Перейти к содержанию

Українська система селекції


Рекомендуемые сообщения

20 хвилин тому, Sanich сказав:

Я имею ввиду ошибки при введении родословных с других сайтов и других заводчиков, в которых кто-то может допустить ошибку, а она будет влиять на всех, кто использует данную часть родословной. 

Я Вас понял. Как выход с ситуации, то править родословную может тот кто её добавил по просьбе того кто заметил ошибку, если возник спорный момент и стороны немогут понять есть ли там ошибка, тогда стоит обратится к администрации. И когда ошибка есть админ может ее исправить или отказать если ошибки нет. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Женя К сказав:

 

100% должен быть или кто т оодин кто контролирует или вносит информацию или группа таких людей. Т.е. должны быть люди которые только этим и занимаются :IMHO1:, т.е. любая информация прохидит через них или в согласовании с ними... и контролем

Тут все зрозуміло, в системі мають бути ті хто її створив і селекціонери-матководи які будуть відповідати за достовірність внесення даних...це всі ніби зрозуміло

тут є більш глобальні питання, функція самої системи...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Виталий Овчарук сказал:

Я Вас понял. Как выход с ситуации, то править родословную может тот кто её добавил по просьбе того кто заметил ошибку, если возник спорный момент и стороны немогут понять есть ли там ошибка, тогда стоит обратится к администрации. И когда ошибка есть админ может ее исправить или отказать если ошибки нет. 

Це якщо є інформація по родоводу (з іншого сайту наприклад). А коли інформація не доступна? Як її дізнатися адміну?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Ну так він вказує материнку маток.

А в чому тут проблема? 

питання, як він її внесе собі, від себе, що то його, чи від конкретного заводчика 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

питання, як він її внесе собі, від себе, що то його, чи від конкретного заводчика 

Як забажає. Матці можна міняти абревіатуру заводчика. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

функція самої системи...

Функцію пошуку дочок від матки по інших маткарях ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Як забажає. Матці можна міняти абревіатуру заводчика. 

я це розумію і знаю, що там можна змінювати, я дивлюся далі  щоб потім  не було збою в паруванні....хоча по факту, той хто купи або обмінявся матеріалом має вказати первинне джерел, а не прописувати, що то матка його(як відселекціонована ним)....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, rudakov сказав:

А коли інформація не доступна? Як її дізнатися адміну?

А коли інформація недоступна, то вона недоступна нікому, і тоді вносити нічого непотрібно, а раз нічого невнесли то і помилки немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, rudakov сказав:

Функцію пошуку дочок від матки по інших маткарях ;)

Хлопці, це все приємні похідні, які можна буде реалізувати при інтенсивному використанні системи. Але питання стоїть же ж не про це. Питання стоїть про створення селекційної системи на базі існуючого рішення. А методи введення маток, їх відображення - це другорядні задачі. Зрозуміло, що має бути найзручніше, але для початку вводити можна і одною стрічкою, аби з того користь була і цим всім користувалися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

функція самої системи

а чому не взяти за основу ті функції, які виконує бібрід?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До прикладу, є так званий звіт "Результаты дочек" який процює зовсім не коректно.

 

Screenshot_2019-11-21-22-50-10-353_com.android.chrome.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Dmutruk сказав:

а чому не взяти за основу ті функції, які виконує бібрід?

як би знали то вже зробили, трохи бракує знань, то просимо допомоги залу...

Знаєм тільки, що це робота не однієї людини, а команди. Як писав @Kumpel (Ігор Довгуник) , що є статті з математичними формулами досліджень Бінефельда(щось не зміг найти) Але сам бібрід є закритим...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, rudakov сказал:

До прикладу, є так званий звіт "Результаты дочек" який процює зовсім не коректно.

 

Screenshot_2019-11-21-22-50-10-353_com.android.chrome.png

Але якщо змінити параметри, то звіт працює . Тільки що таке 163 і як система це порахувала Ми так і не зрозуміли :ah:

Screenshot_2019-11-21-22-50-56-495_com.android.chrome.png

Screenshot_2019-11-21-22-50-39-312_com.android.chrome.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

методи введення маток, їх відображення - це другорядні задачі.

Це якраз має велике значення. Потрібно ввести в систему родоводи кількох маток з ізольованих облітників, а через незручність  навіть нема бажання  з цим зв'язуватися, зробив кілька невдачних спроб і закинув цю ідею...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в кого є посилання на систему блюп? Бібрід зроблений на системі блюп для селекції свійських тварин(адаптували під бджільництво) питання як...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Sanich сказав:

Питання стоїть про створення селекційної системи на базі існуючого рішення

Если глобально, тогда скажите пожалуйста сколько людей должно быть готово работать в системе для того чтобы ее можно было реализовать на уровне как в beebreed.eu? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

цікаво за якими критеріями система бібрід підтягує прогнозовану пару куди на який облітник повезти  (зрозуміло, що далі це все діло тестується) щоб далі не скотитися до інбридингу:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

цікаво за якими критеріями система бібрід підтягує прогнозовану пару куди на який облітник повезти  (зрозуміло, що далі це все діло тестується) щоб далі не скотитися до інбридингу:hmm:

При підборі комбінацій система зразу ж прораховує величину інбридингу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, MIM (Мішаня Майгутяк) сказав:

цікаво за якими критеріями

На основі родоводу, тобто щорічне тестування і внесення даних по маткам дозволяє прогнозувати продуктивність потомства

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

цікаво за якими критеріями система бібрід підтягує прогнозовану пару куди на який облітник повезти  (зрозуміло, що далі це все діло тестується) щоб далі не скотитися до інбридингу:hmm:

Наскільки я розумію щоб це почало працювати потрібно щоб декілька поколінь вже були в бібрід, інакше прогнозування і % інбридингу не порахувати. Якщо взяти карпатку то "то 95% дорог ведуть в Вучково" 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, rudakov сказав:

Наскільки я розумію щоб це почало працювати потрібно щоб декілька поколінь вже були в бібрід, інакше прогнозування і % інбридингу не порахувати. Якщо взяти карпатку то "то 95% дорог ведуть в Вучково" 

як кажуть мудрі люди для початку потрібно хоча б 300 маток карпатки неспорідненого матеріалу, на початковому  етапі це не реально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

як кажуть мудрі люди для початку потрібно хоча б 300 маток карпатки неспорідненого матеріалу, на початковому  етапі це не реально

Все реально. Цього року по карпатці працював не один лінійний облітник, ще були расові, а ще є ШО, якщо захотіти то 300 комбінації за рік можна одному зробити ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а якщо подивитись код сайту beebreed? це щось дасть? там має бути алгоритм роботи сайту закладений у коді, але потрібна людина, яка розбирається в програмуванні... це просто припущення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, MIM (Мішаня Майгутяк) сказал:

я це розумію і знаю, що там можна змінювати, я дивлюся далі  щоб потім  не було збою в паруванні....хоча по факту, той хто купи або обмінявся матеріалом має вказати первинне джерел, а не прописувати, що то матка його(як відселекціонована ним)....

По Карнике смотрю что если новый заводчик присваивает свой код это добавляет только хаоса .:IMHO1:

 

50 минут назад, rudakov сказал:

Наскільки я розумію щоб це почало працювати потрібно щоб декілька поколінь вже були в бібрід, інакше прогнозування і % інбридингу не порахувати. Якщо взяти карпатку то "то 95% дорог ведуть в Вучково" 

Минимум пять поколений . 

Папп не даром взял пробы пчел в Молдове . Вазможно что другие гены Карпатки сохранились ,и не только с Вучково .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...