Перейти к содержанию

Ищу работника пасечника.


South

Рекомендуемые сообщения

17 минут назад, Мико сказал:

Вы мне инвестора пожалуйста не отговаривайте 

И вообще. South & Мико продолжается 3 день. Вы билеты оплачивать собираетесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Мико сказал:

Вы мне инвестора пожалуйста не отговаривайте 

З таким інвестором прийдется Вам мед самому добуть викачать і молодость вспомнить " Мурманск" і девіденти вернуть :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, South сказал:

 не более 10 минут в месяц. По 300 грн. 

Тут можно по подробней бо я уже вообще ничего не понимаю .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, AVA сказал:

О хороша ідея , зайдіть на сайт продажу пасік 

І ваша проблема рішится за пять минут 

Люди пасіки продають , томущо доходу з пасіки нема 

Опит у людей є предложіть купить пасіку і залишится працювати пасічником 

Думаю на 70% зарплати Польші людина буде согласно залишится дома 

Якщо Вам дійсно це потрібно , а то даже відео про схему продаж меду через маркети поверхностно подивились 

Я кілька ляпів у Ваших отзивах на раз замітив

Дукументи в людини і тонаж у людини тони , а не 600кг , просто маркет пропускає тільки по 200 в місяць 

І розлив з медогонки в банки не прокате , колір меду з кожного вулика різний , а магазину потрібний однорідний 

І рідкого меду в Україні з одної пасіки , можно отримати максімум 15% і то тільки в 15% України 

Очередний Ви "Акула огуречний " , які кожну зиму появляются 

Вас прям ждут в Польше. Вы студент? Милости просим. Нет? Нахер надо за вас налоги платить. Кстати не забудьте вложить 1000 евро за туда-обратно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Taras NTG сказал:

Олх, пром, об'яв з головою

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Олх на запрос ,"харьковский торт бисквитка" по Украине выдает аж 0 результат. Ссылку плиз на "з головою"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, цыганок сказал:

Тут можно по подробней бо я уже вообще ничего не понимаю .

К теме найму пчеловода вообще не имеет отношения. Не берите дурного в голову.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, South сказал:

Вас прям ждут в Польше. Вы студент? Милости просим. Нет? Нахер надо за вас налоги платить. Кстати не забудьте вложить 1000 евро за туда-обратно.

А причом я до Польші , я на чужу пасіку іти працювати несобираюсь 

Вам потрібні ті хто пасіку продає , хотя я думаю ніхто непотрібний , так скучно стало , тим більше бізнесу капець , самі писали 

А зараз іде розвідка і думаю не тільки по бджільництву , бо всуть не вникаєте , то рамка 145 потрібна , то непотрібна 

Люди предложили оболдєнний варіант з лісовим медом у сотах , то рамка велика , то ......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, AVA сказал:

А причом я до Польші , я на чужу пасіку іти працювати несобираюсь 

Вам потрібні ті хто пасіку продає , хотя я думаю ніхто непотрібний , так скучно стало , тим більше бізнесу капець , самі писали 

А зараз іде розвідка і думаю не тільки по бджільництву , бо всуть не вникаєте , то рамка 145 потрібна , то непотрібна 

Люди предложили оболдєнний варіант з лісовим медом у сотах , то рамка велика , то ......

Частково вірно. Чогось в мене в думках що потрібно заробляти, а не робити. Бізнес який є? Так. Потрібно змінювати. Бо зелені придумали чеки всім. А в мене автомати торгові. Вони чеки не видають. На зараз хз що робити всім у кого автомати торгові. Я в 2011 їх купив бо всі злякались плати за ЧП 200 грн. Зараз я їх продаю не тому що ЧП це налоги 1500 грн, а тому що препарат тупо не видає чеки.

Далі. В мене вища технічна освіта. Зі стипендією на держзамовленні. Та працюючи в 2 вищих навчальних закладах я отримую зарплату 10 тис грн з яких 3000 плачу налоги. 

Тож я думаю що я вартий більшого. 

А от чи хочете ви більшого ніж 30 грн кг в відрі це питання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, South сказал:

Тож я думаю що я вартий більшого. 

більшого на бджолах?,...ну ну!!!!!

щоб на бджолах заробить треба спочатку країну змінить, тут діла не буде, банально ВВП низьке, у північного недруга і то більше, хоча за рахунок нафти і газу, але Гавриковське родовище дають не всім

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Олх на запрос ,"харьковский торт бисквитка" по Украине выдает аж 0 результат. Ссылку плиз на "з головою"
Я про сортовий мед

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, South сказал:

Частково вірно. Чогось в мене в думках що потрібно заробляти, а не робити. Бізнес який є? Так. Потрібно змінювати. Бо зелені придумали чеки всім. А в мене автомати торгові. Вони чеки не видають. На зараз хз що робити всім у кого автомати торгові. Я в 2011 їх купив бо всі злякались плати за ЧП 200 грн. Зараз я їх продаю не тому що ЧП це налоги 1500 грн, а тому що препарат тупо не видає чеки.

Далі. В мене вища технічна освіта. Зі стипендією на держзамовленні. Та працюючи в 2 вищих навчальних закладах я отримую зарплату 10 тис грн з яких 3000 плачу налоги. 

Тож я думаю що я вартий більшого. 

А от чи хочете ви більшого ніж 30 грн кг в відрі це питання

Ну якщо , бджільництво , розвідка під питаням , а банкомати знакома справа 

То медові стіки це Ваше все , через бапкомати і пофіг що там видавлять в чай , якби дешевше :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, larson сказал:

більшого на бджолах?,...ну ну!!!!!

щоб на бджолах заробить треба спочатку країну змінить, тут діла не буде, банально ВВП низьке, у північного недруга і то більше, хоча за рахунок нафти і газу, але Гавриковське родовище дають не всім

Піхуй на хуйла. Воно тут не до чого. В нас своя країна. Ви цистернами вивозите мед по 1 еаро. А що вони з ним роблять такого вигідного там, за 1 євро що ї'м вигідно? Країну змінить? Країни це ми з вами. Починати потрібно з себе. З налогів. А то як пенсія то мала, а як налоги, то ніх.я. Але це все ліріка.

Кажете відео було цікаве. Про мед в маркетах. Там в кінці. Не всі звичайно додивились. Але там було:"мабуть ми що робимо не так". То мабуть ви всі дійсно щось робите не так. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, AVA сказал:

Ну якщо , бджільництво , розвідка під питаням , а банкомати знакома справа 

То медові стіки це Ваше все , через бапкомати і пофіг що там видавлять в чай , якби дешевше :IMHO:

Мед - це золото нації. А ви мені якусь херню пишете. Вибачте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, South сказал:

То мабуть ви всі дійсно щось робите не так. 

ох , юначе, не кип*ятіться, все ми правильно робим, і як найкраще, просто правила гри часто змінюються, не встигаєм пристосовуватись, ви , доречі, зразу тим самим займаєтесь, пристосовуєтесь під зміну правил гри, і тут так буде постійно, тому і сказав що треба вибирати те місце де менше вмишуються в твою діяльність, запоребрик викреслюєм зразу, ну а там як знаєте, але на нашу думку напрямок ви вибрали ну зовсім кволий, хоча, виходить у того кому просто забули сказати що так робити не треба, так не вийде, дерзайте,...може в вас і вийде,,..бо в нас шось не пішло:umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Taras NTG сказал:

Я про сортовий мед

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Сортовий мед вартий окремого магазину. Так, є акацієвий, гречка, липа. Щось ще з гарантією? Сонях. Хоч задавись. Відрами. Цистернами нах. Не цікаво. Хочу фацелію. З горішками. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, South сказал:

Мед - це золото нації

залишилось саму малось, нації його з*їсти, а з цим як кажуть у нас проблема, баночку трилітрову на простуду а все інше на рошенки з авекашками, от ми і гоним фури по одному баксу за кілограм за кордон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, larson сказал:

залишилось саму малось, нації його з*їсти, а з цим як кажуть у нас проблема, баночку трилітрову на простуду а все інше на рошенки з авекашками, от ми і гоним фури по одному баксу за кілограм за кордон

Я замахався повторювать. Може адмін це приліпить. Десь щоб видно було? МОДА!!! І ПОНТИ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, larson сказал:

залишилось саму малось, нації його з*їсти, а з цим як кажуть у нас проблема, баночку трилітрову на простуду а все інше на рошенки з авекашками, от ми і гоним фури по одному баксу за кілограм за кордон

Тепер по ділу. Стоїть в мене баночка. Колочу малій для профілактики. Теплою водою на ложку меду. 

А сівший мед не люблю. Люблю рідкий з млинцями чи оладками під молочко. З'їм півлітри за раз. Знайомим теж. Рідкий. А є ті хто осівшого ложку з банки до рота і побіг. А є хто стільникового хоче. Бо забрус для емалі корисний. А є хто ніхера цього не знає і йому насрать. І таких більшість. То коли ви покупця просрали шановні?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, South сказал:

Мед - це золото нації. А ви мені якусь херню пишете. Вибачте.

 це до реакції держави , у мене три вулики в дворі стояли з наролженя , вони удосі живі , 

і їм  близбко 50 років і у них бджолм живуть

Я з 12 років з бджолами , і мені пофіг бізнес , точніше , бджоли вічні для мене , а бізнес з бджолами времений

Якщо це ,дійсно аналіз держави , то у пасічників тоже хопа  з ціною на мед  , вийшли на мінімалку ,налоги нема з чого платить:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, South сказал:

МОДА!!! І ПОНТИ

нє, зручність, тому треба  і мед щоб мав таку ж зручність, шоб не колупать а як цукерку взяв і з*їв, от вам за стікери і кажуть, я колись на навчанні був, там сауна, чаї різні і стікери до тих чаїв як малюсінькі йогурти по розміру цукерки, зручно, приємно на дотик і смачно, ось вам і конкуренція рошенкам і якраз вкладається в вашу формулу золота нації

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, South сказал:

И вообще. South & Мико продолжается 3 день. Вы билеты оплачивать собираетесь?

Кто заказывал музыку ,то и платит 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, South сказал:

То коли ви покупця просрали шановні?

коли криза людей заставила виживать , а мед це не продукт першої необхідності і його покупці просто відклали на потім, приклад вашого співбесідника в цій темі Міко, скільки він через ярмарки продава, і скільки зразу

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, AVA сказал:

 це до реакції держави , у мене три вулики в дворі стояли з наролженя , вони удосі живі , 

і їм  близбко 50 років і у них бджолм живуть

Я з 12 років з бджолами , і мені пофіг бізнес , точніше , бджоли вічні для мене , а бізнес з бджолами времений

Якщо це ,дійсно аналіз держави , то у пасічників тоже хопа  з ціною на мед  , вийшли на мінімалку ,налоги нема з чого платить:umora:

 

Держава тут лишня. Мої налоги трохи більші пенсії матері. Батькові б вже не покрились. Царство небесне. А чи покриваєте ви пенсію своїх батьків? Чи це роблять інші в нашій державі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, South сказал:

 на запрос ,"харьковский торт бисквитка" по Украине т. Ссылку плиз на "з головою"

Гогл откликается бегом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доречі, зразу тема самостійного екпорту пасічниками почала розвиватись, щоб " нахлєбніків" трішки з шиї знять, може й не вийде а може й вийде, проблема нашого бізнесу в тому що він занадто маленький, такий собі зародок, відповідно з ним не хочуть і співпрацювати, одне діло видати на гора 200 тон інше 2000

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...