Перейти к содержанию

Матки інструментального осемінення (ИОМ, ШОМ) від Ліпатова


Рекомендуемые сообщения

Бджоломатка ШО (ИОМ) з перевіркою на червлення в мікронуклеусі  - 1100 ?
Дозування сперми: 6 мкл.
Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштують 1300 та 1400 грн.

Бджоломатка ШО (ИОМ) без перевірки на червлення - 500 ?
Дозування сперми: 4 мкл.
Матки витримуються в кліточках 3-5 днів з бджолами-супровідницями

Осемінення матки клієнта без перевірки на червлення - 400 ?*
Дозування сперми: 6 мкл. Батьківський матеріал ваш або мій - обговорюється.
Матки з дозуванням 8 та 3+3 мкл. коштуватимуть 450 та 500 грн
* мінімальне замовлення 5 шт.


Материнські лінії:
Пешетц (Рауш)  http://bj.tochok.info/Pedigree/16c19195-7815-45d6-b93a-3b7b62649b0a
Скленар (наша селекція - Гріньков) http://bj.tochok.info/Pedigree/2c008807-a71b-4a56-9db7-636f6eaacafc
Пернер (наша і оригінал)  http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Perner41(LVO)-2017
Варроа (мама Тіслєра, папа Шутте) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Varroa8(LVO)-2018
Тройзек 1075 (Рауш) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-Troiseck 1075(LVO)-2018

Батьківськи лінії:
Варроа (Тіслєр) http://bj.tochok.info/Pedigree/Carnica-C66(LVO)-2016 (5 сімей)
Скленар http://bj.tochok.info/Pedigree/2c008807-a71b-4a56-9db7-636f6eaacafc  (6 сімей)

Матки надсилатимуться замовнику Новою поштою за ціною перевізника.

Гарантійні випадки та умови обміну маток, або повернення коштів:

  • Матка не засіяла протягом 3-х тижнів після підсадки.
  • Матка виявилася трутовкою.
  • Матка дефектна або загинула при пересилці - при отриманні матки, перевіряйте щоб всі ніжки були цілі, матка була жива, якщо з маткою щось негаразд - повідомте про це за телефоном матковода. Після підсадки претензії що до цілісності маток не приймаються.
  • Гарантія на яйцекладку маток ШО - 1 рік з моменту отримання матки клієнтом.

Решта претензій, що до якості, чи проблем з матками вирішуються на розсуд матковода.

Телефони для зв"язку:
Київстар: 068 777-5154 (завжди зімною)
Водафон: 066 127-93-32  Viber

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned this тема

Обіцяв виложить трохи статистики за сезон. Виконую:
1. Пройдено через станок 769 маток в цьому році
2. 19 замін маток виконано в цьому році з різних причин
    а. Три з них минулорічні - одна струтилася, дві просто перестали сіять (чому, тільки Богу відомо)
    б.  Одна з перевіркою дуже погано сіяла - обміняв
    в.  Одна з перевіркою клала 80% трута - обміняв
    г. Решта були матки без перевірки - не засіяли в назначені строки
3. Лідером продажу стала тройзек (через свою новизну) потім варроа, пернер і скленар
4. Вмерли в дорозі  - лише одна посилка (повернув людині кошти)
5. Найбільше позитивних відгуків по минулим рокам отримав по пешетц. Варроа Тіслера теж добре показала себе. Ну а пернер є пернер - там кому як, хоча мене особисто не дуже влаштовує доброта Ф1 від нього, можливо трутовий фон не сприятливий. Хоча сім"ї по розвитку дають жару... Скленар найлагідніша з тих що я бачив - якщо перезимує буде на наступний рік.
6. Зроблена тестова партія скленар на варроа, частина відправлена хлопцям, 5 шт залишилось в мене на тестування. Єдиний недолік який бачу наразі це "в"яжуть рамки" - з"єднують плечики, але в корпусних вуликах ця проблема не так помітна. З лагідністю всі в маму - відкриваю вулик і вся маса бджоли до низу йде. Спокійні як двері. Виділив з групи вже дві сім"ї лідерки по чистоплотності. Весною ще протестую раз і гляну що й як. В зиму йдуть на 6-7 даданах.
7. Цього року не було можливості запастись спермою і зберігать її в холодильнику. В наступному році це питання вирішу і трошки облегчу собі життя ) технологія вже відпрацьована, не хватило лише часу все зробить як треба на новому місці.
8. Новий станок що виготовив відпрацював добре в мене і в хлопців що брали такі ж. Шприць теж  - я задоволений результатом і хлопці що брали теж не жаліються наче. Тож продовжу працювати над інструментарієм далі.
9. Закупив 50 нуклеусів пенопластових на наступний рік з 3 міжрамковими вуличками, бо мої ЕВК трошки цього холодного літа мене підвели. Незважаючи на пенопластові корпуси. Матки пізніше засівали.
10. Смертність неперевірених маток після інсемінації, протягом 3-5 днів дуже низька - 1.2%. Мабуть дається взнаки вже "набита" рука і технологія зберігання до і після інсемінації.
11. Як і минулого року багато втрат маток без перевірки відбулося через невдалу підсадку, деякі брали по 6 маток і прийняли лише одну, тому ще раз рекомендую - якщо не впевнені і не мали справ з підсадкою таких маток, не економте ті  600 грн, а візьміть матку з перевіркою. Вважає що 600 грн не коштують нервів і втраченого часу.

Гарної всім зимівлі і працюємо далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

деякі брали по 6 маток і прийняли лише одну,

:crazy::(:( це якийсь капец.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Артем7 сказал:

:crazy::(:( це якийсь капец.

Бувало й так що матка 10 днів ходила по сотах а потім десь пропадала (на льотку роздільна), а де ділась :dntknw:.. для себе зробив висновок що краще взяти перевірену (ковпак чи кліточка на добу і через .5-6 днів вже прививка)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже писав, що не перевірена матка 2017 року запліднення дозою 4 мкл без перевірки ( і не була обмежена  ) на даний момент жива і має 6 рамок дадана.

Трохи потеплішає - спробую ще раз сфотографувати .

Для категорії " не вірю "  - покажу фото з прив'язкою або особисто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

IMG_20191005_125707.jpg

IMG_20191005_125727.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене матка також 17 року під номером 48, але перевірена на засів 8 мкл, правда мітка червоного кольору ).

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2,5 роки працює без обмеження у 8 рамковому руті на гнізді у 2 корпуси. Цей рік думав будуть міняти, але навіть натяку небуло.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був вчора на пасіці, передивився більшість сімей, позабирав рамки що стояли на осушці за заставними - майже ніде вже засіву нема. В одній сім"ї п"ятачок невеличкий, але думаю що почистять, бо сьогодні вже близтко нуля було вночі. Натаскали меду туди де був засів. Пешетц теж почала активно готуваться до зими - знизу стояв магазинний корпус - перенесли звідти в дадани скільки змогли, частину засіву викинули - ще на 2 рамках є печатки десь на ладошку, решта в меду де був засів. Набрала найбільшу масу бджоли з усіх підсажених в ці строки бо до упору сіяла і печатка була сама монолітна. Сподіваюсь зимівля пройде добре, бо по кормах краще ніж минулого року. Ще раз її гляну на наступних вихідних.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Брав у В. Ліпатова в цьому році 3 шт.неперевіренні . Дві працюють, одна відійшла у вічність - убили(. Вивів маток ф1, весна покаже. 

 Ще 5.10. у ІО Пернер був закритий розплід на 3 рамках, найсильніша йде в зиму. Ну і звісно вже зробив замовлення на 2020 рік. Як кажуть: "Готуй сані літом..."

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Запис йде на середину червня, ціни наразі не змінились.
Перевірив минулих вихідних гнізда, дві сім"ї підІїли корма - прийшлось мудрить і трошки догодувать. Сподобалась технологія підставлення напівнаповнених рамок з медом під гніздо - переносять дуже жваво наверх і знизу залишається майже суш і майже біз підгодовки готове гніздо до зимівлі.
Пешетц ще була з печаткой на виході - ладошка на дадані і трошки свіжого засіву, цікаво як це тепло що зараз вплине на сім"ї що вже по суті готові до зимівлі.
Зараз думаю чи брать участь у виставці "продуктивне бджолярство" в Києві зі станочками для ШО - ціна за участь кусюча, а чи буде толк не знаю.
Такі справи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Ліпатов Віталій сказал:

переносять дуже жваво наверх

Навіть і не запичатаний мед переносять?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Укроп сказав:

Навіть і не запичатаний мед переносять?

Є різні рамки, печатні в більшості, але не повномедні пошкрябав і забрали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Є різні рамки, печатні в більшості, але не повномедні пошкрябав і забрали.

Пленкой отделяете ,оставляя 1 см для прохода пчел?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Пасечник1984 сказав:

Пленкой отделяете ,оставляя 1 см для прохода пчел?

нічим не відділяю, просто під низ корпуса в якому планується зимівля ставлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29-31 числа, цього місяця, в Києві на метро Лівобережна проходитиме виставка 'Продуктивне бджільництво" де я планую представити свою продукцію для штучного запліднення бджолиних маточок. Кому цікаво - приїзджайте, подивитесь, пощупаєте. Поспілкуємося.

Будуть мабуть білоруси ще. Якщо комусь потрібен квиток то дам посилання на безкоштовну реєстрацію в приватні.

Чекаю всіх бажаючих на виставці.

IMG-702b4ff9e65a4ec83602f8793d17c462-V.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почему не сделать матки ИО более доступными?Вы же и так хорошо зарабатываете.Вы же видите что с ценами на мед!Я чувствую себя обиженым за свой труд,а другие,простите за выражение,моя хата с краю,...цену не снижаю.Как будто мы разным делом занимаемся.Солидарности нет как у закупщиков меда,так и у именитых матководов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Швец Сергей сказав:

Почему не сделать матки ИО более доступными?Вы же и так хорошо зарабатываете.Вы же видите что с ценами на мед!Я чувствую себя обиженым за свой труд,а другие,простите за выражение,моя хата с краю,...цену не снижаю.Как будто мы разным делом занимаемся.Солидарности нет как у закупщиков меда,так и у именитых матководов.

Доброго вечора, в мене одні з найнижчих цін цього року були серед матководів які не перший рік роблять маток ШО. І наразі я не піднімаю ціну, хоча продукти і все інше лише дорожчає. Яка ціна, особисто для вас буде адекватною враховуючи обсяг робіт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цена,конечно,дело растяжимое,и зависит от нагруски пасечника и его опыта,чтоб снять эту нагруску.Думаю цена украинского хорошего матковода не имеет права превышать 40$ за ИО.   Ф1 из Европы из горных облетников(мой опыт) или Ф0 от укр.матководов - есть над чем подумать.А ведь уже сейчас есть куча предложений дешевых маток естественого облета с контролируемым трутневым фоном(сомнительно).Я не хочу унизить ваш обьем работ,он огромен,но может вы найдете способ удешевить свою продукцию.

 И еще - есть ли существенная разница между 6 мкл 8 та 3+3 мкл?Для меня ведь главное чтоб матка была проверена на засев.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Швец Сергей сказав:

Почему не сделать матки ИО более доступными?Вы же и так хорошо зарабатываете.Вы же видите что с ценами на мед

так бросайте мед, занимайтесь ИО,в чем проблема? и ТОЖЕ БУДЕТЕ В ШОКОЛАДЕ, только этот ШОКОЛАД нужно попробовать, а не считать лавэ в чужом кармане

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Швец Сергей сказав:

Для меня ведь главное чтоб матка была проверена на засев.

и работала в семье лет 5 без ограничения гнезда:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Швец Сергей сказав:

Цена,конечно,дело растяжимое,и зависит от нагруски пасечника и его опыта,чтоб снять эту нагруску.Думаю цена украинского хорошего матковода не имеет права превышать 40$ за ИО.   Ф1 из Европы из горных облетников(мой опыт) или Ф0 от укр.матководов - есть над чем подумать.А ведь уже сейчас есть куча предложений дешевых маток естественого облета с контролируемым трутневым фоном(сомнительно).Я не хочу унизить ваш обьем работ,он огромен,но может вы найдете способ удешевить свою продукцию.

 И еще - есть ли существенная разница между 6 мкл 8 та 3+3 мкл?Для меня ведь главное чтоб матка была проверена на засев.

Ок, 40*25=1000, сто гривень я вам зроблю знижку і буде рівно та ціна яку ви вважаєте адекватною. Чекаю замовлення в приваті. 

Різниця в 6, 8, і 3+3  - в моїх трудозатратах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Швец Сергей сказал:

Почему не сделать матки ИО более доступными?Вы же и так хорошо зарабатываете.Вы же видите что с ценами на мед!Я чувствую себя обиженым за свой труд,а другие,простите за выражение,моя хата с краю,...цену не снижаю.Как будто мы разным делом занимаемся.Солидарности нет как у закупщиков меда,так и у именитых матководов.

Для снижения себестоимости в этом сезоне взял непроверенную на засев. Пока все в порядке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Ліпатов Віталій сказал:

Ок, 40*25=1000, сто гривень я вам зроблю знижку і буде рівно та ціна яку ви вважаєте адекватною. Чекаю замовлення в приваті. 

Простите что отнял у вас время.Этот разговор должен был закончится не так

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 хвилини тому, Швец Сергей сказав:

может вы найдете способ удешевить свою продукцию.

и еще; имея 50 75 семей ЖАБА давит найти 1300 грн на  нормальный материал, тогда Ваш удел и дальше ловить рои ,                                                                                                                      Виталий! у Вас хороший материал,а скидки ..... ......відколи народ зрозуміє- "дешева рибка  - х.....ва  юшка"

 

1 хвилину тому, Нико150376 сказав:

Для снижения себестоимости в этом сезоне взял непроверенную на засев. Пока все в порядке.

кол-во семей 100-150, себестоимость сильно снизилась?                                                                                                                                                                                                                                      

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...