Перейти к содержанию

Прес для вощини


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

Цікавить думка шановних колег про даний девайс

-.jpg

-.jpg

Оскільки є скарги незадоволених колег, які купували з силіконовим шаблоном, почав шукати з шаблоном металевим і знайшов тільки такі китайські

https://aliexpress.ru/item/33061143071.html?spm=a2g0o.detail.1000014.13.1d725a09iIhulX&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.146400.0&scm_id=1007.13338.146400.0&scm-url=1007.13338.146400.0&pvid=258d3310-5af4-4e6a-bf6a-b4a3fe25793f

В Україні є умільці, що роблять аналоги не з силікону?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, Олександр Коваль сказал:

і знайшов тільки такі китайські

більше 350 баксів, заводські гравіровочні вальці коштують 500 баксів, умільці як і зроблять металеві то також методом лиття металу з усіма косяками як і на силіконі тільки набагато дороще, а взагалі щя шуміха пройде, все устаканиться, просто коли збільшується кількість сімей то зменшується час на допоміжні роботи, наприклад самостійне виготовлення вощини, ци якщо зробить пасіку в стилі ЕКО. і мед продавать по ціні мануки, ну тоді має сенс, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, larson сказал:

мед продавать по ціні мануки, ну тоді має сенс, 

согласен на 200 % 

Самое ненужное пасечнику оборудование :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, larson сказав:

більше 350 баксів, заводські гравіровочні вальці коштують 500 баксів, умільці як і зроблять металеві то також методом лиття металу з усіма косяками як і на силіконі тільки набагато дороще, а взагалі щя шуміха пройде, все устаканиться, просто коли збільшується кількість сімей то зменшується час на допоміжні роботи, наприклад самостійне виготовлення вощини, ци якщо зробить пасіку в стилі ЕКО. і мед продавать по ціні мануки, ну тоді має сенс, 

вуликів більше не клепаємо, рамок також, є бажання і час погратися в ЕКО, тому й прошу щоб хтось підказав найкраще рішення. Варіант щоб їхати до когось робити вощину на замовлення не влаштовує, бо не проходимо по об'єму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

є бажання і час погратися в ЕКО

еко може жити і на безвощинній технології, та тільки питання а чи воно того варте, якщо для себе п*ять вуликів у садочку, варте, якщо більше, сумніваюсь, ну а там як знаєте, людина ви кмітлива, розберетесь:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, larson сказав:

еко може жити і на безвощинній технології, та тільки питання а чи воно того варте, якщо для себе п*ять вуликів у садочку, варте, якщо більше, сумніваюсь, ну а там як знаєте, людина ви кмітлива, розберетесь:az:

Скажімо так: якість вощини вітчизняних виробників не влаштовує зовсім або частково. Також хочемо готувати деякі препарати з бджолопродуктів для себе, можливо, виділимо для цього пару десятків вуликів

Дві вагомі причини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

Скажімо так: якість вощини вітчизняних виробників не влаштовує зовсім або частково. Також хочемо готувати деякі препарати з бджолопродуктів для себе, можливо, виділимо для цього пару десятків вуликів

Дві вагомі причини

окей, тоді форма з силікону, і не дуже дорого , а ті недоліки які в неї є, будуть не сутєвими, я б багато в це діло не вкладав, є така фраза - " зачєм платіть больше" і все ЕКО виходить, як на мене, варіант найкращий.:hi:ну і паралельно безвощинка-отцідив сім*ю від матки і трутнів, їх на голі рамки  плюс їм матку і повну кормушку, ось і ЕКО виходить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, larson сказав:

окей, тоді форма з силікону, і не дуже дорого , а ті недоліки які в неї є, будуть не сутєвими, я б багато в це діло не вкладав, є така фраза - " зачєм платіть больше" і все ЕКО виходить, як на мене, варіант найкращий.:hi:ну і паралельно безвощинка-отцідив сім*ю від матки і трутнів, їх на голі рамки  плюс їм матку і повну кормушку, ось і ЕКО виходить 

В такому разі залишається такий варіант

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

В такому разі залишається такий варіант

 

Охолодження преса було б дуже бажаним...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Охолодження преса було б дуже бажаним...

який ефект це дасть?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

який ефект це дасть?

Швидкість роботи. Віск заливають гарячим, треба чекати, доки застигне. З кожним слідуючим листом готової вощини прес буде нагріватися сильніше, і чекати, щоб віск застиг, доведеться довше.

 На пром.юа є прес з охолодженням, можливо якусь ідею з нього почерпнете для себе

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

Швидкість роботи. Віск заливають гарячим, треба чекати, доки застигне. З кожним слідуючим листом готової вощини прес буде нагріватися сильніше, і чекати, щоб віск застиг, доведеться довше.

 На пром.юа є прес з охолодженням, можливо якусь ідею з нього почерпнете для себе

якби матриця була металева, тоді :ay:, а так пишуть, що через два місяці відклеюється. Не коштує шкурка вичинки за майже 15000 грн.

Думаю зараз між металевою китайською за 8000 і простою за 1800. Це все просто роздуми, бо немає поки чим сєй девайс заряджати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

якби матриця була металева, тоді :ay:, а так пишуть, що через два місяці відклеюється. Не коштує шкурка вичинки за майже 15000 грн.

Думаю зараз між металевою китайською за 8000 і простою за 1800. Це все просто роздуми, бо немає поки чим сєй девайс заряджати

Залишається  хіба метод проб і помилок...

 Гляньте ще цей ролик, може яка ідея підійде.. Тут каркас не ДСП, а бетон, все ж довше буде нагріватися... З відклеюванням матриці проблем бути неповинно, зараз існує багато видів різного клею...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Олександр Коваль сказав:

Варіант щоб їхати до когось робити вощину на замовлення не влаштовує, бо не проходимо по об'єму

Я чогось не розумію, але як це можна пов'язати з цим

Цитата

Кількість сімей:101-150

:dntknw::hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, SASHA.OK сказав:

Я чогось не розумію, але як це можна пов'язати з цим

:dntknw::hmm:

неуважно читали :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Олександр Коваль сказав:

неуважно читали :hi:

В якому місці? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.02.2020 в 18:11, Олександр Коваль сказав:

Варіант щоб їхати до когось робити вощину на замовлення не влаштовує, бо не проходимо по об'єму

Саме цей варіант і є найбільш прийнятним, тільки виробники йдуть на це не охоче і звісно чому. Але їм доведеться працювати по новому, коли пасічники перестануть обмінювати вощину. І вже зріють ідеї кооперативного придбання обладнання і виготовлення вощини зі свого воску. А технічно все можна вирішити на самий невеликий об'єм, було б бажання.

Виробництво вощини в домашніх умовах як хобі - чому б і ні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, SASHA.OK сказав:

В якому місці? :ah:

:hi:

В 13.02.2020 в 18:40, Олександр Коваль сказав:

Скажімо так: якість вощини вітчизняних виробників не влаштовує зовсім або частково. Також хочемо готувати деякі препарати з бджолопродуктів для себе, можливо, виділимо для цього пару десятків вуликів

Дві вагомі причини

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, nibond сказал:

І вже зріють ідеї кооперативного придбання обладнання і виготовлення вощини зі свого воску.

я б "зрів" би на проблему відкачки, а крупний кооператив( якщо звісно колись такий буде і я цього хочу і сильно сумніваюсь) може зафрактувать якогось виробника на всю свою велику партію

В 13.02.2020 в 19:39, davolodya сказал:

Тут каркас не ДСП, а бетон,

цікаво, скільки він за неї праве???цей проект найяскравіший із всих що бачив і проіснує:IMHO: найдовше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, larson сказав:

цікаво, скільки він за неї праве???цей проект найяскравіший із всих що бачив і проіснує:IMHO: найдовше

На ютубі під відео в коментарях є № телефону,  можна взнати ціну. Вощину вдома робити точно небуду, тому дивився цей ролик чисто з цікавості, ціни незнаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, larson сказав:

цікаво, скільки він за неї праве???цей проект найяскравіший із всих що бачив і проіснує:IMHO: найдовше

На верхній половині видно пустоти не проклеєний силікон. Це одна з причин за якою довго не прослужить:IMHO:. Хоч ідея з бетоном цікава. По друге силікон на мою думку не якісний у поляків його не потрібно змочувати за кожним аркушем воску. Відносно ціни то 4500 грн за шт

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, larson сказав:

я б "зрів" би на проблему відкачки, а крупний кооператив( якщо звісно колись такий буде і я цього хочу і сильно сумніваюсь) може зафрактувать якогось виробника на всю свою велику партію

Нехай і так, головне домогтися переходу на виготовлення вощини з власного воску

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є друга частина, де показано роботу цього девайсу з рамкою Дадан

Дуже корисна інформація - чим змащувати силікон. щоб вощина добре відокремлювалась. Гарного перегляду. 

Стосоно ціни, я отримав від автора інформацію і одразу перегорів...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

там по бокам ближче до себе треба регульований упор доварювати, щоб знати точно на скільки сильно давити. До цього ні наші, ні китайці не додумались поки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

36 хвилин тому, Blum сказав:

Стосоно ціни, я отримав від автора інформацію і одразу перегорів.

Ту штукенцію самому зробити як два пальці об асфальт:umora:. От тільки силікон треба десь не в Україні брати, а в поляків чи німців, щоб його не зволожувати нічим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...