Перейти к содержанию

Пчела в татуировке


sika4

Рекомендуемые сообщения

В 15.10.2017 в 21:44, gardener сказал:

Більше бджіл Вам треба ( або нехай коханий ще з десяток га малини посадить:umora:)...щоб дурним думкам ніколи було в голову лізти

Все в житті відносно. Те, що для Вас неприйнятно для іншої людини нормально, і навпаки. Просто у нас проводиться паралель - якщо набито щось на тілі значить щось з людиною не так (або відсидів(ла), або якісь психічні розлади). Історія татуювань сягає не одне тисячоліття. Наші славнозвісні Київські князі теж були з татуюваннями і це історичний факт. Я рахую так, якщо тату продумано і гармонійно, містить у своєму зображенні смислову нагрузку (а так і повинно бути) то чом би й ні. Головне в цьому щоб подобалося самій людині і була підтримка близьких. Все інше то забобони.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.10.2017 в 21:18, Даринка сказал:

Мета - самоціль. Татуювання заради татуювання. Просто мені це подобається :dntknw: Як я вже казала -

Правильно! Ставити перед собою мету і її досягати то риса характеру успішних людей (навіть якщо Ваші погляди не співпадають з загалом). На то воно і життя, щоб робити ті речі, які подобаються саме Вам. А якщо постійно оглядатися на думку інших можна і себе втратити. Сам теж цікавлюся цією темою. І не вважаю це чимось ущербним, або неприйнятним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Кузьмич сказал:

:)

 

tattoo60.jpg

Я б могла щас у відповідь знайти фотки, як виглядають люди з нормальними татуювання в старості, але мені влом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Херсонец сказал:

Все в житті відносно. Те, що для Вас неприйнятно для іншої людини нормально, і навпаки. Просто у нас проводиться паралель - якщо набито щось на тілі значить щось з людиною не так (або відсидів(ла), або якісь психічні розлади). Історія татуювань сягає не одне тисячоліття. Наші славнозвісні Київські князі теж були з татуюваннями і це історичний факт. Я рахую так, якщо тату продумано і гармонійно, містить у своєму зображенні смислову нагрузку (а так і повинно бути) то чом би й ні. Головне в цьому щоб подобалося самій людині і була підтримка близьких. Все інше то забобони.

 

1 час назад, Херсонец сказал:

Правильно! Ставити перед собою мету і її досягати то риса характеру успішних людей (навіть якщо Ваші погляди не співпадають з загалом). На то воно і життя, щоб робити ті речі, які подобаються саме Вам. А якщо постійно оглядатися на думку інших можна і себе втратити. Сам теж цікавлюся цією темою. І не вважаю це чимось ущербним, або неприйнятним.

Просто ??:ay::hi: 

А то щось все це мені вже нагадає тему "Охотничья", в яку злетілися моралісти і грінпіс, з криками "на хіба таке робити". Оживила тему на свою голову :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Даринка сказал:

А то щось все це мені вже нагадає тему "Охотничья", в яку злетілися моралісти і грінпіс, з криками "на хіба таке робити". Оживила тему на свою голову :umora:

Як каже мій напарник чоловік вже в літах - "ніколи нічого не бійся". Так що вперед до своєї мети. Головне щоб подобалося Вам і чоловікові (ну як же без цього :umora:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, Даринка сказал:

Я б могла щас у відповідь знайти фотки, як виглядають люди з нормальними татуювання в старості, але мені влом 

Та яка в старості вже різниця, як виглядати. І я думаю всім буде до фєні з татухами там хтось, або ні. Хоча онуки всім будуть казати, яка в них крута і чотка бабуся :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Херсонец сказал:

Як каже мій напарник чоловік вже в літах - "ніколи нічого не бійся". Так що вперед до своєї мети. Головне щоб подобалося Вам і чоловікові (ну як же без цього :umora:)

Дякую! ;))

3 минуты назад, Херсонец сказал:

Та яка в старості вже різниця, як виглядати. І я думаю всім буде до фєні з татухами там хтось, або ні. Хоча онуки всім будуть казати, яка в них крута і чотка бабуся :umora:

Отож :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2017 в 11:47, Херсонец сказал:

Правильно! Ставити перед собою мету і її досягати то риса характеру успішних людей (навіть якщо Ваші погляди не співпадають з загалом). На то воно і життя, щоб робити ті речі, які подобаються саме Вам.

Ніколи не думав, що тату може допомогти стати успішною людиною. Думаю, що до цього потрібно щось інше...

В 20.10.2017 в 11:47, Херсонец сказал:

А якщо постійно оглядатися на думку інших можна і себе втратити.

Все залежить кого слухати, можна і себе віднайти. 

Не підштовхуйте Даринку до того чого вона можливо пожалккує!

В 20.10.2017 в 11:47, Херсонец сказал:

Сам теж цікавлюся цією темою. І не вважаю це чимось ущербним, або неприйнятним.

А ви вже маєте тату?

 

В 20.10.2017 в 13:56, Херсонец сказал:

Та яка в старості вже різниця, як виглядати. І я думаю всім буде до фєні з татухами там хтось, або ні. Хоча онуки всім будуть казати, яка в них крута і чотка бабуся :umora:

Бачу ви пророк:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Yaroslav сказал:

Все залежить кого слухати, можна і себе віднайти

Себе, себе слухати треба! :umora:

Ніхто мене там нікуди не штовхає) просто людина підтримала мою думку і висловила свою 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2017 в 11:36, Херсонец сказав:

Головне в цьому щоб подобалося самій людині і була підтримка близьких. Все інше то забобони.

А як щодо заборони тату яка є в Біблії...?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Бджолопотам сказал:

А як щодо заборони тату яка є в Біблії...?

А якщо людина не релігійна? 

Але для загального розвитку маю спитати: що в Біблії з цього приводу сказано? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Даринка сказав:

А якщо людина не релігійна? 

Ви вірите що Ви еволюціонували з мавпи чи у Вас якась інша теорія походження людей на нашій планеті?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Даринка сказав:

Але для загального розвитку маю спитати: що в Біблії з цього приводу сказано? 

Я знаю в загальних словах. Думаю @Yaroslav Вам наведе точну цитату...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Бджолопотам сказал:

Ви вірите що Ви еволюціонували з мавпи чи у Вас якась інша теорія походження людей на нашій планеті?;)

:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Даринка сказав:

Але для загального розвитку маю спитати: що в Біблії з цього приводу сказано? 

Щодо тату та пірсингу

«І не зробите на тілі своїм нарізу за душу померлого, і не зробите собі наколеного напису. Я – Господь!» (Левит 19:28). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Бджолопотам сказал:

Я знаю в загальних словах. Думаю @Yaroslav Вам наведе точну цитату...

 У Біблії нема згадок про татуаж у сучасному розумінні. Деякі християни вважають татуювання на тілі смертним гріхом, адже Бог чітко це заборонив, говорячи: «Заради померлого не робіть надрізів на тілі вашому, не наколюйте на собі письма. Я Господь» (Лев 19, 29).
 Новий Завіт нічого не говорить про те, чи може віруючий робити татуювання, чи ні.

 Якщо хтось хотів поступити у семінарію, а мав тату, яке було зроблено ще в армії, то виводили, або випалювали. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Даринка сказав:

А якщо людина не релігійна? 

Якщо трішки відійти від теми... Не знаю чи правдива ця історія чи вигадка, але в ній є певний сенс...

Був такий філософ Ніцше  і викладав він в німецькому університеті і в контексті своєї філософії про супер людину він на дверях аудиторії де він викладав студентам прибив табличку "БОГ МЕРТВИЙ"   і підпис  - Ніцше...

Але коли помер  сам Ніцше, студенти змінили табличку на іншу - "НІЦШЕ МЕРТВИЙ" і підпис - БОГ....

:hi:

p.s. для адміна....це невеличкий відступ в контесті даної теми і аж ніяк не спроба розпочати релігійну дискусію

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2017 в 08:26, Кузьмич сказав:

:)

 

tattoo60.jpg

супер перл:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Бджолопотам сказал:

Ви вірите що Ви еволюціонували з мавпи чи у Вас якась інша теорія походження людей на нашій планеті?;)

Я, мабуть, не зовсім коректно висловилася) 

Я вірю у вищі сили, але не причисляю себе до якоїсь релігії. Тому для мене Біблія не стала б вагомим аргументом... 

Але і еволюцію не заперечую:) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?20?.?10?.?2017 в 13:56, Херсонец сказал:

Та яка в старості вже різниця, як виглядати. І я думаю всім буде до фєні з татухами там хтось, або ні. Хоча онуки всім будуть казати, яка в них крута і чотка бабуся :umora:

А я б хотел в старости выглядеть именно так:

Картинки по запросу марафон

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.10.2017 в 13:25, Даринка сказал:

Я б могла щас у відповідь знайти фотки, як виглядають люди з нормальними татуювання в старості, але мені влом 

 

В 20.10.2017 в 13:56, Херсонец сказал:

Та яка в старості вже різниця, як виглядати. І я думаю всім буде до фєні з татухами там хтось, або ні. Хоча онуки всім будуть казати, яка в них крута і чотка бабуся :umora:

4.thumb.jpg.5338c219f3fdf7e0ba2ec59a2e23b426.jpg

24 минуты назад, dhyan сказал:

А я б хотел в старости выглядеть именно так:

Картинки по запросу марафон

Да и так не плохо бы было;)

Brutal-oldster4.thumb.jpg.ba2599e8a24a8e55495378b7ffaf7e3b.jpgBrutal-oldster2.thumb.jpg.3e3d2fbe94667df69025431f0ba943f8.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Yaroslav сказал:

 У Біблії нема згадок про татуаж у сучасному розумінні. Деякі християни вважають татуювання на тілі смертним гріхом, адже Бог чітко це заборонив, говорячи: «Заради померлого не робіть надрізів на тілі вашому, не наколюйте на собі письма. Я Господь» (Лев 19, 29).
 Новий Завіт нічого не говорить про те, чи може віруючий робити татуювання, чи ні.

 Якщо хтось хотів поступити у семінарію, а мав тату, яке було зроблено ще в армії, то виводили, або випалювали. 

А так же Второзаконие 14:1 «Вы сыны Господа Бога вашего; не делайте нарезов на теле вашем и не выстригайте волос над глазами вашими по умершем».

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, dhyan сказал:

А так же Второзаконие 14:1 «Вы сыны Господа Бога вашего; не делайте нарезов на теле вашем и не выстригайте волос над глазами вашими по умершем».

"Не выстригайте волос над глазами" - - это о чём? О бровях?

И ещё. Вот эта ремарка "по умершем" имеет какое-то значение? Если с другой целью, тоже нельзя? (Я без сарказма)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так отож, в усіх наведених цитатах говориться "по умершем", "заради померлого...", тобто засуджується не сам факт вистригання чи наколювання, а конкретний обряд. Зовсім різна мотивація, на мою думку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...