Jump to content
Sign in to follow this  
Микола 5

Цілюща мазь з бджолиним воском від 100 хвороб

1 post in this topic

Продам мазь на основi пчолиного воску 75грн. за 42млл. В вартiсть мазi включено доставку.
Лікувальні властивості, застосування воскової мазі.
Мазь виготовлена за народними рецептами на основі бджолиного воску.
Бджолиний віск - складна органічна речовина, яка виробляється залозами бджіл для будівництва стільників. Він є результатом переробки засвоєних бжолами поживних речовин. Віск - це біологічно активна речовина, яка має високі бактерицидні та відновлюючі властивості.

Яєчний жовток, який входить до складу воскової мазі, має у складі лецитин - незамінний структурний компонент клітинної мембрани. Протеїни яєчного жовтка сприяють відновлення пошкоджених тканин на клітинному рівні. Курячий жовток - високоживильний компонент мазі, оскільки багатий мікроелементами, цінними жирами і вітамінами. Це робить його незамінним для відновних процесів.

Рослинна олія - є основою мазі , яка її пом'якшує і розчиняє віск. Крім цієї функції, олія слугує джерелом вітамінів Е і К, поліненасичених і мононенасичених жирів, тому здатна позитивно впливати на зовнішній вигляд і здоров'я шкіри. Для воскової мазі береться неочищена олія, яка містить більшу кількість корисних речовин, наприклад, вітамінів і фосфоліпідів. Останні з'єднання є головним компонентом клітинних мембран, що в свою чергу, важливо для швидкої регенерації клітин і тканин.

Застосовують мазь з воску для:

зовнішнє застосування у вигляді мазі і просочених нею серветок - при опіках, ранах, чирьях і інших шкірних ушкодженнях мазь зменшить біль, продезинфікує, прискорить загоєння і зменшить ймовірність появи рубців;
внутрішнє застосування в вигляді тампонів, турунд і крапель - отит, гайморит, синусит і захворювання репродуктивної системи також здадуть свої позиції після використання даної мазі;
внутрішнє вживання 0,3 ч. л. тричі на день до їди зніме біль при виразковій хворобі.
доза 0,5 ч. л. по тій же схемі дозволить розпрощатися з запором;
змазування кожні 3 години грудей допоможе жінкам позбутися від мастопатії і маститу;
компреси і змазування горла усуне прояви бронхіту та ангіни.
Воскова мазь також ефективна при лікуванні багатьох інших зовнішніх хвороб: фіброми, гангрена, виразки (у тому числі і трофічні), опіки, чиряки, нариви, хворі суглоби, застарілі гайморити, гнійні отити, нариви у горлі, екзема, кісти яєчників та ін. Застосовують мазь з воску зовнішньо та внутрішньо 1-2 рази на день. Зберігають мазь у темному прохолодному місці до 1 року.
 
 
 

IMG_20191114_171254.jpg

IMG_20191114_171151.jpg

IMG_20191114_171124.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×