Перейти к содержанию

Ставок, копанки і все, що їх стосується


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

11 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Ні, не промерзає - глибина десь метрів півтора.

Водонаповнення - за рахунок дощів - вода поступає із-під даху. Буває доповнюю інколи й із скважини. 

А за корми не переживаю - є там і дафнії й личинки комарів. А ще інколи трошки підкормлюю комбікормом, але чуть-чуть. Зайве на користь не йде. Карась крупний і з ікрою.

 

А жабки живуть біля водойми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, язичник сказав:

А жабки живуть біля водойми?

Якось завелася одна - ледь виловив. Задовбала кваканням. :umora:  А якось виловив не у ставку, а неподалік від вуликів - черепаху. Подарував сусідським дітям. Як вона туди попала для мене загадка й до цих пір...:ah:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Задовбала кваканням. :umora:  

 

а в мене (в сина, вірніше), практично за горОдом річка. Уявляєте, яке там квакання?:umora: На перших порах задовбувало,  а потім...згадував хіба як хтось запитає:umora:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, gardener сказав:

а в мене (в сина, вірніше), практично за горОдом річка. Уявляєте, яке там квакання?:umora: На перших порах задовбувало,  а потім...згадував хіба як хтось запитає:umora:

А як річка зветься?  Та тож природньо. А у мене мій басейн- за два метри від порогу і за метр від бесіди... Ото був би концерт, коли б вони розвелися б...:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жванчик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 01.03.2020 в 20:43, Макарыч57 сказал:

Ну, пчел тоже не просто разводить, но интернет расскажет, а Ютуб покажет. Видел кино как китайцы рыбу в прудах выращивают, так рыбы больше чем воды, просто очень хорошая фильтрация и очистка воды плюс лекарства. По поводу карася, не обижайтесь, но мудрая украинская поговорка звучит так "нема м"яса краще нiж свинина, а риби краще нiж линина". Карась вредитель....

 

...Особенно у сметане...:rofl::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 10 months later...
2 години тому, Sanich сказав:

Це все привіт від суцільного розорювання степів та осушення боліт.... :( 

Спустили ставка? 

Ні,просто була і всьо... .Калюжа по-коліна,1/5 частина.Карася малі тягають.Почала ще восени "тікати".Вулиця,до ставка,вже у колодязях води не має нівкого.Останні два,цьоріч,"висохли".

  • Подобається 5
  • Дякую 1
  • Здивований 1
  • Сумно 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Так а де ж наша вода дівається? Це ж вобще!.. Якась аномалія. Он гарденер писав пару днів тому, шо в них піднялася на 2м. у криницях. І це нормально для ції пори. А наша вода - де? :blink:

Чи вона кудись стікає під землю чі шо?.. Чи її викачують? :hmm:Ну шоб в таких об'ємах... 

Чи це сама земля в нас тут піднімається над рівнем моря?.. Але з такою швидкістю... Тоже сумнівно...

Шось тут не так :hmm:

Сам в шоці,як побачив.Жаль,ставкові років з 150(згадка є коли люди зариблювали та поглиблювали),близько 40га,загалом,як розливався,весною.А там і дичина,кабани,бобрів давно нестало,косульки... .І бджілкам було,де поживитися.Знаю,хто вже тішиться з того.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Сумно 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Роман Кременчук сказал:

Ні,просто була і всьо... Калюжа по-коліна,1/5 частина.

Цікаво, це тільки у нас таке, чи ще десь по Україні такі чудеса творяться? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Цікаво, це тільки у нас таке, чи ще десь по Україні такі чудеса творяться? 

На кочівлі - тепер вже торік - в с. Бабарики  Козелецького  р-ну Чернігівщини я теж стикнувся з тим, що зник ставок посеред села...:dntknw:

  • Подобається 6
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

На кочівлі - тепер вже торік - в с. Бабарики  Козелецького  р-ну Чернігівщини я теж стикнувся з тим, що зник ставок посеред села...:dntknw:

в нас теж зник струмок біля городу, після того як "заробітчанин" повернувся з Польщі і почав вирощувати маліну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

в нас теж зник струмок біля городу, після того як "заробітчанин" повернувся з Польщі і почав вирощувати маліну

Та там ніби таких аномалей з посадками малини ще не видно було... :dntknw:

Просто посуха...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Sanich сказал:

Сподіваюся, що це циклічний процес. Але якщо ми не почнемо відновлювати степи, ліси і зменшувати розорюваність земель, то напівпустеля - наше майбутнє.... Хоча у владі всіх пох. Вони живуть сьогоднішнім днем, а сьогодні сільське господарство - драйвер економіки, тому будуть закривати очі на будь-що, аби потік кеша не зменшувався.

У нас раньше была в водопроводе вкусная вода,да именно такое слово я подобрал.Пили с удовольствием из под колонки,крана. ГЛУБИННУЮ КАчАЛИ Сейчас пропала,ушла куда то. Пробурили с меньшей глубины.Не соавнить.Не могу утверждать,но все сходятся в мысли что причина в бурении скважин.Думают что уходит вода из резервуаров подземных.Наверное в будущем не золото ,машины,долары будут ценится ,а вода и земля

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7. Тепліше ніж прогнозували. На завтра +11 і сонячно. Треба, мабуть, їхати та працювати вже безпосередньо з бджолами!

 

Оця штуковина, для зливу, височіє над водою метрів на 4. 

 

20210325_154501.jpg

 

А це берегова лінія. Може не дуже зрозуміло по фото. Корні дерев практично були у воді ще недавно (декілька років тому). Тепер там метра півтора по висоті нехватає води. І це при тому, що зараз рання весна після досить сніжної зими.

 

20210325_154256.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

+7. Тепліше ніж прогнозували. На завтра +11 і сонячно. Треба, мабуть, їхати та працювати вже безпосередньо з бджолами!

 

Оця штуковина, для зливу, височіє над водою метрів на 4. 

 

20210325_154501.jpg

 

А це берегова лінія. Може не дуже зрозуміло по фото. Корні дерев практично були у воді ще недавно.

 

20210325_154256.jpg

Зрозуміло одне - запаси води виснажені. :( І я залишаюся своєї думки. Нехай лиє - скільки влізе. Болото і неурожай ми переживемо. А от відсутність води - не дуже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.03.2021 в 16:24, Avgust Vadim Poltava сказал:

Тепер там метра півтора по висоті нехватає води.

А на загату дивились?

Може там, банально, зАставки немає, або дірка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

А на загату дивились?

Може там, банально, зАставки немає, або дірка?

Та кудись стікає. Вода дзюрчить. Але візуально не видно. 

Взагалі, то третій в каскаді ставок. В нього вода втікає - те видно харашо. А шоб витікала - не видно, але в оту споруду вода слабенько дзюрчить. 

Все одно. Воно розраховано на 4-х метровий перелив. А його і близько нема. На цю пору, на мій погляд - там недобор чотирьох метрів води. 

 Схожий каскад ставків є коло пасіки. Років 10 тому там було три ставка. Тепер два. Спочатку він пересихав в кінці літа. Потім на все літо. А тепер там можна пасти коров. 

 Також давно не розливається Ворскла навесні. А вона місцями заливала добряче луки цієї пори. Мєсні мужики на це казали, шо нестало "Курської води". А чого її не стало... :dntknw:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.03.2021 в 21:12, Avgust Vadim Poltava сказал:

Цікаво, це тільки у нас таке, чи ще десь по Україні такі чудеса творяться? 

Творяться.. і багато :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Cfif сказал:

Творяться.. і багато :(

Я чого саме питав. Якщо такі чудеса тільки по Полтавщині, а, як відомо, Полтавщина - це великі об'єми газовидобування, то, одна із моїх гіпотез - вода пішла в підземні пустоти, утворені після викачки з них газу та нафти. 

Якшо те саме відбувається і на західній Україні, наприклад в Житомирській, Рівненській областях, короче де з надр Землі нічого не викачують, то тоді, звичайно, ця гіпотеза не правильна! 

(У Гарденера, наприклад, в Хмельницькій області, з водою у копанці (чи в колодязі, не помню, де там), все нормально. Рівень піднявся на 2м.)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Я чого саме питав. Якщо такі чудеса тільки по Полтавщині, а, як відомо, Полтавщина - це великі об'єми газовидобування, то, одна із моїх гіпотез - вода пішла в підземні пустоти, утворені після викачки з них газу та нафти.

Я теж так думав. у нас теж великі поклади і нафти і газу. Мені спеціалісти пояснили що ці шари ніяк між собою не сполучаються і впливати один на одного не можуть. а втім як насправді хз. При СРСР так сверлили  і палили газ що вночі було видно як в день. а газ як палили, так Земля двехтіла.. але ж вода в річці була.

Зараз теж активність підвищилась. та до срср ще далеко, а води нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Cfif сказал:

Я теж так думав. у нас теж великі поклади і нафти і газу.

Отож!

3 минуты назад, Cfif сказал:

Мені спеціалісти пояснили що ці шари ніяк між собою не сполучаються і впливати один на одного не можуть.а втім як насправді хз.

Отож!

Не сполучались, не сполучались, а потом - раз! І прорвало! Тимбільше тут і ядерні підземні вибухи робили і хто зна шо там іще робилося...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Отож!

Отож!

Не сполучались, не сполучались, а потом - раз! І прорвало! Тимбільше тут і ядерні підземні вибухи робили і хто зна шо там іще робилося...

 

Ще,не забуваємо,про кар'єри,яких у нас,як бліх на собаці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мій ставочок успішно цьогоріч перезимував з усім начинням - карасями і в'юнами.

Цю зиму ополонок не довбав - не до того було.:(

  Зараз він  став хорошою поїлкою - по периметру я розсадив на бетоні мох, який є одночасно й антисептиком.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Мій ставочок успішно цьогоріч перезимував з усім начинням - карасями і в'юнами.

Цю зиму ополонок не довбав - не до того було.:(

  Зараз він  став хорошою поїлкою.

А він у вас на Правому березі Дніпра? Рівень води не впав? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

А він у вас на Правому березі Дніпра? Рівень води не впав? 

На лівому. Але у мене він забетонований і оброблений рідким склом (клей такий).

У нас пісок, ставка на 6 сдачних сотках великого не спорудиш.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...