Перейти к содержанию

Вопрос к бывалым


Рекомендуемые сообщения

Что Вы думаете о нормах загрузки таежного пасечника - 100 п.семей? C публикации ""Рекомендации по содержанию

и развитию пчел Новосибирской обл." от 17 января 1963г.

1 минуту назад, brodyaga сказал:

Что Вы думаете о нормах загрузки таежного пасечника - 100 п.семей? C публикации ""Рекомендации по содержанию

и развитию пчел Новосибирской обл." от 17 января 1963г.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я хоть и не бывалый 

Но мне как то пофиг ,что там было в 1963 году 

И падал ли новосибирский пчеловод от переработки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

brodyaga

Извини за бестактный вопрос, а ты собрался ехать в сибирскую тайгу поработать пчеловодом или планируешь где то в сибирской тайге открыть свою личную пасеку? И ты наверное не зря выбрал себе ник brodyaga, поскольку в тебе возможно играет дух романтизма и авантюризма. Так ли это?

Зачем тебе знать ответ на твой вопрос? Ты же написал, что имеешь пасеку в Украине, так почему тебя интерисуют вопросы пчеловождения в России? Да и ты написал, что стаж пчеловождения у тебя меньше года, так кто тебя возьмет на работу пчеловодом в России с таким опытом?

И знаешь, в тайге держать пасеку не так то просто, и есть в этом множество ньюансов. Если их не знать и не учесть, то будет полное фиаско. Напримере, может случиться и такое, как в том анекдоте::(:hmm:

Анекдот.

Гид раздаёт туристам колокольчики и говорит: «Это для того, чтобы отпугивать медведей. И будьте внимательны, находясь на лесной тропе, не наступите в говно этих самых медведей». Кто-то из туристов спрашивает: «Товарищ гид, а как вы определяете, что это говно медведей?». Тот отвечает: «Очень просто. Из кучки говна медведей всегда торчит колокольчик». :umora::(:hmm:

brodyaga

Я тебя этим не подкалываю, это всего лишь юмор. У меня самого тесть и теща русские, поэтому я толерантно отношусь к людям всех национальностей, в том числе и к русским, был бы человек человеком. 

brodyaga

Мне кажется, что ты немного не по адресу обратися со своим вопросом. Обьясню. Здесь в основном тусуются пчеловоды из Украины, а из России таких здесь единицы. Откуда наши украинские пчеловоды могут знать ответ на твой вопрос? Я тебе советую с твоим вопросом обратиться к одному пчеловоду-промысловику из самой глибинки сибиркой тайги, и на один форум российских пчеловодов. Думаю, что ты сможешь задать им свой вопрос и получить компетентный ответ на него.

Удачи тебе. 

https://www.youtube.com/channel/UCaesWTz3KTrvpSHIh3EaDRg/videos

( Otyken & AndreyMedonos ) – пчеловод из сибирской тайги. 

http://www.pchelovod.info/index.php?act=idx

( Объединенный пчеловодческий форум ) – форум пчеловодов России.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.02.2020 в 10:13, Мико сказал:

Я хоть и не бывалый 

Но мне как то пофиг ,что там было в 1963 году 

И падал ли новосибирский пчеловод от переработки 

Так и мне может, а суть 100 шт, не...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Може хто підкаже. На автівці, конкретно "Фіат Добло" один з різбових отворів (4шт. на колесо) переднього лівого колеса прослаблений так , що начебто смужки витків видно але штатні колісні болти М 12х1,25 не дотягуються до відчутного упора. Ситуація виникла після того як дружина проїхалась на відпущених болтах , частина загубилась , але доїхала до мене,  пошкоджену різьбу поправив відповідним метчиком вкрутив нові болти і їздили з цим тисяч сто а то і більше. Надавно майстр ,що міняв двигун, доповів про зірвану різьбу, підлікував тим, що вкрутив новий болт, не на всю силу але він тримався. Днями синок доповів що зірвана різба, що він замінив колеса за 20 хв. і що гвинт ромбічного домкрата важкувато крутиться. Я йому розказав про сина ,батька, зламані сином вила і думку батька про сина, а також що робота на швидкість, рекорд то, зазвичай, погана робота і таке ж ставлення до роботи виконавця- бездумне, безрадісне. Треба лікувати з'еднання. Що прояснив, болти, що в роздрібних автомагазинах мають діаметр 11,8мм, причому і інші побачені болти з пальців шарових, шпильок, мають такий самий діаметр. Позавчора знайшов різьбу М12х1,25 діаметром 12мм., -шток амортизатора передньої стійки легковика(неводомо якого). Відрізав за допомогою УШМ різьбу з збільшенням діаметра необхідної довжини. З диаметра 22 за допомогою того ж УШМ зробив шестигранник на 19. Різьбою зажав заготівку в патрон дріля, саму дріль притиснув струбцинами до верстата включив і УШМ кою зробив необхідний конус і  діаметр 12 на ненарізаній частині на тапер вже болта. Получилось- самому подобаеться, люльковий надіваеться добре  голівка болта , поки що , блищить. Вкрутив - тримаеться не відпускаеться , момент затяжки десь так під 80Нм. Заспокоїв себе, що як тимчасовий ремонт- годиться. Думка яку хочу перевірити. Чи існують в природі ремонтні метчики , що наріжуть діаметром 12,5-13мм Шаг 1,25( якщо міряти по виткам болта). Ремонтний болт можна виготовити токарним способом переточивши , наприклад, колісний болт від М2141  з розмірами М 14х1,5. Звернувся до старенького токаря, він знав про розповсюдженість прослаблених колісних отворів і наточив болтів потовщених-12-12,5мм. Один з таких я придбав (50гр) але він виявився не кращим ремонтом , бо сталь "слабенька"( на зразок "сталь тракторна 10") і неповний (притуплений) профіль вершин різьбових ниток отвора зализали нитки на болтові. Як слідуючий варіант ремонту токар сказав, що мае метчик з "крановою" різьбою на 13 а болт зробить на станку. Знаю про інши способи ремонту ситуації: замість болта поставити шпильку з шліцами як на "М 412" чи "Таврії", перерізати в ступиці різьбу на М 14х1,5 і затягти болтом відповідним, нарізати зазначену різьбу і вкрутити "гужон" - різьбову вставку (таких достатньо на ринку з ціною від 20гр\шт. до 150гр\кг. виробництва від Китаю до Німеччини, замінити ступицю. 

Чи існують в природі ремонтні метчики М12х1,25 збільшеного (12,5-13мм) діаметра? На якомусь сайті  бачив оголошення про виготовлення інструменту на замовлення ,але загубив де бачив і маю сумнів, що з моїм замовленням стануть морочитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Винодел сказав:

......... , замінити ступицю. 

Замінити ступицю. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 годин тому, Винодел сказав:

Чи існують в природі ремонтні метчики М12х1,25 збільшеного (12,5-13мм) діаметра? На якомусь сайті  бачив оголошення про виготовлення інструменту на замовлення ,але загубив де бачив і маю сумнів, що з моїм замовленням стануть морочитись.

Найкращий варіант - заміна ступиці.  Трошки гірший варіант - перерізати різьбу на слідуючий розмір - 14 х 1,25 - такі метчики є в продажі. Колісні болти 14 х 1,25 - є готові, якщо не помиляюся підходять від  мерса. Ремонтних метчиків нема в природі, все, що нестандарт - це спецінструмент, якого в вільному доступі нема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, davolodya сказав:

Трошки гірший варіант - перерізати різьбу на слідуючий розмір - 14 х 1,25 - такі метчики є в продажі. Колісні болти 14 х 1,25 - є готові,

Аналогічно поступив, навіть не знімаючи ступиці. Саме вірне рішення та без лишньої мороки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую за дописи. Схоже я "занурився" в справу глибше. Знайшов в неті  німецький інструмент для відновлення різби як внутрішньої так і наружної. Теоретично і на Ютубі- начебто повинно працювати . Принцип дії, внутр. різбу поправляе різець(лезо) трикутного профілю(55 або 60град.) починаеш від добрих ниток і шребеш до пошкоджених до вихода з отвора , инструмент сам знаходить шаг різьби  і годиться для діаметрів 8-12, 12 -16 ... Фірми Silbertool за ціною 77,89 Евро. Наружну різбу можна відновити ,поправити накатуванням роліками. Для ремонтників річ дуже корисна, в особисте користування... Поки що в родумах і пошуках.

 Перерізання на 14 то слідуючий єтап боротьби . Неподобаеться тим, що прийдеться збільшувати отвір в стальному діску колеса і "попадати" збільшеним отвором на збільшену різьбу в ступиці. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Винодел сказал:

инструмент сам знаходить шаг різьби  і годиться для діаметрів 8-12, 12 -16 ... Фірми Silbertool за ціною 77,89 Евро.

Новая ступица дешевле 

А восстановленная резьба -головная боль 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Винодел сказав:

инструмент сам знаходить шаг різьби  і годиться для діаметрів 8-12, 12 -16 ... Фірми Silbertool за ціною 77,89 Евро

Незабувайте, що цими болтами кріпляться колеса авто - будь-яке відновлення пошкодженої різьби безпеки аж ніяк не додає... Якщо нема бажання перерізати різьбу на 14 - пошукайте іншу ступицю. Добло - не така вже і рідкісна автівка, ступицю в хорошому стані можна знайти на шроті, вона однозначно буде значно дешевша від ціни інструменту для відновлення...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Раньше были метчики да и сейчас может у кого то есть , первый и второй № ,есть или нет ( машинный) конусный длинный . А так ступица стоит 287,533 038,98 UAH , последнии циферки оригиналы от 900-3039 гривасов и подшипник , с АВС и без , гайка и штопор идёт с подшипником , болты  работа как прикажете и всех делов :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.12.2020 в 19:52, Винодел сказал:

 замість болта поставити шпильку 

с резьбой на 14 в ступицу и с резьбой на 12 под гайку, потому как, если резать в ступице на 14 под болт, скорее всего придётся разбить 1 отверстие в диске под 14 болт и этот диск будет годным только для этой ступицы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Снять ступицу, расточить отв завтулить с натягом и сделать новое стандартное резьбовое отв

Если позволяет толщина ступицы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я б теж нову ступицю поставив, все ж колесо, та ще й переднє

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вобщем ситуація така, в спідометрі Таврії навернулась шестерня, малесенька така, пласмасова, стоїть зручно, міняється швидко, а от коштує десь близько ста гривень( по інету порискав, прицінився) завтра по атомагазинах пошарюсь, цікаво стало, а якщо її на три Д принтері напечатать?, як на мене то вона повинна коштувати гривнів зо дві реально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маю думку, що малесенька пластмасова шестерня то привід(червячний) одометра(прилад що показуе пройдений шлях). Скількись можна їздити  не знаючи скільки км. проїхав. Тим часом думати чи можна і як відремонтувати, або придбати, де, з чого може підійти. З способів ремонту можна попробувати нагрітим паяльником прописати, відновити зуби. Деталь все одно в сміття. Якщо не буде успіху, то отримаете досвід і розвагу. Написав і думаю-напрасно. Якби ви були "майстром на всі руки", "сельским умельцем" то спробували б відремонтувати самі, на зло всім хто так дорого оцінив копійчаний пластмасовий виріб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Винодел сказал:

копійчаний пластмасовий виріб.

прото тут нам льоткові загороджувачі продавали напечатані на Три Д принтері, от мені стало цікаво, думаю що не тільки в мене ця цяцька навернулась, а руки вмочать то вже остання інстанція, просто душа вже не лежить шось лагодити, мене це чудо радянського автопрому вже дістало, буквально неділі дві назад з краном пічки мудохався, тієї конфігурації шо йшла з заводу вже не знайдеш, а випускають універсальне а воно не зовсім підходить, приходилось поізвращаться щоб він нормально робив, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Продовжую , точніше дружина в ,більшості, їздити з саморобним колісним болтом в передній ступиці. Одного разу взяв дінамометричний ключ  і перевірив зусилля при затягуванні цього болта- 90Н.м більше не прикладав, щоб не попсувати. Вирішив , що ще послуже за своїм призначенням(примання колеса на ступиці), достатньо інших справ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Винодел сказав:

 Вирішив , що ще послуже за своїм призначенням

тим більше шо всерівно дружина їздить:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 14.12.2020 в 21:38, larson сказал:

прото тут нам льоткові загороджувачі продавали напечатані на Три Д принтері, от мені стало цікаво, думаю що не тільки в мене ця цяцька навернулась, а руки вмочать то вже остання інстанція, просто душа вже не лежить шось лагодити, мене це чудо радянського автопрому вже дістало, буквально неділі дві назад з краном пічки мудохався, тієї конфігурації шо йшла з заводу вже не знайдеш, а випускають універсальне а воно не зовсім підходить, приходилось поізвращаться щоб він нормально робив, 

може вже не актуально, але в спідометр таврії гарно підходять шестерні від ваз2101

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую за не байдужість, та проблема була вирішена методом виточки двух бандажів з алюмінієвого прутка і клею секунда, шестерня в одометрі нормально працює, тільки виявилась нова проблема, ізнос шестерень і посадкових мість в самій коробці, а розбирати коробку щоб реанімувати спідометер не раціонально, якщо замінити ведому шестерню разом з корпусом для неї, то все одно служить не довго бо вироботка є в нижньому посадковому місці цієї шестерні, плюс зазвичай присутній ізнос(я так думаю) на привідній шестерні, вобщим проблема буде вирішена встановленням звичайного тахометра. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2020 в 21:17, brodyaga сказал:

Что Вы думаете о нормах загрузки таежного пасечника - 100 п.семей?

Я думаю, что это было советское сельхозпредприятие с названием "колхоз", в котором "план по мёду" был что-то вроде 7 кг на пчелосемью. Если пчеловод сдавал несколько лет по два "плана", то ему чуть ли не орден могли дать. 
Кроме того, упомянутый "колхоз" регулярно выделял на пасеку помощников - на откачку, перевозку-переноску,  постройку и ремонт строений и т.д. Вряд ли тот пчеловод падал от усталости. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...