Перейти к содержанию

Бджолопакети 2020


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Шалений пасічник сказал:

А якщо я пропоную 300 пакетів 4 р.р. і в мене ціна 1250 грн.

А почему не 1000 шт с 40 пчелосемей в наличии,а стажу то.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Шалений пасічник сказал:

Мої вітання! Цікаво слухати вас хлопці. А якщо я пропоную 300 пакетів 4 р.р. і в мене ціна 1250 грн., все добре замовляють, я записую. І висить не замовлених 90 шт. І тут в кінці квітня телефонує клієнт, заберу 300 шт. по 700 грн., ... чекаю. Про яку безвихідь  можна говорити. Да я пущу  цих 90 в роботу, а продам в наступному. Це моя праця, і віддавати пакети, мед, або маток на халяву не маю бажання.

 Мої вiтання !

Человек выставил объявление о продаже своих пакетов 

Причём тут вы и то что вы будете делать со своими не проданными пакетами 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Шалений пасічник сказал:

Мої вітання! Цікаво слухати вас хлопці. А якщо я пропоную 300 пакетів 4 р.р. і в мене ціна 1250 грн., все добре замовляють, я записую. І висить не замовлених 90 шт. І тут в кінці квітня телефонує клієнт, заберу 300 шт. по 700 грн., ... чекаю. Про яку безвихідь  можна говорити. Да я пущу  цих 90 в роботу, а продам в наступному. Це моя праця, і віддавати пакети, мед, або маток на халяву не маю бажання.

Есть тема цена пакетов. Вам туда с И И пободаться. Он Вам всё популярно так объяснит:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Шалений пасічник сказал:

Мої вітання! Цікаво слухати вас хлопці. А якщо я пропоную 300 пакетів 4 р.р. і в мене ціна 1250 грн., все добре замовляють, я записую. І висить не замовлених 90 шт. І тут в кінці квітня телефонує клієнт, заберу 300 шт. по 700 грн., ... чекаю. Про яку безвихідь  можна говорити. Да я пущу  цих 90 в роботу, а продам в наступному. Це моя праця, і віддавати пакети, мед, або маток на халяву не маю бажання.

Добрий день. Те що ви записуєте не означає що ви продали пакет, на заборі теж пише. Пакет продай тоді коли у аванс, предоплата, або повний розрахунок. Ви 90 по 900 продасте а решту 210 за 800... якщо у вас є к-сть яку ви пишите або взагалі маєте 100. Ринок меду пакетів розвалюється за 1250 у вас куплять небільше 5шт. Працю кожної людини потрібно цінити.   Тільки у вас одного є пакети на продажу 1250...   Гарних продаж коли візмете всі замовлення телефонуйте мені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви ше в цьому році непродали а пишите за наступний. Ринок диктує свої умови. Ніхто задурно працювати небуде ні пакетчик ні медовик. 

 

Такої ціни небуде 1100-1300 небуде років 2-3...

 або 35-45 гривень килограм...

Нам всім потрібно робити свою роботу якісно і все буде добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, 0671125005 сказал:

Добрий день. Те що ви записуєте не означає що ви продали пакет, на заборі теж пише. Пакет продай тоді коли у аванс, предоплата, або повний розрахунок. Ви 90 по 900 продасте а решту 210 за 800... якщо у вас є к-сть яку ви пишите або взагалі маєте 100. Ринок меду пакетів розвалюється за 1250 у вас куплять небільше 5шт. Працю кожної людини потрібно цінити.   Тільки у вас одного є пакети на продажу 1250...   Гарних продаж коли візмете всі замовлення телефонуйте мені.

Доброго дня. Прохання, зверніть увагу на свій правопис. З чого ви вирішили, що ринок розвалюється? Мої пакети люди купляють по такій ціні, вже 3й рік, і на данному етапі вже всі продані. Пояснюю чому: 1- бджоломатки серпневі, перевірені, ШЗ; 2-пакет формую з 4 рамок з розплодом; 3- чиста вага бджіл 1.3-1.4.  Я продаю людям справжні пакети, а не рійки по 0.7кг, де 2 з розплодом, і маткам, чи то 2 а може 3 роки. А телефонувати вам для чого? Послухати ваш плач?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Гурович сказал:

Есть тема цена пакетов. Вам туда с И И пободаться. Он Вам всё популярно так объяснит:rofl:

 

7 часов назад, Гурович сказал:

Есть тема цена пакетов. Вам туда с И И пободаться. Он Вам всё популярно так объяснит:rofl:

А ви шановний його іміджмейкер? І в тему я зайшов саме ту.  А якщо вас щось цікавить, то я вам теж можу доповідь зробити. Питайте невстидайтесь..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Иван Иваныч сказал:

А почему не 1000 шт с 40 пчелосемей в наличии,а стажу то.

Шановний Іване Івановичу, а з чого ви вирішили, що 40? Я ж, не зобов'язаний вам вказувати ту кількість сімей, яка є в наявності?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Шалений пасічник сказал:

Шановний Іване Івановичу, а з чого ви вирішили, що 40? Я ж, не зобов'язаний вам вказувати ту кількість сімей, яка є в наявності?

Вы вообще не должны были писать в этой теме.Открывайте свою тему и продавайте за сколько считаете нужным и пусть покупатели сами думают сколько у Вас семей.Зачем Вы от того что клиентов нет человеку тему засоряете

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доброго дня. Прохання, зверніть увагу на свій правопис. З чого ви вирішили, що ринок розвалюється? Мої пакети люди купляють по такій ціні, вже 3й рік, і на данному етапі вже всі продані. Пояснюю чому: 1- бджоломатки серпневі, перевірені, ШЗ; 2-пакет формую з 4 рамок з розплодом; 3- чиста вага бджіл 1.3-1.4.  Я продаю людям справжні пакети, а не рійки по 0.7кг, де 2 з розплодом, і маткам, чи то 2 а може 3 роки. А телефонувати вам для чого? Послухати ваш плач?
Про серпневі шз повеселили[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Шалений пасічник сказал:

Доброго дня. Прохання, зверніть увагу на свій правопис. З чого ви вирішили, що ринок розвалюється? Мої пакети люди купляють по такій ціні, вже 3й рік, і на данному етапі вже всі продані. Пояснюю чому: 1- бджоломатки серпневі, перевірені, ШЗ; 2-пакет формую з 4 рамок з розплодом; 3- чиста вага бджіл 1.3-1.4.  Я продаю людям справжні пакети, а не рійки по 0.7кг, де 2 з розплодом, і маткам, чи то 2 а може 3 роки. А телефонувати вам для чого? Послухати ваш плач?

Добрий вечір з правописом розберемось. Створіть собі тему і продавайте по якій ціні вам зручно, вам люди напишуть як пакет формувати і шо в ньому має бути,  в кожного своя ціна. Пояснювати ви будете своїм клієнтам які пакети та рої  ви продаєте та яка в них вага і матки якого року. Якісний бджолопакет я знаю сформувати і без ваших порад, та якої комплектації він має бути.

Послухати ваш плач? Це взагалі до чого. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Швидко ви 90 пакетів продали по своїй ціні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Иван Иваныч сказал:

А почему не 1000 шт с 40 пчелосемей в наличии,а стажу то.

Який вже ви невгамовний. Напевно, де тільки звучить слово "пакети", ви вже тут як тут:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Yaroslav сказав:

Який вже ви невгамовний. Напевно, де тільки звучить слово "пакети", ви вже тут як тут:umora:

Ви теж не відстаєте:hmm:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.01.2020 в 14:40, davolodya сказав:

Нормальна  ціна, непереймайтеся. То лиш любителі халяви кричать що дорого. Якісний пакет неможе коштувати менше 1000грн, а в залежності від строків продажу буде навіть дорожчий. 

Або й дешевший.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема: Бжолопакеты 2020.         Скажить,желающие есть поменять 8-10 пар волнистых попугайчиков (есть разные цвета)на аналогичное количество пакетов?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 минут назад, чей мед? сказал:

желающие есть поменять 8-10 пар волнистых попугайчиков (есть разные цвета)

А попугайчики провірені на расплод і попотомству в групах аналогів?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А попугайчики провірені на расплод і попотомству в групах аналогів?????
Не забудьте проміри крил зробити
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, чей мед? сказал:

Тема: Бжолопакеты 2020.         Скажить,желающие есть поменять 8-10 пар волнистых попугайчиков (есть разные цвета)на аналогичное количество пакетов?

А чей мед вони будуть носити, акаціевий чи соняшниковий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При правильном уходе приносят хорошую прибыль  денежную и духовную.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.02.2020 в 22:07, Шалений пасічник сказал:

Мої вітання! Цікаво слухати вас хлопці. А якщо я пропоную 300 пакетів 4 р.р. і в мене ціна 1250 грн., все добре замовляють, я записую. І висить не замовлених 90 шт. І тут в кінці квітня телефонує клієнт, заберу 300 шт. по 700 грн., ... чекаю. Про яку безвихідь  можна говорити. Да я пущу  цих 90 в роботу, а продам в наступному. Це моя праця, і віддавати пакети, мед, або маток на халяву не маю бажання.

Вы наверное живёте ещё в 2018 году. Скажите кто у Вас купит пакет за 50 кг. подсолнуха? Сейчас за окном 2020 год пакеты люди и по 500-600 не все продадут. Мед по 24-25, не по 40-50.

ac124d52ddab850356bafeb8d595696e.jpg

Продаются пчелиные семьи 1300 грн. За штуку. Есть возможность выбора .

Регион и доставка: Недригайлів Сумська обл

Объявление актуально до 06.08.2020

Объявление с пасеки биз. 

А вы пакеты по 1250 впариваете. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даже если и есть пакеты по 500-600грн, то они стрёмные 100%. Как говорит народная мудрость, дешева рибка, погана юшка. А если вам понравилась цена в 1300 за семью, много людей пускают запасных маток на1-3 улочках, может это такие семьи продаются.

На фото верхние бруски рамок мягко говоря, уставшие. 

Объявление активно до 08.2020 т. е. и рои могут предлагать по 1300? 

Прошу у автора прощения что влез в его тему, удачной вам продажи! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2020 в 00:26, igor сказал:

 Сейчас за окном 2020 год пакеты люди и по 500-600 не все продадут. 

Також вибачаюсь у автора оголошення.

100% так, - по 500-600грн мало хто продасть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, АлексанDр сказав:

На фото верхние бруски рамок мягко говоря, уставшие. 

Та то Ви, ще не бачили "уставших" рамок)) В 2016і 2017 році купляв пакети..рамки ніби сокирою тесані..(точно сокирою). Правда не всі...але більшість...та і колір суші не білосніжний в пакетах ( звісно в темній суші більше розплоду). Тому не варто за фото верхніх планок оцінювати стан "товару".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.02.2020 в 00:26, igor сказал:

Вы наверное живёте ещё в 2018 году. Скажите кто у Вас купит пакет за 50 кг. подсолнуха? Сейчас за окном 2020 год пакеты люди и по 500-600 не все продадут. Мед по 24-25, не по 40-50.

ac124d52ddab850356bafeb8d595696e.jpg

Продаются пчелиные семьи 1300 грн. За штуку. Есть возможность выбора .

Регион и доставка: Недригайлів Сумська обл

Объявление актуально до 06.08.2020

Объявление с пасеки биз. 

А вы пакеты по 1250 впариваете. 

А, ну да простите, подниму для новых покупателей по 1300, но для постоянных 1250

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...