Перейти к содержанию

Бджолопакети, карніка з пасіки miro


Рекомендуемые сообщения

Приймаю замовлення на бджолопакети  2020рік з точка (Львівська обл. м.Бібрка).

Умова продажу   4рр,+1рамка струс бджоли, матки F1 2019р. мічені , карніка. Ціна за датою продажу  

                                               28 квітня     1100грн.

                                              4 травня  1000грн.

                                             

Ціни вказані без тари, з тарою +100грн..

 

Можлива доставка бджолопакетів в інші регіони ( до 600км) при умові транспортування мінімум 40-50шт  бджолопакетів, ціна за бджолопакет +100грн.

Умова щодо наміру купівлі завдаток 20%

тел.097 19 106 19 Михайло

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 22.10.2019 в 16:24, miro сказав:

Умова щодо наміру купівлі завдаток 20%

А щодо форс-мажорних обставин упродавця..?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ваши пакеты принесут 50 кг меда?(это минимум,который  него надо взять,что бы выйти в ноль).Какие матки в этих пакетах? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Жало сказав:

А щодо форс-мажорних обставин упродавця..?

Ми можемо і цей момент обговорити, і в покупців був форс-мажор но питання вирішували, якщо відносно мене я можу себе застрахувати іншим продавцем, який збереже ті ж умови, можна обговорити будь-який сценарій і притому щоб жодна із сторін не зазнала збитків, головне щоб відбувся діалог. Маєте намір придбати будьласка є мій телефон обговорюємо, якщо є бажання умови договору можемо відкрити для загалу, як забажаєте так і будемо працювати:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, miro сказав:

як забажаєте так і будемо працювати:)

Вдячний за діловий і зрозумілий підхід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Triton сказав:

А ваши пакеты принесут 50 кг меда?(это минимум,который  него надо взять,что бы выйти в ноль).Какие матки в этих пакетах? 

люди кажуть, що більше лиш би була медозбірна база, відносно маток я писав, а якщо треба копії паспортів можу буду надати.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, Жало сказал:

А щодо форс-мажорних обставин упродавця..?

Это я обязательно обговариваю.  в первую очередь говорю про потравы . ну а такое как типа пасеку украли то я думаю это будет сложно.  ночи не хватит вывозить. ну и на крайний случай у меня есть медовые семьи с которых пакеты не продаю можно перекрыть недостачу.я.

Миро.  извиняюсь. подумал что тема цена пакетов и отправил сообщение . потом увидел что это твоя тема. а переносить сообщения я не умею да и с этих тем они  наверное не переносятся.  :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Сергей Тюркин сказав:

Это я обязательно обговариваю.  в первую очередь говорю про потравы . ну а такое как типа пасеку украли то я думаю это будет сложно.  ночи не хватит вывозить. ну и на крайний случай у меня есть медовые семьи с которых пакеты не продаю можно перекрыть недостачу.я.

Миро.  извиняюсь. подумал что тема цена пакетов и отправил сообщение . потом увидел что это твоя тема. а переносить сообщения я не умею да и с этих тем они  наверное не переносятся.  :az:

Так від всього не застережешся, але якщо людину цікавлять пакети, а сталось щось :dntknw:, тут треба мати завжди план "Б", головне щоб не було в ущерб покупцю.

В 2017 році замовлення на пакети поступало в декілька раз більше аніж можна було організувати, то я запитував у людей, чи згодні вони придбати пакети в моїх товаришів, одразу ж називав ті самі умови, і був випадок, що та людина яка відмовився від такої моєї пропозиції поїхала придбала сама, ще й подзвонила і похвалилася на скільки дешево, а вже осінню палила рамки з бджолою, що зробиш але то злісна правда і людина морально постраждала, і фінансово, річ в тому людина лише починала ну і хтось скористався необізнаністью, а коли все виявилось було пізно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

на Миколая подарок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, miro сказал:

Ой нас шось файне чекає, я лист Меиколаю писов, а він мені казов : - Хто купит в тебе пакети буде мав подарок файний. Друзі вже скоро я назву той подарок, пильнуйте на подарок Миеколая ;)

Лучшим подарком для нас будет цена на мед. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.11.2019 в 10:59, miro сказал:

В 2017 році замовлення на пакети поступало в декілька раз більше аніж можна було організувати, то я запитував у людей, чи згодні вони придбати пакети в моїх товаришів, одразу ж називав ті самі умови, і був випадок, що та людина яка відмовився від такої моєї пропозиції поїхала придбала сама, ще й подзвонила і похвалилася на скільки дешево, а вже осінню палила рамки з бджолою, що зробиш але то злісна правда і людина морально постраждала, і фінансово, річ в тому людина лише починала ну і хтось скористався необізнаністью, а коли все виявилось було пізно.

Прошу розтлумачити фразу "осінню палила рамки з бджолою"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, пенсіонер сказав:

Прошу розтлумачити фразу "осінню палила рамки з бджолою"

я спеціально пройшовся дрібним шрифтом, що це не тема подальшого обговорення, хоча б тут,

а палила, це в прямому значені палила з хворим розплодом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

                                                                                                                                                              УВАГА АКЦІЯ!!!

Той хто подасть заявку на пакети до 19 грудня ( до Миколая),  отримає подарунок від Миколая безплатну доставку пакетів до 600км напрямок Києва:ole_ole::ole_ole::ole_ole:.

Акція буде дійсною при загальному замовлені 30-40 пакетів

Умова комплектування   4рр,+1рамка струс бджоли, матки F1 2019р. мічені , карніка.  

                                                                                    доставка  11 травня  , ціна 1200грн. +100грн тара (запасні числа доставки 7-8травня)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Миколай читає ваші листи, хочу сказати ,що пакети-подарунки ще є, а Миколая близько вже він вже вийшов в дорогу

3683919_5b9e3.gif?fbclid=IwAR2m5DQFmTJOJ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Перші є :ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2 на Київ :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Niland сказав:

+2 на Київ :wave:

замовлення приймаю:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 06.12.2019 в 22:09, miro сказав:

Миколай читає ваші листи, хочу сказати ,що пакети-подарунки ще є, а Миколая близько вже він вже вийшов в дорогу

3683919_5b9e3.gif?fbclid=IwAR2m5DQFmTJOJ

Один Миколай тільки йде, а інший на тому березі вже подарунки розніс ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, samitnyj сказав:

Один Миколай тільки йде, а інший на тому березі вже подарунки розніс ;)

вірно зауважили, в квітні повезу бджолосімї на продажу, а в травні пакети, от тому получається два Миколая:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

3 пакети карніка 4 р/р, Камянець-Подільский.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

на чому заснована ціна пакета?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Elek сказав:

на чому заснована ціна пакета?

для цього перейдіть будьласка в цю тему:

 

В цій темі обговорюється ціна пакетів на 2020 рік

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дана тема створена для оголошення, з прийому замовлень на купівлю пакетів, маю велике прохання до @Elek не флудити в темі, дякую за розуміння.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, miro сказал:

Дана тема створена для оголошення, з прийому замовлень на купівлю пакетів, маю велике прохання до @Elek не флудити в темі, дякую за розуміння.

Я просто спитав чим обгрутована ціна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 09.12.2019 в 12:03, miro сказав:

вірно зауважили, в квітні повезу бджолосімї на продажу, а в травні пакети, от тому получається два Миколая:)

Про квітень та бджолосім"ї , щось  не знайшов ні комплектації ні цін.:hmm: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...