Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

14 години тому, davolodya сказав:

Матка не звичайна ефка, а ІОшка, інсемінував досить пізно, та й лінію цю давно хотів спробувати, то ж доведеться миритися з пізнім розплодом

До добра не доведе, або закривати матку, або замінити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, davolodya сказал:

Матка не звичайна ефка, а ІОшка, інсемінував досить пізно, та й лінію цю давно хотів спробувати, то ж доведеться миритися з пізнім розплодом

А може навпаки? Не в тому напрямку рухаєтесь? Пізній розплід добра не несе... То може не варто на неї робити ставки і  "к ногтю"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, igorstep сказав:

А на мою думку погода тут нідочого.В сімях ,в яких немає ніяких проблем розплоду вже давно немає,зимують тихенько...а які відчувають якісь негаразди ?хвороба ,кліщ ,пізні матки ,відводки ті спасаються от іженуть розплід.?

Цілком згоден, ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Охмалина сказав:

В мене теж в багатьох сім'ях є розплід, печатний виходить і в ціж чарунки матка знов відкладає яйця; бджоли активно носять обножку. Вчора дивився на свій фундук  - сережки як весною:

P91108-124852.jpg.4fc7bc146172a70a32803e8845641ad1.jpgP91108-125101(1).jpg.9e957c0330ad8b85e4f1e0251d1e9d8c.jpgP91108-124923(1)(1).jpg.4feaacb4ab0cfaf71fabbe7f23921cdb.jpg

Весняний розвиток розпочався на початку листопада місяця, а що буде далі??? Чи може зими не буде? Тож гадаю, що така погода, як зараз - до добра не приведе, аукнеться весною... 

з ліщиною у мене завжди так, я гадав що так і повино бути . Це не наш ендемік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, ромео сказал:

То може не варто на неї робити ставки і  "к ногтю"?

Лучше в изолятор:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ромео сказав:

А може навпаки? Не в тому напрямку рухаєтесь? Пізній розплід добра не несе... То може не варто на неї робити ставки і  "к ногтю"?

Це не єдина матка на пасіці з пізнім розплодом, по-Вашому всіх їх треба "к ногтю"?

Більше схиляюся, що причина пізнього розплоду - саме нинішня "весняна" погода, у нас досить волого, тепло, все довкола буяє, кілька морозних ночей нерахується... В моїх умовах пізній розплід - звична справа, минулі роки в цей час його вже небуло, але й літа посеред осені теж небуло, клімат міняється і з цим доведеться змиритися...

Щойно телефонував знайомий,  його пасіка за 6-7 км від моєї, теж в багатьох сім'ях має розплід, порода у нього "місцева"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в моїх бджіл розплоду немає,що мене радує,бо корма економляться і мабуть кліща немає.Для цього зняв утеплення в кінці вересня ,буду ставити після встановлення мінусової погоди.Буду вирішувати чи обробляти біпіном 2 раз після того як збируться в клуб і буде видно кількість бджоли яка йде в зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дивився сім'ї,

розплоду вже нема і слава Богу,

але і корма в центральних рамках підїли добряче в деяких сім'ях в цих рамках залишилось менше як по пів рамки.  Замінив на повномедні. Не радує що мед у відводках які не годував- сівший, сподіваюсь бджоли впораються.

Виявив ще одну сімю із розгризеними маточниками, матку мічену не знайшов мабуть її і нема - обєднав із відводком,  що планувався як запасна матка на весну, залишився тільки один( не дурні люди придумали, що запас ззаду не трога). Не розумію причину такої пізньрї заміни матки.

Уже у двох сім'ях з вересня поміняли маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, слава 1987 сказав:

матку мічену не знайшов мабуть її і нема - обєднав із відводком

У відводку матку теж не зможете знайти через декілька днів. Спочатку треба послухати як ведуть себе бджоли. Якщо сидять спокійно і нема тривожного гулу значить матка є. Молода матка може обдурити молодого пасічника дуже легко. А потім десь сидить і тихенько сміється.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Охмалина сказал:

В мене теж в багатьох сім'ях є розплід, печатний виходить і в ціж чарунки матка знов відкладає яйця; бджоли активно носять обножку. Вчора дивився на свій фундук  - сережки як весною:

P91108-124852.jpg.4fc7bc146172a70a32803e8845641ad1.jpgP91108-125101(1).jpg.9e957c0330ad8b85e4f1e0251d1e9d8c.jpgP91108-124923(1)(1).jpg.4feaacb4ab0cfaf71fabbe7f23921cdb.jpg

Весняний розвиток розпочався на початку листопада місяця, а що буде далі??? Чи може зими не буде? Тож гадаю, що така погода, як зараз - до добра не приведе, аукнеться весною... 

Уже аукается.Один отводок на 5 рамках начал сыпаться.Меда ноль.Расплода и не много на двух рамках с ладонь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Стахановский сказал:

Меда ноль.

Розбомбили ? чі в чому причина ??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій.В сказал:

Розбомбили ? чі в чому причина ??

Думаю на расплод.Хотя может и разворовали по тихому.10 дней назад проливал бипином.Отводок как отводок пометок не делал.Температура была около 5 гр.Большой активности в этой семье не заметил.На 70 семеек не было клуба у 3.Взял их на заметку и расформировал сегодня .Сегодня  везде убирал рамки за диафрагмами и обнаружил голодняк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Стахановский сказал:

Уже аукается.Один отводок на 5 рамках начал сыпаться.Меда ноль.Расплода и не много на двух рамках с ладонь.

При чім тут погода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, davolodya сказал:

Більше схиляюся, що причина пізнього розплоду - саме нинішня "весняна" погода,

Думаю і від породи залежить. У мене розплід зараз є тільки у карники.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що скажите панове на такі роздуми:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Yaroslav сказал:

Що скажите панове на такі роздуми:

 

Все звалювати на кліща не розумно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ss77 сказав:

Думаю і від породи залежить. У мене розплід зараз є тільки у карники.

У мене розплід також присутній тільки у карніки, місцеві вже місяць зимують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Все звалювати на кліща не розумно?

Звісно ні! Якщо бджоли стоять у мене в саді, значить тільки я несу відповідальність за їхній стан і наскільки їх доглядаю і підготовив в зиму, побачу результат весною.

В мене розплід тільки у сіильних сім"ях є присутній. І кліщ тут не причина, бо швидше видяляв з гнізда розплідні рамки і ковиряв їх, кліща не було. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Yaroslav сказал:

Звісно ні! Якщо бджоли стоять у мене в саді, значить тільки я несу відповідальність за їхній стан і наскільки їх доглядаю і підготовив в зиму, побачу результат весною.

В мене розплід тільки у сіильних сім"ях є присутній. І кліщ тут не причина, бо швидше видяляв з гнізда розплідні рамки і ковиряв їх, кліща не було. 

 

Навіщо посипати голову попілом, невже пасічник такий всесильний, шо над вуликами розкриє парасольку. Проблема є від Далекого Сходу до Лісабона і вам просто повезло. Самозспокоєння  це страшна справа , правда і страхополоху не краще. Без науки (справжньої) ми сліпі котята.:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Незнаю куда приткнуть. напишу пока сюда. есть инфа:

В будущем Кабмин намерен запустить реестр лесных билетов на промышленный сбор ягод, грибов, меда, лечебных трав, который находится на финальной стадии разработки.

 

Это как??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Cfif сказал:

Незнаю куда приткнуть. напишу пока сюда. есть инфа:

В будущем Кабмин намерен запустить реестр лесных билетов на промышленный сбор ягод, грибов, меда, лечебных трав, который находится на финальной стадии разработки.

 

Это как??

Это как в рашке 

всё скопировали 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Cfif сказал:

Незнаю куда приткнуть. напишу пока сюда. есть инфа:

В будущем Кабмин намерен запустить реестр лесных билетов на промышленный сбор  меда, 

 

 

Ну так пускай бегают по лесу и пчёл обилечивают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Это как в рашке 

всё скопировали

Я понимаю что дурак копирует только и то плохо...НО

 

23 минуты назад, Cfif сказал:

меда,

Это дикого мёда?? Где такое есть? или

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну так пускай бегают по лесу и пчёл обилечивают.

:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Незнаю куда приткнуть. напишу пока сюда. есть инфа:

В будущем Кабмин намерен запустить реестр лесных билетов на промышленный сбор ягод, грибов, меда, лечебных трав, который находится на финальной стадии разработки.

 

Это как??

Та ладно це жарт чи що?

 

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, uam_63 сказал:

Та ладно це жарт чи що?

Читайте внимательно. таких де...ов у руля еще не было.

https://censor.net.ua/news/3158960/kabmin_zapustil_proekt_les_v_smartfone_dlya_kontrolya_vyrubki_derevev

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...