Jump to content
Олександр Коваль

Прес для вощини

32 posts in this topic

2 минуты назад, Шульц сказал:

Ту штукенцію самому зробити як два пальці об асфальт:umora:. От тільки силікон треба десь не в Україні брати, а в поляків чи німців, щоб його не зволожувати нічим.

Я не впевнений що силікон на бетоні буде довговічним при нагріванні та охолодженні.  Це не матриця Туманова.  

1 хвилину тому, Blum сказав:

Я не впевнений що силікон на бетоні буде довговічним при нагріванні та охолодженні.  Це не матриця Туманова.

Німці дають 10 років гарантії при температурі до 1500 . 

9 хвилин тому, Blum сказав:

Це не матриця Туманова.  

Там теж нічого особливого Ось тут у Московії робить жіночка. головне якісний матеріал. 

Edited by Шульц

Только что, Шульц сказал:

Німці дають 10 років гарантії при температурі до 1500 . 

За силікон я впевненій, що він витримає. Я мав на увазі що він може відклеїтісь від цементу. Тому що силікон весь час перебуває в нагрузки на розрив при вийманню рамки,. нагрівання, охолодження...

1 хвилину тому, Blum сказав:

Я мав на увазі що він може відклеїтісь від цементу.

Тут залежить як зроблений бетон, поляки клеять матрицю на металеву решітку, а потім хоч до бетону, (у наших умовах) хоч до алюмінієвого листа.

5 хвилин тому, Blum сказав:

Тому що силікон весь час перебуває в нагрузки на розрив при вийманню рамки

І до речі подивіться на польських відео ні на який розрив силікон не працює він досить легко відстає, практично без навантаження, або таким навантаженням можна знехтувати.

1 минуту назад, Шульц сказал:

І до речі подивіться на польських відео ні на який розрив силікон не працює він досить легко відстає, практично без навантаження, або таким навантаженням можна знехтувати.

Я не впевнений. При одночасному нагріванню і охолодженні може бути конденсат. Як він себе проявить і коли. Тим  паче що кожну рамку  приходиться відривати від силікону.