Jump to content
Форум на ТочкУ
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

11 часов назад, ромео сказал:

П.С. Шото мені кажеться , що 110 000 000 на всю Україну маловато будет, якщо по звітам 4 лише області забирають вже близько 30-ти:IMHO:

и областя где не аж особо развито пчеловодство.  я сразу писал что по 50-100 гр. на семью получится..   ну и как обьяснил мне ветеринар по опыту по телятам..  что если законом написано по 200 гр   то меньше не дадут  просто раздадут деньги тем кому хватит а остальным в следующем году..  ну в общем увидим.  я бы всё же разделил на всех что бы небыть должным в следующем году  :umora:..

• Like 2
9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

просто раздадут деньги тем кому хватит а остальным в следующем году..  ну в общем увидим.  я бы всё же разделил на всех что бы небыть должным в следующем году  :umora:..

И этим простимулировать рост пасеки вчетверо ,  у не подавших документы :rofl:

• Like 2
2 часа назад, Мико сказал:

И этим простимулировать рост пасеки вчетверо ,  у не подавших документы :rofl:

правильно. зачем тот мёд. все переходим на трёхрамочники :ole_ole:..  или двухрамочники :hmm:.

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

правильно. зачем тот мёд. все переходим на трёхрамочники :ole_ole:..  или двухрамочники :hmm:.

И нанимать никого на качку не нужно 

Вовлечём в пчеловодство 98 % населения 

Уже есть первый клиент на 30 пакетов на 145 рамке 

• Like 1
31 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

то меньше не дадут  просто раздадут деньги тем кому хватит

Напевне в алфавітному порядку будуть розподіляти...:dntknw:

Вінницька отримає, а от Харківська?:hmm:

П.С. для серйозних людей пояснюю - шутка.;)

• Haha 1
39 хвилин тому, ромео сказав:

Напевне  будуть розподіляти...:dntknw:

Хто перший документи подав - той і отримає:IMHO:

2 часа назад, Бджолопотам сказал:

так документы  на минестерство передаются все вместе. пачкой.  

3 часа назад, ромео сказал:

Напевне в алфавітному порядку будуть розподіляти...:dntknw:

Вінницька отримає, а от Харківська?:hmm:

П.С. для серйозних людей пояснюю - шутка.;)

Сначала Вы меня совсем испугали так как фамилия у меня на Т..  но потом понял что обл. Николаевская значит есть шанс.

• Haha 3
1 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

так документы  на минестерство передаются все вместе. пачкой.  

На міністерство -  так. А от реєструють виробничі потужності кожен індивідуально -  і ось тут може першість спрацювати...

Звичайно що це лише припущення на випадок що всім грошей не вистачить. Але думаю  Що виплатять всім. Так кількість невдоволених владою зашкалює - ще пасічників сюди не вистачає...

Та всім дадуть , що ви спорите,   поділять порівну :umora:

• Like 1
  • Haha 1

Понад 19 мільйонів гривень дотації отримають бджолярі Кіровоградщини

Область на другому місці серед усіх регіонів України, чиї бджолярі отримають найбільшу суму допомоги від держави.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Марія Чорна.

Посадовиця пояснила, за дотацією звернулися 1726 пасічників – фізичних осіб і 7 суб’єктів господарювання Кіровоградщини, що займаються бджолярством. Загалом отримають 19,3 мільйона гривень.

Спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї пасічники отримають відповідно до п.7 постанови Кабміну №107 (зі змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

«Це важлива підтримка для наших бджолярів», – резюмувала Марія Чорна.

9 минут назад, ромео сказал:

Область на другому місці серед усіх регіонів України

А ХТО на першому, спитаєте ви?

✔️ Вінницька – 23 млн грн;

:af:

• Confused 1

І це лише 10тис пасічників з середньою кількістю в 120сімей

Цікаво коли виплачувати будуть?

12 минут назад, Женя Циба сказал:

Цікаво коли виплачувати будуть?

і скільки?

8 часов назад, ромео сказал:

Понад 19 мільйонів гривень дотації отримають бджолярі Кіровоградщини

Область на другому місці серед усіх регіонів України, чиї бджолярі отримають найбільшу суму допомоги від держави.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Марія Чорна.

Посадовиця пояснила, за дотацією звернулися 1726 пасічників – фізичних осіб і 7 суб’єктів господарювання Кіровоградщини, що займаються бджолярством. Загалом отримають 19,3 мільйона гривень.

Спеціальну бюджетну дотацію за наявні бджолосім’ї пасічники отримають відповідно до п.7 постанови Кабміну №107 (зі змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції».

«Це важлива підтримка для наших бджолярів», – резюмувала Марія Чорна.

В Україні взагалі серйозні проблеми з математикою я так зрозумів. То 20 пишуть то 19, а дотації, то максимум 100 млн?

Напевне вибори погано діють чи я щось не знаю.

Тому цих 100 млн. лише на 5 областей або по 50-70 грн. на бджолосім'ю.

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

В Україні взагалі серйозні проблеми з математикою я так зрозумів. То 20 пишуть то 19, а дотації, то максимум 100 млн?

Напевне вибори погано діють чи я щось не знаю.

Да нормально у нас с математикой. + туда минус сюда  у коров возьмём пчёлам добавим не хватит так можно одну две область по бумагам потерять и дебет с кредитом сошёлся. 

• Like 2
12 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Да нормально у нас с математикой. + туда минус сюда  у коров возьмём пчёлам добавим не хватит так можно одну две область по бумагам потерять и дебет с кредитом сошёлся. 

Так неможна. Є сума 100 млн. на дотацію і в межах неї йде розподілення.

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Так неможна. Є сума 100 млн. на дотацію і в межах неї йде розподілення.

Ну посмотрим. Я уверен что у нас всё можна.  На сельское хозяйство в бюджете звложенно несколько миллиардов ( 4-5 не помню ) . сейчас пару ловких движений напёрстками и из 110 миллионов получаем 220.   или как я писал можно пару областей запороть по бумагам и аля -- план выполнен и все (ну почти все) довольны..   

Пасічники подали заявок на дотації вдвічі більше очікуваного, – МЕРТ

/ Агроновини / Четвер, 22 жовтня 2020 15:47

Українські пасічники подали заявки на дотації на утримання бджолосімей на загальну суму 240 мільйонів гривень, що у два рази більше, ніж очікував уряд.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зазначається, що за програмою «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» передбачена дотація у розмірі 200 гривень на утримання однієї бджолосім'ї.

«На підтримку бджільництва було заплановано 110 мільйонів гривень. Ми здивовані кількістю заявок, сума яких перевищує заплановане більш ніж удвічі. Це говорить про те, що в Україні щонайменше 10 тисяч бджолярів, які офіційно зареєстровані, працюють прозоро і можуть скористатися державною підтримкою», – наводяться в повідомленні слова заступника міністра Тараса Висоцького.

За його словами, у разі необхідності Міністерство перерозподілить кошти на допомогу бджолярам з інших програм, де буде залишок.

Водночас за програмою підтримки садівництва, виноградарства і хмелярства в Мінекономрозвитку надійшло всього 38 заявок на суму 44,5 мільйона гривень з прогнозованих 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що триває прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі.

• Haha 2
4 минуты назад, Академик сказал:

Пасічники подали заявок на дотації вдвічі більше очікуваного, – МЕРТ

/ Агроновини / Четвер, 22 жовтня 2020 15:47

Українські пасічники подали заявки на дотації на утримання бджолосімей на загальну суму 240 мільйонів гривень, що у два рази більше, ніж очікував уряд.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зазначається, що за програмою «Державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції» передбачена дотація у розмірі 200 гривень на утримання однієї бджолосім'ї.

«На підтримку бджільництва було заплановано 110 мільйонів гривень. Ми здивовані кількістю заявок, сума яких перевищує заплановане більш ніж удвічі. Це говорить про те, що в Україні щонайменше 10 тисяч бджолярів, які офіційно зареєстровані, працюють прозоро і можуть скористатися державною підтримкою», – наводяться в повідомленні слова заступника міністра Тараса Висоцького.

За його словами, у разі необхідності Міністерство перерозподілить кошти на допомогу бджолярам з інших програм, де буде залишок.

Водночас за програмою підтримки садівництва, виноградарства і хмелярства в Мінекономрозвитку надійшло всього 38 заявок на суму 44,5 мільйона гривень з прогнозованих 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що триває прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі.

Щонайменше 10 тис бджолярів?!  ох и расмешили

В 17.10.2020 в 08:58, Бджолопотам сказал:

у кого більше кумовства і сватовства той і отримає. Нагорнюк, Очколас, Стретович і "иже с ними".

2 часа назад, seim сказал:

у кого більше кумовства і сватовства той і отримає. Нагорнюк, Очколас, Стретович і "иже с ними".

Больше 60 000 в одни руки не дают.  да и то для этого нужно показать 300 семей.  

• Like 1
2 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Больше 60 000 в одни руки не дают.  да и то для этого нужно показать 300 семей.  

Официально для простых смертных не дают. А кулуарно разделят на 100 человек по несколько миллионов каждому. Я знаю как решаются подобные вопросы.