Перейти к содержанию

Хурма


Черкасець

Рекомендуемые сообщения

Шановні колеги чи ніхто не вирощує дома хурму?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Черкасець сказав:

Шановні колеги чи ніхто не вирощує дома хурму?

Питання дивне...Вас цікавить, чи ніхто не вирощує і з яких причин? Чи цікавить, чи хтось вирощує?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня сорт ,,Росиянка,, выписывал с Мелитополя.Первые плоды были на 6 году.Три года тому,посадил еще одно.Первых три года укутывал агроволокном и мешковиной,а потом перестал.Сейчас дерево чуть больше 2х метров.В этом году собрал урожая полное 15ти литровое ведро.Но урожайность каждый год разная. Плоды массой 40-50грам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, язичник сказал:

Питання дивне...Вас цікавить, чи ніхто не вирощує і з яких причин? Чи цікавить, чи хтось вирощує?

цікавить чи хтось вирощує,особливо центр і київська область.Просто хочеться посадити і мати результат а невикинути гроші на вітер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Черкасець сказав:

цікавить чи хтось вирощує,особливо центр і київська область.Просто хочеться посадити і мати результат а невикинути гроші на вітер.

У знайомої росте хурма вже років з п'ятнадцять. Дерево ніколи не підмерзало. Висота приблизно шість метрів. Добрий медонос- по термінах квітне між липою дрібнолистою і липою сріблястою. Плоди в середньому 35мм у діаметрі. Врожайність в середньому 25- 30кг. Дерево ніколи не підживлювалося і не поливалося

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, язичник сказал:

У знайомої росте хурма вже років з п'ятнадцять. Дерево ніколи не підмерзало. Висота приблизно шість метрів. Добрий медонос- по термінах квітне між липою дрібнолистою і липою сріблястою. Плоди в середньому 35мм у діаметрі. Врожайність в середньому 25- 30кг. Дерево ніколи не підживлювалося і не поливалося

цікаво,не можна узнати сорт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас в Україні, в відкритому грунті, росте добре, тільки сорт ,,Росіянка,,.Але останніх кілька років,не інтересувався сортами хурми, можливо є якісь нові зимостійкі сорти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моего знакомого дома растет уже лет восемь. Сорт называется "Вирджиния". Высотой метров семь-восемь. Никогда не замерзал. Ростков падалицы под деревом -лес. Но привить на падалицу черенок с дерева неполучается. За три года экспериментов прижился всего один. Хурма мелкая но ее очень много. Вкус отличный. После недели постоянного употребления в пищу белки глаз становятся морковного цвета. Не шучу. Днепровщина. Условия скажем так - довольно суровые.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, Черкасець сказав:

цікаво,не можна узнати сорт?

Цього разу ви влучно задали питання- не можна, бо дереву вже 15 років, і назва сорту не збереглася в пам'яті нащадків. Найпевніше це хурма віргінська з Північної Америки- єдиний сорт, який не вимерзає на півночі Київської області

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, VВиталий сказав:

У нас в Україні, в відкритому грунті, росте добре, тільки сорт ,,Росіянка,,.Але останніх кілька років,не інтересувався сортами хурми, можливо є якісь нові зимостійкі сорти.

Якось був посадив зернятко під пальмою в корзині на роботі. Зійшла, виросла. Але подальшу її долю я не знаю.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.10.2019 в 19:30, Черкасець сказал:

Шановні колеги чи ніхто не вирощує дома хурму?

IMG-d7fd434128aaf610156dea331a47f388-V.thumb.jpg.39824da8fe51086b6786225cd4e8d80e.jpg

IMG-9de86517ef475d0f203ecd1e792c1cc1-V.jpg

IMG-1937be7e9d32275181efab7c261f6628-V.jpg

IMG-0158b0c0f3dc345d97abc530f3a6ac81-V.jpg

IMG-70af4dbe6170d6d3b96c276905f7937f-V.jpg

IMG-2c073eafc6997021c4d874754f6e1957-V.jpg

IMG-e6ab78e71c15cf11169a577da47fb844-V.jpg

IMG-256575f7f5bb171bb15385e728650099-V.jpg

Садили в 2010 році. Плодоносить 4 роки. Збираємо після перших заморозків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це врожай прошлого року

20181110_133709.jpg

20181110_133704.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Два капитана сказал:

Це врожай прошлого року

20181110_133709.jpg

20181110_133704.jpg

А у Вас який сорт?Чи є опильювач?І ще одне вагоме питання,де брали садженець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.10.2019 в 19:30, Черкасець сказал:

Шановні колеги чи ніхто не вирощує дома хурму?

Декілька сортів росте у  мене на пасіці.

 

IMG-06488a5e7b571f52623526918d38180c-V.jpg

IMG-e9394c2e733c54dac9f6515cb9226f72-V.jpg

IMG-8b63f9e0dd7153ac02067a3cf2e9dafd-V.jpg

IMG-a1e0257384a2b6aae3b68d54f8c2aca8-V.jpg

IMG-3969b225e98e39b90ef01ba800a2dffd-V.jpg

IMG-8dd312a83fd4be8334e3643391d2db3b-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

;Крупная красивая-какой интересно сорт

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Два капитана,скажите пожайлуста,у Вас не бывает на плодах черной кожуры? У меня в этом году процентов 30 плодов  частично черные .На сколько я знаю,то хурьма никаким болезням не подвержена.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, VВиталий сказал:

 У меня в этом году процентов 30 плодов  частично черные .На сколько я знаю,то хурьма никаким болезням не подвержена.

Хоч і не мене питали вставлю свої пьять копійок.

В цьому році багато плодівзразу після зав язування поразила парша,дуже багато плодів обсипалося,

А те що говорять що хурма не хворіє то є маркетинговий хід для кращих продаж саджанців.

Росіянку поражає мучниста роса.

Screenshot_2019-10-20-16-00-16.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, дочинец сказав:

Хоч і не мене питали вставлю свої пьять копійок.

В цьому році багато плодівзразу після зав язування поразила парша,дуже багато плодів обсипалося,

А те що говорять що хурма не хворіє то є маркетинговий хід для кращих продаж саджанців.

Росіянку поражає мучниста роса.

 

Пане Василь, а як з морозостійкістю в хурми? З власного досвіду, треба вкривати на зиму, чи без укриття нормально?  Чи сильно боїться вітрів взимку? Я розумію, що Закарпаття і Львівщина відрізняються кліматом, але теж хочу посадити в себе хурму, і нехочу наступати на граблі.

Ви випадково саджанці непродаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, davolodya сказал:

Пане Василь, а як з морозостійкістю в хурми? З власного досвіду, треба вкривати на зиму, чи без укриття нормально?  Чи сильно боїться вітрів взимку? Я розумію, що Закарпаття і Львівщина відрізняються кліматом, але теж хочу посадити в себе хурму, і нехочу наступати на граблі.

Ви випадково саджанці непродаєте?

Морозостійкість це теж питання відносне.

Якщо брати по характеристиках то наприклад росіянка витримує -30, нікітська -25,говерла-20,

Але мороз може бути короткочасний ,а може бути затяжний. Може бути сухий ,а може бути сирий і обледініння,а цього хурма і не тільки боїться.

В мене хурма без укриття нормально пережила на протязі неділі -25-27.

В минулому році зима мьягка і нормально пережили окуліровки з хурми привезеної з Чорногорії. Як буде далі побачимо,але та хурма тільки починає жовтіти вже можна їсти,не в яже

Перші два роки треба на зиму утепляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, дочинец сказав:

Морозостійкість це теж питання відносне.

Якщо брати по характеристиках то наприклад росіянка витримує -30, нікітська -25,говерла-20,

Але мороз може бути короткочасний ,а може бути затяжний. Може бути сухий ,а може бути сирий і обледініння,а цього хурма і не тільки боїться.

В мене хурма без укриття нормально пережила на протязі неділі -25-27.

В минулому році зима мьягка і нормально пережили окуліровки з хурми привезеної з Чорногорії. Як буде далі побачимо,але та хурма тільки починає жовтіти вже можна їсти,не в яже

Перші два роки треба на зиму утепляти.

У мене дуже рідко бувають  морози більше -20, якщо і є, то 2-3 дні,  більше турбують вітри. Взимку досить часто дмуть північно-західні холодні вітри, в затишку за хатою вже  ростуть персики,  то ж для хурми є місце хіба що  в саду, але воно трохи продувається вітрами, ось і думаю, чи витримають саджанці такі умови?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, davolodya сказал:

'ось і думаю, чи витримають саджанці такі умови?

Навіщо думати.треба садити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема про хурму,та не втримався.В мене вже другий рік росте ківі,а виписав через інтернет із Закарпаття.ввввввввввввВ цьому році так погнало пагони, май же до трьох метрів,але не квітувало.На зиму май же не вкривав,але в цьому році мабудь прикрию від морозів.Можливо і перезимують. Пане Дочинець,а чим брискати хурvу від мучнистої роси?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, VВиталий сказал:

Тема про хурму,та не втримався.В мене вже другий рік росте ківі,а виписав через інтернет із Закарпаття.ввввввввввввВ цьому році так погнало пагони, май же до трьох метрів,але не квітувало.На зиму май же не вкривав,але в цьому році мабудь прикрию від морозів.Можливо і перезимують. Пане Дочинець,а чим брискати хурvу від мучнистої роси?

Хурму обробляють тими препаратами що і інші плодові.

Як спомню де читав кину ссилку по хворобах хурми.

Якщо Ківі стратона то плодоносить на 4-5 рік після посадки.

Укривати не потрібно ,витримує -30.

У нас в цьому році із за дощів обсипалася вся зав'язь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, дочинец сказав:

Хурму обробляють тими препаратами що і інші плодові.

Як спомню де читав кину ссилку по хворобах хурми.

Якщо Ківі стратона то плодоносить на 4-5 рік після посадки.

Укривати не потрібно ,витримує -30.

У нас в цьому році із за дощів обсипалася вся зав'язь.

не підкажете де можна взяти якісний матеріал ківі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, medhon сказал:

не підкажете де можна взяти якісний матеріал ківі?

Я брав у Стратона.Самозапильний.   Поки що неможу нічого сказати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...