Перейти к содержанию

Посібник з Точка


skif

Рекомендуемые сообщения

Переглядаючи в котрий раз старі записи форуму бачу дуже багато класної практичної інформації, яка вже трохи залежалась на старих темах. Виникла ідея, а чи не зібрати все що цікаве, різні їдеї в один електронний підручник, наприклад "1000 порад (чи ідей) з Точка"???? , і наприклад кожного року поновлювати його.... які у кого думки по цьому питанні????

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені чомусь здається, що розміщувати у оцифрованому вигляді книги, статті з періодичних видань - це є порушенням авторських прав. Коректніше буде вказати назву книги, автора, свою думку про той чи інший матеріал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені чомусь здається, що розміщувати у оцифрованому вигляді книги, статті з періодичних видань - це є порушенням авторських прав. Коректніше буде вказати назву книги, автора, свою думку про той чи інший матеріал.
Сергію Анатолійовичу, я зрозумів думку skifa, не як "розміщувати у оцифрованому вигляді книги, статті...", а як пропозицію зробити електронний підручник з добірки матеріалів зібраних безпосередньо з дописів учасників нашого Точка. Таким чином все цікаве, практичне, раціональне тощо, все чим діляться форумчани на Точку буде зібране в один електронний підручник. Ідея цікава. Тільки хто візьме на себе цю роботу? Для себе (впевнений так роблять більшість з нас) вже давно цікаві та практичні поради форумчан копіюю і зберігаю в створених тематичних папках. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

пропозицію зробити електронний підручник з добірки матеріалів зібраних безпосередньо з дописів учасників нашого Точка.
я про те і мову веду, тобто написава щось Сергій Анатолійович цікаве і занотувате у якомусь розділі його пропозицію з його авторством, і авторське право збережено :) а хто би взявся - не з наю поки, я тільки таку ідею подав...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Таким чином все цікаве, практичне, раціональне тощо, все чим діляться форумчани на Точку буде зібране в один електронний підручник.

Взгляды на решение вопросов отличаются. Одному кажется рациональным такое, что другому просто неприемлемо... Где провести грань? Получится второй такой же форум. Единственное, что можно реально сделать - это почистить темы от "мусора". :IMHO1: Станет компактно, т.е. "тесно словам, а не мыслям"... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Единственное, что можно реально сделать - это почистить темы от "мусора".
Як на мене, це найкращий спосіб розвинути ідею skifa на даний момент
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Получится второй такой же форум.

Згідний цілком. Дублювати скопом в одій темі все навіть саме корисне получиться "купамала". Систематизувати - значить дублювати теми форуму. Та і поняття корисного в кожного своє. :IMHO: А теми по мірі можливості і так чистяться потроху. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дублювати скопом в одій темі все навіть саме корисне получиться "купамала". Систематизувати - значить дублювати теми форуму. Та і поняття корисного в кожного своє. :IMHO: А теми по мірі можливості і так чистяться потроху. :hi:
я не мав на увазі на форумі збирати, теми створювати, а зібрати наприклад у ворді, а потім у PDF перевести... ні так ні, тему можна закрити :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Skif,не треба ображатися.У росіян є вираз--"Инициатива наказуема".От і Вам покарання--сортуйте,відбирайте,укладайте.А народ подивиться і якщо йому сподобається,то буде Скіфа хвалити і поважати.Під лежачий камінь вода не тече.Впрягайтеся! :ax:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Skif,не треба ображатися
в ніякому разі, де ви таке замітили????? :umora::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чому Ви одразу погодилися на "ні так ні,тему можна закрити"?!Будьте зубастішим :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А чому Ви одразу погодилися на "ні так ні,тему можна закрити"?!Будьте зубастішим :az:
ну так ми ж не на форумі мисливців :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...