Перейти к содержанию

Продаж землі: за і проти


Рекомендуемые сообщения

30 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

І тут я трохи підзавис. Тобто, Ви землю ВЗЯЛИ, і Вам за неї платять орендну плату? Хто? Поділіться досвідом, я теж так хочу! 

Питання не до мене але ситуація напевно наступна, отримав землю, здав в оренду фермеру і від фермера отримує орендну плату.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Сергій-апі сказав:

Питання не до мене але ситуація напевно наступна, отримав землю, здав в оренду фермеру і від фермера отримує орендну плату.

Здати землю в оренду,проблем нема,навіть заохочують бонусами,булоб що  здавати.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олег Мельник сказав:

 Тобто, Ви землю ВЗЯЛИ, і 

зразу ж віддав

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергій-апі сказал:

Хоча не в тему, але попробую коротко пояснити.

Паї отримали працівники колгоспів, пед, мед та працівники культури сільської місцевості і працівники сільських/селищних рад. Тобто всі землі, що підпадали під розпаювання на той час були розпайовані, більше земель з таким цільовим призначенням немає.

Щодо двох гектарів на громадянина, так дійсно така норма є, але завди є але... На сьогодні громадянии України може приватизувати тільки одну земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства (раніше такої вимоги не було) і якщо особа вже приватизувала раніше 10 соток, то право на свої два гектари втрачається, ось такий парадокс.

Також місцева рада може відмовити у наданні земельної ділянки у власність через недостачу земель.

Кстати с 2021 года с открытия рынка земли получить свои 2 га даже теоретически не будет возможности согласно нового земельного законодательства...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Бджолопотам сказал:

Спробуйте - посміємось разом;)

Попробовал. Теперь по 2 га есть у меня, у жены, у детей (несовершеннолетних), у родителей, у брата и его жены. 

 

2 часа назад, Олег Мельник сказал:

І тут я трохи підзавис. Тобто, Ви землю ВЗЯЛИ, і Вам за неї платять орендну плату? Хто? Поділіться досвідом, я теж так хочу! 

Как по мне, то не проблема взять землю, её и сейчас ещё хватает. Взять для чего? - чтоб гдето были твои 2 га и ещё налог за них платить? В идеале выбрать там где примыкает к обрабатываемым полям договориться и заключить аренду.

2 часа назад, Ворон сказал:

В нас атошникам виділили землю за 25 км від дому,бо вільних земель немає,навіщо мені земля так далеко.:hmm:

Вообщето при подаче документов Вы сами должны приложить карту и указать где хотите получить землю. На практике вы этого можете не сделать и Вам дадут где попало либо скажут что земли нет. 

Если подать письменно  комплект документов, то хотел бы я увидеть на основании чего Вам откажут. А то что на словах нам рассказывают что земли нет, ну так слушайте больше и земли точно не будет. 

Кстати у АТОшников прав на получение не больше чем у простых смертных, но в горсоветах на них разнарядка есть, вот и бросают хоть чтото

23 минуты назад, Александр К. сказал:

Кстати с 2021 года с открытия рынка земли получить свои 2 га даже теоретически не будет возможности согласно нового земельного законодательства...

и добавлю, 2 га не попадают под мораторий и их можно свободно покупать-продавать

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, siverit сказал:

Попробовал. Теперь по 2 га есть у меня, у жены, у детей (несовершеннолетних), у родителей, у брата и его жены. 

Це в усіх пахотна земля . чи просто так для гольфу :umora:

якщо пахотна то її потрібно було одібрать у того хто пахав . а який дурень відмовится від того що вже припахав :dntknw:

В більшості і так проблеми тому що уже давно розпахали землі нецілевого призначення . а якщо ні . то як це пахотні землі на свободній роздачі :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, siverit сказав:

Попробовал. Теперь по 2 га есть у меня, у жены, у детей (несовершеннолетних), у родителей, у брата и его жены. 

 

Как по мне, то не проблема взять землю, её и сейчас ещё хватает. Взять для чего? - чтоб гдето были твои 2 га и ещё налог за них платить? В идеале выбрать там где примыкает к обрабатываемым полям договориться и заключить аренду.

Вообщето при подаче документов Вы сами должны приложить карту и указать где хотите получить землю. На практике вы этого можете не сделать и Вам дадут где попало либо скажут что земли нет. 

Если подать письменно  комплект документов, то хотел бы я увидеть на основании чего Вам откажут. А то что на словах нам рассказывают что земли нет, ну так слушайте больше и земли точно не будет. 

Кстати у АТОшников прав на получение не больше чем у простых смертных, но в горсоветах на них разнарядка есть, вот и бросают хоть чтото

и добавлю, 2 га не попадают под мораторий и их можно свободно покупать-продавать

 

На підставі якого документу неповнолітнім дали землю,,про дорослих промовчу?п/с.на даний час маю приватизованих 18 га землі,своєї родини і родини дружини,правда вони всі померли,я найстарший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Ворон сказал:

На підставі якого документу неповнолітнім дали землю,,про дорослих промовчу?п/с.на даний час маю приватизованих 18 га землі,своєї родини і родини дружини,правда вони всі померли,я найстарший.

На підставі Конституції.  Право на землю имеет каждый гражданин Украины.  Гражданином становятся с рождения.

Единственное что по майну несовершеннолетних, как по приобретению(абсурд конечно) так и по отчуждению нужно согласие опекунского совета и доверенность с образцами подписей от родителей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
29.09.2020 в 12:05, Ворон сказав:

Здати землю в оренду,проблем нема,навіть заохочують бонусами,булоб що  здавати.:hmm:

ну проблемы то нет, но то что люди получают с этой аренды это просто смех. У друга теща получает сахаром. Такой себе доход.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Eug сказав:

ну проблемы то нет, но то что люди получают с этой аренды это просто смех. У друга теща получает сахаром. Такой себе доход.

В нас арендна плата виплачується по бажаню пайовика,особисто я беру гроші,скидають на картку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29.09.2020 в 13:58, AVA сказав:

Це в усіх пахотна земля . чи просто так для гольфу :umora:

якщо пахотна то її потрібно було одібрать у того хто пахав . а який дурень відмовится від того що вже припахав :dntknw:

В більшості і так проблеми тому що уже давно розпахали землі нецілевого призначення . а якщо ні . то як це пахотні землі на свободній роздачі :hmm:

Можна для гольфу, а можна для акації і підходящих супутніх вітекса з гісопом. Для пасічника це може бути вигідніше, ніж в оренду здавати. Особливо для півдня, де доведеться монтувати штучне зрошення. А горбиста місцина буде лише плюсом для медоносів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.10.2020 в 22:50, Ворон сказав:

В нас арендна плата виплачується по бажаню пайовика,особисто я беру гроші,скидають на картку.

это конечно идеальный вариант, но насколько я знаю, у многих просто выбора нет. Дают тем, чем дают и это не деньги) Хотя это самый оптимальный вариант.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Eug сказав:

это конечно идеальный вариант, но насколько я знаю, у многих просто выбора нет. Дают тем, чем дают и это не деньги) Хотя это самый оптимальный вариант.

У нас агрхолдинг дає зерно,або цукор,або гроші,кожен бере по потребі.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 11 months later...
6 часов назад, wwlo сказал:

аграрії в цьому році заробили за 2 роки наперед,будуть пари і соняшник,бо сухо хоча натижні передають опади

Аграрии жлобы людям крохи дают,а потом удивляются почему в сухую землю сеют.

У них ход такой есть ,меняют старый джип на новый с салона точно такой же, только номера перекидывают,чтоб народ не роптал)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И мне их не жаль,кто скудно сеет скудно и пожнет!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Есть такие уникумы у меня в округе,понаберали земли, причем даже рэйдерски,около 20000га,многим паи не дают,землю отжимали у малых аграриев,у одного даже на этом фоне инсульт случился и он умер (((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Як вам таке нововведення?

З власників земельних паїв стягуватимуть близько півтори тисячі гривень за гектар - незалежно від того, чи отримали вони прибуток від вирощування сільгосппродукції. Якщо досі законом були взагалі звільнені від сплати податків власники паїв до двох гектарів, то законопроєктом 5600 передбачено, що "поставлене податкове зобов'язання" платитимуть навіть ті, у кого 50 соток.

Українці, які є власниками земельних паїв, зобов'язані будуть сплачувати мінімальний податок у 1,5 тис. грн із кожного гектара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, ромео сказал:

Як вам таке нововведення?

Одобряю. Пусть теперь чешутся избиратели борцов с барыгами.

Даёшь олигархам привелегии, а крестьян - к ногтю!:UA:

Интересно, это все новости до нового года?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, shersand сказав:

Одобряю. Пусть теперь чешутся избиратели борцов с барыгами.

Даёшь олигархам привелегии, а крестьян - к ногтю!:UA:

Интересно, это все новости до нового года?

Це все зробили з одною метою, щоб олігархи могли скупити земельку, в селян за безцінь. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 А шо ж Ви Вам дають 10 тис. За пай грошима,а Ви ще думаєте продавать чи ні .За Вас вже подумали...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо ділянка за призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва-теж налог буде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, msgarry сказал:

А якщо ділянка за призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва-теж налог буде?

А какая разница?

Смысл всех самостоятельно обрабатывающих заставить платить или продавать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

До земель сільськогосподарського призначення належать:

  • сільськогосподарські угіддя (рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги);
  • несільськогосподарські угіддя (господарські шляхи і прогони, полезахисні лісові смуги та інші захисні насадження, крім тих, що віднесені до земель лісогосподарського призначення, землі під господарськими будівлями і дворами, землі під інфраструктурою оптових ринків сільськогосподарської продукції, землі тимчасової консервації тощо).

А я собі поряд з домом під точок придивлявся саме-

Цитата

землі під господарськими будівлями і дворами

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Порахував - тестю щоб налог сплатити потрібно 5 пенсій віддати  :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, msgarry сказал:

А я собі поряд з домом під точок придивлявся саме-

 

Так там речь про пахатные, под постройки другая такса.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...