Перейти к содержанию

Під матрас чи в банк?


Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, Мико сказав:

Так ! Фiнустанова добряче б нажилася на чужих грошиках 

Саме так і було й не один раз. Згадайте не такі вже й давні фінансові піраміди.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

усі цінності переводять у золото, діаманти та інші схожі вартості. І вони увесь час , як тільки з'явилося розуміння ціни на них у людства, тільки дорожчають. Отож робіть відповідний висновок. :IMHO:

Правильно продал мёд , все деньги в брильянты 

А прожить можно и без колбаски 

Хлеб и вода ,по праздникам капуста тушеная 

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Згадайте не такі вже й давні фінансові піраміди.

Никто силой деньги не забирал 

Лохов так и надо было глушить 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Мико сказал:

Придумать проще пареной репы 

Деньги в гривне под матрас 

Мне кажется что даже в гривне под матрасом это сейчас более надежно чем в гривне в украинском банке. Я помню все те унижения через которые банки пропустили депозитчиков после 2014 года и что в итоге люди получили. На 10 месяцев и более вводили временную администрацию в неплатежеспособоные банки, которые банкротили тогда один за другим и за это время вся гривна превратилась в туалетную бумагу. Выдали обесценившиеся фантики. А из-под матраса можно было быстро вытащить и слить хоть на товар хоть на инвалюту.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Мико сказав:

Правильно продал мёд , все деньги в брильянты 

А прожить можно и без колбаски 

Хлеб и вода ,по праздникам капуста тушеная 

Никто силой деньги не забирал 

Лохов так и надо было глушить 

                                                                                               :ay:

    Та не увесь же заробіток переводити у коштовності. Правильно, адже  за щось потрібно жити.

Наведу приклад зі свого життя. Я на пенсію мав йти по Чорнобилю на десять років раніше за звичай. Оформляли її півтора року! Усю суму за цей період ,правда , повернули разом. От я й надумав купити на них  банківське золото. А коли через два роки мав добудовувати дачу, розрахувався ним за матеріали і за роботу з будівельниками із західної України по тодішньому курсу. Він виявився рівно вдвічі більшим на час отримання моєї першої пенсії... :dntknw: Добре, що не чіпав накопичене тоді. Бо ще працював то й було за що ще жити й їсти, як вранці на флоті бувало - навіть хліб з маслом... 

Отож, дякуючи тому заощадженню, маю дачу з пасікою. Хоч і невеличку, зате свою.

 А тепер на цю пенсію не те що на загашник, на квартплату не вистачає...

          А сьогодні маємо те, що маємо! :az:

Розумний висновок якраз розумний й зробить. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 weeks later...
В 18.11.2020 в 15:48, ДобровоЛ сказал:

                                                                                               :ay:

    Та не увесь же заробіток переводити у коштовності. Правильно, адже  за щось потрібно жити.

Наведу приклад зі свого життя. Я на пенсію мав йти по Чорнобилю на десять років раніше за звичай. Оформляли її півтора року! Усю суму за цей період ,правда , повернули разом. От я й надумав купити на них  банківське золото. А коли через два роки мав добудовувати дачу, розрахувався ним за матеріали і за роботу з будівельниками із західної України по тодішньому курсу. Він виявився рівно вдвічі більшим на час отримання моєї першої пенсії... :dntknw: Добре, що не чіпав накопичене тоді. Бо ще працював то й було за що ще жити й їсти, як вранці на флоті бувало - навіть хліб з маслом... 

Отож, дякуючи тому заощадженню, маю дачу з пасікою. Хоч і невеличку, зате свою.

 А тепер на цю пенсію не те що на загашник, на квартплату не вистачає...

          А сьогодні маємо те, що маємо! :az:

Розумний висновок якраз розумний й зробить. :IMHO:

Цікаво, а на сьогодні, що було б цінніше? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, chajka2005 сказав:

Цікаво, а на сьогодні, що було б цінніше? 

Банківське золото. Це однозначно.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Банківське золото. Це однозначно.:IMHO:

Краще в дiаманти  ,вони займають менше мiсця 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Мико сказал:

Краще в дiаманти  ,вони займають менше мiсця 

Було б що, а місце знайдеться:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Мико сказав:

Краще в дiаманти  ,вони займають менше мiсця 

Так, але їх продати не так то й просто.

А банківське золото може слугувати платіжним елементом.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Якщо вже  і стала проблема де подіти гроші, то треба   вкладати туди звідки можна отримувати не менше 10% в рік. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Locanus сказал:

Якщо вже  і стала проблема де подіти гроші, то треба   вкладати туди звідки можна отримувати не менше 10% в рік. 

Банк однозначно вже відпадає.

На сьогодні депозит це менше інфляції 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да варіантів мало... Це таких, щоб просто вкласти і нічого не робити.  Ну зараз можна купити земельну ділянку с/г призначення, попередньо прорахувавши розмір річної орендної плати місцевого орендаря. Можна нерухомість під оренду. Але це звичайно, все залежить від суми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А мені здається, що вкладати треба в освіту дітей  і в подорожі.

Дитина допоможе вижити на старість, якщо сама стане на ноги і буде достатньо вихованою, щоб не забути за своїх батьків. 

А наприкінці життя людина згадує як прожила, що бачила, свої емоції, а не кількість золота під подушкою. Хіба що в сенсі, щоб ніхто не поцупив. 

Адже голими приходимо на цей світ, і  так само йдемо з нього. 

Душі залишаються лише спогади. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Locanus сказал:

Да варіантів мало... Це таких, щоб просто вкласти і нічого не робити.  Ну зараз можна купити земельну ділянку с/г призначення, попередньо прорахувавши розмір річної орендної плати місцевого орендаря. Можна нерухомість під оренду. Але це звичайно, все залежить від суми.

Нерухомість, як варіант. Особисто я граю на валютних кроскурсах. Не форекс, але дохідна частина вища , якщо постійно слідкувати за тенденціями.

 

11 минут назад, Ласунчик сказал:

А мені здається, що вкладати треба в освіту дітей  і в подорожі.

Дитина допоможе вижити на старість, якщо сама стане на ноги і буде достатньо вихованою, щоб не забути за своїх батьків. 

А наприкінці життя людина згадує як прожила, що бачила, свої емоції, а не кількість золота під подушкою. Хіба що в сенсі, щоб ніхто не поцупив. 

Адже голими приходимо на цей світ, і  так само йдемо з нього. 

Душі залишаються лише спогади. 

Як колишній вчитель, можу сказати, що в освіті головне, що хоче дитина і чи є у неї ціль і бажання. У нас одна з найбільших проблем, що батьки вкладають гроші в освіту дітей, якої вони по факту і не хочуть. І потім процесі повторюється.

На виході, купа молодих людей, які нічого не вміють, лише мають завищені амбіції.

А батьки розповідають, яке життя складне і немає роботи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Особисто я граю на валютних кроскурсах. Не форекс, але дохідна частина вища , якщо постійно слідкувати за тенденціями.

Що думаєте про криптовалюти?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, OlexanderSh сказал:

Що думаєте про криптовалюти?

Для мене це щось схоже на біржові ігри з акціями компаній. Якщо є вільні гроші і є реальна оцінка ризиків, то можна. Як на мене потрібно було заходити раніше і для мене складні механізми входу і виходу. При необхідності потрібно виходити миттєво, а це зробити неможливо. Плюс "кожний вкид" може задерти як вгору так і вниз. Не бачу скажімо реальної вартості, так гарний спекулятивний механізм.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, OlexanderSh сказав:

Що думаєте про криптовалюти?

шняга, придумана бандосами, щоб проводити свої внутрішні розрахунки. Крім того, ще й побічно на збільшення споживання електроенергії впливає на радість агресору та попутчіку революції

якщо вже кочнули крепко так і нема в шо вложиться, прикупіть золотішка і глибоко закопайте десь так щоб ніхто не бачив. Зараз інфляція така, що не встигаєш за цінами. Особливо на вироби з металу і дерева

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

При необхідності потрібно виходити миттєво, а це зробити неможливо

Якщо миттєво то це купівля иншої криптовалюти, яка привязана до долара (якщо криптовалюта знаходиться на біржі). Ще є шорт-лонг. А виходити чи заходити це накладно що по часу що по ціні. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Олександр Коваль сказал:

якщо вже кочнули крепко

Качнув мало, я на стаціонарі (1,2кг макс на соняху за день, сояшника мало і він на піску). Я не шукаю куди діти кошти.  Золото не цікаво.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

Овдієнко попав на лохотрон

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...