Перейти к содержанию

Осінь-Зима 2019/20


Укроп

Рекомендуемые сообщения

В 28.10.2019 в 10:30, Укроп сказав:

Сьогодні у мене пасіка гарно літає, тепло, сонячно. Якщо в середині листопада буде можливість політати, то за зимівлю можна абсолютно не перейматись. Адже як би там не було, а в кінці лютого,початку березня,завжди бувають дні,коли бджоли можуть облетітись. 

А в нас погода підвела,зранку було сонечко,бджілки вилітали все активніше і активніше.Але,пообіді,нахнябучилося небо і все.Бджоли з днів 10 вже сидять.Заглядав трохи,то клуби збиті.Можна сказати зимують.Добре,що встиг все зробить.Воюю з мишами,синиці вже товчуться на пасіці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Роман Кременчук сказал:

синиці вже товчуться на пасіці

Та да, вже почали довбати пінопласт))) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Роман Кременчук сказав:

Воюю з мишами.

Пан Роман поділіться "рецептом" боротьби, а то ті хвостаті вже замучили. Не знаю як у кого, але цьогоріч їх в мене на пасіці особливо багато. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, дьома сказав:

Пан Роман поділіться "рецептом" боротьби, а то ті хвостаті вже замучили. Не знаю як у кого, але цьогоріч їх в мене на пасіці особливо багато. 

Льотки,вже давненько "перевернено зубами вниз".Бджілки літали через них та звикли троха.Отже,мишам ходу у вулик не має.Якщо ж вулики в доброму стані(особливо дашки в лежаках).Основна "боротьба" за сотосховище+ інші господарські(закрами) приміщення.Якщо вже виводити,то скрізь.Намагаюсь тримати все "підмазане та побілене",як ззовні,так і в середині.Всі закрами під пильним оком котів та дружини:umora:-чистота та порядок(пасіка це-родинний бізнес:umora:).Звичайно ж,"Крысиная смерть".Кормлю поки беруть.Щось особливого не роблю,просто,не забуваю про них цілий рік:dntknw:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пасіка зріхтована до зимівлі можна і на форум найти час

20191028_115442.jpg

Семирамочники пішли в зиму

20191028_115514.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, дьома сказал:

Пан Роман поділіться "рецептом" боротьби, а то ті хвостаті вже замучили. Не знаю як у кого, але цьогоріч їх в мене на пасіці особливо багато. 

Я скрізь на підступах до пасіки розкладаю отруту, точок мій розташований біля поля, тому миші біжать конкретно. Але за весь час, лише тільки раз була колись залізла у вулик миша, і наробила шкоди. Отруту потрібно розкладати всюди по пасіці, ну і льотки мають поставлені бути проти мишей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, Крук сказал:

А де це Ви такого мутанта взяли???  Зроду такої бджоли не бачив. Викопали із бурштину чи шо?

Ви посилання не відчиняли? Чи шо?

Вот такой удивительный прогноз. Думав уже настануть холоди і поквапився обробити. І ось результат. Один вулик знаходиться в заростях полину. Я про це вже писав, дехто не вірив. Ось наочно.

З.Ы. Ще жодного разу не бачив миші в вулику.

клещ.JPG

IMG_5921.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, ss77 сказав:
22 години тому, Крук сказав:

А де це Ви такого мутанта взяли???  Зроду такої бджоли не бачив. Викопали із бурштину чи шо?

Ви посилання не відчиняли? Чи шо?

Спочатку не відчиняв тому що було фото якогось іншого виду  бджоли а не Apis Mellifera. Подумав що якщо люди переплутали виді бджіл значить інформація не є цінною а тільки поверховою. Я дякую Вам за таку звістку що бджіл визнано найважливішим видом на землі. Але на тому сайті тільки три фото виду Apis Mellifera а в заголовку стоїть фото невідомого мені виду бджіл а далі ще й один джміль. Потім звернув увагу що мій старий комп'ютер почав дуже гальмувати. Виявилось що цей сайт запустив вірус - майнер який здобував криптовалюту на моїй системі. Довелось перезавантажувати браузер що й допомогло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора обробив тактіком від кліща.

У 6 вуликах поклав газету для контролю.

За добу результат: у п'ятьох вуликах по 1 кліщу, в одному - 17шт.

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Вчора обробив тактіком від кліща.

У 6 вуликах поклав газету для контролю.

За добу результат: у п'ятьох вуликах по 1 кліщу, в одному - 17шт.

:dntknw:

Напрашивается вывод -

тактик попался не надлежащим образом хранившийся

или просроченный на 6 лет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Мико сказал:

Напрашивается вывод -

тактик попался не надлежащим образом хранившийся

или просроченный на 6 лет 

З чого такий висновок. Якби так, то кількість була б однакова...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Мико сказал:

Напрашивается вывод -

тактик попался не надлежащим образом хранившийся

или просроченный на 6 лет 

Чего такие умозаключения?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 годин тому, mixaskm сказав:

Чего такие умозаключения?

То так а лиш би щось написати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.10.2019 в 17:40, ромео сказал:

Вчора обробив тактіком від кліща.

У 6 вуликах поклав газету для контролю.

За добу результат: у п'ятьох вуликах по 1 кліщу, в одному - 17шт.

:dntknw:

Вчора ще закінчував проливати. Поклав газету у сім'ї, яка єдина має на зараз розплід (та, що з двома матками)

Сьогодні подивився - 16 кліщів...

Прийняв рішення на наступному тижні обробити  всіх повторно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Осінь - найкращий час для заготівлі палива для димара. На мою думку, як найкращим паливом є висушений деревинний гриб. Одного разу спробувавши його, ні на які гнилушки та картонки вже й дивитись не хочеться.  В чому ж його переваги?   1. Довготривале горіння (2-3 години одна заправка).

2. Довго ( до 1-2 годин) не гасне при покладанні димара на бік при перервах в роботі.

3. Дим має більш приємний запах.

Недоліком є те, що сухий гриб твердий и розбивати його треба сокирою. Ну і звісно, його треба відшукати.

Гриб росте на старих вербах, або на стовбурах впавших дерев у лісі, у вологих місцях - неподалік річок, ставків і т.п.

Проходячи восени по березі лісового струмка, часто знаходжу вирослі гриби на тих самих деревах, з яких рік тому їх збивав. Ще маленьки гриби залишаю, щоб підросли.

Для збивання  може знадобитись сокира.

 

20191030_104657[1].jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Термообработчик сказал:

На мою думку, як найкращим паливом є висушений деревинний гриб. Одного разу спробувавши його, ні на які гнилушки та картонки вже й дивитись не хочеться.  В чому ж його переваги? 

А як загоряється? легко?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ромео сказал:

А як загоряється? легко?

Також, як гнилушки. Розпалюю від паперу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, ромео сказав:

Вчора ще закінчував проливати. Поклав газету у сім'ї, яка єдина має на зараз розплід (та, що з двома матками)

Сьогодні подивився - 16 кліщів...

Прийняв рішення на наступному тижні обробити  всіх повторно...

То вони @ромео у вас ще й газети читають?:umora::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Термообработчик сказав:

Осінь - найкращий час для заготівлі палива для димара. На мою думку, як найкращим паливом є висушений деревинний гриб. Одного разу спробувавши його, ні на які гнилушки та картонки вже й дивитись не хочеться.  В чому ж його переваги?   1. Довготривале горіння (2-3 години одна заправка).

2. Довго ( до 1-2 годин) не гасне при покладанні димара на бік при перервах в роботі.

3. Дим має більш приємний запах.

Недоліком є те, що сухий гриб твердий и розбивати його треба сокирою. Ну і звісно, його треба відшукати.

Гриб росте на старих вербах, або на стовбурах впавших дерев у лісі, у вологих місцях - неподалік річок, ставків і т.п.

Проходячи восени по березі лісового струмка, часто знаходжу вирослі гриби на тих самих деревах, з яких рік тому їх збивав. Ще маленьки гриби залишаю, щоб підросли.

Для збивання  може знадобитись сокира.

 

20191030_104657[1].jpg

Ліпше верби важко що й знайти. А розпалювати найліпше всього березовою корою.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

34 минуты назад, Термообработчик сказал:

Осінь - найкращий час для заготівлі палива для димара. На мою думку, як найкращим паливом є висушений деревинний гриб. Одного разу спробувавши його, ні на які гнилушки та картонки вже й дивитись не хочеться.  В чому ж його переваги?   1. Довготривале горіння (2-3 години одна заправка).

2. Довго ( до 1-2 годин) не гасне при покладанні димара на бік при перервах в роботі.

3. Дим має більш приємний запах.

Недоліком є те, що сухий гриб твердий и розбивати його треба сокирою. Ну і звісно, його треба відшукати.

Гриб росте на старих вербах, або на стовбурах впавших дерев у лісі, у вологих місцях - неподалік річок, ставків і т.п.

Проходячи восени по березі лісового струмка, часто знаходжу вирослі гриби на тих самих деревах, з яких рік тому їх збивав. Ще маленьки гриби залишаю, щоб підросли.

Для збивання  може знадобитись сокира.

 

20191030_104657[1].jpg

Теж такими грибами користуюсь не один рік , після того як спробував ними ,то взаглі не уявляю,   що може бути краще , в мене вони ростуть найбільше на березі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Термообработчик сказав:

На мою думку, як найкращим паливом є висушений деревинний гриб. Одного разу спробувавши його, ні на які гнилушки та картонки вже й дивитись не хочеться.  В чому ж його переваги?   1. Довготривале горіння (2-3 години одна заправка).

Гриб - трутовик має дуже ядучий і неприємний запах диму. Хто надихався той довго буде кашляти.:IMHO:

Виражений запах сірчаного оксиду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Крук сказал:

Гриб - трутовик має дуже ядучий і неприємний запах диму. Хто надихався той довго буде кашляти.

Це не так. трутовик це не від слова отрута, а от слова трут. за допомогою трута розпалювали багаття від кресала.

Трут — воспламеняющийся от искр материал. В старину, чтобы поддерживать огонь в течение длительного времени, использовали грибы трутовики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сім’ї вже всі в щільненьких клубах, зимують. Булоб добре якби в середині-кінці листопада змогли облетітись. А тоді хай приходе зима

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Укроп сказал:

Сім’ї вже всі в щільненьких клубах

У мене лише окремі...

95% в "рихлому" стані...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Cfif сказав:

Це не так. трутовик це не від слова отрута, а от слова трут. за допомогою трута розпалювали багаття від кресала.

Трут — воспламеняющийся от искр материал. В старину, чтобы поддерживать огонь в течение длительного времени, использовали грибы трутовики.

Я не мав на увазі отруйність гриба і про трут я знаю. Якщо цей гриб розбити тоді там буде така собі  коричнева вата яка починає тліти від найменшої іскри.

Особисто я і мої друзі  пробували використовувати трутовик і всі кашляли від цього диму.  Вербовий трухляк найкращий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...