Jump to content
Борисович

Продам пластиковую вощину в розницу по оптовой цене.

20 posts in this topic

Продам пластиковую вощину для рамки 230 мм 1000 листов. Высота вощины 216 мм. Длина 412 мм. Цена13 грн. за лист. Эта цена стоит у производителя за отпуск от 1000 шт.  Лишние запасы от кировоградского производителя Александра. Минимальный заказ от 100 шт. 

В 9/5/2019 в 14:31, Борисович сказав:

Цена13 грн. за лист. Эта цена стоит у производителя за отпуск от 1000 шт.  Лишние запасы от кировоградского производителя Александра.

А хто це у нас в Кіровограді виготовляє таку вощину?  Можете дати телефон?

8 часов назад, rafael сказал:

А хто це у нас в Кіровограді виготовляє таку вощину?  Можете дати телефон?

Не в самом Кировограде. Телефон дам после того, как продам 1000 штук. Я ее брал не для себя, так как сам делаю пластиковую вощину. Вам выгоднее взять у меня, так как по 13 грн. производитель продает оптом от 1000  шт., а я от 100 шт.

14 години тому, Борисович сказав:

Вам выгоднее взять у меня, так как по 13 грн. производитель продает оптом от 1000  шт., а я от 100 шт.

з якого пластику вона зроблена? чи немає деформацій? Можна фото подивитись. Я напевно замовлю 200 шт. але десь через місяць.

16 часов назад, Борисович сказал:

Не в самом Кировограде. Телефон дам после того, как продам 1000 штук. Я ее брал не для себя, так как сам делаю пластиковую вощину. Вам выгоднее взять у меня, так как по 13 грн. производитель продает оптом от 1000  шт., а я от 100 шт.

Покажіть її фото. Якого вона кольору?

2 часа назад, rafael сказал:

з якого пластику вона зроблена? чи немає деформацій? Можна фото подивитись. Я напевно замовлю 200 шт. але десь через місяць.

Я б радив Вам спочатку її випробувати, і подивитись як її будуть освоювати Ваші бджоли. Те що Вас пластик зацікавив то то є добре. Я повністю переходжу щоб всі 145 були лише пластикові. Але я користуюсь Американською, там якість супер, йде з заводу вже покрита воском. Також у нас купую готові рамки на 145, теж дуже ними задоволений. Але наші треба самому покривати воском. Америка вся на пластику, рідко де є в кого рамки із справжньої вощини. Мені брат давно радив щоб перейти ті корпуса которі під мед, щоб був лише пластик. Але я довго зважувався на те, а тепер два роки у себе 145 тягну лише пластик

1 година тому, Укроп сказав:

Я б радив Вам спочатку її випробувати, і подивитись як її будуть освоювати Ваші бджоли. Те що Вас пластик зацікавив то то є добре. Я повністю переходжу щоб всі 145 були лише пластикові. Але я користуюсь Американською, там якість супер, йде з заводу вже покрита воском. Також у нас купую готові рамки на 145, теж дуже ними задоволений. Але наші треба самому покривати воском. Америка вся на пластику, рідко де є в кого рамки із справжньої вощини. Мені брат давно радив щоб перейти ті корпуса которі під мед, щоб був лише пластик. Але я довго зважувався на те, а тепер два роки у себе 145 тягну лише пластик

Я думаю якщо покрити нормально воском то проблем з освоєнням не буде. Цікаво чому американці та канадці вощину пластикову використовують а рамки дерев'яні. Чому повністю вся рамка не з пластику. Вона не сильно дорожча булаб якби вся була з пластику. Бачу у багатьох їхніх відео що обв'язка в більшості дерев'яна.

Только что, rafael сказал:

Я думаю якщо покрити нормально воском то проблем з освоєнням не буде. Цікаво чому американці та канадці вощину пластикову використовують а рамки дерев'яні. Чому повністю вся рамка не з пластику. Вона не сильно дорожча булаб якби вся була з пластику. Бачу у багатьох їхніх відео що обв'язка в більшості дерев'яна.

Я б так не сказав. Статистика така що плестмасових рамок набагато більше. У брата я не бачив жодної рамки щоб пластик був у дереві. І всі господарства ті которі знаю я, там все лише пластмаса

2 години тому, Укроп сказав:

Я б так не сказав. Статистика така що плестмасових рамок набагато більше. У брата я не бачив жодної рамки щоб пластик був у дереві. І всі господарства ті которі знаю я, там все лише пластмаса

ось наприклад 

тільки одна пластикова інші дерев'яні.

І тут наприклад пасіка більше тисячі сімей а він з дочкою збивають деревяні рамки.

17 минут назад, rafael сказал:

ось наприклад 

тільки одна пластикова інші дерев'яні.

І тут наприклад пасіка більше тисячі сімей а він з дочкою збивають деревяні рамки.

То не показник, повірте я знаю що говорю. У мене в Америці вже 30 років живе рідний брат, який має 2000 сімей, і який постійно співпрацює з пасічниками промисловиками. В них просто при такій кількості сімей не має часу виконувати зайву роботу. Тому в них лише пластмаса, якою вони дуже задоволенні

В 09.09.2019 в 13:55, Укроп сказав:

Я повністю переходжу щоб всі 145 були лише пластикові. Але я користуюсь Американською, там якість супер, йде з заводу вже покрита воском.

Американські рамки мають інший розмір? 482мм. начебто. Ваші вулики під цей стандарт зроблені?

8 минут назад, rafael сказал:

Американські рамки мають інший розмір? 482мм. начебто. Ваші вулики під цей стандарт зроблені?

Ні, я їхню вощину трошки обрізаю, і вже обрізану вставляю в дерев’яну рамку

Можно  подробней описать процесс установки пластиковой вощины в деревянную рамку, как покрываете воском, как отстраивают пчелы, что с вощиной после паровой воскотопки. По чем 300?

Edited by котх

5 часов назад, котх сказал:

Можно  подробней описать процесс установки пластиковой вощины в деревянную рамку, как покрываете воском, как отстраивают пчелы, что с вощиной после паровой воскотопки. По чем 300?

Прорізаний паз у верхній, і нижній планці, і вона туди вставляється. Розігрівається віск, вмокається кусок паролону, і наноситься на рамку. Топити її не потрібно, на сонці трохи потримали і стамескою обшкрібаєте. На 300 у мене таких рамок немає, але вощина чув що продається і на 300. 

7 часов назад, котх сказал:

Набираем в поиск - "Пластиковая вощина"   находим размеры и цены, на ютубе ролики по установке и перетопке старой.

1 час назад, Брониславович сказал:

Набираем в поиск - "Пластиковая вощина"   находим размеры и цены, на ютубе ролики по установке и перетопке старой.

Ну так это же надо самому набирать и искать 

А так пусть @Укроп всё опишет и ответит на все вопросы 

1 час назад, Мико сказал:

А так пусть @Укроп всё опишет и ответит на все вопросы 

В цьому і всі послідуючі роки буде даватись на відтяжку лише пластик

10 минут назад, Укроп сказал:

Ну а мы всё по старинке ,

заказываем вощину из своего забрусного воска 

Запас на три года имею 

В 11.09.2019 в 18:52, Укроп сказав:

Я теж хочу перейти на пластикову. Ви не знаєте який вид пластику використовують американці?

1 час назад, rafael сказал:

Я теж хочу перейти на пластикову. Ви не знаєте який вид пластику використовують американці?

Не знаю. Але запитаю, і потім напишу