Перейти к содержанию

Бджолопакети, карніка з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Андрію! Я ж тобі говорив, що брати бджіл потрібно у перевірених точківців! Слухай мудрі поради. А  ліпших пакетів чим в пана Михайла ти ніколи вже й не побачиш, повір мені. :IMHO::wave:

Дякую пане Леонід за оцінку моєї праці, приємно почути відгук від людини, яка є постійним покупцем, відверта у вимогах до товару, та справедливо дає оцінку.:az:

Маю надію, що як бджолосімї, так і бджолопакети з моєї пасіки потраплять на пасіки києвлян:wave:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Враховуючи кількість бажаючих києвлян придбати пакети з моєї пасіки, отримання замовлень призупиняю, тобто з тими з ким я розмовляв і обговорював можливість доставки все поки-що залишається в силі.:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                                                                                           УВАГА!!!

25 або 27 квітня надам інформацію, щодо транспортування  бджолопакетів в м.Київ, якщо все буде добре орінтуємось на 4-5травня:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Обдзвонив майже всіх замовників , щодо можливих термінів відправки пакетів, очікуємо точної дати та години:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі ще є місце на три пакети, доставка в Київ 30.04.

Пакети будуть такі як власник великі і жирні, та породисті, в наявності лише карніка, на пасіці карпатки вже немаю, телефонуйте 0971910619

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дякую, :az:замовлення ще на три пакети отримав, замовлень більше не приймаю, нема вже місця:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бажаючі з Львівщини можуть замовити ще 10 пакетів, телефонуйте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.04.2020 в 21:00, miro сказал:

 

Пакети будуть такі як власник великі і жирні, та породисті, в наявності лише карніка, на пасіці карпатки вже немаю, телефонуйте 0971910619

Ключові слова: "великі і жирні та породисті". Що тут сказати, гарна робота п. Михайле:ay: і підтвердження того, що любите себе і своїх бджілок!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, pumba сказав:

Извините, но я не могу понять где это. На карте нет метки или точки. И отдельно по координатам не ищет

я передзвоню Вам. так там заправка ось ця http://infocars.org/kiev/azs/klo_28339

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

залишилось ще 2 пакети

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Спасибо огромное, пчелки уже летают)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Треба тепер створювати тему на матки:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, miro сказал:

Треба тепер створювати тему на матки:)

Чекаємо теми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу подякувати пану Михайлу за пакети та вміння знайти компроміс... Якість пакетів на 5+! Надійність продавця на 5+. Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...