Перейти к содержанию

Незручні обмеження


Рекомендуемые сообщения

4 хвилини тому, davolodya сказав:

Я з самого початку  пропонував  записувати точно так само, як записує вся Європа,  а саме код, вказаний в паспорті матки. 

Я вроде так и указал на схеме, в чем проблема так записать? И прикрепить паспорт на страницу с маткой? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

потрібно просто визначитися як їх вносити у ЕЖП щоб всім було добре) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім привіт. Заповнювати родоводи дійсно не складно. Буде вільний час - опишу методику. Головне не полінуватись і одразу робити це правильно. Потім з наявної бази лише підбирай маток. Сам був здивований наскільки тісно переплітається селекційний матеріал. Звісно нові матки трішки тяжче. До прикладу, якщо я виставлю на облітник в Україні одну з нормально записаних маток, а у маткаря буде відповідний родовід своєї, то додати облітаних таким чином дочок буде секундною справою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

найпростіше вводити наші рідні:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

найпростіше вводити наші рідні:)

Кому що :dntknw:... Мені карніку просто, адже більшість кодів маткарів, злучних пунктів і т.д. знаю. І навіть уявлення не маю з якого боку до запису, наприклад Бакфасту, підходити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, konoval_am сказав:

Кому що :dntknw:... Мені карніку просто, адже більшість кодів маткарів, злучних пунктів і т.д. знаю. І навіть уявлення не маю з якого боку до запису, наприклад Бакфасту, підходити.

та я це так до слова...якщо копнути глибше то проблем немає ніде, хто хоче той вводить і знаходить  вихід з ситуації, а інші шукаю відмазки)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

 але ж у паспорті повна інформація про матку, тому я вніс так де 5de3beaade7b5_2019-12-1_15-21-36_351.jpg.6f7390b4f73531d40f871cb569969ad0.jpg

 

ок. Як ми обговорили в приваті - у відео є неточність. Те що на даній формі є полем номер сел. книги, у Журналі відповідає полю номер лінії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Виталий Овчарук сказав:

BJ.thumb.jpg.3f3444cdaadd32de050f2997f88254b7.jpg

 

Так. Це правильна схема. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, davolodya сказав:

справа не в бібріді. Багато замовників маток орієнтуються саме на лінію, при замовленні вказують, що хочуть, наприклад, пешець, чи тройзек, або ще яку іншу лінію, а Ви пропонуєте замінити просту назву на чотири-  або навіть п*яти- значне число, яке відповідає номеру селекційної книги

Дану інформацію можна ввести на сторінці родовода матки як текстову, додаткову. Там є кнопочка редагування тексту справа на сторінці родоводу. 

тут виходить двоякість у бажаннях. Одні побажання - хочуть, щоб все було, як в бібріді. Друге побажання -  записувати штам в родоводі, причому в бібіріді нічого немає про штами. :) Проте журнал здатний і це підтримувати. Номер селекційної книги = номер лінії в Журналі. Штам можна записати в описі матки. Можна ще й паспорт прикріпити як фотограцію на сторінці родоводу матки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

@Sanich @Виталий Овчарук @davolodya

Скачать видео

 

Відеоряд правильний, а от звук не чути взагалі - дуже тихо. Шум від мікрофону перекриває голос і навіть якщо додати гучності, то все одно нічого не можна розібрати. :) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.12.2019 в 11:11, Sanich сказав:

Відеоряд правильний, а от звук не чути взагалі - дуже тихо. Шум від мікрофону перекриває голос і навіть якщо додати гучності, то все одно нічого не можна розібрати. :) 

шум іде від вентилятора але в навушниках все ок)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...
В 01.12.2019 в 19:45, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

найпростіше вводити наші рідні:)

Якби наші рідні не линилися вносити маток в систему

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...