Перейти к содержанию

Матки інструментального осемінення (ИОМ, ШОМ) від Ліпатова


Рекомендуемые сообщения

7 часов назад, Anatolievich сказал:

"кол-во семей 100-150, себестоимость сильно снизилась?                                                                                                                                                                                                                                      

Уважаемый, я не с Вами разговаривал. Я просто посоветовал человеку, как можно сэкономить на покупке племматериала.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ещё очень много на Украине пасечников в которых 50 и выше ульев, а потратить 1000 грн на ИО для них это бешеные растраты и мысли об этом даже в голове не помещаются. Купив раз в три года три матки ф1 для них и так неизмеримые затраты.

По этому, на каждый товар есть свой покупатель. А некоторым всегда будет дорого какая бы цена не была. ИМХО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Нико150376 сказал:

Для снижения себестоимости в этом сезоне взял непроверенную на засев. Пока все в порядке.

вже третій рік беру без перевірки,  ціна гуманна,матку 2017 року в цьому сезоні поміняли.

держу їх на 4-6 рамках, постійно дою на відводки та нуклеуси і недаю розсіватся. Для тих цілей що їх беруть хватає і 4 мкл

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Швец Сергей сказал:

Почему не сделать матки ИО более доступными?Вы же и так хорошо зарабатываете.Вы же видите что с ценами на мед!Я чувствую себя обиженым за свой труд,а другие,простите за выражение,моя хата с краю,...цену не снижаю

Завчасно прошу вибачення бо роблю наразі не дуже гарно . А давайте порахуємо скільки отримуєте Ви в Вашому профілі стоїть 51-70 сімей можемо помножити на середній медозбір ... Як що чесно то гидко продовжувати . Одне тільки цікавить скільки Вам потрібно прибутку , щоб хватило з них нашкребти на одну матку ШЗ. Як говорив класик ,, Чим більше я пізнаю людей , тим бідьше ...""

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Може людина хоче замінити всіх маток на ШО...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Владимир Иванович сказал:

 

Когда прочитал свою цитату,хотел удалить,но оставил.Фраза "Вы же и так хорошо зарабатываете" не значила что я к кому то лезу в карман.Я просто оценивал по себе.Если бы я добился бы финансового успеха,и в моих успехах бы нуждались другие,и мне бы было просто приятно им делится,как я и делаю среди своих знакомых продавая ранний мед ниже базарных цен.Зато в их глазах я всегда вижу себя.

 Сделав такое некрасивое и неудобное замечание,я надеялся на снижение цены для всех,а не для себя,но не мне решать,я не знаком с его трудами,и наверно здесь и была моя ошибка.Теперь я пристал в дурном свете.

Лишь добавлю о себе для корректировки: выкачал 2т меда/год(копейки),но плюс огород - жить можно.Пасека стационар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Швец Сергей сказал:

выкачал 2т меда/год

Наперед прошу пробачення, оскільки стажу не дуже багато і не маю права повчати, але Зважаючі на кількість сімей зазначених у Вашому профілі малувато буде, якщо звісно ви значно не розширювались, та немає надмірного пресингу на медоносну базу (кількість сімей на км.) Також стою на стаціонарі, місцеві гарно зимують, гарно нарощуються, а меду несуть меньше. Тому цього року витратився та придбав іо матеріал. Щодо ціни, якщо брати неперевірену і не чудити із підсадкою, то ціна цілком прийнятна. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Швец Сергей сказал:

Лишь добавлю о себе для корректировки: выкачал 2т меда/год(копейки),но плюс огород - жить можно.Пасека стационар.

А коли купите маточку ШЗ Карніку  і переведете пасіку на ,, своїх'' маток з цієї кількості сімей викачаєте 3 тони. Плюс Ви виграєте в обслуговуванні пасіки ( я маю на увазі час і настрій ) . У Віталія не самі дорогі матки , плюс в багатьох випадках він іде на зустріч і гроші на перед не бере ( не зізнається тільки чого колись горілчаний магазин у Ржищеві називали Ліпатов :umora:). Та і сам процес виводу маток він не такий вже і простий  . Плюс наш народ ,  в мене за два роки відбили  будь яке бажання виводити маток на продаж.  Та й саме ШЗ коли я почав цим цікавитись виявилось настільки складним і  клопітким , що не вкожного хватить терпіння . Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, слава 1987 сказал:

Наперед прошу пробачення, оскільки стажу не дуже багато і не маю права повчати, але Зважаючі на кількість сімей зазначених у Вашому профілі малувато буде, якщо звісно ви значно не розширювались, та немає надмірного пресингу на медоносну базу (кількість сімей на км.) Також стою на стаціонарі, місцеві гарно зимують, гарно нарощуються, а меду несуть меньше. Тому цього року витратився та придбав іо матеріал. Щодо ціни, якщо брати неперевірену і не чудити із підсадкою, то ціна цілком прийнятна. 

Сильно насыщена месность пчелами и поля подсолнуха подальше посеяли(меняют местами).Вывел дочек для всех(неплодки),половину не приняли,когда глянул,уже трутовки.Пришлось отводки на ст.матку возвращать.Прием неплодок 50% - это очень мало(при том что в гнезде нет открытого расплода при подсадке).Наверно на следующий год буду маточники на выходе раздовать,вроде шанс приема намного выше будет.Или буду вдосконалювать  прием в клетках через канди(как в этом году),но дольше выдерживать в гнезде.Из-за этих трутовок собрал мало весеннего меда.А тут еще и мед подсолнуха копейки стоит.Ну хоть один +,научился легко исправлять трутовок(около 40 шт).Я так влип впервые,а все потому что перехожу на карнику(будь она добра к ко мне,и оптовик меда тоже). С подсадкой плодок все по другому - 100%,там я полностью переношу гнездо временнно в другую семью(через решетку),это муторно,но за матку в 40 дол,можно и попотеть..Ну все,здесь тема другая(немоя),Закрываюсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Швец Сергей сказал:

Наверно на следующий год буду маточники на выходе раздовать

Два роки міняю на маточник , плюс для перестраховки частину роздаю в нуклеуси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Швец Сергей сказал:

Прием неплодок 50% -

А якби Ви робили на маточник на виході, і перед цим за днів три чотири забрали старих маток,то прийом був би сто відсотковим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

А якби Ви робили на маточник на виході, і перед цим за днів три чотири забрали старих маток,то прийом був би сто відсотковим

Спасибо учту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Укроп сказал:

А якби Ви робили на маточник на виході, і перед цим за днів три чотири забрали старих маток,то прийом був би сто відсотковим

По моему ещё лучше выждать запечатывания расплода и убрать свищи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Стахановский сказал:

По моему ещё лучше выждать запечатывания расплода и убрать свищи.

У кожного своє краще.:IMHO:

Хоча не дуже зрозуміло, чому ці питання обговорюються саме в цій темі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Приходьте, хто в Києві ))

FB_IMG_15723522701232261.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Ліпатов Віталій сказал:

Приходьте, хто в Києві ))

Как впечатления от выставки? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, beloval сказав:

Как впечатления от выставки? 

таке, середнє ) могло б бути і гірше ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.10.2019 в 19:19, Владимир Иванович сказал:

А коли купите маточку ШЗ Карніку  і переведете пасіку на ,, своїх'' маток з цієї кількості сімей викачаєте 3 тони. Плюс Ви виграєте в обслуговуванні пасіки ( я маю на увазі час і настрій )

Не все так просто! Купити ми завжди можемо і купуємо. Цю матку, а точніше дочок потрібно потестувати, як поведе себе ф1 і тоді  аж коли вони нас задовільнять(миролюбність, працьовитість та зимостійкість) можимо виводити. В цьому році я одну матку ІО забаракував від неї Ф1 мені не підійшли, але це моє суб"єктивне було рішення, а можливо комусь це те що потрібно.

Щодо меду +- сім"ї принесуть, тут все має зійтися: кількість бджоли та розплоду, місце де складатиметься мед і найголовніше медоносна база та хороша погода, яка дасть можливість бджолам зібрати мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До 10 числа в Україні мене не буде. Поїхали з хлопцями в Німеччину, інших глянуть і себе показать. Замовлення пишіть у приватні, бо на дзвінки не відповідатиму. Замовлення на перевірених маток йде на другу половину червня, на неперевірених на середину червня. Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже вдома. Замовлення продовжую приймати на середину-другу половину червня.
З конференції в німеччині:
1. Німці роблять упор на варроатолерантність. Вчать своїх як проводить селекцію. Держава то продовжує фінансувати. Деякі кажуть що здвиги несуттєві в цьому напрямку.
2. Було озвучено що на облітниках батьківськими сім"ями планують ставить лише варроатолерантні лінії. Побачимо як то буде.
3. Середній вік учасників конференції - за 50. Молодих майже нема.

Ось такі справи якщо коротко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже вдома. Замовлення продовжую приймати на середину-другу половину червня.
З конференції в німеччині:
1. Німці роблять упор на варроатолерантність. Вчать своїх як проводить селекцію. Держава то продовжує фінансувати. Деякі кажуть що здвиги несуттєві в цьому напрямку.
2. Було озвучено що на облітниках батьківськими сім"ями планують ставить лише варроатолерантні лінії. Побачимо як то буде.
3. Середній вік учасників конференції - за 50. Молодих майже нема.

Ось такі справи якщо коротко.
Добрый день Виталий, а видео отчёт где-нибудь будет?

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2019 в 08:26, BeeDeny сказав:

Добрый день Виталий, а видео отчёт где-нибудь будет?

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk
 

Доброго дня, відео трохи зняв, але на відеозвіт то не тягне ) може сьогодні щось викладу, але там чогось надзвичайного нема.

Тепер по нашим баранам:

Всі маточки ШО що були у відводках пішли в зиму на 3-4 дадани. Найбільшою пішла пешетц бо затягнула з засівом. На вихідних переглянув то вже засіву не було. Пару десятків печатних чарунок лишилося, решту повикидали і сіли в клуб. Бджола вся сіра, крупна. Побачимо як перезимує.

Пернер раніше за всіх перестав сіяти і сів клубком з острахом придивляючись на льоту. Мабуть дядько пернер їх чимсь налякав перед продажем. Скленар на варроа ідуть в зиму не потужними сім'ями - 4-5 рамочок. По кліщу показали себе краще за всіх. В двох взагалі не побачив кліща після обробки, в інших двох по 2-3 кліща впало. В інших сім'ях було по 20-25 кліщів на піддоні. Тому варроатолерантність таки працює трохи. Побачимо їх розвиток по весні. Тройзек іошка і її дочка іошка пішли в зиму теж невеличкі, хоча в сезон наче бджоли було не мало. Варроа і пернер Ф1 в яких зберігався трутень що мали силу на 2.5 даданівські корпуси десятирамкові в зиму пішли на 7 рамках. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.11.2019 в 08:26, BeeDeny сказав:

Добрый день Виталий, а видео отчёт где-нибудь будет?

Отправлено с моего Redmi Note 3 через Tapatalk
 

Тут у Дмитра трохи є. Приємного перегляду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 22.10.2019 в 19:47, Ліпатов Віталій сказал:

29-31 числа, цього місяця, в Києві на метро Лівобережна проходитиме виставка 'Продуктивне бджільництво" де я планую представити свою продукцію для штучного запліднення бджолиних маточок. Кому цікаво - приїзджайте, подивитесь, пощупаєте. Поспілкуємося.

Будуть мабуть білоруси ще. Якщо комусь потрібен квиток то дам посилання на безкоштовну реєстрацію в приватні.

Чекаю всіх бажаючих на виставці.

IMG-702b4ff9e65a4ec83602f8793d17c462-V.jpg

Выставка к сожалению сейчас не предусмотрена, у Вас есть видео с приспособлением ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, brodyaga сказав:

Выставка к сожалению сейчас не предусмотрена, у Вас есть видео с приспособлением ?

в приватні вам відповів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...