Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

ето што у вас за донник такой позний?

Первый год такая радость... Обычно цветет ДО 1 сентября иногда чуть дольше а в этом году зацвел очень поздно сразу после ливней.... Я уже думал его жара задавила а оно на тебе....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Крук сказал:

Для того щоб із маломедок вигнати бджіл треба перевернути рамку догори і розсунути трохи плечики сусідніх рамок так  щоб в проміжок влізла верхня планка маломедки. Розділювачі Гофмана впираються в сусідні рамки і рамка буде стояти догори. Рамку потрошку піддимлювати зверху і зганяти тим самим бджіл донизу. Які не хочуть йти тих підганяємо якимось легким і широким предметом подібним до лінійки або невеликим ножем. Розсовуємо акуратно рамки і ставимо в проміжок прогріту повномедну рамку. Було таке що бджоли доїдали залишки  кормів а після того як поставив нові рамки то обліталися при температурі плюс 6 в тихий і сонячний день  і дозимували нормально.

СПАСИБО:az: вiк живи и вiк учись :ah: еслиб не цвитение познее свирипи и тепла погода оно мне и не пригодилось а так переживаю за пчолок! а при откритеи улья пчол димом димите  и што ви так все улья смотрите или тока заприметевшие тока

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Александр К. сказал:

Первый год такая радость... Обычно цветет ДО 1 сентября иногда чуть дольше а в этом году зацвел очень поздно сразу после ливней.... Я уже думал его жара задавила а оно на тебе....

какой та интересний у вас донник обично он в первой половине июля цветьот перед подсолнечником а тут середина сентября:hmm: у меня цвел в июле 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.11.2019 в 11:43, svitaliy735@gmail.com сказав:

а спалят аж бегом особенно возле дороги

 А я обкопував колом десь по метрів півтора-два.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Зайві рамки не забираєте на зиму?

У самого такое часто бывает.Оставляю маломедки за заставной для подкормки а пчелы переходят.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Стахановский сказал:

У самого такое часто бывает.Оставляю маломедки за заставной для подкормки а пчелы переходят.

Воно то зрозуміло, але ...

5 часов назад, wwlo сказал:

Діло було в грудні і сімя була благополучно врятована.

:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

какой та интересний у вас донник обично он в первой половине июля цветьот перед подсолнечником а тут середина сентября:hmm: у меня цвел в июле 

Вот на этот похож очень ... https://ru.wikipedia.org/wiki/Донник_лекарственный  

Сроки цветения написаны июнь-сентябрь. Я под лесом стою на своем участке... До леса 500 метров 200 из них это яр в ширину а так он очень длинный и весь в этом доннике... Когда-то там встретил травника он донник как-то называл по заумному а как в народе не знал... Знал только что донник... А остальное все на латыни... Что характерно бахрама у него есть белая после цветения...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

какой та интересний у вас донник обично он в первой половине июля цветьот перед подсолнечником а тут середина сентября:hmm: у меня цвел в июле 

Вот фотка..

 

IMG_20190928_100309.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Александр К. сказал:

Вот фотка..

 

IMG_20190928_100309.jpg

Так это вроде золотарник :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Gold-V сказал:

Так это вроде золотарник :IMHO1:

Может быть я не великий травник.... :umora: Поэтому и фотку кинул.... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Gold-V сказал:

Так это вроде золотарник :IMHO1:

так і є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, ромео сказал:

так і є

Вот спасибо а я 5 лет думал что так донник выглядит... :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні провів останнє скорочення гнізд на зиму і утеплив. Викинув рамку де було трохи бджолиного розплоду. Ввечері повитягував личинки. Вийшло 60 штук. Підрахував кліщів - вийшло 15 штук і це було на весь вулик. Оце було сховище і розплідник кліщів. Якщо довго вирощують бджоли розплід тоді і кліщ Вароа плодиться. А ми все ставимо смужки, поливаємо а він все є... А якщо по методу Малихіна ізолювати маток. Тоді кліщам теж буде непереливки. Чи є такі пасічники тут що проводять ізоляцію. Поділіться власним досвідом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Александр К. сказав:

Вот спасибо а я 5 лет думал что так донник выглядит... :rofl:

Це так як в старого діда онуки питають чому він так заїкається. А дід розказав що жив у війну і було їх троє підлітків. Сестра старша, середній брат і він найменший. І доглядали вони разом козу і пили її молоко. А після війни люди сказали що то не коза а козел. Сестра вмерла зразу, середній брат онімів а я внучки  нічого так собі тільки заїкатися став.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 А я обкопував колом десь по метрів півтора-два.:IMHO:

ето если не много посадил то да и то на один год! а через год опять зарастьот и может згореть или подгореть в лутшем случеи плюс ко всему вандали можуть поламать или спилить  а если много  посадить то и времени и сил не хватит:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Александр К. сказал:

Когда-то там встретил травника он донник как-то называл по заумному а как в народе не знал... Знал только что донник..

может" буркун"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Александр К. сказал:

Вот фотка..

 

IMG_20190928_100309.jpg

ето не донник ето золотарник:hi:тогда понятно донник в такие сроки отцветается давно! а золотарник як раз в те сроки цветьот:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Александр К. сказав:

Вот спасибо а я 5 лет думал что так донник выглядит... :rofl:

Так зайдіть тут у нас в тему 'Рослини'. Там є все про медоноси і фото теж .:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

ето если не много посадил то да и то на один год! а через год опять зарастьот и может згореть или подгореть в лутшем случеи плюс ко всему вандали можуть поламать или спилить  а если много  посадить то и времени и сил не хватит:IMHO1:

     Та де там - чимало було. Років пару прибирав з під саджанців траву. Тепер вже сили не ті, але й  палити ніби так сильно перестали, - тьху, тьху...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

  палити ніби так сильно перестали, - тьху, тьху...:ah:

вам везе! а у меня круглогодично разве што зимой не пялят! снег спасае:) и палять таки люди щто оно ему 300год не нужно а зачемто пялят! так само з обламуванням  та спилом насаджень воно ему не нужно но поламаю чи спиляю на хворост:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Так зайдіть тут у нас в тему 'Рослини'. Там є все про медоноси і фото теж .:ah:

О спасибо надо найти и полистать а то эта область у меня хромает.... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не знаю куди розмістити, може й у "ГИ"... Може у "Аргентину".:dntknw: Хай поки тут побуде, як у найвідвідуванішій темі. :ah:

Аргентинці вже навощують рамки. Є з чим зрівняти...

Нет описания фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ромео сказал:

Не знаю куди розмістити, може й у "ГИ"... Може у "Аргентину".:dntknw: Хай поки тут побуде, як у найвідвідуванішій темі. :ah:

Аргентинці вже навощують рамки. Є з чим зрівняти...

Нет описания фото.

Рамки в болоте побывали, а цену на  мед им больше дают

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

вам везе! а у меня круглогодично разве што зимой не пялят! снег спасае:) и палять таки люди щто оно ему 300год не нужно а зачемто пялят! так само з обламуванням  та спилом насаджень воно ему не нужно но поламаю чи спиляю на хворост:(

 Так, з цими не поборешся. То з головою у них щось, це точно. Тут лікарі потрібні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Александр К. сказав:

О спасибо надо найти и полистать а то эта область у меня хромает.... :umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...