Перейти к содержанию

Продаж землі: за і проти


Рекомендуемые сообщения

Наївне мислення...,,Українські'' олігархи циніки, але ж не ідіоти, щоб продавати курку, яка несе золоті яйця, якимсь іноземцям. Поляки наразі практично не продають свої 500гектарів, бо ціни на землю і сільськогосподарську продукцію зростають кожного року. А поляки дуже цінують стабільність у своєму бізнесі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, briz07 сказал:

Тут так же, принял закон получил бабло и бежать.

Собрали Украинца, Русского и Еврея и говорят... кто что сделает если бы был царем ?!

Еврей... если я был царь, то жил бы как царь и немного лучше как царь, я еще бы и шил на дому.

Русский говорит... если бы я был царем тооо, набрал бы водки, взял  бы девчат, пошел в стог сена, спалил бы всю деревню, набил бы  морду попове ...

Украинец подумал, подумал и говорит... якби я був царем то ото так, поцарував, поцарував, а потім вкрав сто рублів і втік .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А найбільше мене "уміляють" в земельному питанні гнівні "возгласи" міських бабушок і дєдушок. Воно тої землі в кращому випадку бачило в дитинстві поки в селі жило, а потім виїхало в місто і максимум це клумба біля під'їзду. Але туди ж : "нє давать, нє пазвалять, нє прадавать!". Так і хочеться запитати: "А давай тобі і твоїм діткам/унучкам мораторій вліпимо на продаж квартир, бо іноземці прийдуть і скуплять?":umora: ви ж тож отримали квартирки при совдепі від держави, селянин переважно сам будувався, а потім приватизували і маєте право тепер ними розпоряжатися? так чого ж селянин не може зробити так зі своєю власністю, за що ви позбавляєте свого права таких же бабусів і дідусів та їхніх дітей на селі, радєтєлі хрінові української землі!?:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Віталій.В сказал:

Я так же сильный противник продажи земли, но Вы не представляете сколько людей из отдаленных сел ждут продажи земли...  села отдаленные и хозяин там только один  крупный аграрий,  и он решает будешь ты работать  у него или нет, он решает какая трава сегодня цветом, если ты ему не сдал свой пай значит и работать в него не будешь возят рабочих за 50км но местных дрессируют как им угодно, по этому для этих людей продать свои паи это единственная возможность выскользнуть из рабства 21-вого века. 

Куда і зашо :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, medhon сказал:

Так і хочеться запитати: "А давай тобі і твоїм діткам/унучкам мораторій вліпимо на продаж квартир, бо іноземці прийдуть і скуплять?":umora: ви ж тож отримали квартирки при совдепі від держави,

Справедлива думка :ay:

Але дії наших вельможних  та результи цих дій за час самостійної, призводять до сумніву та недовіри народа.

3 минуты назад, AVA сказал:

Куда і зашо :hmm:

Можете сформулювати питання зрозуміліше ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можна  дозволити іноземцям  з Європи  купляти  с.г землю але не більше тієї кількості землі , яку  у них купили українці

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Віталій.В сказал:

Можете сформулювати питання зрозуміліше ...

Куда можна буде виїхать за ті кошти від продажі землі 

При одночасній продажі землі , в пригородах виросте ціна до максимум на халупи , а в забутих селах хати можна буде продати тільки на розбій 

Ну стоїмость землі в забутих селах , коли там буде один два покупці буде відповідна , а зроблять так 100%

Наприкладі закупки меду видно , і мед продають не прості селяни із забутих сіл :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А никого не смущает, что идёт война, а мы тут землю продаём? А, сорри не только землю, ещё и свои заводы и фабрики.

Нет? Вот этот и есть основное.

Украинские олигархи? А кто Вам сказал, что они ещё украинские? У них давно паспорта Израиля, Австрии и пр. И деньги у них там, а тут они временно "на заработках" :)

Их мечта пасти овечек на альпийских лугах :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я выставил видео, что у фермеров теже проблемы. Потихонько банкротят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, briz07 сказал:

А никого не смущает, что идёт война, а мы тут землю продаём? А, сорри не только землю, ещё и свои заводы и фабрики.

Нет? Вот этот и есть основное.

Украинские олигархи? А кто Вам сказал, что они ещё украинские? У них давно паспорта Израиля, Австрии и пр. И деньги у них там, а тут они временно "на заработках" :)

Их мечта пасти овечек на альпийских лугах :)

Тоже варіант тільки наоборот , получи Український паспорт і купи землю 

Хотя раніше було у моді закордоний :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, uam_63 сказал:

В мене вже пішла така тема що орендну плату виплачують за 15 років наперед

 

 

 

Это те что в видео кричат что поуши в кредитах.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сіверянин сказал:

Я выставил видео, что у фермеров теже проблемы. Потихонько банкротят.

Це можливо немасовий випадок 

Но зниження курсу долара . що в свою чергу привело до зниження закупки зерна в масових масштабах знижа жировий запас фермерів

їм уже не дозакупки орендованих паїв 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пахотные земли стран мира и место Украины на карте земельных ресурсов планеты

Земля Украины: сколько ее, кому принадлежит и кто на ней работает

Такие вещи как землю, во время войны не продают! !!

Хотят улучшить положение фермеров, вперёд, это и без рынка земли можно сделать.

И ещё, обратите внимание, какие земли нельзя продать сейчас !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Wladimir_K сказав:

 

І на додачу владу теперішню вибирали значною більшістю населення

Значною більшістю від явки,а не від населення.А 13.5 млн.,це не більшість,навіть,не половина населення,яке є у виборчих списках:hi:.Без образ.

За відповідальність згоден.Вони це зробили разом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, AVA сказал:

Куда можна буде виїхать за ті кошти від продажі землі 

До Н/П де автобус ходить кожного дня, де єсть декілька магазинів, де єсть школа та сніг зимою чистять, де лікар єсть, де газ єсть і т.д, т.д, т.д...

Ви напевно не бачили як жінка в 45 років сторожує що ночі свинарник за мінімалку, а сидить кожної ночі біля свиней бо там тепліше, а більше заробляти не може бо здоров'я в том же колгоспі підірвала...

Як люди збирають палички по посадках та возять волосипедом, бо всі посадки біля полів фермера і туда зазь ногою...

Як в селі один єдиний ставок де ноги помити бояця бо господар може жінці дошкою зуби вибить, а дідові поламать ребра...

Як фермер який господарює в селі вирішив що ти підиш до нього робити зварювальником бо ти вмієш, і йому до лампочки що ти не хочеш чі здоров'я не дозволяє, інашке до твоєї хати сніг не прочистять та не візьмуть до списку на хліб який привезуть раз на тиждень...

В цих людей по два - три пая але отримують або кошти які їм заплатить аграрій, або зерно яке нікуди діти.

Я бачив як аграрій зібрав буц команду через те що люди паї почали забирати, бо дрібніші фермера платять майже в двічі більше... і чим ви думаєте закінчилось ?! крупний аграрій присонув фермерів і крапка.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, uam_63 сказав:

В мене вже пішла така тема що орендну плату виплачують за 15 років наперед.

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

В нас вже років 3-4 почали замануху вкидать:підписуємо аренду на 25р гроші всі виплачують.Минає рік,людина жаліється,що тре було на 50 років підписувать,грошей не вистачає.А де гроші?Купило жигуля,поїздило,розбило(п'яне)-все,ремонтувати не моє за що,плюс "купив костюм з отливом і в Ялту".І таких є повно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вельми гостро ця тема для тих хто немає землі, а саме бити на сполох про геть скупівлю всього, і головне коли немаєш товару ти на голову вище тих хто його має. Так от, якщо зібрати всі паї моєї родини то легко получається (немало) гектарів, якщо доплюсувати інші орні землі то це  ще+2гектари, +ділянки під садибу і тд.  "ого" гектарів.На те все трактор Т-25, його хватає, що потрібно щоб жити із землі, потрібно цивілізований ринок, нажаль живеш виживаючи. Землю скоріш за все не продаватимемо, росте молоде покоління нехай воно буде розпорядником.І ще не так вже і погано з передачою в оренду, адже поросята і всю живність в селі за рахунок цього і тримають, та й селяни надіються на підняття ціни за оренду, прощо і орендарі не сперечаються, а лише чекають ціни на ринку за оренду, вони готові платити більше лиш би земля не була продана у великі агрохолдинги.

Звичайно будуть ті які продадуть, їх не так багато але кажуть 15%, тут питання як громада розпорядиться землями які в них ще є, чи війти їх за схемою здадуть , чи як?

Сьогоднішні події вказують, що більший підвох з продажою слід чекати від влади на місцях та державних установ, які володіють землею, а таких державних установ вельми багато, точніше землі в них багато, тому громадскість повинна знати розпорядників землі і повинна знати їх наміри ,щодо продажу, а саме кому? ы який механызм спротиву може бути в громади якщо земля може попасти "редискє"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Віталій.В сказал:

До Н/П де автобус ходить кожного дня, де єсть декілька магазинів, де єсть школа та сніг зимою чистять, де лікар єсть, де газ єсть і т.д, т.д, т.д...

Ви напевно не бачили як жінка в 45 років сторожує що ночі свинарник за мінімалку, а сидить кожної ночі біля свиней бо там тепліше, а більше заробляти не може бо здоров'я в том же колгоспі підірвала...

Як люди збирают палички по посадках та возять волосипедом, бо всі посадки біля полів фермера і туда зазь ногою...

Як в селі один єдиний ставок де ноги помити бояця бо господар може жінці дошкою зуби вибить, а дідові поламать ребра...

Як фермер який господарює в селі вирішив що ти підиш до нього робити зварювальником бо ти вмієш, і йому до лампочки що ти не хочеш чі здоров'я не дозволяє, інашке до твоєї хати сніг не прочистять та не візьмуть до списку на хліб який привезуть раз на тиждень...

В цих людей по два - три пая але отримують або кошти які їм заплатить аграрій, або зерно яке нікуди діти.

Я бачив як аграрій зібрав буц команду через те що люди паї почали забирати, бо дрібніші фермера платять майже в двічі більше... і чим ви думаєте закінчилось ?! крупний аграрій присонув фермерів і крапка.

 

Ну і хто їм після цього перечисленого дасть достойну суму за пай

Та такому фермеру вигодніше щоб вони сиділи на місцях і нікуди нерипались

Знову привиду приклад закупки меду , велика ціна закупки :umora:

А фермер в даному випадку буде просто в ролі перекупа за бесцінь

Знову закупка меду коли в прошлому році коли напряму привозеш дають плюс 1 грн

а закупщик мог розраховувать від 2 до 5 грн , так і фермер скупе за безцінь і продасть за процент 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рынок земли вещь нужная и полезная,  но я не верю что на данном историческом этапе эта власть способна создать такие условия,  при котором мелкое и среднее фермерство будет развиваться. Поэтому сейчас я против. Это будет просто унизительно и душераздирающе.  Будет война. 

Если останутся одни агрохолдинги то и нам, пчеловодам,  гаплык. 

Я думаю что неестественно низкий курс это один из этапов подготовки к уничтожению мелких хозяйств. За пару лет вымоют из под людей живые деньги и все.

Многие крупные агрофирмы и сейчас пчеловодов и селян за людей не считают,  а что будет когда они узаконят свои права на землю трудно преставить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, artemishe сказал:

Я думаю что неестественно низкий курс это один из этапов подготовки к уничтожению мелких хозяйств. За пару лет вымоют из под людей живые деньги и все.

:ay: Пасічників це також касаєтся , бо багато на селі завели пасік для підтримки землеробства , то соляру закупить , то непередбачуваний ремонт

Пониження закупочних цін на зерно в цьому , привело деяких фермерів до поспішної сдачі меду з під медогонки , знаю приклади 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

 

Сьогоднішні події вказують, що більший підвох з продажою слід чекати від влади на місцях та державних установ, які володіють землею, а таких державних установ вельми багато, точніше землі в них багато, тому громадскість повинна знати розпорядників землі і повинна знати їх наміри ,щодо продажу, а саме кому? ы який механызм спротиву може бути в громади якщо земля може попасти "редискє"

Тільки 20% державної землі зафіксовано у держгеокадастрі.Де інше хз.Загалом більше 10млн.га у державній власності.Точної цифри не знає ніхто.Також,приватна ділянка 3.5 га(умовно),а державна-82га(середня цифра).Держ.земля ласий шматок і її почнуть першою деребанити:IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я против :):) :). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я же не зря дал статью, не интересует их стоимость аренды земли, проблемы пайщиков и прочее. Эти все проблемы можно решить без рынка земли, что и надо было им первым делом делать... Но цель у них другая украсть 

_109622791_all-ru-nc.png

Вот эти 41,5 и 10,5 их интересует, и им всё равно на проблемы в селе (они про них не знают и знать не хотят!) там как не было порядка так и не будет. Они не могут законно стырить 52 млн га. Вот и всё.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И ещё вопрос у меня есть, а свою землю в Донецке, Луганске и Крыму я тоже смогу продать? Ведь закон же на всю территорию действует?

И да теперь ДНР, ЛНР и РФ смогут законно себе землю купить и сказать, а чё это вы тут воюете? Это наша земля... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Знову привиду приклад закупки меду , велика ціна закупки :umora:

 В нас в селі єсть німиць який ще років надцять тому скупив паї у алкашів та телепнів, а зараз массово скупляє огороди, але як паї так і огороди скупляє за безцін як це все якби не законно,  і як в данному випадку можна розсудити єсть в нас продаж землі чі не має ? 

Я сам землі не маю крім двох огородів,  але  не хотілося б залишитись в себе на батьківщині  але на чужій землі,  тому моя думка точно такаж ...

1 час назад, artemishe сказал:

Рынок земли вещь нужная и полезная,  но я не верю что на данном историческом этапе эта власть способна создать такие условия,  при котором мелкое и среднее фермерство будет развиваться. Поэтому сейчас я против. Это будет просто унизительно и душераздирающе. 

А взагалі я поки що не опреділився ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...