Перейти к содержанию

Бджолострушувач/Пчелостряхиватель


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Надибав ось такий пристрій. 

https://www.ebay.com/itm/Electric-Vibrating-Bee-machine-Bee-Honey-Remove-Shaker-Beekeeping-Honeycomb-Tool/323849066494?hash=item4b66e897fe:g:2OMAAOSwgXFdGx9X 

Чи хто мав таке в хазяйстві. Як себе показав? 

 

s-l500.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

Чи хто мав таке в хазяйстві.

200 баксів? :blink: 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

200 баксів? :blink: 

Спина дещо дорожче коштує. Струшувати рамки 300-ті з медом - ще те задоволення.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є 2 критичні сумніви, індивідуального характеру: 1. Як впливає на руку? 2. Як витримає 300 рамка вібрацію?  Ну і мабуть щоб витягти потрібно відірвати рамку стамескою, а працювати двома "клешнями" незручно :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Sanich сказал:

Спина дещо дорожче коштує. Струшувати рамки 300-ті з медом - ще те задоволення.

Закони збереження імпульсу та енергії не відмінено...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Ю.М. сказав:

Є 2 критичні сумніви, індивідуального характеру: 1. Як впливає на руку? 2. Як витримає 300 рамка вібрацію?

Згоден. Тому і запитую про досвід. 

4 хвилини тому, Ю.М. сказав:

Ну і мабуть щоб витягти потрібно відірвати рамку стамескою, а працювати двома "клешнями" незручно

Також згоден. Але для мене особисто складне місце у моїх вуликах - це відбір 300тих рамок із медом із гнізда. З магазинами просто - поставив бджоловидаляч на 2-3 доби і все гаразд. Тому незручність тут умовна, так як використання приладу розглядається лише на етапі відбору рамок на відкачку. 

4 хвилини тому, ромео сказав:

Закони збереження імпульсу та енергії не відмінено...

Не впевнений, що зрозумів коментар. Проте - одне діло тримати і воно само труситься, а інше діло трусити руками, коли йде удар по хребту, спровокований м"язами свого тіла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

 

Не впевнений, що зрозумів коментар. Проте - одне діло тримати і воно само труситься, а інше діло трусити руками, коли йде удар по хребту, спровокований м"язами свого тіла.

Повномедна Даданівська рамка занадто важка, тому не міцна. Особливо зважаючи на горизонтальне натягування дроту. Я б не рекомендував її трусити ні вручну, ні механічно. Особливо у спеку. Краще обмітати чи здувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ю.М. сказав:

Повномедна Даданівська рамка занадто важка, тому не міцна. Особливо зважаючи на горизонтальне натягування дроту. Я б не рекомендував її трусити ні вручну, ні механічно. Особливо у спеку. Краще обмітати чи здувати. 

Вручну у мене немає проблем зі струшуванням, крім того, що а. Я не можу повну рамку трусити з достатньою силою. б. це недобре впливає на мою спину. 
Змітати рамку повну бджіл - сумнівний сєкас. Ще думаю над здуванням, хіба, що. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Не впевнений, що зрозумів коментар. Проте - одне діло тримати і воно само труситься, а інше діло трусити руками, коли йде удар по хребту, спровокований м"язами свого тіла.

китайські пропозиції

http://vodcdn.video.taobao.com/oss/taobao-ugc/c07f2740110448f3ade5bd4d2b344667/1509771426/video.mp4

http://ae-cn.alicdn.com/f4EtbR0o7RKi0Lqrpbp/jkwt33FyoY64bSij2RZ%40%40hd.mp4

http://ae-cn.alicdn.com/owTi9eJA4QLWa8jVDDr/4g7pntWK2bbs3rRHqt6__hd.mp4

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Так, це відео із Алі. Пристрої ідентичні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Так, це відео із Алі. Пристрої ідентичні. 

На відео ніби непогано.

Правда струсити із ненавантаженої рамки - то одне, а от як буде на повній 300 - то ще не ясно...:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, ромео сказал:

200 баксів? :blink: 

 

 

Хорошая воздуходувка столько стоит, а тут порамочная работа с сомнительным эффектом

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Вручну у мене немає проблем зі струшуванням, крім того, що а. Я не можу повну рамку трусити з достатньою силою. б. це недобре впливає на мою спину. 
Змітати рамку повну бджіл - сумнівний сєкас. Ще думаю над здуванням, хіба, що. 

Тому й придумали магазинну рамку - значно легшу. А механічний струшувач  "не відчуває" ваги, тому імпульс може відривати верхню планку. 

Є також механічні змітачі різних конструкцій, є такий у Гени Ткаченко.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Ю.М. сказав:

Тому й придумали магазинну рамку - значно легшу

Тому й  вона називається магазинна, що використовується в магазині. Мова йде про гніздову на 300. :) 

2 хвилини тому, Ю.М. сказав:

Є також механічні змітачі різних конструкцій, є такий у Гени Ткаченко.  

Маю деякий скепсис по їх використанню. Наприклад - медові рамки обов"язково будуть мазати щітки і дуже швидко щітка буде вся у медові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Ю.М. сказал:

Тому й придумали магазинну рамку - значно легшу. А механічний струшувач  "не відчуває" ваги, тому імпульс може відривати верхню планку. 

От і я про це. Закон збереження імпульсу. Не легких рамках - на ура. Вага ж наших рамок з медом доволі солідна. І може бути варіант, що надто смикатиме руку або пошкодить рамку. 

Тут тільки практичне випробовування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ю.М. сказал:

також механічні змітачі різних конструкцій, є такий у Гени Ткаченко

Реально можно пользоваться только два раза в году - при первой откачке подсолнуха и при второй, когда идет взяток и пчелы заняты. После акации, липы и при финальном отборе подсолнуха работать невозможно, облако из воровок преследует и некуда деться. 

2 минуты назад, Sanich сказал:

деякий скепсис по їх використанню. Наприклад - медові рамки обов"язково будуть мазати щітки і дуже швидко щітка буде вся у медові.

Проверено на практике, эта мотылялка только для видеоролика годится. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Mаксим сказал:

Проверено на практике, эта мотылялка только для видеоролика годится

про що мов?, дайте посилання будь ласка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, larson сказал:

про що мов?, дайте посилання будь ласка.

https://youtu.be/ujfNWF1CiWA

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.11.2019 в 19:52, larson сказал:

про що мов?, дайте посилання будь ласка

https://youtu.be/ujfNWF1CiWA

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Использовал такую машину на 220В при термообработке. Работает неплохо. Но при отборе мёда не знаю, как её использовать - клещи берут захват за низ верхнего бруска, повреждая печатку мёда и частично сам сот . Даже в холодное время мёд начинает подтекать. А летом это сразу же будет вызывать напад, тем более сами клещи тоже постоянно измазаны в мёде - напад будет и на них. Для отбора мёда даже не буду пытаться его использовать.

HTB17xbBSyrpK1RjSZFhq6xSdXXaH.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Термообработчик сказав:

клещи берут захват за низ верхнего бруска, повреждая печатку мёда и частично сам сот

Це можна було б вирішити, а от чи не обриватиме при струшуванні повномедні рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, nibond сказал:

Це можна було б вирішити, а от чи не обриватиме при струшуванні повномедні рамки.

В мене нічого подібного не було. Але зараз холодно і мед більш стабільний. Гадаю, що масово таких явищ не буде і літом (кілька рамок з медом пробував у вересні трусити, але був напад, і я це діло закинув). Я теж цього боявся, але насправді стільник при таких вертикальних коливаннях невеликого діапазону більш стійкий ніж може здаватись.
Взагалі цей пристрій корисний для рамок на яких багато бджіл - можливо для формування яких-небудь відводків, пакетів, або для струшування щільно обсижених гніздових рамок. Коли на рамці 100 або 200 бджіл, толку з нього мало, бо всіх до одної він все одно не струшує, приходиться проходити щіткою. Але струшує краще, ніж це можно зробити руками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...