловод получает не более 5000, а куш срывают как обычно делки которые приложили свою руку к подготовке очередной афёры.

 

Так само гладко хотят пропустить и госдотацию.

Но там уже прикладываются покрупнее чем И.М.

Хто Вам не дає прикластися і зробити щоб все було краще ????   Зробіть хоч щось ,  попробуйте  , ніхто ж не забороняє! і  буде як Ви вважаєте за правильне!

Почніть з себе. Не ховайтеся під  вигаданим  поганялом!  Напишіть , я  такий то , живу там і там , займаюся тим і тим, готовий  до конструктивного діалогу та маю пропозицію!  Це буде по людськи, а поки , звичайне скавуління  невідомого, всім незадоволеного  писаки! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

У нас проблема в збуті меду. В тому що він однаковий.

І я б не порівнював би ЄС бджільництво і наше. У ЄС дотація не на мед а на те, щоб пасічники не розбіглися, все таки бджоли є одні з головних учасників сучасних еко систем.

А у нас бджільництво це один з шляхів виживання 

хіба лише бджоли?  а 8 млн. українців на заробітках?  це не катастрофа?   А пенсія в 1480 грн, це благо ?  і т.д......а задекларовані мільйони готівки у чиновників і жодного пояснення народу про походження таких грошей,  це нормально???? і ще багато чого у нас не нормально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Іван Михайлович сказал:

хіба лише бджоли?  а 8 млн. українців на заробітках?  це не катастрофа?   А пенсія в 1480 грн, це благо ?  і т.д......а задекларовані мільйони готівки у чиновників і жодного пояснення народу про походження таких грошей,  це нормально???? і ще багато чого у нас не нормально. 

Давайте не будемо про цю філософію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Давайте не будемо про цю філософію.

згоден!   і так нудно на душі ! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я взагалі противник будь яких доотацій від держави , це нідочого хорошого неприводить.
Держава повинна створювати тільки рівні умови для всіх і крапка.
Єдине що можна це кредити під дешеві відсотки яких в нас немає.


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Іван Михайлович сказав:

                                                                                              1

...... Над цим працює комітет ВР з аграрних питань. Як вони там вирішують , це окреме питання. Але хочу запитатаи тут присутніх на форумі , хто з Вас подав до комітету свої пропозиції? хто з Вас прийняв участь у розробці програми? може хтось запропонував  шлях виведення з проблем  галузь  бджолярства? Хто з присутніх на форумі,   Тут я бачу більше свої шкурні інтереси  цікавлять.....

                                                                                               2

...Всім тим,  хто ще до сьогодні не зрозумів ( не дано людині, нема на то ради),  що наші карпатські бджоли це унікальна Українська  карпатська популяція великої раси бджіл Apis mellifera carnica !  А через недолугість окремих "авторитетів"  і бажання попіаритися , породило , нічим не підтверджене тлумачення , народну назву  " карпатка"! 

На сьогодні , в наукових колах, чітко і зрозумііло  визнанj  наші бджола  як    Apis mellifera carnica var. ukrainica carpatica .

1 я не голова ГО і участі з тими комісіями яким ви давали пропозиції, немав, і мені нє закидувати подібні речі, як і іншим учасникам яких ви ......., зрештою як і всіх.

2 скажіть своїм любим друзям Папу та Гайдару

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

01.03.2020 в 20:23, Ысч сказав:

Я у нас в районе бурякового поля уже лет 20 не видел. 

добре вам, в нас багато їх + завод

сучасні буряковози гроблять за сезон дорогу так, як зерновози за 3 роки + дорога в болоті і малясі. Ці бізенесмени від Бога вже додумались жомом ями на дорозі латати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Іван Михайлович сказал:

Кожен з нас , повинен мати свою активну позицію,

Активных позицый будет море, если дотация будет не меньше 1000 грн. на семью и не грабить пчеловода налогом с любой суммы его дохода при оптовой сдаче меда.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...