Перейти к содержанию

Продаю маток УС (згідно морфометрії) моєї лінії УС31СМС (US31SMS).


Рекомендуемые сообщения

25.06.2020 в 14:37, Mihail-ves сказав:

Не думаю, але сьогодні був в лікарні зробив рентген та здав загальний аналіз крові. Контактів ні з ким не мав, хіба що з бджолами та дощем. Але під дощ попав капітально і замерз добре. А тепер маю початкову стадію запалення правої легені. Але в лікарні зобов'язали здати кров на тест ковід (він безкоштовний як і аналізи та регент). Невже комунізм настав у Веселинівській лікарні?:umora:

Виписали лікарства на п'ять днів, і майже не дорого - всього 1000грн.:umora:

Бажаю швидкого одужанняя!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, serg2121 сказав:

Бажаю швидкого одужанняя!

Дякую. Вже пішов на поправку.

Думаю що ще день два і буду встрою.  Бджілки за тиждень зрозуміли що пасічник хворіє, захвилювались і пішли в рій. Сьогодні вийшов супер рій (10-12 рамок), але привився низько тому великої роботи не дав. буквально 5-10 хвилин і вони на новому місці. До бджілки треба постійно навідуватись, щоб в голови їм не приходили дурні думки.

Гарна порадувала вихователька, з 26 личинок  (на прийом) сьогодні вийшли 20 маток. Частину вже готую після свята відправити в Київську область. Інші підуть в станок для ШО.

А раз вже є плани робіт, значить одужую.:ay:

Тільки що пройшовся, глянув на кущі винограду - розвиваються дуже гарно. Але вразили мої прививки. За п'ять днів вони мало того що розпустились, вони ще й по гронці винограду встигли показати. І це мене дуже тішить. Виходить, що ще одну вершину здобув - прививка винограду та груші.:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Mihail-ves сказал:

Дякую. Вже пішов на поправку.

Думаю що ще день два і буду встрою.  Бджілки за тиждень зрозуміли що пасічник хворіє, захвилювались і пішли в рій. Сьогодні вийшов супер рій (10-12 рамок), але привився низько тому великої роботи не дав. буквально 5-10 хвилин і вони на новому місці. До бджілки треба постійно навідуватись, щоб в голови їм не приходили дурні думки.

Гарна порадувала вихователька, з 26 личинок  (на прийом) сьогодні вийшли 20 маток. Частину вже готую після свята відправити в Київську область. Інші підуть в станок для ШО.

А раз вже є плани робіт, значить одужую.:ay:

Тільки що пройшовся, глянув на кущі винограду - розвиваються дуже гарно. Але вразили мої прививки. За п'ять днів вони мало того що розпустились, вони ще й по гронці винограду встигли показати. І це мене дуже тішить. Виходить, що ще одну вершину здобув - прививка винограду та груші.:ole_ole:

Вибачте, що не по темі, підкажіть як робите прививку винограду, а то декілька разів пробував, не виходить. Дякую за відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Звісно що в темі виноград булоб доречніше, але можу і тут. Оскільки матковивідний сезон вже скоро завершую. Сьогодні зробив останню прививку. Але прививку від багатьом вже отриманих УС52/29СМС. Бджоли страрються цього року зробити заміну маткам ШО. І сімя №30 не виняток. Але матка схоже з цим впорається сама. В цілому вже в зиму підуть Ф1 від двох нових схрещувань. І якщо результати зимівлі Ф1 та самих ШО будуть добрі, то наступного року прийму рішення.

Я не селекціонер, але бачу що роботи дуже багато, і мені трішки обідно коли телефонують за матки, в більшості по моїй об'яві, і кажуть що дорого. Але що я можу зробити, репродуктором бути краще, купив відомий європейський матеріал і розмножуй його тисячами. З УС не так легко, тому що ще багато чого треба стабілізувати.

Але, зараз про прививку винограду.

Гострий інструмент, трішки вміння ним не порізати пальці, і матеріал куди прививати і що прививати.

Ніж канцелярський, лезо нове, витираємо від масла, можна протерти спіртом (але я так не роблю). Починати прививати треба коли підвой буде вже деревяний (твердий). Рухаємось з верху та згинаємо між пальцями, де не гнеться то вже затверділа частина. Бажано прививати на обрізаний кущ, щоб не було плодоносних рукавів. Оскільки тоді вони відбирають на себе силу. І прививка розвивається трішки гірше, але розвивається і навіть дає грону.

Саме краще робити окуліровку. Якщо чорним в зелене, то є можливість вже цього року отримати контрольну грону і смакувати. Оскільки вже чорних черенків цього року не знайдете, то рекомендую набити руку окуліровкой зеленого в зелене.

Зрізали собі гілочку, в посуду з водою ніж, і він з цих пір повине бути постійно у воді щоб не окислявся. Тепер з цієї гілки зрізаєми всі листочки, але акуратно що не пошкодити бруньку. Потім зрізаємо ЩИТОК з брунькою. Півтора см зверзу і до 2.5см знизу. Зрізали і у воду. Ось таким способом буде у Вас 10-20 щитків.

В підвої берете друге - третє міжвузля, і під верхньою брунькою робимо зріз на довжину щитка, а також ширину щитка під брунькою. Щоб брунька не "весіла" у повітрі. Як тільки зробили зріз зразу його змочити водою з ножа!!!!

Тепер беремо зрізаний щиток і вирівнюємо зріз, та прикладаємо в підготовлене місця. Сильно спішити не треба, головна умова ВОДА. Приклали і починаєте стрейчплівкою обмотувати. Прижимаємо щиток щоб не було повітряної подушки. Коли примотали, то прививку прикриваємо нижнім листком, примотуємо його. Тепер видаляємо гілку над прививкою залишаємо тільки ДВА листка. Також всі бруньки на цій гілці видаляємо. Чекаємо 10 днів, і якщо примотали добре і прививка має зелену бруньку (не засохла), то все гаразд, буквально ще 5 днів і Ваш щиток піде у розвиток.

Також можете робити прививку клином, але спочатку потренуйтесь робити правильний зріз, щоб не було "сідла". То же гарно приживається. Але у всіх відео на ютубі цей процес спеціально показують так щоб у Вас нічого не вийшло. Ніколи не робіть зріз під брунькою, так Ви перерізаєте підвід корму їй. Треба зрізати з боків бруньки!!!!.

Ну це якщо коротко. Пробуйте, і все вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Усі вільнопаровані  прийняті й трудяться . ІО   теж   , одна  не  прижилась . Поки що так .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Лозко Василий сказав:

Усі вільнопаровані  прийняті й трудяться . ІО   теж   , одна  не  прижилась . Поки що так .:hi:

Дякую за коментар.

Бачу що цей рік аномальний з ІО. деякі сім'ї та відводки сходять на нуль, але ІО не хочуть приймати. Хоча під ковпаком матку гарно годують, і тримав в деяких більше 10 днів, випускаєш, ніякої агресії до матки, а через 2-3 дні матка мертва на вулиці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Mihail-ves сказал:

  ІО не хочуть приймати. Хоча під ковпаком матку гарно годують, і тримав в деяких більше 10 днів, випускаєш, ніякої агресії до матки, а через 2-3 дні матка мертва на вулиці.

Матку  під ковпачок закривав на луплячийся розплід з  клаптиком  корму  , чому  грохнули  під   ковпачком  :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Лозко Василий сказав:

чому  грохнули  під   ковпачком  :dntknw:

напевне близько підійшла до краю:IMHO: і тут її піймали. Також одну так вбили, відірвари ноги та пошматували крило.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 хвилину тому, Mihail-ves сказав:

 Також одну так вбили, відірвари ноги та пошматували крило.

Якийсь :blink::blink::Jumpy::Jumpy:фільм жахів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, андрон сказав:

Якийсь :blink::blink::Jumpy::Jumpy:фільм жахів.

ага, вони такі:umora::umora:.

мертвих трутнів, через решітку витягають, то там все розібрано як на бойні.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28.06.2020 в 13:14, Mihail-ves сказав:
28.06.2020 в 08:17, Mihail-ves сказав:

Хоча під ковпаком матку гарно годують, і тримав в деяких більше 10 днів, випускаєш, ніякої агресії до матки, а через 2-3 дні матка мертва на вулиці.

 

На мою думку, справа не в бджолах, а в матці - "склонность к бродяжничеству в результате  насилия, совершенного - нагло, цинично, с особой жестокостью ":umora:.

 Матку "52\29" два рази знаходив біля льотка. Так як бджоли НУКа прийняли її без проблем, то другий раз під сітчастий ковпак повертати її не став, а помістив на  рамку під пластикову Ганеманівську решітку (ізолятор 200х80х10). Почала червити трутня (днів 5 -7), а вчора зранку заглянув - яйця не з"їли, то матку випустив з ізолятора (амністія - "Св"ято першого яйця"!!:)). Сьогодні вранці перевіряв: свіжий засів є, вчорашній на місці і змінив кут нахилу -  "Процесс пошол." (с)  Буду чекати, що покаже печатка.

ПС. В мене одна матка - чи "6" чи "9"???:hmm:Мабуть - "9"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, amator сказав:

На мою думку, справа не в бджолах, а в матці - "склонность к бродяжничеству в результате  насилия, совершенного - нагло, цинично, с особой жестокостью ":umora:.

 Матку "52\29" два рази знаходив біля льотка. Так як бджоли НУКа прийняли її без проблем, то другий раз під сітчастий ковпак повертати її не став, а помістив на  рамку під пластикову Ганеманівську решітку (ізолятор 200х80х10). Почала червити трутня (днів 5 -7), а вчора зранку заглянув - яйця не з"їли, то матку випустив з ізолятора (амністія - "Св"ято першого яйця"!!:)). Сьогодні вранці перевіряв: свіжий засів є, вчорашній на місці і змінив кут нахилу -  "Процесс пошол." (с)  Буду чекати, що покаже печатка.

ПС. В мене одна матка - чи "6" чи "9"???:hmm:Мабуть - "9"?

Всім матки №6, дев'ятої не може бути бо то була колись карпатка. Зараз в журналі зроблю зміни і додам цю матку для використання в подальшій роботі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Як здоров"я?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, amator сказав:

Як здоров"я?

Завтра закінчую початковий курс лікування. Після завтра до лікаря, і якщо все гаразд, то буду качати мед, а якщо треба то буду доліковуватись. На вчора та сьогодні все добре температура від 36.8 до 37.4. Залежить на мою думку від того що капали. Але в цілому своїм станом задоволений. Вчора роя знімав, а сьогодні зранку відбирав десяток плідних маток  плюс  неплідок ------під замовлення. Хворієш чи ні, а все треба робити вчасно.

Обновив інформацію по моїй ШО №6, як завжди додав порівняльні графіки (мати+трутні= матка ШО). http://bj.tochok.info/Pedigree/Ukrainian -US6(SMS)-2019

 

Сохраненное изображение 2020-6-29_20-18-12.334.jpg

Сохраненное изображение 2020-6-29_20-20-20.429.jpg

Сохраненное изображение 2020-6-29_20-21-52.799.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.06.2020 в 21:19, Mihail-ves сказал:

Дякую. Вже пішов на поправку.

Думаю що ще день два і буду встрою.  Бджілки за тиждень зрозуміли що пасічник хворіє, захвилювались і пішли в рій. Сьогодні вийшов супер рій (10-12 рамок), але привився низько тому великої роботи не дав. буквально 5-10 хвилин і вони на новому місці. До бджілки треба постійно навідуватись, щоб в голови їм не приходили дурні думки.

Гарна порадувала вихователька, з 26 личинок  (на прийом) сьогодні вийшли 20 маток. Частину вже готую після свята відправити в Київську область. Інші підуть в станок для ШО.

А раз вже є плани робіт, значить одужую.:ay:

Тільки що пройшовся, глянув на кущі винограду - розвиваються дуже гарно. Але вразили мої прививки. За п'ять днів вони мало того що розпустились, вони ще й по гронці винограду встигли показати. І це мене дуже тішить. Виходить, що ще одну вершину здобув - прививка винограду та груші.:ole_ole:

Всі 5ть торішніх маток ввійшли в ройове!!залишав навіть на пустій суші!! - восени на заміну!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, стасооныч сказав:

Всі 5ть торішніх маток ввійшли в ройове!!залишав навіть на пустій суші!! - восени на заміну!!

 

А чому дивуєтесь, в кого цього року бакфаст ще не роївся:umora::umora:Напевне вже всі лазили хочаб раз за ним на дерева:umora:

А якщо серйозно, то за два роки навіть дитина не завжди вміє говорити, а працювати в селекції треба років з 10-15 так кажуть "матьорі"  селекціонери.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, стасооныч сказал:

Всі 5ть торішніх маток ввійшли в ройове!!залишав навіть на пустій суші!! - восени на заміну!!

 

А Ви купували таких маток сподіваючись що бджоли від них не будуть схильні до роїння? Їх купують із-за показників медозбору. Бо по миролюбності вони теж не лагідні судячи з відгуків. Українська степова не була ніколи миролюбною. Те що хтось собі нафантазує, що без ніякої селекції в неізольованих умовах можуть бути нерійливі, миролюбні і з високим медозбором бджоли чистопородної української степової це тільки бажання і фантазії. Людина продає маток місцевих бджіл які більш-менш відповідають показникам української степової і сім'ї за словами показують результати з високим медозбором.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, стасооныч сказав:

Всі 5ть торішніх маток ввійшли в ройове!!залишав навіть на пустій суші!! - восени на заміну!!

 

:umora:А де Ви таке чули, що бджола не повинна роїтися!? Насмішили! Завдяки роїнню вона живе на цьому світі більше чим людина - кажуть 40 млн років. Як тільки бджоли почали будувати трутневий стільник (будівельна рамка)  - це вже ройовий стан, а  перше яйце в ній -  щось потрібно робити. Не зробите - полетять. Класика! А цей рік, дійсно, аномальний.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, amator сказал:

:umora:А де Ви таке чули, що бджола не повинна роїтися!? Насмішили! Завдяки роїнню вона живе на цьому світі більше чим людина - кажуть 40 млн років. Як тільки матка почне сіяти в трутневу комірку - це вже ройовий стан і щось потрібно робити. Не зробите - полетять. Класика! А цей рік, дійсно, аномальний.  

Вивід трутня це не ройовий стан. Це потенціальна підготовка до можливого ройового стану. Всі сімї'ї вирощують трутня, але не всі входять в ройовий стан і не всі рояться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, seim сказав:

Вивід трутня це не ройовий стан. Це потенціальна підготовка до можливого ройового стану. Всі сімї'ї вирощують трутня, але не всі входять в ройовий стан і не всі рояться.

Не хочу сперечатися. Ви плутаєте ройовий стан і роїння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, amator сказал:

Не хочу сперечатися. Ви плутаєте ройовий стан і роїння.

Ви написали якщо матка починає сіяти в трутневі ячейки, то це вже ройовий стан. Ні, це ще не ройовий стан. Ройовий стан це коли матка відклала яйце в ройову мисочку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, seim сказав:

Ви написали якщо матка починає сіяти в трутневі ячейки, то це вже ройовий стан. Ні, це ще не ройовий стан. Ройовий стан це коли матка відклала яйце в ройову мисочку.

Я ж кажу: Ви плутаєте ройовий стан (готовність до розмноження) і роїння (розмноження):).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, amator сказал:

Я ж кажу: Ви плутаєте ройовий стан (готовність до розмноження) і роїння (розмноження):).

Це Ви плутаєте.  Ройовий стан це вже початок розмноження. А роїння це завершення розмноження. Це один процесс в різних стадіях. Сім'я може бути готовою до розмноження, але не бути в ройовому стані. Це коли і трутня повно зрілого і масса молодих бджіл велика. Але ще матка не відклала яйця в мисочки. Така сїм'я за наявності гарного взятку, великої кількості роботи у вулику по відбудові вощини і вільного місця у вулику не схильна до входження в ройовий стан і подальшого розмноження. Це стосується бджіл які природно схильні до роїння. Які не схильні до роїння, то їм і взятку не треба, завантаження роботою не обов'язкове і з розширенням вулика можна не квапитись.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, seim сказав:

Це Ви плутаєте.

:) Можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, amator сказал:

:umora:А де Ви таке чули, що бджола не повинна роїтися!? Насмішили! Завдяки роїнню вона живе на цьому світі більше чим людина - кажуть 40 млн років. Як тільки бджоли почали будувати трутневий стільник (будівельна рамка)  - це вже ройовий стан, а  перше яйце в ній -  щось потрібно робити. Не зробите - полетять. Класика! А цей рік, дійсно, аномальний.  

Насмішили Ви!

Несете якусь дурь...

Про "УС"-31  мав на увазі, що не буду тримати у себе на точку.тільки бака та карніка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...