Jump to content
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

8 минут назад, Ю.М. сказал:

Передбачено – *** млн грн. Освоєно – 0 грн.

Давайте їх всі сюди, в бджільництво - ми освоїмо і переосвоїмо...:umora:

• Like 1
3 минуты назад, ромео сказал:

Давайте їх всі сюди, в бджільництво - ми освоїмо і переосвоїмо...:umora:

У Вас заначки не вистачить, щоб їх взяти :IMHO:

• Like 5
1 годину тому, Ю.М. сказав:

Освоєно – 0 грн

Цього і слідувало чекати, в бюджеті величезна дірка, а хтось на дотації сподівається... Добре, що зареєструвалися, це давня мрія Стретовича - всіх порахувати...;)

• Like 7
  • Thanks 1
2 часа назад, Ю.М. сказал:
  • Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств. Передбачено – 380 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Фінансова підтримка на поворотній основі (безвідсоткові кредити) через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Передбачено – 67 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Державна підтримка через доплати на користь застрахованих осіб – членів/голів СФГ. Передбачено – 20 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки с/г продукції. Передбачено – 1 млрд грн. Освоєно – 0 грн.
  • Фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства. Передбачено – 400 млн грн. Освоєно – 0 грн.
  • Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Передбачено – 1,2 млрд грн. Освоєно – 762 млн грн.

На дотации пчеловодам выделили 110 млн, желающих получить оказалось на 240 млн. Зам министра сказал, что недостающие деньги перенаправят из других направлений, а их здесь не освоенных в 10 раз больше, нежели нам требуется на данный момент. Думаю что дотации выплатят в полном объёме.

• Like 2
7 минут назад, Гурович сказал:

На дотации пчеловодам выделили 110 млн, желающих получить оказалось на 240 млн. Зам министра сказал, что недостающие деньги перенаправят из других направлений, а их здесь не освоенных в 10 раз больше, нежели нам требуется на данный момент. Думаю что дотации выплатят в полном объёме.

:umora: Так освоєно 0 , це значить 0 не тому що не хотять осваювать, а тому що пока нема чого осваєвать, ніхто коштів пока невиділив чомусь :dntknw:

Одні пасічники хотять осваювать і більше ніхто халяви нехоче :umora:

• Like 4
  • Haha 1
11 минут назад, Гурович сказал:

А я думаю, що це лише сприятиме хвилі невдоволення як серед пасічників, так і відносно представників інших галузей до пасічників :IMHO:

• Like 2
2 години тому, Ю.М. сказав:

А я думаю, що це лише сприятиме хвилі невдоволення як серед пасічників, так і відносно представників інших галузей до пасічників :IMHO:

саме так в тій статистиці не видно причини не освоєння, нема кому давати чи не , що давати

12 часов назад, davolodya сказал:

Цього і слідувало чекати, в бюджеті величезна дірка, а хтось на дотації сподівається... Добре, що зареєструвалися, це давня мрія Стретовича - всіх порахувати...;)

Причём здесь дырка ??   сказано как раз наоборот что деньги в бюджет заложенны но не использованы. так что как видим дыра бюджета понемногу уменьшается 

• Like 2
5 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Причём здесь дырка ??   сказано как раз наоборот что деньги в бюджет заложенны но не использованы. так что как видим дыра бюджета понемногу уменьшается 

Якщо Ви не купите собі якусь річ по причині відсутності коштів - це аж ніяк не означає, що Вам вдалося зекономити і залатати дірку в свому бюджеті... Так само і з дотаціями - щоб можна було виплатити - треба мати необхідні суми, а їх невистачає, бо у чиновників апетити безмірні і зарплати захмарні... 

Особисто я на дотації не подавав, і багато моїх знайомих теж... Живу по принципу - нехай не допомагають, лиш би не заважали...

• Like 7
11 часов назад, AVA сказал:

Одні пасічники хотять осваювать і більше ніхто халяви нехоче :umora:

так для пчеловодов в постанове написано на безповоротний основи.  то есть сегодня пчеловоду деньги дали и далее он никому ничего не должен..  а там о какихто частичных беспроцентных кредитах  да и ещё на продукцию украинского производителя. ну в общем сегодня купи у нашего производителя товар а в конце года государство возможно перекроет какой то процент от твоих затрат. ну и естественно с тебя куча бумаг которые тот производитель скорее всего тебе не сделает. ну и видать всё остальное не использованное в таком плане. 

• Like 1
  • Haha 1
2 часа назад, davolodya сказал:

Якщо Ви не купите собі якусь річ по причині відсутності коштів - це аж ніяк не означає, що Вам вдалося зекономити і залатати дірку в свому бюджеті..

немного не так.  если вы пошли на пиво и имеете желание выпить пива на 200 гр а у Вас в кармане только 100 гр то на 100 гр вы пива точно возьмёте а далее как карта ляжет.

• Like 1

.. Так само і з дотаціями - щоб можна було виплатити - треба мати необхідні суми, а їх невистачає, бо у чиновників апетити безмірні і зарплати захмарні... 

Особисто я на дотації не подавав, і багато моїх знайомих теж... Живу по принципу - нехай не допомагають, лиш би не заважали...

денег на дотацию не хватает потому что не знали от какого количества пчёлосемей отталкиваться.  в принципе не угадали всего лиш в 2 раза. 

ну и на счёт подвал не подавал я уже писал что если пасека зарегистрированная в ветеринарии с полным количеством семей вот такие пчеловоды мне интересны со своим мнением о не подаче. ну а те что пасеку не регистрируют в ветеринарии или получают от государства дотации на отопление и не хотят светить пасеку то мнение тех пчеловодов об их не подаче документов  мене не интересно.

• Like 2
  • Haha 1

чітко сказано.що кошти на дотації будуть виділені в кінці листопада.А бюджет перевиконаний за жовтень на 10 %.Якби не офшорні зони ,то жили так як у Польщі.Весь великий бізнес зареєстрований там.А ми живемо за рахунок малого  і подоходного податку.Тому пасемо задніх у Європі.навіть молдова і вірменія попереду.хоча там одні гори.

• Like 1
7 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

денег на дотацию не хватает потому что не знали от какого количества пчёлосемей отталкиваться.  в принципе не угадали всего лиш в 2 раза. 

Інколи обіцяного по три роки чекають;) поживем- побачим, будуть реальні виплати, чи чергові обіцянки... Я чомусь схиляюся до другого...

• Like 4

поживем- побачим, будуть реальні виплати, чи чергові обіцянки... Я чомусь схиляюся до другого...

ну каждый имеет право на своё мнение. я склоняюсь к первому варианту.

5 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

ну каждый имеет право на своё мнение. я склоняюсь к первому варианту.

Так як і кожен має право на власну помилку.:wave:

Edited by Ворон
  • Like 3
3 часа назад, Ворон сказал:

не ошибается только тот кто ничего не делает. :wave:   но успех за тем у кого меньше этих ошибок а больше правильных решений.

• Like 1
3 часа назад, davolodya сказал:

Інколи обіцяного по три роки чекають;) 

3 часа назад, Ворон сказал:

в нашем варианте ждать 3 года не нужно. развязка как будто будет быстрей. ждём.

• Like 1
3 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

не ошибается только тот кто ничего не делает. :wave:   но успех за тем у кого меньше этих ошибок а больше правильных решений.

Все вирішить час,почекаєм.:hi:

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Звідки така впевненість?? Мої підрахунки (статистики також не маю) показують що в 4. Документи на дотацію не подала велика частина зареєстрованих пасічників, ті в кого 2-10 вуликів взагалі про це не знають. По селах з 10-20 пасічників подали документи по кілька осіб. Так само й з промисловими пасіками, якщо сума обмежена, навіщо світити всю кількість сімей???

По меду також: Експортують 70тис, дома залишається ще 70, +контрабанда, дрібних ніхто не рахував. 150тис / 30кг = 5 000 000 сімей.

• Like 3
43 минуты назад, Ю.М. сказал:

Звідки така впевненість?? Мої підрахунки (статистики також не маю) показують що в 4. Документи на дотацію не подала велика частина зареєстрованих пасічників, ті в кого 2-10 вуликів взагалі про це не знають. По селах з 10-20 пасічників подали документи по кілька осіб. Так само й з промисловими пасіками, якщо сума обмежена, навіщо світити всю кількість сімей???

По меду також: Експортують 70тис, дома залишається ще 70, +контрабанда, дрібних ніхто не рахував. 150тис / 30кг = 5 000 000 сімей.

Когда Калинин пришёл к Сталину и сообщил о том, что лет через 7 - 10 не будет чем кормить людей, Сталин сказал, что данную проблему можно решить 2мя путями: увеличить количество продовольствия или уменьшить количество едоков.

Ситуацию с дотациями можно вертеть, как кому захочеться. Можно уменьшить сумму денег, можно поднять нижнюю границу к - ва ульев и опустить верхнюю. Фантазии чиновников в подобной сфере не имеют границ. Давайте решать проблемы по мере их поступления, а не выгадывать наперёд, что может случиться (плохого). 

54 минуты назад, Ю.М. сказал:

навіщо світити всю кількість сімей??

А кум брат сват навіщо? На себе триста, на жінку, на кота та так можна прожить..

• Like 1
42 минуты назад, Гурович сказал:

Ситуацию с дотациями можно вертеть, как кому захочеться. Можно уменьшить сумму денег, можно поднять нижнюю границу к - ва ульев и опустить верхнюю. Фантазии чиновников в подобной сфере не имеют границ. Давайте решать проблемы по мере их поступления, а не выгадывать наперёд, что может случиться (плохого). 

Ситуація з дотаціями мене мало цікавить. Я не претендую. А от  інформаційна складова, реальна статистика мені потрібна для планування виробництва, а особливо  розробки нових виробів. Хоча я дрібна сошка- як можна планувати в державі, яка не знає кількості населення???

• Like 5
6 часов назад, davolodya сказал:

Інколи обіцяного по три роки чекають;) поживем- побачим, будуть реальні виплати, чи чергові обіцянки... Я чомусь схиляюся до другого...

Коли запровадили дотацію на телят (молодняк до року), у нас здали документи одиниці. Ніхто не вірив -  казали "пушка".

На другий рік подали всі. І навіть більше - ті, у кого телята лише на папері...

• Like 1
11 часов назад, Ю.М. сказал:

Звідки така впевненість?? 

Это элементарно. таблицу умножения на 2 ещё не забыл.  заложили в бюджет 110 миллионов подали документов на 240 миллионов . грубо говоря не угадали предполагаемое количество семей что подадут на дотацию всего лиш в 2 раза.   речь шла как раз об этом. 

• Like 2