Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Mihail-ves сказал:

А кажуть пакети весною нікому будуть не потрібні.

я теж дивуюсь коли люди с осені шось там прогнозують по ціні на пакети. подивіться яка тепла осінь,  ще не зрозуміло яка буде зима,  березень і тд, з вароатозом ситуація не у всіх однакова.. природа ще може сказати своє слово. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, андрон сказав:

Професор Преображенський відпочиває

Теж був здивован такими хірургічними операціями на матках. Тільки не зрозумів мети досліду, які очикування від операції жалонадрізання у маток. Не зустрічав описання подібних операції і подальшої поведінки маток. Чи може бути практичне застосування  купірування жала в сматок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Винодел сказав:

Теж був здивован такими хірургічними операціями на матках. Тільки не зрозумів мети досліду, які очикування від операції жалонадрізання у маток. Не зустрічав описання подібних операції і подальшої поведінки маток. Чи може бути практичне застосування  купірування жала в сматок?

Хіба що на буси))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Винодел сказав:

Теж був здивован такими хірургічними операціями на матках. Тільки не зрозумів мети досліду, які очикування від операції жалонадрізання у маток. Не зустрічав описання подібних операції і подальшої поведінки маток. Чи може бути практичне застосування  купірування жала в сматок?

Мета це експеримент для того щоб в сім'ї жили дві матки. Мені стало цікаво що буде коли під клітку на 3 - 4 дні закрити двох плідних маток а потім випустити. Цікаво було подивитися реакцію бджіл в такій ситуації. Кому цікаво - подивіться самі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

Про думку щодо розорення безматочних сімей. 

....... Думаю через те, що я взагалі не відкривав цей вулик від серпня.

От вам і стереотип...

На пасіці не було провоковано нападів, активного пошуку взятку (загодівлі) у бузвзяточний період, коротше, злодійки не шастали в пошуку поживи.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, samitnyj сказал:

На пасіці не було провоковано нападів, активного пошуку взятку (загодівлі) у бузвзяточний період, коротше, злодійки не шастали в пошуку поживи.:IMHO:

І загодівля була, і пошук був, і злодійки життя не давали...

На моє переконання, напад - то прокол пасічника

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Крук сказал:

Мета це експеримент для того щоб в сім'ї жили дві матки. Мені стало цікаво що буде коли під клітку на 3 - 4 дні закрити двох плідних маток а потім випустити. Цікаво було подивитися реакцію бджіл в такій ситуації. Кому цікаво - подивіться самі.

А Ви ще не пробували кастрирувать трутнів із небажаних до розведення сімей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо провести аналогію з волом, конем, то трутень мае бути смирним, сідіти у вулику, доглядати розплід, підтримувати мікроклімат. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Нико150376 сказав:

А Ви ще не пробували кастрирувать трутнів із небажаних до розведення сімей?

Легко! На одну голову і масово. Рядами і одним помахом ножа.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 07.11.2019 в 15:02, Миха сказал:

Не зустрічав описання подібних операції і подальшої поведінки маток.

Ось тут описано як китайський бджоляр ділиться досвідом.

http://apiary.su/knigi-i-stati-po-pchelovodstvu/vsyo-o-pchelovodstve-sostavitel-a-s-zab/12/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ss77 сказал:

Поломали "Шиншиле " бизнес Он пытался продать за 1000 $  этот способ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Схоже, занадто швидко відкрили зимову тему... У нас зараз сонячно, +15, бджоли активно облітуються, носять пилок. Заглянув в одну сім'ю, в решту сімей дивитися відпала охота...

IMG_20191109_143712_resized(1).thumb.jpg.e968c3c0bdfd62fc41cd05a381520069.jpgIMG_20191109_143729.thumb.jpg.18ba5d8051dff8f1e3c4b293ba9f0c03.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Мико сказал:

Поломали "Шиншиле " бизнес Он пытался продать за 1000 $  этот способ 

В "шиншили" мабуть не цей метод. Взагалі я це пробував давно,якщо матки молоді , то всеодно одна гигне при підсадці. Дуже сильна йде боротьба між ними.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Схоже, занадто швидко відкрили зимову тему... У нас зараз сонячно, +15, бджоли активно облітуються, носять пилок. Заглянув в одну сім'ю, в решту сімей дивитися відпала охота...

IMG_20191109_143712_resized(1).thumb.jpg.e968c3c0bdfd62fc41cd05a381520069.jpgIMG_20191109_143729.thumb.jpg.18ba5d8051dff8f1e3c4b293ba9f0c03.jpg

Який висновок?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, igorstep сказал:

Який висновок?

Скоро будет у нас как во Флориде :) пчел будем трясти на отводки в октябре-ноябре))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ved сказал:

Скоро будет у нас как во Флориде :) пчел будем трясти на отводки в октябре-ноябре))

Так  я живу недалеко відВолоді , але такого розплоду у мене зараз нема ,хоча сьогодні у мене був температурний рекорд за 130років -16.2 ібджола гарно обліталась?фото не найкращого гатунку.?

P91109-113641.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, davolodya сказав:

Схоже, занадто швидко відкрили зимову тему... У нас зараз сонячно, +15, бджоли активно облітуються, носять пилок. Заглянув в одну сім'ю, в решту сімей дивитися відпала охота...

IMG_20191109_143729.thumb.jpg.18ba5d8051dff8f1e3c4b293ba9f0c03.jpg

Теж саме бачив сьогодні у своїх, і це на північі Чернігівщини....:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, igorstep сказав:

Який висновок?

Матка пізня, серпнева, ніяк зупинитися нехоче, а тут ще й умови сприятливі для розплоду. Вологи вистачає, весь вересень був підтримуючий взяток, зараз є в наявності багато пилку, сьогодні знову носили...

Розплід забирати однозначно небуду, ще жодного разу незабирав, декому доведеться підставити або замінити 1-2 кормові рамки на повномедні. Сподіваюся, основна маса молодої бджоли все ж зможе облетітися і нормально перезимує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Матка пізня, серпнева, ніяк зупинитися нехоче, а тут ще й умови сприятливі для розплоду. Вологи вистачає, весь вересень був підтримуючий взяток, зараз є в наявності багато пилку, сьогодні знову носили...

Я то зрозумів .Для себе зробив висновок-пізні матки до дупи...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, igorstep сказав:

Я то зрозумів .Для себе зробив висновок-пізні матки до дупи...

Матка не звичайна ефка, а ІОшка, інсемінував досить пізно, та й лінію цю давно хотів спробувати, то ж доведеться миритися з пізнім розплодом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, davolodya сказал:

Матка не звичайна ефка, а ІОшка, інсемінував досить пізно, та й лінію цю давно хотів спробувати, то ж доведеться миритися з пізнім розплодом

Як би там не було ,але в ці дні бджола вже завжди зимувала ,може причина в породі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, igorstep сказав:

Як би там не було ,але в ці дні бджола вже завжди зимувала ,може причина в породі?

Скоріш за все не в породі, а в погоді. Погода явно не осіння, а більше схожа на весняну, клімат міняється, то ж доведеться підлаштовуватися. Карніку тримаю не лише я, де умови трохи інші - бджоли вже давно перестали вирощувати розплід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Респект Генадию Брониславовичу с Харькова  за идею. Обнаружил я что 5 клубов не зацепилась за второй корпус рута, По совету Г.Б. В нижнем корпусе леток закрыл,  а в верхнем открыл и постучал по улью.  Пчелы вылезли через верхний деток посмотреть, " а кто стучится в дверь моя"и так в 4 х семьях зацепилась за верхний корпус,  а в одном был крытый расплод с ладонь на одной рамке,  пришлось пчел стряхнуть в верхний корпус и поставить его на дно. Нижний корпуса рамкой расплода убрал на хранение. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, davolodya сказал:

Скоріш за все не в породі, а в погоді. Погода явно не осіння, а більше схожа на весняну, клімат міняється, то ж доведеться підлаштовуватися. Карніку тримаю не лише я, де умови трохи інші - бджоли вже давно перестали вирощувати розплід.

А на мою думку погода тут нідочого.В сімях ,в яких немає ніяких проблем розплоду вже давно немає,зимують тихенько...а які відчувають якісь негаразди ?хвороба ,кліщ ,пізні матки ,відводки ті спасаються от іженуть розплід.?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, davolodya сказал:

 Погода явно не осіння, а більше схожа на весняну, клімат міняється, то ж доведеться підлаштовуватися. 

В мене теж в багатьох сім'ях є розплід, печатний виходить і в ціж чарунки матка знов відкладає яйця; бджоли активно носять обножку. Вчора дивився на свій фундук  - сережки як весною:

P91108-124852.jpg.4fc7bc146172a70a32803e8845641ad1.jpgP91108-125101(1).jpg.9e957c0330ad8b85e4f1e0251d1e9d8c.jpgP91108-124923(1)(1).jpg.4feaacb4ab0cfaf71fabbe7f23921cdb.jpg

Весняний розвиток розпочався на початку листопада місяця, а що буде далі??? Чи може зими не буде? Тож гадаю, що така погода, як зараз - до добра не приведе, аукнеться весною... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...