Перейти к содержанию

Чи готові Ви підтримати збір коштів на створення пасіки?


gerasimenkoao

Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки?  

12 проголосовавших

  1. 1. Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки?

    • 100 гривен
      3
    • 10$
      4
    • до 1000 гривен
      0
    • допоміг-би бджолами/вуликами
      4
    • більше 1000 гривен
      1


Рекомендуемые сообщения

В 27.09.2019 в 09:29, gerasimenkoao сказал:

 

Щодо збору коштів - зазвичай в таких заходах вказуеться винагорода тому хто вінс певну сумму коштів.

 

Хтось скаже, а яка різниця з простим продажем? Цільове призначення внесків!

Люди бачать що це не простий барига з базару, а персона, яка отримує кошти заради певної мети.

 

Це цілком нормальна світова практика, і мені незрозуміло, чому компанія "Спільнокошт" відмовила в старті акції.

Хоча за кордоном проекти розумних вуликів збирають на порядки більше.

Невже дійсно нема пророку в своїй вітчизні?

 

З повагою,

Електробджоляр Андрій

И от кого бы я ещё смог получить вынагороду за то что вложу кошти как не элпктробджоляра Андрия, а почему бджоляр если не имееешь пасеки? Просто электроАндрей. Хотя с электро тоже непонятно. Да ну ладно. 

https://youtu.be/hFP8YVEErtw

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gerasimenkoao сказал:

Гаразд шановні,

Ознайомте нас із своїми нароботками,

1.які дачики ви бачете будуть в нагоді і в яких місцях гнізда ?

2.живлення ?

3.мобільність при перевезені ?

І т.д ...

І головне звідки ви самі ???, по перше це збілшить довіру, по друге буде зрозуміло ваші погодні умови.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, ромео сказал:

Початківець перевіряє рамки через два-три дні, досвідчений пасічник може за рік жодного разу не перевіряти.

Якщо стоїть на меті задача знайти матку чи контроль маточників, то ніяка електроніка не поможе... по три-чотири рази перелопачувати інколи приходиться...

Досвід + контроль одного вулика. 

О ще є доповненя до перечня електоконтроля 

На матку поставить мітку , поякій прибор покаже її місцезнаходження 

Це даже думаю буде простіше мого требованія сповіщать менен про закладку маточників \

Тоді по прибору і рої свої можна буде найти :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, AVA сказал:

О ще є доповненя до перечня електоконтроля 

На матку поставить мітку , поякій прибор покаже її місцезнаходження 

Це даже думаю буде простіше мого требованія сповіщать менен про закладку маточників \

Тоді по прибору і рої свої можна буде найти :umora:

И через суд забрать у того кто снял. Сколько матки интересно будут стоить? Хотя не знаю давно в тему о цене на мед не заглядывал 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ромео сказал:

Початківець перевіряє рамки через два-три дні, досвідчений пасічник може за рік жодного разу не перевіряти.

Якщо стоїть на меті задача знайти матку чи контроль маточників, то ніяка електроніка не поможе... по три-чотири рази перелопачувати інколи приходиться...

Досвід + контроль одного вулика. 

В моем хозяйстве леток  на улье говорит что пора ставить корпус и зачем подымать лишний раз крышку и смотреть рамки не понимаю :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, КАЕ сказал:

И через суд забрать у того кто снял.

І мордяку, мордяку обов'язково набить .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, tolik2362 сказал:

В моем хозяйстве леток  на улье говорит что пора ставить корпус и зачем подымать лишний раз крышку и смотреть рамки не понимаю :dntknw:

в гнездо лажу только по надобностям и то весной , к старухам весной лажу чаще т.к. их могут менять , как вывожу в поле на рапс с этих пор в гнездо вообще не лажу - за исключением маточников , но опять тех же старух, которых не так уж и много  на пасеке...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре не буду ставити цитати - дам відповіді так.

Моя пасіка буде в Феневичах, Київська область, Іванківський район.

В системі СМС-вагів на три вулики стоїть акумулятор 18650 та сонячна батарея - з мобільністтю проблем нема (вага раз на добу або два - на сході/заході сонця)

Додатково можна вимірювати температуру/вологість у вулику (датчик над мішковинкою що лежить на рамках), та температура на пасіці.

За зміною ваги визначаеться виліт роя та знімання кришки вулика(сторонне втручання) - йде термінове СМС

Це по тим системам що я вже робив.

Хочу реалізувати аналіз дзижчання, принаймі для визначення ройового стану до вильоту бджіл.

 

А так основну відповідь я отримав, тож буду організовувати пасіку іншим шляхом.

 

З повагою, електробджоляр  Андрій.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре не буду ставити цитати - дам відповіді так.
Моя пасіка буде в Феневичах, Київська область, Іванківський район.
В системі СМС-вагів на три вулики стоїть акумулятор 18650 та сонячна батарея - з мобільністтю проблем нема (вага раз на добу або два - на сході/заході сонця)
Додатково можна вимірювати температуру/вологість у вулику (датчик над мішковинкою що лежить на рамках), та температура на пасіці.
За зміною ваги визначаеться виліт роя та знімання кришки вулика(сторонне втручання) - йде термінове СМС
Це по тим системам що я вже робив.
Хочу реалізувати аналіз дзижчання, принаймі для визначення ройового стану до вильоту бджіл.
 
А так основну відповідь я отримав, тож буду організовувати пасіку іншим шляхом.
 
З повагою, електробджоляр  Андрій.
 
 
Як би вам паяснити те що ви пропонуєте контролювати не є необхідним в бджільництві де виробляється товарна продукція , те що ви пропонуєте тільки збільшить собівартісь і не принесе ніякої користі.
Це може бути корисним тільки для наукових досліджень можливо.


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, gerasimenkoao сказал:

В системі СМС-вагів на три вулики

 

24 минуты назад, gerasimenkoao сказал:

За зміною ваги визначаеться виліт роя та знімання кришки вулика

Тобто дані знімаються одразу з трьох вуликів?

І якщо прийде СМС про вихід рою, то прийдеться навмання вибирати один із трьох? Якщо пасічник удачливий, то з першої спроби відкриє потрібний вулик, а якщо нефартовий, то з третьої... І як же лозунг поменше лізти у вулик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, gerasimenkoao сказал:

дам відповіді так.

Розумієте, тут на форумі більшість дядьків які  ***** те шо Ви ще не зїли,  якщо Ви добре поманіторите форум  то побачите що  ці "дядьки" на колінах  роблять медогонки які скоро почнуть  урожайність наступного року вказувати, а Ви нам лапшу на вуха :baby:,  Ваше пояснення на рівні моїх знань,  в елетриці я трішки тямлю при наймі для себе вистачає, а ось в електроніці точно так як і в ядерній фізиці :blink::ah:, а Ви нам смс при зміні ваги ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Добре не буду ставити цитати - дам відповіді так.

Моя пасіка буде в Феневичах, Київська область, Іванківський район.

В системі СМС-вагів на три вулики стоїть акумулятор 18650 та сонячна батарея - з мобільністтю проблем нема (вага раз на добу або два - на сході/заході сонця)

Додатково можна вимірювати температуру/вологість у вулику (датчик над мішковинкою що лежить на рамках), та температура на пасіці.

За зміною ваги визначаеться виліт роя та знімання кришки вулика(сторонне втручання) - йде термінове СМС

Це по тим системам що я вже робив.

Хочу реалізувати аналіз дзижчання, принаймі для визначення ройового стану до вильоту бджіл.

 

А так основну відповідь я отримав, тож буду організовувати пасіку іншим шляхом.

 

З повагою, електробджоляр  Андрій.

 

 

Я. Організував Пасіку через МВФ та пана сороса. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, gerasimenkoao сказал:

Я сам прихильник бджолярства з мінімальним втручанням і ось чому.

Потому что еще пчел нет:umora:

 

12 часов назад, gerasimenkoao сказал:

Я прихильник дивитися до бжіл кілька разів на рік - за системою аббата Варре.

Что вы знаете об этой системе? Уже прихильник.И если так знаете эту систему, то сколько рамок в улье аббата Варре?Какой тип летков применяется в этой системе?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, uam_63 сказал:

Як би вам паяснити те що ви пропонуєте контролювати не є необхідним в бджільництві де виробляється товарна продукція , те що ви пропонуєте тільки збільшить собівартісь і не принесе ніякої користі.
Це може бути корисним тільки для наукових досліджень можливо.


Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

Вага контрольного вулика не потрібна? А в мене їх три!

Треба - буду зважувати всю пасіку, система по 10$ на вулик.

20 минут назад, ромео сказал:

 

Тобто дані знімаються одразу з трьох вуликів?

І якщо прийде СМС про вихід рою, то прийдеться навмання вибирати один із трьох? Якщо пасічник удачливий, то з першої спроби відкриє потрібний вулик, а якщо нефартовий, то з третьої... І як же лозунг поменше лізти у вулик?

В смс вказуеться номер вулика, що при вимірі ваги, що за іншими параметрами.

8 минут назад, Віталій.В сказал:

Розумієте, тут на форумі більшість дядьків які  ***** те шо Ви ще не зїли,  якщо Ви добре поманіторите форум  то побачите що  ці "дядьки" на колінах  роблять медогонки які скоро почнуть  урожайність наступного року вказувати, а Ви нам лапшу на вуха :baby:,  Ваше пояснення на рівні моїх знань,  в елетриці я трішки тямлю при наймі для себе вистачає, а ось в електроніці точно так як і в ядерній фізиці :blink::ah:, а Ви нам смс при зміні ваги ...

Якщо Ви добре помоніторите форум, то побачите у гілці "Інвентар" мою тему про контролер електромедогонки,, що налаштовуеться зі смартфона (він вже працюе)- так що не розумним вуликом единим.

12 минут назад, SAN63 сказал:

Я. Організував Пасіку через МВФ та пана сороса. 

 

То поділіться досвідом!

Хоча в мене інший шлях!

 

З повагою, Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Владимир Татомир сказал:

Потому что еще пчел нет:umora:

 

Что вы знаете об этой системе? Уже прихильник.И если так знаете эту систему, то сколько рамок в улье аббата Варре?Какой тип летков применяется в этой системе?

Прочитал книгу, сделал два улья.

Рамок нет (навосченые планки) - 8.

Леток щелевой, по  ширине улья (30 см + толщина стенки)

Корпуса делал трех видов - дерево, арболит (опилкобетон), пенополистирол.

К сожалению, заселяться из дадана и обживать ни один из видов корпусов пчелы не захотели.

В общем, пчелы у меня были, так что ерничать не надо, ибо Вы обо мне знаете куда меньше, чем я о системе пчеловождения по Варре.

 

С уважением, Андрей

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Майже всіх хвилюе ймовірність крадіжки вул. тому витрачаються на доглядача з яким часто більше мороки ніж користі. От датчики на зворпушення вул. були б в нагоді.Скільки коштуватиме  один?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Винодел сказал:

Майже всіх хвилюе ймовірність крадіжки вул. тому витрачаються на доглядача з яким часто більше мороки ніж користі. От датчики на зворпушення вул. були б в нагоді.Скільки коштуватиме  один?

Треба даткик і щоб при крадіжці можна було б визначити місце розташування, тобто смс з координатами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Винодел сказал:

Майже всіх хвилюе ймовірність крадіжки вул. тому витрачаються на доглядача з яким часто більше мороки ніж користі. От датчики на зворпушення вул. були б в нагоді.Скільки коштуватиме  один?

То ми вже св'яте й грішне мішаємо.

В своїх СМС-вагах я таку функцію зробив, проте краще поставити звичайну GSM-сигналізацію за 50$ :

alarm1.jpg 

Там до 6 бездротових датчиків руху та/або відкриття(зліва зверху).

Заодно й приміщення з інвентарем захистити можна.

Маленька червона сирена волає дай бог.

Ще чіпляються дротові датчики відкриття на герконах - гирляндою хоч на всі вулики.

Наразі сам таку використовую.

Якщо цікаво, можу про те публікацію зробити.

А от коли вулики вже викрали, то GPS-трекер тільки допоможе (якщо не знайдуть) - знову їх дуже багато існує.

Тобто нема сенсу повторювати те, що китайцями розтиражоване більш ніж широко.

 

Ну й ця тема дещо про інше.

 

З повагою, Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мене технічка не цікавить, а бізнесплан - так.
Порахувати загальні витрати на певну кількість та  обчислити собівартість, а далі попит-пропозиція, конкуренти, кон'юнктурні  та меркантильні питання впритул до виробництва приладу в  Китаї.
 Порада: якщо ви збираєтеся робити щось в Китаї, знайдіть спочатку компанію-посередника:

https://eukraine.org.ua/ua/news/chomu-startapam-krashche-viroblyati-produkt-v-ukrayini-ne-v-kitayi-dosvid-jollylook

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Любомир сказал:

мене технічка не цікавить, а бізнесплан - так.
Порахувати загальні витрати на певну кількість та  обчислити собівартість, а далі попит-пропозиція, конкуренти, кон'юнктурні  та меркантильні питання впритул до виробництва приладу в  Китаї.
 Порада: якщо ви збираєтеся робити щось в Китаї, знайдіть спочатку компанію-посередника:

https://eukraine.org.ua/ua/news/chomu-startapam-krashche-viroblyati-produkt-v-ukrayini-ne-v-kitayi-dosvid-jollylook

То вже дві діаметрально протилежні історії виходять - Concepter свої ліхтарі-спалахи для смартфонів iblazr у Китаї виготовляли, JollyLook свої фотоаппарати - в нас.

Проте невелике виробництво дійсно краще облаштовувати на місці.

З повагою, Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Відповім коротко. Ні не готовий. Ніж викидати гроші на якусь дурницю, і невідомо навіть на що, навіть  якщо сума і не значна. То ліпше перерахувати ці кошти на Українське військо, або віддати волонтерам хто возить допомогу на фронт для добровольчих добробатів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, gerasimenkoao сказав:

Проте невелике виробництво дійсно краще облаштовувати на місці.

 

З листування: Я вражений вашим бізнес планом. Він самий короткий і самий правильний.
 За такими економічними параметрами ви маєте мотив запустити виробництво і негайно.
Якщо виріб не патентували то ризикуєте з часом втратити бізнес.
 Чи може вам будь-який пасічнику замовити чи купити СМС-вагу з охоронцем і за яку ціну? 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.10.2019 в 14:27, Укроп сказал:

Відповім коротко. Ні не готовий. Ніж викидати гроші на якусь дурницю, і невідомо навіть на що, навіть  якщо сума і не значна. То ліпше перерахувати ці кошти на Українське військо, або віддати волонтерам хто возить допомогу на фронт для добровольчих добробатів. 

Теж не стану "растекаться мысию по древу" с. Слово о полку Игореве

Не тільки слова Любомира наштовхнули мене на думку перевести певні з моїх розробок на комерційні рейки.

Я не хочу створювати СПД, бо вже раз обпалився на підприемництві.

Тим більше  з тепішніми буремними водами навколо малого бізнесу.

Так що збір коштів буде, з винагородою за внесок в 100$ :

ready2use.jpg

Це моя система СМС-вагів на 3  вулика.

Сонячнна батарея, акумулятор 18650

Відео як встановлювати систему:

https://vimeo.com/349605938

Не треба ваги?

Будь-ласка!

Контроллер двигуна медогонки з налаштуванням через смартфон:

interface.png

50$

На пульті дві кнопки - старт та стоп

Knopki.jpg

Все чесно - ціна - нижче аналогічної для подібних пристроїв, проте я зважую три вулика а не один, та й в 

існуючих контролерах медогонок нема такої візуалізації алгоритма роботи.

Поки все, електробджоляр Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Все чесно - ціна - нижче аналогічної для подібних пристроїв, проте я зважую три вулика а не один, та й в 

Гаразд,давайте я у Вас то куплю 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, gerasimenkoao сказал:

На пульті дві кнопки - старт та стоп

Knopki.jpg

 

:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...