Jump to content
Михайло1992

Мед лісовий

4 posts in this topic

Продам лісовий мед,пасіка знаходиться в Рівненській області, Березнівський район,село Поліське, поблизу жодних фермерів,пасіка знаходиться в лісі,відправлю Укрпоштою наложеним платежем в пластиковій або скляній тарі,ціна 140 грн літр.0987868945

IMG_20190821_221643.jpg

IMG_20190821_221622.jpg

IMG_20190821_141945.jpg

Забув додати,друга викачка,в основному верес,золотарник, частково крушина,ожина та інші.

Як перший хто отримав цей мед відчуваю необхідність поділитись результатом. Пересилка коштувала 65гр. це збільшило вартість для мене до 110гр\кг. При такій ціні "закупки" цей бізнес (перепродаж) немае сенсу, або ви відчуваете себе здатним продавати пісок в пустелі бідуїнам , в кг. пакетах.Розлив в 0,25л. склобанки і буде продавати жінка з моїм , з метою ознайомлення місцевого люду з рідкими (для нашого регіону) медами, можливо мій "Сізіфов труд" матиме бодай -якийсь результат-хтось придбае ,отримае задоволення і розшире свій досвід споживання українських медів. Продано  дві по 0,25 і одна 0,5 презентована колезі.Дружина не може запам'ятати(старість і вплив масс-медіа деградуе особистість) область походження меду-Рівненська обл. тому позиціонуе його як "Дикий мед" в тому сенсі з місцевості де відсутній агробізнес(виявляеться і таке може бути).

Нічого не можу сказати про ботанічне походження, чи відповідае заявленному продавцем, мед нагадав ті меди, що мав можливість скуштувати в гостях у колег білорусів, та ще в пасічника з півночі Житомирщіни років 10-15 тому.Мед незвично  ароматний незвично сильний і незвичний аромат, смак теж не нагадуе ніякий з наших.Спробую споживати його по рекомендаціям знавців- по чайній ложці вранці в склянці теплої води, можливо буде якийсь помітний єфект. Бо не годиться дорогий в декількох відношення мед вживати по -хамськи(100гр. за раз з чаем, хлібом, бринзою, сиром, маслом).Ще якась частина буде роздана колегам і шанувальникам продукту. Відвідала думка-"мало взяв". Правда є в мене ще один знайомий -медодобувальник з колод, може буде продажний.

Хто незрозумів. Закликаю і вас , шановні читачі, придбати цього меду і розширити,заглибити і збільшити власний досвід споживання медів рідної країни. І , в неостанню чергу, підтримати, простимулювати, порадувати  колегу придбавши його меду, він незвичний ,єксклюзивний,смачний. І пам'ятайте, купуючи чийсь виріб рук ви в найєфективниший спосіб визнаете його. Визнання оточення (а не гроші як твердять імперіалісти і їх найманці) потрібне особі.

10 часов назад, Винодел сказал:

Ще якась частина буде роздана колегам і шанувальникам продукту.

Діма, так я і колега і шанувальник!;):wave: