Перейти к содержанию

Під матрас чи в банк?


Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, valik1986 сказал:

тема актуальна для бджолярів що здають мед оптом.

Хто здає мед дійсно оптом ( не такий дрищ як я ) то давно сам знає куди і як вкласти кошти без данної теми :IMHO:, а от зайвий  раз звирнути увагу на бджільництво податківцям і подібним структурам данна тема може допомогти,  але це тільки на :IMHO:., ми ж не тількі бджолярі, а і мисливці та рибалки тому нема ні якої гарантії що зараз черговий "бджолорибалака"  не почне розтягувати руки ( як у деяких темах ) при тому з хистом писмеництва  що може взятись за основу тої чі іншої структури.

Я  ні в якому разі не хотів образити чі нагрубити  ромео  :az:, як що так вигладить моя "письменість" вибачаюсь :hi:я дійсно не хотів :az:.

Просто на мою думку данна тема трішки не вчасна .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, mixaskm сказал:

В гривне 3-5% - это смешно там ставки намного выше .

прочитайте внимательно, там написано о доходе за вычетом налога и инфляции

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Віталій.В сказал:

Хто здає мед дійсно оптом ( не такий дрищ як я ) то давно сам знає куди і як вкласти кошти без данної теми

а форум щоб ділитися досвідом з такими як ми 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, valik1986 сказал:

прочитайте внимательно, там написано о доходе за вычетом налога и инфляции

Я еще раз говорю там выше ставки так как работаю в финансовом учреждении 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

У нас не совсем так, а именно нет опыления нет дотаций со стороны государства нету цены на мед. А вот держать пасеку которая тебя обеспечит но не пром пасека. Да и доброжелателей хватает которые помогут ее закрыть (налоговая - соседи - завистники ).  

Да у нас есть особенности в специфике , это правда. Но вот Очколасу удалось же поставить улья с пчёлами? Удалось ! У него небыло просто нормального директора - главы по пчеловодству.  Вот к примеру заплатил бы он хорошего бабла Денису Ф.   допустим Ден согласился и что думаешь ничего бы не получилось? Сомневаюсь . Результат был бы не очень, для нас, простых пчеловодов...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да у нас есть особенности в специфике , это правда. Но вот Очколасу удалось же поставить улья с пчёлами? Удалось ! У него небыло просто нормального директора - главы по пчеловодству.  Вот к примеру заплатил бы он хорошего бабла Денису Ф.   допустим Ден согласился и что думаешь ничего бы не получилось? Сомневаюсь . Результат был бы не очень, для нас, простых пчеловодов...
А Денис Ф. що класний пасічник?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Taras NTG сказал:

А Денис Ф. що класний пасічник?

Коммерс ,а не пасечник 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коммерс ,а не пасечник 
Ну що комерсант класний я згоден, на рахунок пасічника то є сумніви

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Taras NTG сказал:

А Денис Ф. що класний пасічник?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

Принаймні не самий найгірший. Одним треба все життя прожить щоб навчитись тому біля бджіл, що Денис вивчав за рік. Багато хто йому заздрить, але то не його проблеми 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, valik1986 сказал:

а форум щоб ділитися досвідом з такими як ми 

Безперечно, але повині бути на :IMHO:якісь моральні обмеження які в подалшому шкодять - можуть зашкодити даній галузі.

На :IMHO: тема " скільки меду з пакета " на різних соц сітях  добре вдарила по бджільництву тому що, той хто дійсно взяв з пакета припустим  50кг  людина зайнята роботою і  подробиці ( що кругом пакета були ритуальні танці з підсиленням і т.д )  описувати не має коли а хто і не хоче, але цифра 50кг уже єсть, далі з'являюця "рибобджолярі" які "руки розтягли " теж кілограм на 50 і т.д, тепер тема куда подіти кошти .. І !!! 50кг з пакета з цією темою та + блогери  зі своїми "бобіками" які куплені  не завжди з бджільництва! . доволі гарні предумови звирнути особливу увагу ...

Я висказав свою думку, якщо когось образив вибачте  :hi:а далі як хочете...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Jon сказал:

Хотел поделиться размышлениями но не стану ! Много чего уже наговорили скоро пчеловодов будут приписывать к миллионерам , а потом начнут продавать себя - по типу - как заработать свой первый милллион за 5 лет!!!фигу  всем , деньги нужно под матрац ложить! 

Главный вопрос наличку нужно ложить в кулёчек или в носовичёк? Ответьте пожалуйста кто нибудь , я склоняюсь к носовичку позже объясню почему.

Денежку ложить в активы

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Taras NTG сказал:

А Денис Ф. що класний пасічник?

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk
 

А вы що єксперт.? Фадеев знаходиться там де йому потрібно перебувають в даний час

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ребята Дениса привел как человека которого многие знают  и достаточно успешного. Не стоит на нём акцентировать внимание. Его поставил в пример ,что бы большинству было более менее понятно о чём говорю... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, Мико сказал:

Коммерс ,а не пасечник 

Кто-то учился на завгара. Кто-то на маркетолога. Романович!  Каждый выживает по своему

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, mixaskm сказал:

Я еще раз говорю там выше ставки так как работаю в финансовом учреждении

добре давайте в цифрах

щас дохідність гривневого депозиту в приваті 16.5% віднімаємо податок з доходів 19%, отримуємо депозит з реальною відсотковою ставкою 13.36

інфляція в менулому році склала 11%, а отже купівельна спроможність  за мої зароблені впала на 11%

отже через рік такого депозиту я реально отримаю  приріст на 2.36%

в цифрі інфляції можу помилятися і прошу мене поправити адже я на відміну від вас, що працюють в фін сфері, профан 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вкладати в освіту дітей та Квартиру в Києві. І буде вам свято. Так роблю вже 10 років. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Taras NTG сказал:

Ну що комерсант класний я згоден, на рахунок пасічника то є сумніви
 

Он молодец , он вовремя понял что зарабатывать проще на пасечниках ,

а не на пасеке

Одни шестирамочники , сильно двинули пчеловодство вперёд 

А накопитель ,который И Фабро продавал ,а литература ,одни переводы книги Брата Адама чего стоят 

Пчеловодов классных хватает , а вот деловых людей и именно в отрасли пчеловодства ,можно по пальцам одной руки пересчитать 

Человек на своём месте приносит больше пользы , чем бы принёс на пасеке Очколаса 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Віталій.В сказал:

Хто здає мед дійсно оптом ( не такий дрищ як я ) то давно сам знає куди і як вкласти кошти без данної теми :IMHO:, а от зайвий  раз звирнути увагу на бджільництво податківцям і подібним структурам данна тема може допомогти,  але це тільки на :IMHO:.,

Якщо захочуть обкласти податками, то офіційної статистики експорту цілком достатньо, щоб побачити доходи пасічників. Одна тема на форумі - то лише стрясання повітря.

4 часа назад, Віталій.В сказал:

Просто на мою думку данна тема трішки не вчасна

Приклад.

Минулого року здав мед оптом. Купив долари по 28.2. допустим 1000$. Зараз по 25.2. виходить мінус 3000? на кожну тисячу доларів.

Припустимо, поклав би  на депозит в гривнях. За рік набігло б ще близько 3500 і вийшла б сума близько 32000?. 

Отже на сьогодні з кожної придбаної тисячі доларів маємо мінус 6500?, тобто втрата+неотриманий прибуток 25%!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Віталій.В сказал:

, але повині бути на :IMHO:якісь моральні обмеження які в подалшому шкодять - можуть зашкодити даній галузі

Шо там шкодити? Мед по 30 грн вже купують. Який нормальний бізнесмен буде вкладатися ??? Краще вже в оте овгз. Чи в біткойн. Або ж у білет на Польшу.

 Тему актуальну Ромео почав. Безвідносно до теми Бджолярства. Заробляєш-заробляєш ту копієчку - А як зберегти її ?..

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SAN63 сказал:

Вкладати в освіту дітей та Квартиру в Києві. І буде вам свято. Так роблю вже 10 років. 

на мою думку дуже правельне рішення, але для першочергового платежу потрібно скопити близько 15 тис.долярів і протягом 3 років ще 20, це при умові новострою на єтапі його проєктування

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ромео сказал:

Минулого року здав мед оптом. Купив долари по 28.2. допустим 1000$. Зараз по 25.2. виходить мінус 3000? на кожну тисячу доларів.

А де гарантія, що зимою не буде 30 грн за одну американську гривню? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Приклад.

Минулого року здав мед оптом. Купив долари по 28.2. допустим 1000$. Зараз по 25.2. виходить мінус 3000? на кожну тисячу доларів.

Два роки ждали поки ціна на мед виросте , щоб сдать 

Здали поміняли на долари

Тепер знову два роки ждать поки курс долара виросте :umora:

О так і живем :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, valik1986 сказал:

на мою думку дуже правельне рішення, але для першочергового платежу потрібно скопити близько 15 тис.долярів і протягом 3 років ще 20, це при умові новострою на єтапі його проєктування

А не вийде з новостроєм наоборот , що 20 років по 3 тис доларів в рік прийдется самому достраївать :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, SashaSM сказал:

А де гарантія, що зимою не буде 30 грн за одну американську гривню? 

В тому то й справа, що сценарій "здав мед - купуй долари" в нас працює роками. Бо варіанту подешевшання долара в нас ще не було. Він весь час зростав. Також свого роду заробіток.  От і виходить, що ми жалуємось на те, що ціни ростуть, дорого жити. А разом з тим і здешевлення долара не хочемо. 

Парадокс...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Вадім Полтава сказал:

Краще вже в оте овгз. Чи в біткойн. Або ж у білет на Польшу.

А з нового року ще й Німеччина відкриває для нас ворота.

Щоб за зиму не розтратити доход з пасіки я вже білет до Польщі купила. 15.09 виїзжаю на півроку. Бджолярський сезон майже закінчила

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...