Jump to content
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

5 минут назад, ALEKS1952 сказал:

Це з 50 мільйонів які обіцяли для всієї України?  По скільки ж тоді припаде на в інших областях?:hmm::(

там уже домалювали на папері 240 млн. Ще нічого нікому не дали, а уже разів 10 відзвітували що ось-ось всі все отримають. І навіть більше ніж хочуть. Все заманюють тих хто не захотів подавати документи. А не подало документи орієнтовно 70% пасічників.

В 17.11.2020 в 12:27, Бджолопотам сказал:

Тут питання не про терміни, а  взагалі чи буде щось з цього роЯ...

Як бачимо - буде.... Хтось чекає гарної оптової ціни на мед, а хтось виплат дотацій;)

P.S. Якщо когось цікавлять терміни - можете теж поцікавитись  у даного зама....:wave:

Різниця в цифрах:

Якби антимонопольний комітет з позову уряду підняв закупівельну ціну ну 10 Є, в державу додатково. надійшло б  10х 70 000 000 = 700 000 000 євро!!! х 33  Буде 2 310 млн грн. 

А так  240 млн грн

Я вважаю, що експортерам дешевше скинутись, якщо в уряду не вийде :IMHO:

1 годину тому, seim сказав:

Все заманюють тих хто не захотів подавати документи.

Як заманюють? Хто вчасно не подав документи - потяг пішов.... до наступного року.... А якщо в цьому році не заплатять,то  наступного хто подавати буде???

• Like 3
  • Haha 1
2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

и в конце обещают сумму

Дуже правильне зауваження - ОБІЦЯЮТЬ. А обіцяного...;)

• Like 2
1 час назад, Бджолопотам сказал:

Як заманюють? Хто вчасно не подав документи - потяг пішов.... до наступного року.... А якщо в цьому році не заплатять,то  наступного хто подавати буде???

А скільки від держави отримували підзатильників люди? А на 1 200 000 сімей подали заявки. Підзатильником більше, підзатильником менше - будуть знову стрибати на ті ж граблі і в наступному році. Вони придумають іншу байку щоб заманити. По 500 грн пообіцяють.

• Like 1
2 минуты назад, seim сказал:

А скільки від держави отримували підзатильників люди?

С января 21 ещё два хороших применят 

отмену пенсии при недостающем стаже и принудительную накопительную пенсию 

А придёт время накопленное получать ,скажут деньги украли попередники 

• Like 7
25 хвилин тому, seim сказав:

А скільки від держави отримували підзатильників люди?

А які саме пенделі одержали Ви (Стаж:1-3 года Кількість сімей:2-5)?:umora:

• Like 5
  • Haha 1
3 минуты назад, asaltan сказал:

А які саме пенделі одержали Ви (Стаж:1-3 года Кількість сімей:2-5)?:umora:

Втомлюся перераховувати скільки пакості держава зробила. Усім українцям і мені і Вам в тому числі. А кількість сімей така і буде. Щоб такі як Ви їх не рахували :crazy:

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1
20 часов назад, Мико сказал:

А придёт время накопленное получать ,скажут деньги украли попередники 

Или спишут на инфляцию, Вложенные 10 тыс. окажутся 100 грив.

19.11.2020 в 21:33, seim сказав:

Втомлюся перераховувати скільки пакості держава зробила. Усім українцям і мені і Вам в тому числі. А кількість сімей така і буде. Щоб такі як Ви їх не рахували :crazy:

Кажете хуже не буде? Гірше може бути завжди.

"Розміщення пасік на присадибних територіях, допускається з письмового погодження із сусідами, які мають власні будівлі, в яких вони проживають, у радіусі до 50 метрів від пасіки.

На усіх пасіках, в тому числі суб’єктах племінної справи, дозволяється утримувати та розводити виключно районованих бджіл на території України, на підставі наукового обґрунтування, згідно з порядком та планом їх породного районування, затвердженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в галузі бджільництва."

Порадуйтесь, нова пропозиція від уряду в запропонованому законопроекті про бджільництво. Це в додачу до породного районування. Подякуйте тим, хто це яро підтримує.

Edited by nibond
  • Like 6
  • Thanks 1
5 часов назад, nibond сказал:

"Розміщення пасік на присадибних територіях, допускається з письмового погодження із сусідами, які мають власні будівлі, в яких вони проживають, у радіусі до 50 метрів від пасіки.

:umora::ay:При "бажанні" залишаются тільки промислові пасіки

5 часов назад, nibond сказал:

На усіх пасіках, в тому числі суб’єктах племінної справи, дозволяється утримувати та розводити виключно районованих бджіл на території України, на підставі наукового обґрунтування, згідно з порядком та планом їх породного районування, затвердженим центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики в галузі бджільництва."

• Like 1
3 часа назад, AVA сказал:

:umora::ay:При "бажанні" залишаются тільки промислові пасіки

или нужно избавляться от соседей. :IMHO:..:hunter:

• Haha 8
39 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

или нужно избавляться от соседей. :IMHO:..:hunter:

В мене тільки один сусід на одному точку, а на іншому - сусід(теж один) метрів десь 55 від пасіки, так що проскакую:umora:

2 часа назад, gardener сказал:

В мене тільки один сусід на одному точку, а на іншому - сусід(теж один) метрів десь 55 від пасіки, так що проскакую:umora:

то Вы уже к новым законам заранее подготовились  :hunter:...:umora:

• Thanks 1
  • Haha 2
9 часов назад, nibond сказал:

Порадуйтесь, нова пропозиція від уряду в запропонованому законопроекті про бджільництво. Це в додачу до породного районування. Подякуйте тим, хто це яро підтримує.

А як стосується Ваш коментар цитати мого повідомлення?

2 години тому, gardener сказав:

В мене набагато простіше,моя пасіка більша за всі пасіки разом в радіусі 4 км.:az:

Edited by Ворон
  • Haha 3
42 минуты назад, seim сказал:

Так це буде найбільша пакость , фактичне знищення по закону неубиваємих малих стаціонарних пасік 

В 19.11.2020 в 21:33, seim сказал:

Втомлюся перераховувати скільки пакості держава зробила. 

Завжди можна знайти чи заінтересувать сосіда,  який недасть добро на пасіку в дворі 

• Like 1
10 часов назад, nibond сказал:

Практика добросусідства нормальне явища. Є норми на розміщення господарських будівель для утримання худоби то чому не повинно бути норм з утримання бджіл. Трактуючи абзац в тому контексті що подано то відстань в 50м це відстань від пасіки до житлової будівлі, а не межі з сусідом. 

• Like 1
19.11.2020 в 20:46, seim сказав:

А скільки від держави отримували підзатильників люди? А на 1 200 000 сімей подали заявки. Підзатильником більше, підзатильником менше - будуть знову стрибати на ті ж граблі і в наступному році. Вони придумають іншу байку щоб заманити. По 500 грн пообіцяють.

Мене влаштовує 500 грн,  це більше ніж 200 грн. Зам. Міністра сказав що дотація планується і на 2021 і 2022рік.Цікаво скільки зареєструється в наступному році? 

10 годин тому, nibond сказав:

Що за вражена таке написала про сусідів? По моєму це планують в РФ зробити? 

• Like 1
17.11.2020 в 10:06, Sanich сказав:

В бюджеті грошей ледве вистачає на захищені статі. Навряд чи дійде черга до дотацій. Буду здивований, якщо дійде. 

А я буду здивований якщо не дійде,  це остаточно похоронить довіру пасічника до держави і їх більше ніколи нікуди не заманять. 

• Like 1
1 час назад, vladimir5 сказал:

Зам. Міністра сказав що дотація планується і на 2021 і 2022рік.

Відверта брехня. Вони можуть планувати тільки на наступний рік видатки. На 2022 рік можуть планувати тільки в кінці 2021 року на основі результатів діяльності держави в 2021 році.

Цитата

Цікаво скільки зареєструється в наступному році? 

Все залежить від того чи виплатять за цей рік. Якщо нічого не виплатять або виплатять комусь частково, то в наступному році подадуть на дотації трохи менше ніж в цьому році. Те що ніхто не подаватиме якщо в цьому році скрутять дулю такого не буде. Є певна частина людей в суспільстві які дивляться з оптимізмом щоб не трапилось. Відсотків 20 будуть знову подавати повторно. Так як і на вибори люди ходять. Не більше 20% оптимістів. Решта на вибори не ходить. 

Якщо дотацію виплатять в тому об'ємі на яку подано заявок, то на наступний рік подадуть більше половини пасічників. Мабуть їм потрібно загнати якомога більше пасічників у стійло, щоб застосувати під них майбутні закони по бджільництву. Потім все стане ясно для чого ці дотації.

Враховуючи те, що на вирощування ВРХ в 2019 році зменшили дотації а в 2020 році взагалі відмінити, то дотації на бджільництво яке десятиліттями не дотували це якийсь сюрреалізм. Навіть для казки такий сценарій дуже неправдоподобний. А тут в реальності таке. 

Edited by seim
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

7 годин тому, seim сказав:

19.11.2020 в 21:33, seim сказав:

А кількість сімей така і буде.

На мій погляд це прозвучало оптимістично. Якщо Ви мали на увазі інше, то звісно не стосується, мені це навіть приємніше. Вибачте.

14 часов назад, nibond сказал:

На мій погляд це прозвучало оптимістично. Якщо Ви мали на увазі інше, то звісно не стосується, мені це навіть приємніше. Вибачте.

Я мав на увазі що вказана кількість сімей і стаж були зазначені при реєстрації кілька років тому. За цей час все трохи змінилось. Але дані не були змінені і міняти не буду. Це я і мав на увазі.

• Like 2
  • Haha 1
В 21.11.2020 в 11:09, Ворон сказал:

В мене набагато простіше,моя пасіка більша за всі пасіки разом в радіусі 4 км.:az:

Ничееееее......  Еще вся зима впереди.......:umora::umora::umora:

• Haha 1