Перейти к содержанию

Незручні обмеження


Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

 

 

http://bj.tochok.info/Pedigree/00cec3b4-7077-4017-88d2-5975c45a541f

5de2aa248c33b_2019-11-30_19-42-10_601.thumb.jpg.93f2e050c675f8e2b65053bd06855458.jpg

якщо я правильно  все зрозумів написане у паспорті то має бути ось так :) Як щось не так то вибачте за мій німецький :umora: поправляйте:hi:

Все так, але тепер ще розкажіть,  що і куди записували, щоб так вийшло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, davolodya сказав:

Все так, але тепер ще розкажіть,  що і куди записували, щоб так вийшло

Можу почати вести блог на youtube(якщо обіцяєте підписників, лаків і т.д.:umora:жартую) , а якщо без жартів то можу за зняти коротеньке відео, що як і куди:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

можу за зняти коротеньке відео, що як і куди:)

Буду дуже вдячний:hi:.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 29.11.2019 в 22:15, Виталий Овчарук сказал:

Думаю суть вопроса (проблемы)  раскрыта, а принимать решения не в наших полномочиях, мы можем пользоваться или не пользоваться. 

И как правильно уже подчеркнули, что усилия могут быть неоправданны реальным спросом. 

Думаю потрібно краба тягнути, Ми як не як робимо контент.

 

23 часа назад, Sanich сказал:

Ось свіжй приклад, який щойно прислав Антон Коновал. Він заповнив родоводи за 2019 рік.  Все - карніка. Можна заодно подивитися, як він додав до родоводів матки із системи бібрід. 

http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/КАМ

Важко після такого прикладу сказати, що вводити родоводи важко. :dntknw:

Проте є що вдосконалувати - Антон обіцяв дати зворотній зв"язок. 

Якщо показати такий запис німцю який займається карнікою він буде тихо плакати і крутити біля виска з думкою: "навіщо передне колесо велесипеду поставили назад ".

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, rudakov сказав:

Думаю потрібно краба тягнути, Ми як не як робимо контент.

 

Якщо показати такий запис німцю який займається карнікою він буде тихо плакати і крутити біля виска з думкою: "навіщо передне колесо велесипеду поставили назад".

 

 

краба потрібно не тільки тягнути , можна ще і їсти:umora:

нам по на того німця, бо сам журнал зроблений щось між карнікою і бакфаст (їхніми родоводами) тому вийшло щось середнє і це плюс, навіщо нам сліпо щось копіювати!? людина яка вперше буде вводити родовід її до лампади як у когось там:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

тому вийшло щось середнє і це плюс

Взяли пів автомобіля Мерседес і під Запорожця, вийшло щось середнє, і це плюс бо має два двигуна : один з переду другий ззаду:umora:.

Повиний бути один формат запису родоводу який дозволяє все легко прочитати. Якщо ПЖ позиціонувати як міжнародних ресурс (один з РФ вже є) то потрібно один формат запису маток, але зараз нас не відомо якої породи більше ;), наглядна статистика відсутня, тому пропоную такий формат запису:

Код країни - код маткаря - номер матки - рік народження.

 

 Тобто: UA-MIM-054-2020 

Крім того зручно буде створити сторінку (типу фільтру який зараз працює через раз), де вибравши із списку країну і код маткаря (випадающий список ;)) а далі вказавши номер матки і рік народження - отримуємо посилання на родовід, зручно, просто і всім понятно як шукати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, rudakov сказав:

Взяли пів автомобіля Мерседес і під Запорожця, вийшло щось середнє, і це плюс бо має два двигуна : один з переду другий ззаду:umora:.

Повиний бути один формат запису родоводу який дозволяє все легко прочитати. Якщо ПЖ позиціонувати як міжнародних ресурс (один з РФ вже є) то потрібно один формат запису маток, але зараз нас не відомо якої породи більше ;), наглядна статистика відсутня, тому пропоную такий формат запису:

Код країни - код маткаря - номер матки - рік народження.

 

 Тобто: UA-MIM-054-2020 

Крім того зручно буде створити сторінку (типу фільтру який зараз працює через раз), де вибравши із списку країну і код маткаря (випадающий список ;)) а далі вказавши номер матки і рік народження - отримуємо посилання на родовід, зручно, просто і всім понятно як шукати.

Я це все розумію, а де хто мабуть ні:umora:

так як тут більше маткарів Українці тому по так... 

 

Сохраненное изображение 2019-11-30_23-0-24.841.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так як обіцяв коротеньке відео(сорі за погане фокусування, звук і т.д, далі буде краще) 

Скачать видео

Зауваження, питання пропозиції вітаються)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

Зауваження, питання пропозиції вітаються)

Щиро дякую!  Ніби все зрозумів, спробую ввести

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

Так як обіцяв коротеньке відео(сорі за погане фокусування, звук і т.д, далі буде краще) 

Скачать видео

Зауваження, питання пропозиції вітаються)

кілька зауважень.

- щоб вводити родоводи, не потрібно бути заводчиком. родоводи може вводити будь-хто, а от публічними їх можуть зробити лише матководи. 

- для маток із зовнішнього сайту обов"язковими лише є поля з червоними контурами - лінія, абревіатура та коли народилася. Всі інші поля заповнюються по бажанню. Наприклад, посилання. 

- Номер селекційної книги не може бути частиною абревіатури. Давай обговоримо це окремо. Я б у тримався використовувати дану інструкцію до закриття цього питання. 

- у списку вибору матерів чи бабусь трутнів є лише останні використані матки. Але цей список не означає, що матковод вже не додавав таку матку. Вона може бути вже в системі і тоді потрібно вибирати серед інсуючих маток із зовнішнього сайту. Але можна додати її ще раз. На даний момент це не принципово. Просто для інформації. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

кілька зауважень.

- щоб вводити родоводи, не потрібно бути заводчиком. родоводи може вводити будь-хто, а от публічними їх можуть зробити лише матководи.  

зрозуміло, я цього не знав:)

2 години тому, Sanich сказав:

- для маток із зовнішнього сайту обов"язковими лише є поля з червоними контурами - лінія, абревіатура та коли народилася. Всі інші поля заповнюються по бажанню. Наприклад, посилання. 

та я ніби це знаю але вирішив додати більше додаткової інформації 

2 години тому, Sanich сказав:

- Номер селекційної книги не може бути частиною абревіатури. Давай обговоримо це окремо. Я б у тримався використовувати дану інструкцію до закриття цього питання. 

 

 але ж у паспорті повна інформація про матку, тому я вніс так де 5de3beaade7b5_2019-12-1_15-21-36_351.jpg.6f7390b4f73531d40f871cb569969ad0.jpg

якщо цього не вводити(повну інформація) це не зрозуміло, що це5de3bf5188e13_2019-12-1_15-23-57_725.jpg.00f05e5585041ba8b0f158509882e422.jpg:IMHO:

2 години тому, Sanich сказав:

 

- у списку вибору матерів чи бабусь трутнів є лише останні використані матки. Але цей список не означає, що матковод вже не додавав таку матку. Вона може бути вже в системі і тоді потрібно вибирати серед інсуючих маток із зовнішнього сайту. Але можна додати її ще раз. На даний момент це не принципово. Просто для інформації. 

це зрозуміло якщо вже є до додаємо їх просто в свій родовід або від іншого заводчика або додаємо вручу із зовнішнього сайту 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

але ж у паспорті повна інформація про матку, тому я вніс так де

BJ.thumb.jpg.3f3444cdaadd32de050f2997f88254b7.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

BJ.thumb.jpg.3f3444cdaadd32de050f2997f88254b7.jpg

 

в паспорті і є лінія і  повна  інформація по матководу, я вважаю якщо щось не вписати то обривається інформація 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

в паспорті і є лінія і  повна  інформація по матководу, я вважаю якщо щось не вписати то обривається інформація 

Все вірно, селекціонер може мати більше десятка різних  маток, якщо номер запису в селекційній книзі невказати, невидно, яка це конкретно матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

в паспорті і є лінія і  повна  інформація по матководу, я вважаю якщо щось не вписати то обривається інформація 

Интересно а что я в примере не указал? При таком заполнении вся информация сохраняется. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

Интересно а что я в примере не указал? При таком заполнении вся информация сохраняется. 

невказали номер селекційної книги, якщо так ввести родовід, інформація неповна: 

5de3eb9091ca1_8.thumb.PNG.574eb292fd2e7db225e275fb28936f67.PNG

якщо вводити, як запропонував Мішаня, є вся інфа, яка вказана в паспорті, і добре видно, що це за матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, davolodya сказав:

невказали номер селекційної книги

Тогда что я предложил вписать в графу Линия, и что предлагаете туда вписывать если не номер селекционой книги? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Виталий Овчарук сказав:

Тогда что я предложил вписать в графу Линия, и что предлагаете туда вписывать если не номер селекционой книги? 

Всеодно вийде нестиковка, лінія і номер запису  - це трохи різні речі. В моєму випадку  майновська матка  згідно паспорта має лінію 80,  якщо вписати, як пропонуєте Ви, у неї буде лінія  4216,  що  невідповідає дійсності

Вписувати в графу  *лінія* потрібно саме лінію, і ніщо інше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, davolodya сказав:

згідно паспорта має лінію 80

А в самом бибриде линии както фиксируються? Или они просто существуют в паспорте? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Виталий Овчарук сказав:

А в самом бибриде линии както фиксируються? Или они просто существуют в паспорте? 

справа не в бібріді. Багато замовників маток орієнтуються саме на лінію, при замовленні вказують, що хочуть, наприклад, пешець, чи тройзек, або ще яку іншу лінію, а Ви пропонуєте замінити просту назву на чотири-  або навіть п*яти- значне число, яке відповідає номеру селекційної книги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, davolodya сказав:

справа не в бібріді. Багато замовників маток орієнтуються саме на лінію, при замовленні вказують, що хочуть, наприклад, пешець, чи тройзек, або ще яку іншу лінію, а Ви пропонуєте замінити просту назву на чотири-  або навіть п*яти- значне число, яке відповідає номеру селекційної книги

Владимир я ничего не предлагаю, и не я так придумал, посмотрите на родословные других заводчиков карники. 

Расскажите пожалуйста что в графу линия запишите для еще 3-х поколений и откуда эту информацию возьмете. 

Beebreed.eu забил на линии, а там что клиенты другие? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Виталий Овчарук сказав:

Владимир я ничего не предлагаю, и не я так придумал, посмотрите на родословные других заводчиков карники. 

Расскажите пожалуйста что в графу линия запишите для еще 3-х поколений и откуда эту информацию возьмете. 

Beebreed.eu забил на линии, а там что клиенты другие? 

якщо подивитися по островах то там вся інформація і які лінії стоять 

http://bienenzucht.de/inselbel.htm

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Виталий Овчарук сказав:

Владимир я ничего не предлагаю, и не я так придумал, посмотрите на родословные других заводчиков карники. 

Расскажите пожалуйста что в графу линия запишите для еще 3-х поколений и откуда эту информацию возьмете. 

Beebreed.eu забил на линии, а там что клиенты другие? 

Те, що лінії- це умовно, я чудово знаю,  але розкажіть це замовникам, не всі це хочуть розуміти.  Я з самого початку  пропонував  записувати точно так само, як записує вся Європа,  а саме код, вказаний в паспорті матки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

http://bienenzucht.de/anerkannte_zuechter.htm

інформація по селекціонерах і в кого які лінії 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, davolodya сказав:

Те, що лінії- це умовно, я чудово знаю,  але розкажіть це замовникам, не всі це хочуть розуміти.  Я з самого початку  пропонував  записувати точно так само, як записує вся Європа,  а саме код, вказаний в паспорті матки. 

скажу більше інколи той матковод, що заказав матку з європи не завжди знає, що там написано, а що хотіти з звичайного пасічника який наслухався про супер ліній тройзек, пешец і т.д:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...