Перейти к содержанию

Пчелиный подмор


Бортник

Рекомендуемые сообщения

чем мне теперь свой подмор заливать?

о каких количествах идёт речь? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...


Йде весна. Багато хто провів ревізію сімей. Бджолиний підмор, напевно, як і я раніше просто викидався, як сміття. Та коли я на базарі побачив, що стограмова пляшечка спиртового настою БП коштує 100грн, зацікавився, а чи не використати його для лікування? 
Спілкувався з людьми, які давно лікуються цим чудо-препаратом і дають позитивні відгуки на його дію.
Зараз на часі звернути на підмор увагу, після ревізії сімей буде пізно.
Інтернет переповнений різною інформацією. Але основні питання такі,- як впливають калові наповнення кішківника бджіл на лікувальні властивості підмору?
 Вибачте, що не рідною мовою,- подаю мовою оригіналу:
-По утверждениям известного авторитета в области апитерапии Василия Алексеевича Соломки, именно зимний подмор самый лечебный. И это именно из-за фекалий (не поноса конечно). Как аналогию он приводил пример - таёжные жители весной следят за выходом медведя с берлоги и подбирали его первые опорожнения. Этим и лечатся с успехом. Не думаю, что этот факт взят с потолка. Идея в том, что с калом, находящимся в организме пчелы целую зиму, происходят определённые процессы, которые его делают уже не совсем калом.
- Измышления некоторых эстетствующих натур (наше пЫво воны півом называють-повбывавбы!) о равенстве человеческого дерьма и продукта жизнедеятельности Божьего насекомого-пчелы(скорее сюда подходит термин «зимний экстракт меда (ЗЭМ)»,- подвигли меня на написание опуса «О человеческом г@вне и ЗЭМ» который ни в коей мере не претендует на строгую научность(см. ниже).
 Давайте используя знания из школьной биологии (которые многие давно забыли) и знания из первого раздела учебника по пчеловодству «Биология пчелы» (который, как я понял многие не читают, а прочитав единожды не утруждают себя хотя бы раз его перечитать(по себе знаю!)). Не будем напрягать свой моСк , вспоминая школьную программу, а сразу перейдем к выводам,-  человеческий желудок- это БИОРЕАКТОР , загружаемый извне, всем тем что перестало шевелиться или расти ( в т. ч. такими «изысками», которые на входе очень схожи с продуктом на выходе). Организм ко всему этому из своих желез добавляет кислоту, желчь, ферменты + микрофлора сомнительного качества. И вся эта адская смесь бурлит, переваривается, распадаясь на собственно дерьмо и простые вещества, всасываемые через кровь по мере продвижения по кишкам и кишечнику. На выходе получаем продукт достойный своего названия.
 А что же у пчелы? Ее систему пищеварения можно сравнить с БИОЭКСТРАКТОРОМ т.к. на входе подается только один чистейший продукт-мед, предварительно обработанный вне организма пчелы. Можно сказать, что он был переварен до того, как попасть в БИОЭКСТРАКТОР. Поэтому процесс переваривания (в человеческом понимании) не требуется вообще, а идет процесс отделения простых сахаров (95-92%% ) от твердого остатка (8-5%%). Систему пищеварения пчелы можно назвать БИОФИЛЬТРОМ между медом и гемолимфой. В осадке на фильтре мы и получаем ЭКСТРАКТ МЕДА который назвать дерьмом язык не поворачивается. Это скорее КОНЦЕНТРАТ, содержащий практически всю таблицу микроэлементов, так необходимых человеку для здоровой жизнедеятельности. Кстати, чем больше пади, тем ЗЭМа больше и тем ценнее подмор. Согласен с Соломкой (респект), что ценность подмора во многом определяется наличием:
 - 1) ЗЭМа; 70%(?)
 2) пчелиного яда; 5%(?)
 3) хитина и его производных ; 15%(?)
 4) ......; .........; n)........ Вполне возможно что существуют и другие воздействующие факторы( №4 и далее) о которых мы  со своей нынешней наукой, и не подозреваем. Но они ведь действуют, люди то лечатся(и давно)!
Трутневый подмор для лечения не совсем подходит ,- отсутствуют два первых фактора.
 У летнего подмора отсутствует лишь один ингредиент,- ЗЭМ. Но его отсутствие удовлетворит болезную эстетствующую особь, хотя и снизит лечебный эффект. Так что выбирайте!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В попередніх дописах прочитав, що для для кращої адсобції, бджолиний підмор сушать, а потім перетирають в порошок в ступці або кавомолці. Але, як справедливо зауважено, що при цьому виділяються не зовсім приємні запахи. 
Щоб уникнути неприємного процесу сушіння, зробив трохи інакше. Зібраний підмор (прибл. 3літрова банка) розділив на дві рівні частини  і залив в кожну прибл. по 1,5л горілки міцн 65%, додав в кожну по стакану аптечного евкаліпту і по стакану розчину прополісу. Суміш збив блендером,- при цьому адсорбція буде найкращою. 
 На протязі двох тижнів кожного дня збовтував. Після відстоювання, злив розчин в окремий посуд. Фільтрувати розчин після відстоювання не було потреби,- колір прозорий коньячний насичений, без запаху. Вважаю, що з часом, підмор осяде щільним шаром на дні банки, а решту розчину можна буде просто злити з осаду. 
В.М.Корж в своїх публікаціях, людям після 40 років наполегливо рекомендує вживати (курсами по 1-2 місяці) цей чудо-еликсір два рази на рік просто для профілактики.
Міцного всім здоров'я і всіляких гараздів.

P1020975.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

настойка на підморі який простояв більше терміна ( 2-3 тижні), скажімо більше пів року,ця настойка  має кращу витяжку з тілець бджіл? в горілці не псується і як коньяк з кожним роком кращає? чому питаю бо з літа є банка з невідфільтрованими тільцями, з верху при потребі беру настоянку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...
1 час назад, Винодел сказал:

назмітав  з долівки зимівника відро (15л) підмора , може кому потрібно для зовнішнього використання вишлю  без оплатно

Робіть настойку на горілці із трикартною екстракцією (1,5 літрова банка з бджолою заливаємо 1 л горілки і так три рази по 1-2 неділі, періодично збовтуємо), у мене на роботі моєю настоянкою на бджолах люди лікують підагру, простужені шиї (міозит шиї), плечі, коліна та лікті бризгають зовні. 1 мл 1 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за рецепт ,якщо я правильно зрозумів через місяць з 1,5л. підмору можна отримати 3л. єкстракту.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Винодел сказал:

Дякую за рецепт ,якщо я правильно зрозумів через місяць з 1,5л. підмору можна отримати 3л. єкстракту.?

Так вірно, я його зливаю у ємність скляну темного скла 20 літрів виходить, потім фасую у 100 мл фанфурики з під перекису водню. перикис водню зливаю також у 20 л бутель, але прозорого скла. Потім перикис водню розбавляю у три рази дистильованою водою(1 л до 3 л), чищу вулики чи піддони і з пульвера провожу їх дегазацію 1% розчином перекису водню і не потрібно обпалювати, ефективність вища ніж перманганатом калію та ляпісом (деревина не псується від перекису). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
В 12.02.2012 в 18:44, metrolog сказал:

Пчелиный подмор, как и живые пчелы, являются товаром с пасеки. Цена на него формируется спросом и предложениями рынка. Точно так, как и на живых пчел. Даже после смерти пчела помогает окружающим (человеку). Покупатель спрашивает , рынок предлагает, и все. Цена подмора на рынке, стакан сухого подмора от 5 до 10 грн. Настойка 60 грн. Не стал делить на три темы, думаю, здесь будет место.

Скажите пожалуйста. А подмор на приготовление отвара столовая ложка измельченного подмора или можно и неизмельченных пчел?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.02.2012 в 21:04, Маркіян сказал:

Мій тесть - 65 років останні два роки признався, що страждає від простати. Симптоми - 5-6 разів за ніч бігає в туалет, та неприємні болісні відчуття в низу живота. В день також часто. І попросив виготовити ліки. Зробив точно так, як описав Метролог у другому абзаці - відвар. За місяць прийому бігання зменшилось до двох разів за ніч і неприємні відчуття пройшли повністю. Та тема була актуальна для мене і я слідкуючи за інетом знайшов повідомлення Башкирського інституту про спиртовий настій. Знов це повністю співпадає з рецептом у повідомленні Метролога. Що мене зацікавило? Якщо прийом відвару - один місяць, а потім перерва пів-року, то настій навпаки необхідно приймати пів-року! Тому зробив йому ще й настій і він із задоволенням приймає його вже другий місяць підряд. А от цього я не знав : Бортник! бажано прояснити, бо мій тесть приймає вже 5 років "Асафен". Препарат достатньо шкідливий - аспірин. У свій час він йому досить добре допоміг позбавитись головних болей. То може можна було б від нього відмовитись? Ще забув додати, що свіжого підмору не було, а був старий річної давнини. Не знаю чи це добре, чи не має різниці?

Здравствуйте! Скажите пожалуйста вот пол года принимать спиртовую настойку, а потом сколько перерыв делать? Заранее спасибо за ответ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для виготовлення спиртової настоянки можна купувати аптечну настоянку глоду на 70% спирті. Це найдешевший аптечний варіант

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Можно ли для настойки использовать свежие, не сушеные пчелы?
Продолжительность выщелачивания 3 месяца и более.
Какая же тогда польза от настойки?
Чем он отличается от настойки сушеной пчелы?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...