Перейти к содержанию

Продаж землі: за і проти


Рекомендуемые сообщения

38 минут назад, язичник сказал:

 то нехай німці і в Україні повоюють з цукровиками:ay:

Обойдёмся и без гансов 

им ещё поучиться нужно у нас 

Цитата

сахарные заводы в Украине исчезали со скоростью полдесятка в год. «Всего из существующих 192 заводов было демонтировано 86», 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

       Розумію, що це вас турбує, але я про тему - Продаж землі. Власник на те і власник, щоб сіяти те і як, щоб йому було вигідно. Видно ви не бачили, як по дзвінку з району чи області сіяли, жнивували, не зважаючи ні на погоду , ні на місцеві умови. Ви ж до цього не прагнете?:ah:

  •  

тобто ви хочете сказати, що я як власник землі,  можу забруднювати землю чи повітря? Закони для всіх однакові на території України і їх необхідно дотримуватись.

Ви взагалі розумієтесь на сільському господарстві? Ви знаєте що таке сівозміна і для чого вона придумана?

Ті примітивні речі на які ви спираєтесь (сіяти по команді) давно в минулому, і до сівозміні не мають ніякого значення. Треба думати про те що нашим дітям ще жити тут і шось ім потрібно бути їсти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, MaxBear сказал:

Треба думати про те що нашим дітям ще жити тут і шось ім потрібно бути їсти.

Будут сеять то что выгодно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, язичник сказав:

А ціна цукру зрівнялася з ціною меду? Якщо завдяки цим перипетіям поляки стали споживати набагато більше меду, то нехай німці і в Україні повоюють з цукровиками:ay:

Та вже і без них добре повоювали!

У нас в області ледве лишилось відсотків з 10 тих заводів, що засновувалися ще Терещенками в позаминулому столітті.:dntknw::helpme:

Все вирізали на менал свої власні "німці" з депутатськими повноваженнями.:ooops: Лишилися одні труби.

 А це і та сівозміна про яку пише @MaxBear , тваринництво з його кормовою сівозміною й робота для сотень тисяч селян.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, MaxBear сказав:

тобто ви хочете сказати, що я як власник землі,  можу забруднювати землю чи повітря? Закони для всіх однакові на території України і їх необхідно дотримуватись.

Ви взагалі розумієтесь на сільському господарстві? Ви знаєте що таке сівозміна і для чого вона придумана?

Ті примітивні речі на які ви спираєтесь (сіяти по команді) давно в минулому, і до сівозміні не мають ніякого значення. Треба думати про те що нашим дітям ще жити тут і шось ім потрібно бути їсти.

Ага! Я майже 40 років відтрубив у   журналістиці, то надивився всього...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проти продажу землі можуть бути тільки фермери, що за копіійки її зараз орендують і чиновники, що сидять на схемах її продажі. Ну і задурені ящиком від перших(

Усі інші виграють від вільного ринку і в першу чергу бджолярі, бо буде більше садів, ягід і відповідальних власників, що будуть триматися пасічника, котрий йому підіймає врожайність!

 

Тільки що, Anatoliy50 сказав:

Проти продажу землі можуть бути тільки фермери, що за копіійки її зараз орендують і чиновники, що сидять на схемах її продажі. Ну і задурені ящиком від перших(

Усі інші виграють від вільного ринку і в першу чергу бджолярі, бо буде більше садів, ягід і відповідальних власників, що будуть триматися пасічника, котрий йому підіймає врожайність!

 

Забув ще комуняк додати(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Anatoliy50 сказав:

 

Забув ще комуняк додати(

ці під забороною, тому на них пох:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, MaxBear сказав:

Та нажаль не інше, а головне. Безконтрольне ведення сільського господарства призведе до екологічних проблем. 

А що до  цього, ми хіба вже не дійшли? Не працюють у нас закони, які б гарні не приймали.:IMHO:

Що ж до сівозмін, якщо це вас так зацікавило, то десь року так 1980 я по них в КНУ ім. Т. Шевченка на ф-ті журналістики склав екзамен канд.с/г наук Гутирі на 'відмінно'.:ah::ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Що ж до сівозмін, то десь року так 1980 я по них в КНУ ім. Т. Шевченка на ф-ті журналістики склав екзамен канд.с/г наук Гутирі на 'відмінно'.:ah:

Аудиторію перепутали :umora::az:

на ф-ті журналістики склав екзамен про сівозміни :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, AVA сказав:

Аудиторію перепутали :umora::az:

на ф-ті журналістики склав екзамен про сівозміни :hmm:

  :umora:  А ви думали, що журналісти вивчають п"ять років лише слово та дії з ним? :rofl: 

      Є предмети пов"язані  з с\г, промисловістю, економікою, культурою, юриспруденцією, політикою, історією, державним будівництвом і т.п. Тобто, щоб це потроху опановували й мали всесторонній розвиток. Кожен міг спеціалізуватися на тих чи інших питаннях, бо всього не знає і сам Господь Бог, як нам розказував професор Бражник, що вів атеїзм. Окрім того спеціалізація була - газетна, теле, радіо й фото. Це у нас в університеті ім.Т.Г.Шевченка.

  Та тема ж не про це, а про продаж землі. Землю цінуватимуть, коли з"явиться її риночна вартість. Та  всі жирненькі  ділянки  давно вже позахоплювали і без всяких законів. Он, для прикладу, перед м.Українка, неподалік знаменитої Кончі-Заспи захопили й загородили кілька га лісу на березі Дніпра, вивісили об"яву про продаж ділянок по кілька га. І без законів на продаж обійшлися.  Думаєте законно?  А сама  Конча-Заспа? Будівництво ближче 100м від водойми (річки Козинки ) заборонено. А там що? І хто ж то там проживає?.. Чи не ті ж депутатики, що цей Закон так не  хочуть приймати?:ah:

    Спробуйте ви там хоч сотку придбати... :frusty: Ну, і що нам після цього може дати той Закон? Чого нам від нього чекати ? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Михаил Кухар. Старший экономист Ukraine Economic Outlook.

Про землю десь з 20 хв.

 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Он, для прикладу, перед м.Українка, неподалік знаменитої Кончі-Заспи захопили й загородили кілька га лісу на березі Дніпра, вивісили об"яву про продаж ділянок по кілька га. І без законів на продаж обійшлися.  Думаєте законно?

Там не тільки захопили, законно ци ні не знаю, а от те що там ще і насипали берега, що точно незаконно, ось де проблема. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

 неподалік знаменитої Кончі-Заспи захопили й загородили кілька га лісу на березі Дніпра, вивісили об"яву про продаж ділянок по кілька га. І без законів на продаж обійшлися.  Думаєте законно?  

Мабуть законно 

Бо лiс не земля сiльськогосподарчого призначення 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Мико сказав:

Мабуть законно 

Бо лiс не земля сiльськогосподарчого призначення 

:IMHO: А  ліс у нас чи не  під постійною забороною продажу без усяких "обєгорювань"? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проти продажу землі можуть бути тільки фермери, що за копіійки її зараз орендують і чиновники, що сидять на схемах її продажі. Ну і задурені ящиком від перших(

Усі інші виграють від вільного ринку і в першу чергу бджолярі, бо буде більше садів, ягід і відповідальних власників, що будуть триматися пасічника, котрий йому підіймає врожайність!

 

Забув ще комуняк додати(

Ещё один умник, от куда появляться сады ? И ещё больше ягод?

 

Поясните на пальцах на примере.

 

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, ДобровоЛ сказав:

 

У нас в області ледве лишилось відсотків з 10 тих заводів, що засновувалися ще Терещенками в позаминулому столітті.:dntknw::helpme:

@MaxBear

Минулого року цукру з українських цукроварень з головою вистачило для внутрішнього споживача, ще й на експорт немало спродали.

То ви переймаєтеся за мед і пасічників, чи за цукроварів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Anatoliy50 сказав:

 

Усі інші виграють від вільного ринку і в першу чергу бджолярі, бо буде більше садів, ягід і відповідальних власників, що будуть триматися пасічника, котрий йому підіймає врожайність!

 

 

Ну точно ви якийсь канал по зомбоящику передивилися! З садів і ягідників сльози, а не взяток для бджіл. У німців так окультурили природу, що тепер штучно засівають галявини і узбіччя ,,бур'янами''. В Канаді 90% землі належить державі. Мабуть живуть так паскудно, що вже й не хочуть робити вільний ринок землі. Фіни закрили іноземцям свій ринок землі навіть під забудову, коли окупанти на фінсько- китайському прикордонні почали масово скуповувати фінську землю. Перед тим як продавати, потріно на 100% знати, яким гемороєм це може вилізти

  • Подобається 1
  • Здивований 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

А  ліс у нас чи не  під постійною забороною продажу без усяких "обєгорювань"? :dntknw:

 

2 години тому, Мико сказав:

Мабуть законно 

Колись я задавав таке саме питання одному назвемо так юристу зі столиці, якому робив ремонт будиночку. Він мені пояснив схему. Береться в оренду шматочок лісу, висаджується кілька дерев (чи кілька десятків суть не в тому). Це називається ПОКРАЩЕННЯ   Потім на остові цього покращення видається дозвіл на приватизацію оскільки там вже є приватна власність орендаря. Так що все законно для тих хто писав закони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Шульц сказав:

 

Колись я задавав таке саме питання одному назвемо так юристу зі столиці, якому робив ремонт будиночку. Він мені пояснив схему. Береться в оренду шматочок лісу, висаджується кілька дерев (чи кілька десятків суть не в тому). Це називається ПОКРАЩЕННЯ   Потім на остові цього покращення видається дозвіл на приватизацію оскільки там вже є приватна власність орендаря. Так що все законно для тих хто писав закони.

Все простіше- законно приватизуються колишні колгоспні ліси

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, язичник сказав:

Минулого року цукру з українських цукроварень з головою вистачило для внутрішнього споживача, ще й на експорт немало спродали.

То ви переймаєтеся за мед і пасічників, чи за цукроварів?

Я народився і виріс в с. Лука , де був один з найстаріших в області цукрозаводів. І люди мали там роботу, як заводські так і у колгоспі. А тепер - пустка. Лише труба лишилася, бо то геодезичний знак також і його чіпати заборонено. У заводі була і велика пасіка, її теж нема. А переймаюся я за наших людей, що лишилися без роботи.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, язичник сказав:

Все простіше- законно приватизуються колишні колгоспні ліси

Та вони ж зовсім  невеличкі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, язичник сказав:

...Фіни закрили іноземцям свій ринок землі навіть під забудову, коли окупанти на фінсько- китайському прикордонні почали масово скуповувати фінську землю...

На якому-якому кордоні?..:ah::ooops:

Невже я якось пропустив анексію китайцями Кольського півострова?..:ah::umora::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

 А переймаюся я за наших людей, що лишилися без роботи.:dntknw:

Мабуть ви живете ще колгоспами...Теперішні технології дозволяють обслуговувати бурякове поле одному трактористу- комбайнеру. Ну і головне- дешевий цукор це головна паскудна причина в конкуренції цукор- мед

2 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

На якому-якому кордоні?..:ah::ooops:

Вам не привиділося- питання часу:hi:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, язичник сказав:

Мабуть ви живете ще колгоспами...Теперішні технології дозволяють обслуговувати бурякове поле одному трактористу- комбайнеру. Ну і головне- дешевий цукор це головна паскудна причина в конкуренції цукор- мед

Вам не привиділося- питання часу:hi:

Хай з Сибіру починають.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Anatoliy50 сказав:

Проти продажу землі можуть бути тільки фермери, 

Питання поставлю трохи в іншій площині-хто буде  покупець?;) І так для приколу-хто збирається прикупити земельки-зголосіться ,з вказанням кількості га.:ole_ole: (так би мовити нерепрезентативне опитування).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...