Перейти к содержанию

Матки інструментального осемінення (ИОМ, ШОМ) від Ліпатова


Рекомендуемые сообщения

32 хвилини тому, Ліпатов Віталій сказав:

Є перевірена на засів матка пешетц на варроа, на передній лапці нема коготків - 500 грн, відправка 9 числа, тел 068-7775154

Забрали, - дякую, буде ще калічка з задньою лапкою(нема фаланги першої), але пізніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замінили Скленар №50 - маточники помітив 28 числа, не став зупинять природній процес, привився останній раз і от, вже сьогодні бачу молоду матку яка сіє.  Відпрацювала добре і пішла у вічність. ЇЇ дочка (лідерка) №57 скленар на варроа буде використовуватись в наступному сезоні як племінна, ще її 2 сестри на підхваті. В зиму підуть такі ж комбінації з пару штук точно. Щось буду зимувале на продаж в сезоні 2021.
Завтра і післязавтра останні дні інсемінацій і на цьому сезон ШО закінчено, трут піде у вільне, щасливе життя ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Цитата

ЇЇ дочка (лідерка) №57 скленар на варроа буде використовуватись в наступному сезоні як племінна, ще її 2 сестри на підхваті.

Я б радив продавати маток від іноземних селекціонерів у яких є можливості для ведення повноцінної селекції. Що Ви до цього успішно робили і заробили собі непогану репутацію як продавця якісних маток. Не тільки фізичні якості матки, а й генетичні. Бо є підозри, що при переході на власний племенній матеріал якість вашого товару може змінитися в гірший бік. Для домашнього використання, для товаришів такий варіант пройде, а при масовій реалізації можуть з'явитись негативні відгуки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, seim сказав:

 

Я б радив продавати маток від іноземних селекціонерів у яких є можливості для ведення повноцінної селекції. Що Ви до цього успішно робили і заробили собі непогану репутацію як продавця якісних маток. Не тільки фізичні якості матки, а й генетичні. Бо є підозри, що при переході на власний племенній матеріал якість вашого товару може змінитися в гірший бік. Для домашнього використання, для товаришів такий варіант пройде, а при масовій реалізації можуть з'явитись негативні відгуки.

При всій повазі, матеріал який ми беремо ззакордону буває не дуже якісним і часто-густо саме по ньому є негативні відгуки (хоча вони завжди є - тут нікуди не дінеся, комусь подобається матеріал, комусь - ні.) Матеріал власної ж селекції - випробуваний, у мене, і в інших хлопців з якими я співпрацюю - буде більш передбачуваний і прогнозований. Будуть і помилки, і невдалі комбінації, але бібрид нам в допомогу. Дорогу пройде той хто йде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, seim сказал:

 

Я б радив продавати маток від іноземних селекціонерів у яких є можливості для ведення повноцінної селекції. Що Ви до цього успішно робили і заробили собі непогану репутацію як продавця якісних маток. Не тільки фізичні якості матки, а й генетичні. Бо є підозри, що при переході на власний племенній матеріал якість вашого товару може змінитися в гірший бік. Для домашнього використання, для товаришів такий варіант пройде, а при масовій реалізації можуть з'явитись негативні відгуки.

Нужно самому занематся селекцыей . У меня есть разный материал, и есть с чем сравнить . Не все так просто .

    Матка номер 625 /19 года провереная 6мкл . Перезимовала  средни ,развитие очень  медленное . На теперешний момент семья доросла до 10 рамок Рута . Дочки проевляли инстинкт роения . Постановка третего в разрез ,и срывание маточников его останавливала . На акацыии они пролетели ,на липе по 6 рамок корма  принесли .

Я сторонник делать выводы за пару лет ,так как результаты не всегда бывают одинаковые ,буду наблюдать и дальше . :hi:

 Порадывало то что матка 96/20 без проверки практически сразу стала сееть .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станок на котором отработал сезон выставляю на продажу. 600 евро.

Сезон закончен. Сегодня последние инсеминации.

IMG-20200709-WA0000.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Станок на котором отработал сезон выставляю на продажу. 600 евро.

Сезон закончен. Сегодня последние инсеминации.

IMG-20200709-WA0000.jpeg

Причина продажи такого станка :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, tolik2362 сказав:

Причина продажи такого станка :hmm:

гроші потрібні ))) а ті що були вже розібрали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні матки без перевірки в цьому сезоні.

Варроа на скленар 4 шт

Скленар на варроа 8 шт

Пешетц на варроа 6 шт

Пешетц на скленар 4 шт.

Відправка завтра і в понеділок.

IMG_20200709_180102.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є матка з пошкодженою лапкою - пешетц на варроа з перевіркою. 500 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ліпатов Віталій сказав:

Є матка з пошкодженою лапкою - пешетц на варроа з перевіркою. 500 грн

Забрали - дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишилися неперевірені 8 шт.

 

IMG_20200712_090723.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всі матки без перевірки продані. Дякую.
Надалі будуть лише маточки з перевіркою. Наразі ще виконую замовлення по перевіреним маткам на середину липня. Буду набирать замовників по засіву.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Э маточка з пошкодженою лапкою, нема фаланги з коготками на задній лапці. Засіяла в нуклеусі все. Скленар заплідненна тройзеком. 500 грн, відправка в понеділок.

Також є тройзек на варроа 8 мкл - 1300 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав в середу  ІОшку ВТ х ВТ, зразу в той же день  підсадив - через 2 доби, в п'ятницю почала  сіяти, сьогодні вже засіяна добра половина даданівської рамки:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Маточок забрали, Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На наступному тижні будуть матки Ф1, пешетц, варроа, скленар, по 200 грн. (приблизно до 20-30 шт) кому треба пишіть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Є матки ф1, 12 штук скленар та пешетц. 200 грн. Відправка у суботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Ліпатов Віталій сказав:

Є матки ф1, 12 штук скленар та пешетц. 200 грн. Відправка у суботу.

Маток забрали. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Автору теми висловлюю вдячність за якісну роботу. 

Маточка скленар на пернер 2019 року не перевірена 639 

2020 рік відпрацювали в повноцінній сім'ї, розплід щільний без пропусків, усидчівість, миролюбність, медопродуктивність  на висоті. Характеристики передає добре. Результатом задоволений.

При вдалій інсемінації сім'я з іо працює не гірше за природний обліт.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, слава 1987 сказав:

Автору теми висловлюю вдячність за якісну роботу. 

Маточка скленар на пернер 2019 року не перевірена 639 

2020 рік відпрацювали в повноцінній сім'ї, розплід щільний без пропусків, усидчівість, миролюбність, медопродуктивність  на висоті. Характеристики передає добре. Результатом задоволений.

При вдалій інсемінації сім'я з іо працює не гірше за природний обліт.

 

 

Дякую за відгук. Нажаль якість матки ШО залежить не тільки від вдалої інсемінації, яка є лише вершиною айсбергу в цій справі. Дуже багато інших моментів впливають на якість матки: вирощування, температура, нуклеуси, погодні умови, підсадка, пересилка... Все що залежить від мене намагаюсь робити якнайкраще, але не на все можу вплинуть. Вдалих медосборів всім, а не то що було цього року )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Останні матки з перевіркою в цьому сезоні:
№594 - 8 мкл Варроа на скленар - 1300
№595 - 8 мкл Пешетц на скленар - 1300
№582 - 6 мкл Скленар на варроа - 1100
№539 - 6 мкл Варроа на скленар - 1100
№626 - 8 мкл Пешетц на скленар - 1300
Відправка 1 серпня (в суботу)
Тел: 068-7775154

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Ліпатов Віталій сказав:

Останні матки з перевіркою в цьому сезоні:
№594 - 8 мкл Варроа на скленар - 1300
№595 - 8 мкл Пешетц на скленар - 1300
№582 - 6 мкл Скленар на варроа - 1100
№539 - 6 мкл Варроа на скленар - 1100
№626 - 8 мкл Пешетц на скленар - 1300
Відправка 1 серпня (в суботу)
Тел: 068-7775154

Пешетц та варроа вісімку забрали

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Залишки маток карніки інструментального осіменіння:
№572 - 8 мкл Пешетц на варроа
№577 - 8 мкл Скленар на варроа
№588 - 8 мкл Варроа на скленар

Відправка в понеділок, або середу

Трохи пізніше ще буде 3 матки, варроа, скленар та пешетц (чекаю засів)
На цьому сезон закінчено. Відкачуємо мед, та формуємо сім"ї в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замовники яким я не зміг дозвонитись цього року.
Можливо хтось змінив чи втратив телефон, то вибачаюсь що не зміг виконать замовлення.

3333.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...