Перейти к содержанию

Продаж землі: за і проти


Рекомендуемые сообщения

Згоден,що потрібно в першу чергу прописати всі механізми продажу, а потім продавати.Я свою землю непродаю, і продавати небуду, бо то є та сама ощад книжка.За орендну плату хвилююсь не тільки свою, а й взагалі.На початку приватизації, декілька років обробляв сам, але без техніки , то був чи малий клопіт,та щей пасіка була більше 100 сімей.От тоді чаша вагів пішла на користь бджіл, а землю віддав в аренду. А хіба за 8м гектар зелі 18,5 тисяч є нормальною орендгою платою? я рахю що - НІ.А коли гектар буде коштувати хоча б 2000$, а не 600 як зараз, то і плата зросте.І ще, хто із селян хотів продати землю,ті вже продали її на самому початку приватизації, і селяни небудуть її масово продавати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.12.2019 в 12:32, Sanich сказал:

Ну та й в селі не всі отримали пай. 

Особенно доставляет ситуация, когда на ряду с колхозами, были различные государственные опытные хозяйства. В последних люди работали на равне с колхозниками, но земли им по понятным причинам не перепало. У нас в районе таких было 5 (землю и имущесво одного из них в 90-х передали под исправительную колонию). На всех у них в пользовании было больше 20 тыс. га. ГОХи хоть какую-никакую работу людям давали. С приходом колонии местное село умерло - работы не стало. Бывшее хозяйство построило новые двухэтажные детсад и школу - продали под разборку. И на мой крестьянский взгляд земля именно этих предприятий интересует потенциальных владельцев, а паи мелких частных собственников уже перепроданы давно - кто хотел уже продал, благо схем существует предостаточно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Про орендну плату нормальну хвилюєтесь за когось чи за свою? Якщо за свою,то тут дисонанс: є земля,але за надцять років чи не оброблялась особисто чи здавалась в аренду, але не принесла певної суми грошей.Нафіга тоді" купив би тєж земельки:dntknw:"?  Якщо міський житель , то відверто кажучи, попустіться з таким підходом. Вже наприватизували ( я проти не по змісту а по самому впровадженню) промисловість в дев"яностих (ваучеризація).Мене просто бісить та вся демагогія, коли я бачив та розумів цінність обладнання (матеріальної бази), яке дибіли знищили в ім"я копійчаної наживи.(прошу це не сприймати спрощено, бо результат плачевний а винуватих мільйон факторів і всюди по різному).  Так буде і з землею,а вона невідновлювальний ресурс (в плані   потім не зміниш власника). Такі доленосні рішення повинні приймати не "домогосподарки", а серйозні мозгові центри і без занадто різких рухів (щоб безболісно виправляти можливі хиби):IMHO:
  А от чомусь ніхто не зголошується з бажанням купити (реально)  гектари, і це в середовищі,в принципі недалекому від сіль.господарства:dntknw:
Поддерживаю, умно говоришь.
В чер.мет заводы сдали те же кто живёт рядом (тот же сосед живущий рядом), ради копеечной сиюминутной наживы, но потом всё и всех винить - комуняки...

Обвинения в 90летннюю исторю- смешно....

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Згоден,що потрібно в першу чергу прописати всі механізми продажу, а потім продавати.Я свою землю непродаю, і продавати небуду, бо то є та сама ощад книжка.За орендну плату хвилююсь не тільки свою, а й взагалі.На початку приватизації, декілька років обробляв сам, але без техніки , то був чи малий клопіт,та щей пасіка була більше 100 сімей.От тоді чаша вагів пішла на користь бджіл, а землю віддав в аренду. А хіба за 8м гектар зелі 18,5 тисяч є нормальною орендгою платою? я рахю що - НІ.А коли гектар буде коштувати хоча б 2000$, а не 600 як зараз, то і плата зросте.І ще, хто із селян хотів продати землю,ті вже продали її на самому початку приватизації, і селяни небудуть її масово продавати.

Поймите, если будет возможность платить больше за аренду, то ни кто не из числа арендаторов урезать свои доходы или уходить в "-" не будет.

Гепотетически если это будет, то всю эту стоимость перенесут на готовую продукцию. И пошла цепная реакция- отсутствие продаж, и импорт более дешёвой сх продукции

 

 

Сами за десятилетия приучили не платить рыночную цену.

 

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты



Bee Deny, звичайно свое ближче до тіла..Звичайно вони проти продажу землі,а народ у нас, юридично не грамотний,от ним і маніпулюють .Так що Я,за продаж землі !!!


Гепотетически, вы и каждый живущий (ваши соседи) в вашем пгт,село, рай.центре получил от продажи по 50к $

Что дальше делать будете?
Что дальше будет с курсом $ если всё побегут в обемнку ?
Что будет с общим уровнем цен?
Будьте любезны, опишите пожалуйста ваши мысли.



Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, BeeDeny сказав:


 

 


Гепотетически, вы и каждый живущий (ваши соседи) в вашем пгт,село, рай.центре получил от продажи по 50к $

Что дальше делать будете?
Что дальше будет с курсом $ если всё побегут в обемнку ?
Что будет с общим уровнем цен?
Будьте любезны, опишите пожалуйста ваши мысли.



Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk
 

 

як це шо!? маючи на руках такі гроші наші пенсіонери за прикладом американських поїдуть мандрувати світом;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, medhon сказал:

наші пенсіонери за прикладом американських поїдуть мандрувати світом;)

После вечернего посещения неустановлеными лицами с паяльником в руках ,

мандрувати будет не с чем 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
  • Сумно 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Мико сказал:

После вечернего посещения неустановлеными лицами с паяльником в руках ,

мандрувати будет не с чем 

Очень распрастраненная практика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Мико сказав:

После вечернего посещения неустановлеными лицами с паяльником в руках ,

мандрувати будет не с чем 

"Граждане, держите деньги в сберегательной касе! Если они, конечно же, у вас есть" ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, shersand сказал:

Очень распрастраненная практика.

Каждую неделю в районе кого то чистят 

пока все на работе , шманают по полной 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

Каждую неделю в районе кого то чистят 

пока все на работе , шманают по полной 

У нас картина похожая. Не каждую неделю, но раз в два-три месяца кого-то выносят. В основном страдают фермера и предприниматели, Ловят момент, когда тех нет дома - свадьба там, или день рождения. У меня так мой хороший знакомый пострадал, пока мы в Мелитополе свадьбу его сына играли, дом вынесли. И не стало помехой, что его сын в СБУ начал службу, и с авторитетами был неплохо знаком. Дело так и закончилось ничем. Последнее время этот процесс поставлен на широкую ногу. Хотя не всем так везет, летом на соседней улице бабульку нашли без головы, оказалось, продала домик в соседнем селе. Без внимания не оставили. Думаю, что процесс этот будет только прогрессировать. Как говориться: маленькие люди - маленькие проблемы, большие люди - большие проблемы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, shersand сказал:

У нас картина похожая. Не каждую неделю, но раз в два-три месяца кого-то выносят. В основном страдают фермера и предприниматели, Ловят момент, когда тех нет дома - свадьба там, или день рождения. У меня так мой хороший знакомый пострадал, пока мы в Мелитополе свадьбу его сына играли, дом вынесли. И не стало помехой, что его сын в СБУ начал службу, и с авторитетами был неплохо знаком. Дело так и закончилось ничем. Последнее время этот процесс поставлен на широкую ногу. Хотя не всем так везет, летом на соседней улице бабульку нашли без головы, оказалось, продала домик в соседнем селе. Без внимания не оставили. Думаю, что процесс этот будет только прогрессировать. Как говориться: маленькие люди - маленькие проблемы, большие люди - большие проблемы

вешать надо а не "перевоспитывать" как попадутся.Пахать не хотят ни на земле ни где..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

як це шо!? маючи на руках такі гроші наші пенсіонери за прикладом американських поїдуть мандрувати світом[emoji6]
Ценю ваш уровень чувства юмора,
Надеюсь вы не настолько наивны на самом деле...

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.12.2019 в 14:07, medhon сказал:

"Граждане, держите деньги в сберегательной касе! Если они, конечно же, у вас есть" ;)

Да хватает. предостаточно. на выбор.  от привата  Аваля и до ощада. было бы только что туда нести.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
Для чого цей політичний брухт слухати.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 12.12.2019 в 20:58, uam_63 сказал:

Для чого цей політичний брухт слухати.

Це точка зору, хоч і "соціалістичного", але досвідченого політика. З нею можна не погодитись, та на мій погляд, тут більше раціонального, ніж у агітках Т. Милованова :frusty: та закликах В. Зеленського на тренажері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Петрович 49 сказал:

Це точка зору, хоч і "соціалістичного", але досвідченого політика. З нею можна не погодитись, та на мій погляд, тут більше раціонального, ніж у агітках Т. Милованова :frusty: та закликах В. Зеленського на тренажері.

Если правительство так печется о селянах,желающих продать свои паи,то пусть у них выкупит и сдаст в аренду.Продать землю ума много не надо.Напечатают бумажек за бугром.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.12.2019 в 20:58, uam_63 сказал:

Для чого цей політичний брухт слухати.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Да мозгов и опыта поболе чем у премьера,ни образования, ни опыта.Самозванцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 04.12.2019 в 13:19, VВиталий сказав:

Згоден,що потрібно в першу чергу прописати всі механізми продажу, а потім продавати.Я свою землю непродаю, і продавати небуду, бо то є та сама ощад книжка.

А  маленький фермер хоче викупити землю яку користує. По закону він має першочергове право за ціною згідно технічної документації. Та потім продати за ринковою ціною в три-5 разів дорожче. Звичайно наживеться за рахунок покупця. Але ж і податок з продажу заплатить - для держави добре і всім сторонам справи теж.

Наразі ринок землі існує в тіні. Землі с/г призначення продають і діють в межах законів, адже є рішення судів.

Вважаю, що краще відкритий, хоч і корумпований ринок, а ніж тіньовий чи підпільний за мораторієм де немає ціни, а хабарі за послуги зашкалюють.
Комусь актуально мати землю, а комусь еквівалентний кошт. Конвертація необхідна людям хоча б  на спасіння при дороговартісному лікуванні. Якщо буде ринок то землю можна заставити і в банк і продати і купити. Вся справа тільки за прийнятним законом. Сьогодні вже не 200 000 га, а 10 000 га в одні руки. Це багато. Достатньо і 1 тисячі. Аргументую це на прикладі одного будь-якого села навкруг якого в околицях угіддя складають 3-5 тисяч га. Це б то потенційно при нормі 1 тис/особу =  3-5 фермерів - от вам і створення ринку праці . А якщо 10 тис. - то можуть бути монополісти-експлуататори. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Любомир сказав:

А  маленький фермер хоче викупити землю яку користує. По закону він має першочергове право за ціною згідно технічної документації. Та потім продати за ринковою ціною в три-5 разів дорожче. Звичайно наживеться за рахунок покупця. Але ж і податок з продажу заплатить - для держави добре і всім сторонам справи теж.

Наразі ринок землі існує в тіні. Землі с/г призначення продають і діють в межах законів, адже є рішення судів.

Вважаю, що краще відкритий, хоч і корумпований ринок, а ніж тіньовий чи підпільний за мораторієм де немає ціни, а хабарі за послуги зашкалюють.
Комусь актуально мати землю, а комусь еквівалентний кошт. Конвертація необхідна людям хоча б  на спасіння при дороговартісному лікуванні. Якщо буде ринок то землю можна заставити і в банк і продати і купити. Вся справа тільки за прийнятним законом. Сьогодні вже не 200 000 га, а 10 000 га в одні руки. Це багато. Достатньо і 1 тисячі. Аргументую це на прикладі одного будь-якого села навкруг якого в околицях угіддя складають 3-5 тисяч га. Це б то потенційно при нормі 1 тис/особу =  3-5 фермерів - от вам і створення ринку праці . А якщо 10 тис. - то можуть бути монополісти-експлуататори. 

Ну чому у нас всі вважають, що домогосподарки можуть керувати державою а всі компетентні у всьому? Моє переконання, що процесами повинні керувати Професіонали, а важлива тільки довіра населення до них (отут найбільша проблема через несформованість суспільства).В приватизації землі ще велика проблема не у тому, що паї продаватимуть, а в тому ,що є й багато землі, що піде під продаж через структури громад (а фактично через голів сільрод чи отг), а там для зловживань непочате поле. А далі ще переведення земель у інше призначення. Коротше, поки питань більше ніж відповідей, а тому, враховуючи доленосність та невідворотність такого процесу, я за те, щоб не добре відмірявши, не відрізати...:IMHO:Дайте собі чесно відповідь, чи стовідсотково довіряєте реформаторам?Тут майже як іти на операцію-знаєш ,що треба,і знаєш, що оперуватиме ветиринар-от і вибирай:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чому не зробити так ,щоб в перший рік реформи можна було купити максимум 50га Наступного року планку підняти ще 10 га і так підвищувати до 300га максимально в одні руки. В  ЄС дотації дають людям ,щоб вони на селі вели господарство,а у нас  з першого року реформи хочуть продати землю всім , хто може купити швидко і багато  але не тим хто живе на селі і працює на землі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да мозгов и опыта поболе чем у премьера,ни образования, ни опыта.Самозванцы.
Нічого поганого чи хорошого про премєра ще сказати неможу , а от результати роботи людини з відео якщо непомиляюсь 3 терміна в верховній раді результат рівний приблизно нулю.
Чисто моя особиста думка.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, Stol сказав:

Чому не зробити так ,щоб в перший рік реформи можна було купити максимум 50га

Та хоч десять соток- якщо немає ефективного контролю за всіма показниками землекористування, то перекупники тільки погіршать стан грунтів. А в Аргентині вже перепаскудили не тільки землі, а й підземні води. І це латифундії, які при такій ,,реформі'' будуть створені і в Україні.

В США є фермери з двома гектарами землі, бо виростити органічну продукцію досить витратно. І всім добре

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, samitnyj сказав:

Ну чому у нас всі вважають, що домогосподарки можуть керувати державою а всі компетентні у всьому? Моє переконання, що процесами повинні керувати Професіонали, а важлива тільки довіра населення до них (отут найбільша проблема через несформованість суспільства).В приватизації землі ще велика проблема не у тому, що паї продаватимуть, а в тому ,що є й багато землі, що піде під продаж через структури громад (а фактично через голів сільрод чи отг), а там для зловживань непочате поле. А далі ще переведення земель у інше призначення. Коротше, поки питань більше ніж відповідей, а тому, враховуючи доленосність та невідворотність такого процесу, я за те, щоб не добре відмірявши, не відрізати...:IMHO:Дайте собі чесно відповідь, чи стовідсотково довіряєте реформаторам?Тут майже як іти на операцію-знаєш ,що треба,і знаєш, що оперуватиме ветиринар-от і вибирай:dntknw:

риторика питання не закінчується ні на якій позиції і не закінчиться ніколи, навіть після прийняття законів і відкриття ринку землі. 

З.І. Якщо ветеринар Професіонал (ветиринар) то можна "оперуватись" під контролем пильного громадського ока.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...