Jump to content
Форум на ТочкУ
Sign in to follow this  
К. А. Е.

Дотація пасічникам 2020

Recommended Posts

5 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Вы или по теме или перейдите в тему цены мёда .

Да уже райадминистрации сборы пчеловодов проводят и поют песню про зарегистрированные пасеки получат по 200 грн на пчелосемью.А Вы не понятно ,что обсуждаете и что-то там додумываете.Просвещенность такая что аж диву даешься

• Like 1
  • Haha 2

2 часа назад, К. А. Е. сказал:

. Сколько уже обнанывали, что и доверия нет какими бы благими намерениями ни руководствовались 

Страна у нас аграрная. и деньги на развитие сельского хозяйства естественно будут выделятся.  а вот куда . сколько и через какие схемы ???   ну в прочем отчитаться нужно.

• Like 1

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Да уже райадминистрации сборы пчеловодов проводят и поют песню про зарегистрированные пасеки получат по 200 грн на пчелосемью.А Вы не понятно ,что обсуждаете и что-то там додумываете.Просвещенность такая что аж диву даешься

Ну Вот. уже по теме.  Только от Вашей просвещённости то ли  обман то ли Вы что то не то додумали.   

17 минут назад, Sanich сказал:

Навіть не сумнівався. 

Комусь треба було те почати. Щоб потім розказати як воно працює. Львів’яни самі перші почали організовуватись. У них і обласний бюджет теж виділив здається 500 тисяч, на підтримку бджільництва

• Like 2
  • Confused 1

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

У нас за семью что то около 40 гр. + в другом месте что то около 30 гр  но там не за все. в общем я точно не считал но так понял что около 50 гр на семью в целом получится .  так мне что бы всю пасеку зарегестрировать только нужно тону мёда отдать.  ну а далее если оформить фоп или хозяйство и всё проплатить  то почти по нолям в первый год.  а на следующий год если денег не дадут то конкретный минус. Вот и считаем какие там деньги ....

Точно не скажу но кажется вет паспорт можно оформить в любом районе . 

ФОП  оформить пол часа времени, сейчас говорят можно с компа дома но потом нужно будет каждый месяц 1600 гр.( при минимальной ставке 10%) заплатить если у Вас нет пенсионного. С ФГ подороже будет ,печать и пр.

Пасічники в Україні не платять податків, то треба бути ще великим дурнем щоб людина яка не займається підприємництвом стала в чергу за дотацією на  бджоли. 

Edited by Stol
помилка
  • Like 3
  • Haha 1

2 часа назад, Сергей 2014 сказал:

ФОП  оформить пол часа времени, сейчас говорят можно с компа дома 

Да оформить то без проблем. проблемы начинаются когда хочешь закрыть. я не курсе но так говорят.

• Like 3

19 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Да оформить то без проблем. проблемы начинаются когда хочешь закрыть. я не курсе но так говорят.

Не забывайте еще одну плюшку -это подача деклараций в назк.где будет не только ваша пасека и доход от нее ,но все доходы семьи с движемым и недвижемым имуществом

• Like 1

На рахунок дотацій, якщо хтось уважно читав і розбирався. Сума кошти глобально не вплине ні на підтримку ні на заохочення. Більше це схоже на піар акцію для реєстрації пасік в реєстрі Держпродслужби.

У ЄС апелюють, скажімо, що в українському меді проблеми з відслідкуанням походженням.

Зникне проблема з походженням виникне інша проблема і інші притензії, щоб знизити ціну. 

Даний ринок на сьогодні перенасичений в світі пропозиціями і досить є конкурентний, золоті його часи вже в короткій перспективі в минулому.

Моя пасіка по всіх критеріях підпадає під дотацію.

• Like 1

3 години тому, AVA сказав:

Варіант про адвоката це в тему точніше це в кожну тему 

СПУ херньой занімаєтся ,найняли адвоката який виграв діло протрав , черга б стояла в ступить в СПУ

Так в СПУ вже є такий адвокат, минулого року він пропонував юридичний супровід районних, обласних осередків на договірній основі. Але більшість пропустила це повз вуха.

11 часов назад, Сіверянин сказал:

Мы товар из ЕС покупаем по их ценам, никто нам скидок на наши зарплаты и доходы не сделает.  Мы так из положения рабов никогда не выйдем.

А что мы производим? Сырье?

• Like 1

22 минуты назад, mitar2007 сказал:

А что мы производим? Сырье?

Однозначно у більшості сировину.

Найбільша цікава позиція під назвою компенсації за "племені матки і племені пакети".

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

От 20 до 200, насколько я слышал, это весьма существенно

31 минуту назад, artemishe сказал:

От 20 до 200, насколько я слышал, это весьма существенно

Уточните для кого существенно,а то предложение как будто часть забыли дописать

Edited by Иван Иваныч

8 годин тому, слава 1987 сказав:

Повний розклад по компенсації спробую зробити, коли матиму постійний доступ до нормативних документів. Попередній запис був зроблений на підставі поверхневих знань по даному питанню. Доступ матиму тільки ввечорі

Всім тут здається,що держава обманула, скажу ,що тут на форумі не так багато але отримають "чесним" шляхом дотацію, і самі ті чесні готовили пропозицію.Мав нагоду сьогодні бути просяяним одним податківцем, (то я коли читаю Біблію диву даюся, а коли чую людей щераз дивуюсь , що створені ми особливо тільки маємо два шляхи , тож яким підемо там і будемо:)).Але ще не такі в нашому житті були рубироїди:umora:, казазав мій сусід після телевізора:veselo: тож, як казав наш шанований митець @Кузьмич "по чом в Одесі рубероїд",(:al: коли негрів ого ).Дотація буде, но може не всім треба, а може не треба, тому що залишиться візьмуть не мало:IMHO:

12 часов назад, Wladimir_K сказал:

Найбільша цікава позиція під назвою компенсації за "племені матки і племені пакети".

Отож.   Я понимаю когда одно плем хозяйство продало другому плем хозяйству плем животных где будет дальше вестить плем работа .  так должно быть и с пчёлами :IMHO:

А если к примеру пакеты карпатки поедут в медовые регионы  где НЕ  регион карпатки то какой смысл государству тратить деньги на этот плем пакет если уже к осени после смены матки и облётанной на местном трутне там будет НЕ чистопородные пчёлы ..  ну я не в курсе куда и в какие хозяйства будут направляться те пакеты но  берут меня сомнения что это действительно поможет  распространению плем материала в другие плем хозяйства. 

• Like 2

52 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

А если к примеру пакеты карпатки поедут в медовые регионы  где НЕ  регион карпатки то какой смысл государству тратить деньги на этот плем пакет если уже к осени после смены матки и облётанной на местном трутне там будет НЕ чистопородные пчёлы

а яка різниця куди поїде продукція, хоть в гондурас, підтримка для виробника, як буде розумний то витратить на розвиток, як не дуже то буде те що з авто ЗАЗом, отримали, проїли, хочим ще, не дали, ми вмерли, про розпил я взагалі не говорю, там свій міждусобойчик.

2 часа назад, larson сказал:

а яка різниця куди поїде продукція, 

ну так а какой смысл для государства давать дотации на покупку плем животных если в итоге они становятся не племенными ?  в том то и смысл дотации что бы хозяйства развивали плем дело.   В дотации так и указано  НА ПОКУПКУ плем мат !!!  а не на продажу что бы поддержать производителя а потом после продажи дорогого плем мат  грубо говоря  племенного быка отвезти на бойню.

• Like 3

16 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

Это не из этой темы.  Государство выделило деньги на плем дело. и дотации на пчёлосемью  вот это .....по нолям в первый год.  а на следующий год если денег не дадут то конкретный минус. Вот и считаем какие там деньги ....

Особисто я  можу скаати так: замануха . На  початку 80тих , коли  розпочав  знайомство з бджолою,  держава дотаювала  зареєстрованого пасічника  цукром  -  8кг на сім*ю.  Все проводилось  через  районну спілку  пасічників.

Середина  90тих , дотація проходила через  сіллльгосп управління ---   подай  справки , рахунок   банку , поїздки   , внески  :  в підсумку  0.  Лишився  тільки  відкритий раххунок з перечисленою сумою , яку я вже  викинув на всі папірці  ,  лишився й паспорт пасіки  тих часів .

Справа  кожного , розраховувати  на допомогу чи  ні  , особисто я  вже  пройшов  ті підтримки .

15 часов назад, К. А. Е. сказал:

С неодобрением я отношусь к разного рода дотациям Если кому то надо дать, значит у кого то нужно забрать. И так одни за счёт других и живут. Сколько уже обнанывали, что и доверия нет какими бы благими намерениями ни руководствовались 

:IMHO: теж

• Like 3

10 часов назад, miro сказал:

).Дотація буде, но може не всім        .......     тому що залишиться візьмуть не мало:IMHO:

:ay:

• Like 2

2 години тому, Лозко Василий сказав:

:ay:

зрозуміли правильно, тож як завжди:dntknw:

• Like 1

В 27.02.2020 в 14:07, слава 1987 сказал:

4.витяг з ЄДРПОУ; (вартість до 100 грн, в залежності від кількості сторінок), 

А хіба звичайна фіз.особа не може отримати цей витяг?

23 часа назад, dacha сказал:

але це значить, що пасічник має бути зареєстрований як суб'єкт господарської діяльності: юридична особа або фоп.

Це ваші домисли чи на 100% достовірна інформація? 

Якщо порахувати приміром дотацію на 100 сімей та обов"язкові витрати пов"язані з утриманнім ФОП то виявиться що ти ще й винен залишишся.

Або держав нас за дурнів має або ще якесь або.

Edited by Ысч
  • Confused 1

16 хвилин тому, Ысч сказав:

Просто фізична особа не може, може фізична особа-підприємець (ФОП).

5 часов назад, Ысч сказал:

Це ваші домисли чи на 100% достовірна інформація? 

Якщо порахувати приміром дотацію на 100 сімей та обов"язкові витрати пов"язані з утриманнім ФОП то виявиться що ти ще й винен залишишся.

Або держав нас за дурнів має або ще якесь або.

Та в конце концов, научитесь правильно цитировать!:helpme:То не мои слова!!!

Посетите "Полигон". 

Я про каганат писал...

Edited by dacha

1 час назад, dacha сказал:

Та в конце концов, научитесь правильно цитировать!

Извиняюсь. Не ту "простыню" зацепил:umora:

6 часов назад, Сергій-апі сказал:

Просто фізична особа не може, може фізична особа-підприємець (ФОП).

Якщо дотація передбачена лише для ФОПів то це верх цинізму. 

У кого є перелік документів з посиланням на першоджерело? 

Хочу переконатись що нас тримають за ідіотів.