Перейти к содержанию

Чи готові Ви підтримати збір коштів на створення пасіки?


gerasimenkoao

Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки?  

12 проголосовавших

  1. 1. Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки?

    • 100 гривен
      3
    • 10$
      4
    • до 1000 гривен
      0
    • допоміг-би бджолами/вуликами
      4
    • більше 1000 гривен
      1


Рекомендуемые сообщения

Мої вітання шановній спільноті!

На початку року одна з вітчизняних платформ краудфандінгу відмовила мені у зборі грошей на дослідницьку пасіку через "недостатне коло зацікавлених"

Зараз у мене свій відкритий проект з розробки електроніки для бджильництва BeeFree.XYZ , проте для його продовження  бджоли все-ж потрібні.

Тож планую знову, проте вже більш аргументовано підійти до цього питання. 

Який з того зиск?

Я планую й надалі створювати доступні для повторення конструкції та довести, що використання електронних систем на пасіці може допомогти збільшити її продуктивність.

Висловлюемо свою думку , або-ж просто голосуємо.

 

Заздалегідь вдячний за відповіді,

Електробджоляр Андрій

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А какую пасику вы имеете? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Додати треба графу "Не готов підтримати", а то результат буде не дійсний.

То моя думка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка - це підприємство. Ви хочете щоб хтось подарував-пожертвував кошти чи майно? Заради того щоб ви зробили свій BeeFree.XYZ

13 години тому, gerasimenkoao сказав:

Зараз у мене свій відкритий проект з розробки електроніки для бджильництва BeeFree.XYZ , проте для його продовження  бджоли все-ж потрібні.

То  потенційні інвестори будуть фінінсувати BeeFree.XYZ?
Якщо так, то, називаючи речі своїми іменами, тему

Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки?
потрібно перейменувати 
Проект з розробки електроніки для бджільництва BeeFree.XYZ
і відповідно питати у людей 

Як Ви могли-б підтримати проект з розробки електроніки для бджільництва BeeFree.XYZ?
і в такому ракурсі Ви мали б підтримку  пасічників, АЛЕ! навіть з таким підходом нематеріальну. А щодо інвестиційних внесків, то: я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ в частині бізнес-плану. Про що мова? Де він? Було б добре з відгуками (номера.тел), рецензіями, експертизами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Виталик78 сказал:

А какую пасику вы имеете? 

Доброго дня!

Сейчас пасеки не имею, но есть желание ее создать.

9 часов назад, Два капитана сказал:

Додати треба графу "Не готов підтримати", а то результат буде не дійсний.

То моя думка

Так, думка слушна, проте вже опитування не зміниш, та й можна подивитись кількість переглядів теми.

9 часов назад, Любомир сказал:

Пасіка - це підприємство. Ви хочете щоб хтось подарував-пожертвував кошти чи майно? Заради того щоб ви зробили свій BeeFree.XYZ

То  потенційні інвестори будуть фінінсувати BeeFree.XYZ?
Якщо так, то, називаючи речі своїми іменами, тему

Як Ви могли-б підтримати проект створення пасіки?
потрібно перейменувати 
Проект з розробки електроніки для бджільництва BeeFree.XYZ
і відповідно питати у людей 

Як Ви могли-б підтримати проект з розробки електроніки для бджільництва BeeFree.XYZ?
і в такому ракурсі Ви мали б підтримку  пасічників, АЛЕ! навіть з таким підходом нематеріальну. А щодо інвестиційних внесків, то: я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ в частині бізнес-плану. Про що мова? Де він? Було б добре з відгуками (номера.тел), рецензіями, експертизами.

Ну то вже зараз тему не перейменуєш.

Сам проект якраз і знаходиться на сайті BeeFree.XYZ

Не буду довго розпорошуватись за все, оскільки більшості  бджолярів потрібна тільки вага.

Тож система СМС-вагів на три вулика розглянута за наступним посиланням: http://beefree.xyz/?p=81

Наразі,  до комерційного продукту треба дещо підправити систему (бо зараз телефон на який йдуть СМС жорстко прописуеться в програмі).

 

Щодо збору коштів - зазвичай в таких заходах вказуеться винагорода тому хто вінс певну сумму коштів.

Що-ж, то можуть бути вищезазначені ваги при внесках по 100$ (принаймі так планувалось взимку)

Хтось скаже, а яка різниця з простим продажем? Цільове призначення внесків!

Люди бачать що це не простий барига з базару, а персона, яка отримує кошти заради певної мети.

 

Це цілком нормальна світова практика, і мені незрозуміло, чому компанія "Спільнокошт" відмовила в старті акції.

Хоча за кордоном проекти розумних вуликів збирають на порядки більше.

Невже дійсно нема пророку в своїй вітчизні?

 

З повагою,

Електробджоляр Андрій

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А нестіше буде знайти пасічника з опитом , який буде согласній внідрить розробки в себе на пасікі ,

на  умовах наприклад по варіанту опилення , де опиленя повишає врожайність , а ваша техніка принос меду

Якщо самостійно почать пасіку , без опита , сразу непонять чи є толок від вашої техніки 

Бджільництво одна з непредсказуємих в с/х,  корма і температура як у птичніку незалежить від пасічника 

Тому нема постійної технології, скачки по врожаю з року в рік можуть відрізнятся в два рази

і якщо Ваша техніка і добаве 10% без опита бджільництва це буде непомітно ,

Тут даже в одної матки бджоли на другий рік можуть бути зовсім другі ,

Успішне бджільництво тримаєтся більше на інтуіції , чим на відработаній технології :IMHO:,

Кожен рік весна приносе свої сюрпризи , обдуману тегнологію зімою , весною приходится відоізмінять . 

Медозбір з акації скаче від 10 до 30 кг на зімувалу , це в 3 рази  просто від погоди і ніяка тегнологія і електроніка цьому недопоможе 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А як розіміти індифікування -"Електробджоляр"? Скромно так про "пророка"- зрозуміло, але  не бачу сенсу в затії. Не впоропаю- нащо мені електронна ложка(гіпербола).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я вродь би  і не сильно тупий,  але в цій темі зрозумів тільки те що, потрібні кошти на ідею електробджоляра, а що з цього вигорить, або ! для чого ця вся затія взагалі не зрозумів .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Віталій.В сказал:

для чого ця вся затія взагалі не зрозумів .

Развести лохов на бабки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, gerasimenkoao сказал:

Люди бачать що це не простий барига з базару, а персона, яка отримує кошти заради певної мети.

Зовсiм не проста персона , а скорiш всього шахрай ,

котрий не отримае жодноi копiйки з цього форуму 

Бо тут зiбрались нормальнi люди з головою на плечах ,

а не макiтрою 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

Зовсiм не проста персона , а скорiш всього шахрай ,

котрий не отримае жодноi копiйки з цього форуму 

Бо тут зiбрались нормальнi люди з головою на плечах ,

а не макiтрою 

Сто процентов очередной развод людей те  кого развели в ранних постах в которых просили всевозможные варианты помощи и разные  услуги не попадутся в очередной раз на крючек :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, tolik2362 сказал:

Сто процентов очередной развод людей те  кого развели в ранних постах в которых просили всевозможные варианты помощи и разные  услуги не попадутся в очередной раз на крючек :IMHO1:

На такой крючок даже карась дурной не клюнет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2019 в 09:29, gerasimenkoao сказав:

я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ

Ще раз: я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ на предмет інвестицій (фінансування) тому ще раз прошу діюче посилання, тому, що те що ви привели відкрити не вдалося.

5d8f86f99cdbc_.PNG.d06ff5ce076487eb38f4c81de6746f57.PNG
Для прийняття рішення проект потрібен з бізнес-планом... здається я вже про це наголошував.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.09.2019 в 10:09, AVA сказал:

А нестіше буде знайти пасічника з опитом , який буде согласній внідрить розробки в себе на пасікі ,

на  умовах наприклад по варіанту опилення , де опиленя повишає врожайність , а ваша техніка принос меду

Якщо самостійно почать пасіку , без опита , сразу непонять чи є толок від вашої техніки 

Бджільництво одна з непредсказуємих в с/х,  корма і температура як у птичніку незалежить від пасічника 

Тому нема постійної технології, скачки по врожаю з року в рік можуть відрізнятся в два рази

і якщо Ваша техніка і добаве 10% без опита бджільництва це буде непомітно ,

Тут даже в одної матки бджоли на другий рік можуть бути зовсім другі ,

Успішне бджільництво тримаєтся більше на інтуіції , чим на відработаній технології :IMHO:,

Кожен рік весна приносе свої сюрпризи , обдуману тегнологію зімою , весною приходится відоізмінять . 

Медозбір з акації скаче від 10 до 30 кг на зімувалу , це в 3 рази  просто від погоди і ніяка тегнологія і електроніка цьому недопоможе 

 

 

.

Я збираюсь порівнювати свою пасіку з пасікою досвідченного бджоляра на "Даданах" за привісами. 

Відстань між пасіками - 1км.

Аргумент?

6 часов назад, tolik2362 сказал:

Сто процентов очередной развод людей те  кого развели в ранних постах в которых просили всевозможные варианты помощи и разные  услуги не попадутся в очередной раз на крючек :IMHO1:

Кого конкретно я розвів на бабки???

2 часа назад, Любомир сказал:

Ще раз: я готовий розглянути Ваш проект BeeFree.XYZ на предмет інвестицій (фінансування) тому ще раз прошу діюче посилання, тому, що те що ви привели відкрити не вдалося.

5d8f86f99cdbc_.PNG.d06ff5ce076487eb38f4c81de6746f57.PNG
Для прийняття рішення проект потрібен з бізнес-планом... здається я вже про це наголошував.

Я в понеділок зроблю репост статті на іншому ресурсі, можливо ваш провайдер не пропускає трафік з домену XYZ

Щодо бізнес-плану, я спробую обгрунтувати, та то вже в особистому листуванні, бо здається певні персони дуже упереджено до мене ставляться.

22 часа назад, Винодел сказал:

А як розіміти індифікування -"Електробджоляр"? Скромно так про "пророка"- зрозуміло, але  не бачу сенсу в затії. Не впоропаю- нащо мені електронна ложка(гіпербола).

Керована розетка в хаті теж ні до чого, проте дозволяє не летіти додоому стрімголов "А чи вимкнув праску".

На дачі корисно ввімкуни обігрівач заздалегідь.

Вагу вулика та привіси знати не корисно?

Ніяких пророків, електроніка або прийде до бджолярів, або їм так і доведеться водити бджіл у сутінках.

Информатику когда-то называли лженаукой.

Астрономов сжигали на кострах.

Существование бактерий отрицали.

ИМХО.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Де мутно, там і смутно :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Аргумент?

Ні не аргумент . у мого колеги , пасіка за 1.5 км , матки на половину мої 

Кожен рік різниця в медозборі 10-20 %

Я знаю його недоработки тегнології , за декілька років спілкуваня можу понять , що я зробив , а він незробив 

Хотя небуду спорить ,  бо я так і непоняв чим електроніка допоможе на медозборі :dntknw:

Для мене якби електроніка показувала закладання маточників весною. то було б :ay:, більше нічого в голову неприходить

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Аргумент?

Аргумент в тому що, ви з благими намірінями хочете зробити супер бджолярство за чужі кошти і це добре, але мене трішки бентежить що геть не  зрозуміло з відкілля ви саме ?

Юг Полесья - це напевно десь не далеко від планети земля ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Я збираюсь порівнювати свою пасіку з пасікою досвідченного бджоляра на "Даданах" за привісами. 

Відстань між пасіками - 1км.

Аргумент?

Вам учиться у досвідченного нужно, а не сравнивать. Ну и вложения своих кровных, чтоб было что терять, это стимулирует. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Я збираюсь порівнювати свою пасіку з пасікою досвідченного бджоляра на "Даданах" за привісами. 

Відстань між пасіками - 1км.

Аргумент?

Кого конкретно я розвів на бабки???

Я в понеділок зроблю репост статті на іншому ресурсі, можливо ваш провайдер не пропускає трафік з домену XYZ

Щодо бізнес-плану, я спробую обгрунтувати, та то вже в особистому листуванні, бо здається певні персони дуже упереджено до мене ставляться.

Керована розетка в хаті теж ні до чого, проте дозволяє не летіти додоому стрімголов "А чи вимкнув праску".

На дачі корисно ввімкуни обігрівач заздалегідь.

Вагу вулика та привіси знати не корисно?

Ніяких пророків, електроніка або прийде до бджолярів, або їм так і доведеться водити бджіл у сутінках.

Информатику когда-то называли лженаукой.

Астрономов сжигали на кострах.

Существование бактерий отрицали.

ИМХО.

 

.Лично вас я не знаю и вкладывать деньги вкакоето сравнение не хочу мне оно на поминает  одну проверку в которую я влип и за это я получил убыток и развод  .По этому придерживаюсь одой поговорки не делай добра не будет зла .По поводу электроники в работе с пчелами очень сользское дело потому как пчелиная семя это живой организм и он индивидуален и электроника не сможет заменить человека который понимает пчел и умеет их  водить :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, AVA сказал:

Для мене якби електроніка показувала закладання маточників весною. то було б :ay:,

за таке не жалко і 100$ дати ... 

но опосля...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дописувачі не підтримують.Затія вбачаеться примарною.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гаразд шановні, тоді дайте просту відповідь - хто і як часто дивиться до вуликів (знімає кришку, перевіряє рамки)?

Яким чином визначаєте необхідність ставити додаткові корпуси на мед?

То все втручання у життя бджолиноі сімї.

Я сам прихильник бджолярства з мінімальним втручанням і ось чому.

Для прикладу, японська порода бджіл - одна з наймиролюбнішіх(та й збори меду невеликі), до них можна дивитися без димаря та сітки.

Та от халепа, при надмірній увазі з боку бджоляра вони можуть покинути своє житло.

Інша порода - бджоли-вбивці з африки.

Зараз вивели гібрид, досить продуктивний у плані меду, проте навіть вони атакують все в радіусі 50 метрів навіть без втручанняу вулик.

Я прихильник дивитися до бжіл кілька разів на рік - за системою аббата Варре.

Без електроніки цей добродій втрачав досить багато вуликів.

З другого боку я бачив покинуту пасіку, яка за два рокив втратила усього кілька сімей з дюжини(у лежаках).

Тож втручання з боку бджоляра далеко не завжди добре, а нерідко - навпаки.

 

З повагою, Андрій.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, gerasimenkoao сказал:

Без електроніки цей добродій втрачав досить багато вуликів.

А можна прочитать цей перечень електроніки 

" Огласите весь список " :umora:

Мені потрібен контроль закладання маточників, бо 80% лишніх  осмотрів це контроль маточників 

А для розширеня непотрібно дивится у вулик , достатньо від першого приносу пилку ,

зная біологію бджоли і маючи опит розвитку у своїй місцевості , пощитать слідуючу підстановку рамок ,

з урахуваням поправки погоди , я так роблю. 

В крайньому разі є контрольні пару сімей по яких можно сразу понять состояніє пасіки 

Также добавляются і корпуси на мед по срокам зацвітання медоносів , а не загляданям у вулик

Забеспечти мені електроний контроль маточників і я вулик зовсім можу неоткривать без толку , тільки розширеня і заміна рамок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Каждый сам на своей пасеке определяет ,когда ему смотреть пчёл 

да и японских пчёл ,как и африканских у нас нет 

и никакая электроника пчеловоду не поможет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, gerasimenkoao сказал:

Гаразд шановні, тоді дайте просту відповідь - хто і як часто дивиться до вуликів (знімає кришку, перевіряє рамки)?

Початківець перевіряє рамки через два-три дні, досвідчений пасічник може за рік жодного разу не перевіряти.

Якщо стоїть на меті задача знайти матку чи контроль маточників, то ніяка електроніка не поможе... по три-чотири рази перелопачувати інколи приходиться...

53 минуты назад, gerasimenkoao сказал:

Яким чином визначаєте необхідність ставити додаткові корпуси на мед?

Досвід + контроль одного вулика. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...