Перейти к содержанию

Матки інструментального осемінення (ИОМ, ШОМ) від Ліпатова


Рекомендуемые сообщения

Уважаемые коллеги,есть ли разница в кол-ве спермы в матке?4, 6, 3+3, 8 мкл.Как это отражается на самой матке,на ее яйценосность и долгожительство,и возможно на ее подсадку.Хочу заказать,но не хочу переплачивать.Спасибо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
28.09.2020 в 20:43, Швец Сергей сказав:

Уважаемые коллеги,есть ли разница в кол-ве спермы в матке?4, 6, 3+3, 8 мкл.Как это отражается на самой матке,на ее яйценосность и долгожительство,и возможно на ее подсадку.Хочу заказать,но не хочу переплачивать.Спасибо.

По статистиці найменше проблем із матками 3+3, потім 8, 6 і 4. 

Але це не значить що матка з 4 мкл не може працювати як 3+3. Просто за статистикою матки 4 мкл без перевірки самі проблемні - тут як повезе. Їх важкувато підсадить, вона може не сіять довго, або взагалі не засіяти що теж трапляється інколи. 

Матки 6 та 8 це в більшості вже перевірені на засів матки (рідко роблю таких маток без перевірки) і підсажувати їх простіше і відсоток браку в них менший хоча і він трапляється.

От якщо кратко...

Якщо ви початківець - візьміть перевірену на засів матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ліпатов Віталій сказал:

По статистиці найменше проблем із матками 3+3, потім 8, 6 і 4. 

Але це не значить що матка з 4 мкл не може працювати як 3+3. Просто за статистикою матки 4 мкл без перевірки самі проблемні - тут як повезе. Їх важкувато підсадить, вона може не сіять довго, або взагалі не засіяти що теж трапляється інколи. 

Матки 6 та 8 це в більшості вже перевірені на засів матки (рідко роблю таких маток без перевірки) і підсажувати їх простіше і відсоток браку в них менший хоча і він трапляється.

От якщо кратко...

Якщо ви початківець - візьміть перевірену на засів матку.

Як на мене то маток які заплідненні 4 мкл або 3+3 на ринку геть не повинно бути. Матка штучного осіменіння повинна відпрацювати без обмежень 3 роки. А то вже моя справа,чи буду я її обмежувать в яйцекладці чи ні. Я люблю брати маток штучного осіменіння полячок, австрійок, і німецьких. Всі ці мною названі, особливо полячки шпарять не менше 3 роки без будь яких обмежень. В мене полячка прожила чотири роки без обмежень, працювала так що любо глянути

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Укроп сказал:

В мене полячка прожила чотири роки без обмежень, працювала так що любо глянути

Часом не Белка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Укроп сказав:

Як на мене то маток які заплідненні 4 мкл або 3+3 на ринку геть не повинно бути. Матка штучного осіменіння повинна відпрацювати без обмежень 3 роки. А то вже моя справа,чи буду я її обмежувать в яйцекладці чи ні. Я люблю брати маток штучного осіменіння полячок, австрійок, і німецьких. Всі ці мною названі, особливо полячки шпарять не менше 3 роки без будь яких обмежень. В мене полячка прожила чотири роки без обмежень, працювала так що любо глянути

Ту не йде мова про обмеження. Я написав що матка люба з пропонованих мною може пропрацювати і 3 і 4 роки. А може й не пропрацювати. Є випадки що 8 мкл перестає сіять в той же рік, або трут починає сіять. Є коли 4 мкл працюють 4 роки - що не є рідкістю доречі. 

Я привів статистику звернень, стосовно різних проблем, що виникають з матками різних типів інсемінації і вирощування.  А кому, що купувать вирішує покупець. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей 10 сказал:

Часом не Белка?

Вона сама. Але і Лоцові матки теж довго працюють. Взагалі думаю що поляків по штучному, ніхто і ніколи,в світі не перевершить. Вони є номер один у світі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Жодного разу не обмежував маток ШО з дозою 4мкл. І кожна з них відпрацювала не менше трьох років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...