Перейти к содержанию

Матки Бакфаст інструментального осіменіння, від Вальчука. 2020 рік.


Рекомендуемые сообщения

Заказую 5  не проверенных В* 194 и 5 не проверенных  В* 12

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Якщо можна запишіть на В319 та В255  по одній неперевіреній.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хлопці, будь-ласка пишіть в приватні повідомлання, прізвища, телефон, та скільки яких маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.12.2019 в 22:20, цыганок сказал:

Заказую 5  не проверенных В* 194 и 5 не проверенных  В* 12

 

18 минут назад, ZhAN78 сказал:

Якщо можна запишіть на В319 та В255  по одній неперевіреній.

 

Хлопці, будь-ласка пишіть в приватні повідомлання, прізвища, телефон, та скільки яких маток. Інакше я не зможу Вам їх вислати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, teplov сказав:

 

Хлопці, будь-ласка пишіть в приватні повідомлання, прізвища, телефон, та скільки яких маток. Інакше я не зможу Вам їх вислати.

Заказав 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.12.2019 в 22:20, цыганок сказал:

Заказую 5  не проверенных В* 194 и 5 не проверенных  В* 12

А можна узнать,  для чого така кількість непровірених маток одної лінії :hmm:

Якби ще були указані різні варіанти трута , тоді да 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

А можна узнать,  для чого така кількість непровірених маток одної лінії :hmm:

Якби ще були указані різні варіанти трута , тоді да 

А как по одной матке можно судить о линии в целом ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2020 в 20:42, цыганок сказал:

А как по одной матке можно судить о линии в целом ?

Це ШО матки вони на 90% копії і вони вже оцінені матководом , інакше ця лінія не була б виставлена на продажу :IMHO:

А подальшу  оцінку роблять по Ф1 від них у себе на пасікі обично 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, AVA сказал:

Це ШО матки вони на 90% копії і вони вже оцінені матководом , інакше ця лінія не була б виставлена на продажу :IMHO:

А подальшу  оцінку роблять по Ф1 від них у себе на пасікі обично 

 Вы хотите сказать  что одна матка может показать то на что способна  линия ?  Может и более , а может вообще ничего  хорошего  не показать  . А так с десяти  уже будет  видней более  четко , и потом от самой - самой  наклепать  ефок . Плюс к этому фонд  трутня  от десяти семей будет поболее чем от одной  ,и есть вероятность что  некоторые ефки  могут  получится не ефками , а дамами благородного  происхождения  , тем более что в селе пасека только у меня . А если еще кидануть в ети семьи немного трутньовой вощины , а в беспородных пчел с пасеки постараться вырезать трутньовый  расплод  то эта вероятноть вырастит .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2020 в 21:46, цыганок сказал:

 Вы хотите сказать  что одна матка может показать то на что способна  линия ?  Может и более , а может вообще ничего  хорошего  не показать  . А так с десяти  уже будет  видней более  четко , и потом от самой - самой  наклепать  ефок . Плюс к этому фонд  трутня  от десяти семей будет поболее чем от одной  ,и есть вероятность что  некоторые ефки  могут  получится не ефками , а дамами благородного  происхождения  , тем более что в селе пасека только у меня . А если еще кидануть в ети семьи немного трутньовой вощины , а в беспородных пчел с пасеки постараться вырезать трутньовый  расплод  то эта вероятноть вырастит .

Срок жизні маток непровірених ШО трохи огранічин , їх нема коли тестірувать в повноціних сімьях на повну силу 

А то небуде з чого виводить Ф1 

Я чому запитав про кількість маток одної лінії . як на мене краще узять пять пар маток разних ліній чим дві лінії по пять маток 

Головна задача полягає підібрать правильну лінію під свої медоноси , не тестіровать маток лінії

Юра Вальчук уже її протестірував  і матки цієї лінії при ШО дуже схожі по ГКО ,

просто він незна точно , яка з ліній підійде під ваші тегнології і погодні умови

Основна задача непровірених ( і одночасно дешевих ) це бистрій вивід від них Ф1 для тесту уже готової лінії в своїх умовах 

А потім яка з пяти ліній пішла , уже заказуєш провірену яка житеме декілька сезонів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.01.2020 в 22:22, AVA сказал:

Срок жизні маток непровірених ШО трохи огранічин , їх нема коли тестірувать в повноціних сімьях на повну силу 

А то небуде з чого виводить Ф1 

Я чому запитав про кількість маток одної лінії . як на мене краще узять пять пар маток разних ліній чим дві лінії по пять маток 

Головна задача полягає підібрать правильну лінію під свої медоноси , не тестіровать маток лінії

Юра Вальчук уже її протестірував  і матки цієї лінії при ШО дуже схожі по ГКО ,

просто він незна точно , яка з ліній підійде під ваші тегнології і погодні умови

Основна задача непровірених ( і одночасно дешевих ) це бистрій вивід від них Ф1 для тесту уже готової лінії в своїх умовах 

А потім яка з пяти ліній пішла , уже заказуєш провірену яка житеме декілька сезонів 

На рахунок тривалості яйцекладки не перевірених маток, це Ви трохи упереджено стверджуєте. Я помітив що трапляються матки не перевірені які сіють чотири літа, та є перевірені, які до кінця першого літа трутнівіють. Мій висновок такий, не стільки важливо скільки я ввів їй сперми, а більш важливо скільки вона прийняла її. Та в більшості перевірені на рік довше сіють. Та в любому випадку час буде протестувати дочок, (для товкового пасічника).

І ще про лінії. В класичному розумінні, в Бакфасті їх немає. Кожна матка це і є окрема лінія. (Лінія це є лінія родоводу) Та на скільки я зрозумів, кожен трутень є індивідуальний, не кажучи вже про матку. Просто за роки селекції (відбору). всі індивідуми які нам не підходять поступово відсіюються, а які підходять, залишаються. Ви праві в тому що я тестую (жорстко відбираю) материнські та батьківські сім'ї. Та це не значить що вони всі супер, відсотків 10-20 буде посередніх маток в будь якому випадку, чи то я, чи Рупель робив відбір. Відбір на місцях має бути завжди.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До речі, хто зацікавлений в селекції Бакфаста, та і не тільки його. Це для вас.

http://www.buckfast.in.ua/novyny/seminar-keld-brandstrup/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.01.2020 в 22:57, teplov сказал:

На рахунок тривалості яйцекладки не перевірених маток, це Ви трохи упереджено стверджуєте. Я помітив що трапляються матки не перевірені які сіють чотири літа, та є перевірені, які до кінця першого літа трутнівіють. Мій висновок такий, не стільки важливо скільки я ввів їй сперми, а більш важливо скільки вона прийняла її. Та в більшості перевірені на рік довше сіють. Та в любому випадку час буде протестувати дочок, (для товкового пасічника).

І ще про лінії. В класичному розумінні, в Бакфасті їх немає. Кожна матка це і є окрема лінія. (Лінія це є лінія родоводу) Та на скільки я зрозумів, кожен трутень є індивідуальний, не кажучи вже про матку. Просто за роки селекції (відбору). всі індивідуми які нам не підходять поступово відсіюються, а які підходять, залишаються. Ви праві в тому що я тестую (жорстко відбираю) материнські та батьківські сім'ї. Та це не значить що вони всі супер, відсотків 10-20 буде посередніх маток в будь якому випадку, чи то я, чи Рупель робив відбір. Відбір на місцях має бути завжди.:hi:

Так я з самого початку запитав навіщо людині потрібно 5 маток одної лінії 

Для мене як медовика вигодніше купить різні лінії , що і роблю беру у Вас по труху , але різні кожен рік .

щоб знайти кращу лінію для себе , все таки різні лінії , це різні бджоли і вони поведуть себе по різному в других регіонах ,

чим просто 5 маток одної лінії

Тестірувать внутрі лінії , хоть як Ви пишете це і будуть різні лінії ( кожна матка це своя лінія ) . це для селекціонерів які можуть хоть трохи контролірувать трута , а не для медових пасік де кожен рік трут різний і майже невідомий 

Для медової пасіки де трут невідомий сосідский , краще взять уже готові , вами відібрані і протестіровані різні лінії 

А якщо якась і покаже хороший відрив у певних умовах ,

тоді вже можна брать 5 маток цієї лінії і робить відбір . а так медовикам углублена селекція невігідна 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, AVA сказал:

щоб знайти кращу лінію для себе , все таки різні лінії , це різні бджоли і вони поведуть себе по різному в других регіонах ,

Пока выбрал ,протестировал ,а матка у заводчика приказала долго жить 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2020 в 08:21, Мико сказал:

Пока выбрал ,протестировал ,а матка у заводчика приказала долго жить 

Що поробиш :dntknw: , 

Це якраз і є один і самих главних мінусів баків , а не те про що розповідає Гайдар 

Томі і писав що нема часу брать 5 маток одної ліні і заніматся селекцієй , що Юра Вальчук уже протестірував 

Потрібно бистріше і нужніше вибрать лінію , серед готових відтестірованих ліній матководами для своєї пасіки ( регіон . технологія )

Все більше приходить думка , що у виборі бакфаста головне не самостійна селекція бджоли,

а вибір правильного " відселекціонірованого " матковода :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, AVA сказал:

Що поробиш :dntknw: , 

 Юра Вальчук уже протестірував 

Все більше приходить думка , що у виборі бакфаста головне не самостійна селекція бджоли,

а вибір правильного " відселекціонірованого " матковода :umora:

Который покупает дорого маток племенных за границей ,

островных или И.О. , а не с лесных облётников 

Сам приобретаю маток тоже с Германии

И ещё не было претензий к их дочкам 

А покупаю каждый год ,и разных 

Вот и у Юры приобрёл 2 штуки себе 2 шт товарищу 

Тестировать ничего не собираюсь 

Клепать маток от любой из них ,всё равно пролёта не будет 

А протестированные по дочках на территории Украины считаю пиаром 

Территория Украины большая и у каждого свои условия и  угодья 

А заточенные под  голубику вообще бред :IMHO1:

Так же как и раннее развитие ,среднее и позднее 

Как можно разделить май и июнь  (Интенсивное развитие )

на части и кто этим занимался :dntknw:

я точно не занимался и когда у меня просят заточенных на акацию ,

я отвечаю что  я не точильщик 

Маток на продажу не вывожу 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2020 в 08:54, Мико сказал:

Который покупает дорого маток племенных за границей ,

островных или И.О. , а не с лесных облётников 

Сам приобретаю маток тоже с Германии

И ещё не было претензий к их дочкам 

А покупаю каждый год ,и разных 

Вот и у Юры приобрёл 2 штуки себе 2 шт товарищу 

Тестировать ничего не собираюсь 

Клепать маток от любой из них ,всё равно пролёта не будет 

А протестированные по дочках на территории Украины считаю пиаром 

Территория Украины большая и у каждого свои условия и  угодья 

А заточенные под  голубику вообще бред :IMHO1:

Так же как и раннее развитие ,среднее и позднее 

Как можно разделить май и июнь  (Интенсивное развитие )

на части и кто этим занимался :dntknw:

я точно не занимался и когда у меня просят заточенных на акацию ,

я отвечаю что  я не точильщик 

Маток на продажу не вывожу 

 

 

Покупка маток напряму з Європи це невігідно для медових пасік які не занімаються продажей маток 

А нарахунок 

Простіше їх тести пропустить через провіринех матководів 

Я б бакфаст б покинув , якби не матка ИО за 2014р Вальчука 

А на рахунок ранього розвитку . просто люди неможуть висловить правильно думку . точніше нема точки відліку 

Весь розвиток весною іде від масового приносу пилку в вулик , хотя я можливо також ошибаюсь . судя по своєму регіоні 

У мене він починаєтся різко і масово з цвітом береста а через днів 3-5 кленка 

І я можу конкретно оцінить розвиток сімей по породах і лініях 

До цвіту береста розвитку нема 

Колега прошлий рік звоне: - матки засіяли є молоді личинки 

Через время звоне : - якась фігня матки сіють є молоді личинки , а де печать :hmm:

Третій раз звоне : єнарамкі є печать є молоді личинки і яйця і так місяць від обльоту до цвіту береста 

Після цвіту береста і клинка через дві неділі печать на всю рамку 

Тому сложно розмовляти про раній розвиток весною з кожним пасічником незная особливостів регіону 

а на рахунок заточених на акацію це уже залежить від лінії . порди матки 

От В19 і В54 Вальчука прошлий рік на акації працювали по різному 

В19 успіла принести корпус 8р вулика ( залить на половину комірок , не запечатать ) . поки В54 очухались і почали працювати 

В конечнім ітогі до В54 претензій нема , вони хочь і з запізниненям але мобілізувались  і майже невідстали по меду від В19 

Тільки це благодаря тому що акація виділяла до 10 днів . а якби 3 дні . як буває 

В54 незмогла бистро переключится від виращуваня розплоду на медозбір , на відміну від В19 

Це мої умови мої варіанти маток і мої варіанти трута 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

Покупка маток напряму з Європи це невігідно для медових пасік які не занімаються продажей маток 

 

Продать 10 маток ,постоянным ,

которые никак не хотят переходить в новым матководам ,

а потом через  год продать и проверенную матку 

То поверте  есть даже небольшой навар ,можно заказывать новую 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2020 в 10:52, Мико сказал:

Продать 10 маток ,постоянным ,

которые никак не хотят переходить в новым матководам ,

а потом через  год продать и проверенную матку 

То поверте  есть даже небольшой навар ,можно заказывать новую 

Це   для мене теорія , а переходить   на практику Ваш опит показав , що це під питанням 

Ви хоч благодаря рекламі в ютубі,  змогли собі набрать мінімум постійних покупців маток .

Які тепер зможуть, обіспечить хорошим матеріалом вас і себе ,

своєрідний кооператив по закупкі хорошого матеріалу за кордоном, навзаємо вігидних умовах                        

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, AVA сказал:

Це   для мене теорія , а переходить   на практику Ваш опит показав , що це під питанням 

Ви хоч благодаря рекламі в ютубі,  змогли собі набрать мінімум постійних покупців маток .

Які тепер зможуть, обіспечить хорошим матеріалом вас і себе ,

своєрідний кооператив по закупкі хорошого матеріалу за кордоном, навзаємо вігидних умовах                        

Всё  это хорошо 

Но мы оказывается в рекламной теме сорим 

И как к этому относится создатель темы  ,нам не известно 

Так что сматываем удочки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2020 в 11:58, Мико сказал:

Всё  это хорошо 

Но мы оказывается в рекламной теме сорим 

И как к этому относится создатель темы  ,нам не известно 

Так что сматываем удочки 

Автор теми думаю буде не протів . з нашої розмови витікає вивід . прияких умовах краще закордоні матки 

а при яких краще купить у Юри і не рісковать великики грошима , що матка пропаде 

Як для мене , у кого нема постійних покупців маток Ф1 і друзів,  які будуть гарантувати,  якість зарубіжних продавців маток

То матки ИО Вальчука кращий варіант для середньої медової пасіки .

Для тих  хто непитаєтся строїть з себе вундеркіндів по селекції маток :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я придбав в Юри неперевірену матку ШО і матку Ф1 ,яку буду використовувати як батьківську .Облітник буду робити на Лагерній косі на дачі в куми,де бджіл  в радіусі 4 км 99% немає.Побачимо ,що с того вийде.Це на мою думку самий дешевий варіант,щоб перевести пасіку на бакфаст.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, AVA сказал:

Автор теми думаю буде не протів . з нашої розмови витікає вивід . прияких умовах краще закордоні матки 

а при яких краще купить у Юри і не рісковать великики грошима , що матка пропаде 

 

 

 

А я всё больше склоняюсь к мысли перейти только на И. О. от Юры Вальчука

и уже сделаны определённые шаги в этом направлении 

А то гансы борзеть стали и заламывают цену 150 и выше 

Навiщо платити бiльше , 

якщо  в даннiй темi можна придбати якiсний матерiал

за доступними цiнами у провiдного фахiвця галузi 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.01.2020 в 16:25, Мико сказал:

А я всё больше склоняюсь к мысли перейти только на И. О. от Юры Вальчука

и уже сделаны определённые шаги в этом направлении 

А то гансы борзеть стали и заламывают цену 150 и выше 

Навiщо платити бiльше , 

якщо  в даннiй темi можна придбати якiсний матерiал

за доступними цiнами у провiдного фахiвця галузi 

 

Вам не просто можна перейти на маток Ю Вальчука, а стать тестером ліній ,

з учетом умовної ізоляції пасіки в своєму регіоні 

Тест маток на Хмельничині і Харьковщині це різні речі :hmm:

Простим медовикам буде кращей орінтир у виборі ліній маток 

Думаю Ю Вальчук приме це до уваги 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, AVA сказал:

Покупка маток напряму з Європи це невігідно для медових пасік які не занімаються продажей маток 

А нарахунок 

Простіше їх тести пропустить через провіринех матководів 

Я б бакфаст б покинув , якби не матка ИО за 2014р Вальчука 

А на рахунок ранього розвитку . просто люди неможуть висловить правильно думку . точніше нема точки відліку 

Весь розвиток весною іде від масового приносу пилку в вулик , хотя я можливо також ошибаюсь . судя по своєму регіоні 

У мене він починаєтся різко і масово з цвітом береста а через днів 3-5 кленка 

І я можу конкретно оцінить розвиток сімей по породах і лініях 

До цвіту береста розвитку нема 

Колега прошлий рік звоне: - матки засіяли є молоді личинки 

Через время звоне : - якась фігня матки сіють є молоді личинки , а де печать :hmm:

Третій раз звоне : єнарамкі є печать є молоді личинки і яйця і так місяць від обльоту до цвіту береста 

Після цвіту береста і клинка через дві неділі печать на всю рамку 

Тому сложно розмовляти про раній розвиток весною з кожним пасічником незная особливостів регіону 

а на рахунок заточених на акацію це уже залежить від лінії . порди матки 

От В19 і В54 Вальчука прошлий рік на акації працювали по різному 

В19 успіла принести корпус 8р вулика ( залить на половину комірок , не запечатать ) . поки В54 очухались і почали працювати 

В конечнім ітогі до В54 претензій нема , вони хочь і з запізниненям але мобілізувались  і майже невідстали по меду від В19 

Тільки це благодаря тому що акація виділяла до 10 днів . а якби 3 дні . як буває 

В54 незмогла бистро переключится від виращуваня розплоду на медозбір , на відміну від В19 

Це мої умови мої варіанти маток і мої варіанти трута 

 

Бакфаст тримати, то можна прочитати брошурку яка була видана 50 років тому (для колгоспних пасічників). Пускаємо сильні сім'ї в зиму і ніяких проблем. А взагалі то будь чим торгувати то нерви потрібно мати, тому більшість людей на пана працює. 

Не тестером, а повноціним селекціонером. Не потрібно боятися. Які в Вас матки себе добре показали, обов'язково від них виводьте,  та присилайте  мені з десяток неплідок, заносьте в родоводи http://bj.tochok.info/Home/Index тих що показали  кращі результати. Я не про то щоб я був основним, а тому що в нас Бакфасчики це промисловики. Реальних людей які займаються селекцією (відбором), буду відвертий,  це я, Броніславович, Брагін, Безкровяк. Зрозуміло країна велика, всіх  інших не можу знати. В любому випадку це дуже мало, це зовсім нічого. Має бути зі 100чоловік. Тому що інші, вроді і розпіарені, та торгують багатьма породами, в загалі то я не проти, та в самої людини є свої мультики в голові, а в якійсь мірі расист, не може бути лібералом, АКСІОМА. Або захопити ринок, чи якось самоутвердитись.

Сьогодні в нас були збори, в першу  чи в другу, що Галатюк що Горелік зачіпали мене, та взагалі Бакфаст, а весь їх доклад складався з реклами ліків. 

БЛІН Я В ШОЦІ. Совка вже вроді і немає, а деятиле є. Люди добрі, досить, будьте патріотами своєї держави, заробляйте гроші.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...