Перейти к содержанию

Зустріч форумчан На Точку 2020 !!!


miro

Рекомендуемые сообщения

Запрошую форумчан На ТочкУ, надати свої пропозиції щодо зустрічі в 2020 році. Перш , аніж створити дану тему я:) як завжди останні 4 роки пропоную зустрітись у Львові на базі відпочинку Бухта Вікінгів:), но цього річ я не подаватиму пропозицію зустрічі на БВ у Львові, а в м. Буча Київської області. Усі деталі я сповіщу, наперед хочу сказати, що ціни помірковані і вище за Бухту Вікінгів не виходитимуть, але для цього мені потрібний помічник бажано з цього міста.

image.png.566dcaed26ff207ae68a514d2f150e4d.pngimage.png.4fcc3c693ae391b327cd95e82ce233c1.pngimage.png.a0b56a7154c8e1f2623d008162d880c5.png

Мова йде про навчальний центр УКРПОШТИ.

Для вашого перегляду ціни на номери                                                                  https://zelenabucha.com.ua/nomer-price/

Щодо харчування вечеря бджолярів точка обійдеться в 200грн.                  https://zelenabucha.com.ua/restoran/

Оренда конференц залу 2000грн.                                                                            https://zelenabucha.com.ua/conferenz-hotel/

Тут є BBQ парк, безплатна стоянка автомобілів, альтанки та дитячі майданчики  https://zelenabucha.com.ua/bbq-park/

З ЖД вокзалу м. Києва 30 хвилин громадським транспортом, а машинами вуйко навігатор швидко вас приведе:).

На карті                                                                                                                            https://zelenabucha.com.ua/contact/

Як вам така пропозиція.

Буча так .......????? що скажете;)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На яку дату плануєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, VВиталий сказав:

На яку дату плануєте?

я це хотів би обговорити з форумчанами та адміністрацію того закладу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

Запрошую форумчан На ТочкУ, надати свої пропозиції щодо зустрічі в 2020 році. Перш , аніж створити дану тему я:) як завжди останні 4 роки пропоную зустрітись у Львові на базі відпочинку Бухта Вікінгів:), но цього річ я не подаватиму пропозицію зустрічі на БВ у Львові, а в м. Буча Київської області. Усі деталі я сповіщу наперед хочу сказати, що ціни помірковані і вище за Бухту Вікінгів не виходитимуть, але для цього мені потрібний помічник бажано з цього міста.

image.png.566dcaed26ff207ae68a514d2f150e4d.pngimage.png.4fcc3c693ae391b327cd95e82ce233c1.pngimage.png.a0b56a7154c8e1f2623d008162d880c5.png

Мова йде про навчальний центр УКРПОШТИ.

Для вашого перегляду ціни на номери https://zelenabucha.com.ua/nomer-price/

Щодо харчування вечеря бджолярів точка обійдеться в 200грн. https://zelenabucha.com.ua/restoran/

Оренда конференц залу 2000грн.

З ЖД вокзалу м. Києва 30 хвилин громадським транспортом, а машинами вуйко навігатор швидко вас приведе:).

Як вам така пропозиція.

Буча так .......????? що скажете;)

 

Бував я там колись, але вже давненько. Правда був без ночівки . Проводила облукрпошта там свій захід, якщо це там...:ah:

:ay:У всякому разі - Київ поближче ж й до георгафічного центру. :IMHO:

Та й склозавод там є, кому що для ШО маток потрібно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Бував я там колись, але вже давненько. Правда був без ночівки . Проводила облукрпошта там свій захід, якщо це там...:ah:

:ay:У всякому разі - Київ поближче ж й до георгафічного центру. :IMHO:

Та й склозавод там є, кому що для ШО маток потрібно...

Я щойно повернувся звідти з наради, скажу, що умови прості, але приємно вразило , це чистота та порядок, і головне запит для проведення конференцій  даний заклад повністью задовільняє, якщо домовитись за дату, можна надати пропозицію на голосування:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема
19 годин тому, miro сказав:

Я щойно повернувся звідти з наради, скажу, що умови прості, але приємно вразило , це чистота та порядок, і головне запит для проведення конференцій  даний заклад повністью задовільняє, якщо домовитись за дату, можна надати пропозицію на голосування:IMHO:

результат до якого терміну потрібен?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Лавр сказав:

результат до якого терміну потрібен?

не целком зрозумів Вашого питання, як кажуть мої друзі гуцули:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі! З ваших дзвінків  я розумію, що склалась думка , що це я організовую дану зустріч, зразу скажу, я лише співорганізатор, всі лаври бажаючому києвлянену :), я співпрацюватиму, лише вказав на можливість, до речі готель Феофанія теж готов надати помірну ціну, але це Київ, но ціна від 350-900

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Києвляни, києвляночки запрошую вас організувати Зустріч 2020, я ваш помічник:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

до речі готель Феофанія теж готов надати помірну ціну, але це Київ, но ціна від 350-900

А конференц зал там є ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, rudakov сказал:

А конференц зал там є ?

А рюмочная ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, rudakov сказав:

А конференц зал там є ?

аж три

20 хвилин тому, Мико сказав:

А рюмочная ?

ображаєте, та звичайно є:):az:, все для нас:ay:

ресторан -кафе КОЗЕЛ, не в образу но фантазія у власника ще та, але готують:ay:@Мико

ось інформація про козла, що в одному будинку з Феофанією image.thumb.png.4f9dd6329c687275620c698fb8dbf7f3.png

https://objor.com/4655-u-kozla.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.01.2020 в 19:56, miro сказал:

, можна надати пропозицію на голосування:IMHO:

Голосуй не голосуй  -- всё равно других вариантов на данный момент нету .. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Голосуй не голосуй  -- всё равно других вариантов на данный момент нету .. 

Почему нету 

Есть вариант 

Дома остаться 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Голосуй не голосуй  -- всё равно других вариантов на данный момент нету .. 

так може подадуть, я запропонував, бо завжди многі аргоментують, ось якби це в Києві було то було б 10000 форумчан, і ось вам нагода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, miro сказав:

так може подадуть, я запропонував, бо завжди многі аргоментують, ось якби це в Києві було то було б 10000 форумчан, і ось вам нагода.

Так розумію, варіанту в Бухті Вікінгів цього року небуде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Мико сказал:

А рюмочная ?

Якщо там немає рюмочної - то все провалено автоматично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, rudakov сказав:

Якщо там немає рюмочної - то все провалено автоматично.

не шліпайте, у верху я подав ресторан- кафе, ціни там помірковані, Ваш настрій в даній темі бачу лиш щоб флудити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

так може подадуть, я запропонував, бо завжди многі аргоментують, ось якби це в Києві було то було б 10000 форумчан, і ось вам нагода.

нажаль, можливо і ні, Ви не з Києва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, rudakov сказал:

А конференц зал там є ?

Давай организовывай. Ты же столичный. А мы подтянемся. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

не шліпайте, у верху я подав ресторан- кафе, ціни там помірковані, Ваш настрій в даній темі бачу лиш щоб флудити.

Та чому ж.  Ігор наче з Києва. Якшо рюмочна є, то може й організує все у лучшом відє. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, rudakov сказав:

Якщо там немає рюмочної - то все провалено автоматично.

А мед-вино  то у кожного є про запас.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Вадім Полтава сказав:

Та чому ж.  Ігор наче з Києва. Якшо рюмочна є, то може й організує все у лучшом відє. 

Будьласка, я лише допоможу тим, що зможу, досвід і напрацювання є, лише треба бажаючого, який серйозно займеться роботою, та й там робити то нічого:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, miro сказал:

Будьласка, я лише допоможу тим, що зможу, досвід і напрацювання є, лише треба бажаючого, який серйозно займеться роботою, та й там робити то нічого:hmm:

Тільки флуд, тільки флуд. Записали вже;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...